Bitcoin Forum
May 09, 2024, 06:05:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Acemi Madenci Lütfen Bi Bakın  (Read 1077 times)
ogal (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
September 26, 2016, 02:48:14 PM

Öncelikle mehaba arkadaşlar. şimdi siz diyebilirsiniz ki forumda birçok konu var madencilik hakkında ama bende birçok yol denedim her konuya baktım, bir sürü program indirdim günlerce haftalarca uğraştım ve sonunda buraya yazamaya karar verdim. sonuç olumsuz.

şimdi ben bişey mine yapmak istiyorum btc olur ltc olur xmr olur byn olur. ama yeterki az da olsa kazanayım. bana şunu şunu yap diyecek biri lazım. şu programı indir şunu yaz şunu çiz mesela. Şimdi gelelim ekipmalara:

1. pc

Nvidia geforce 840m 4gb
intel core i5 1.7 ghz , modelini unuttum. 4 çekirdekli işlemci

2. pc

Amd radeon hd 6570 2gb
intel Pentium e6700 3.20 ghz 2 çekirdek işlemci

3. pc

Nvidia geforce gt9500 2gb
İntel Pentium e6600 3.06 ghz 2 çekirdek işlemci

Ben bunlarla ne kazanırım. ne Mine yapıyım. ne programı kullanıyım.

İyi Günler.
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
September 26, 2016, 03:55:34 PM

acemi isen nicehash'ın minerini yada minergate'i kullanabilirsiniz.
en uygun coin'i kendisi söyleyecektir.

o sistemle ne kazanırsın? zarar bile yazabilir. bu hesaplamalar için acemi olsan bile formu dolaş lütfen. daha çok şey öğrenirsin.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 26, 2016, 07:38:28 PM

acemi isen nicehash'ın minerini yada minergate'i kullanabilirsiniz.
en uygun coin'i kendisi söyleyecektir.

o sistemle ne kazanırsın? zarar bile yazabilir. bu hesaplamalar için acemi olsan bile formu dolaş lütfen. daha çok şey öğrenirsin.
Nicehash ve Minergate kesinlikle işinize yarıcaktır. Fakat Kesinlikle zarar yazıcaktır. Gtx 960, 970, 980 ile denenmiştir. Yıpranmasına değmez. Roi süreleri ortalama 8 ayın üzerindeydi. Elektrik hariç.
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
September 27, 2016, 12:08:41 AM

üzgünüm ama bu donanımlarla mining işi yapamazsın. en az r7 370 veya üstü bir ekran kartın olmalı ve çok ucuz elektriğin. onun dışında, yatırım olarak trade işine girebilirsin.
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
September 27, 2016, 12:36:01 AM

arkadaşın dediği gibi kardeşim, kazarsın kazılacak bişey bulursun ama uğraştığına değmez.. sen 2.el r7 370 bak sahibindene,makinelerin sistem özellikleri pek önemli değil o pclerini kullanabilirsin.. ekran kartı alman lazım.

AMA UNUTMA ŞU SIRALAR MADENCİLİK PEK KARLI DEĞİL.

KAZDIĞIN GELİRİN %50-60 I ELEKTRIĞE GİDİYOR

istersen önce, traderlıkla uğraş.. poloniex'ten al-sat yap..daha zahmetsiz
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
September 27, 2016, 12:51:24 AM

arkadaşın dediği gibi kardeşim, kazarsın kazılacak bişey bulursun ama uğraştığına değmez.. sen 2.el r7 370 bak sahibindene,makinelerin sistem özellikleri pek önemli değil o pclerini kullanabilirsin.. ekran kartı alman lazım.

AMA UNUTMA ŞU SIRALAR MADENCİLİK PEK KARLI DEĞİL.

KAZDIĞIN GELİRİN %50-60 I ELEKTRIĞE GİDİYOR

istersen önce, traderlıkla uğraş.. poloniex'ten al-sat yap..daha zahmetsiz
Hemde ekran kartı alacağın parayla kimseden satın alamayacağı bilgiye sahip olmuş olursun. Paran tükenmedende öğrenirsen ohh yemede yanında yat. Bir kaç aya gelirini arttırmak için fon başlığı dahi açarsın forumda.
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
September 27, 2016, 03:47:32 AM

bu kartlarla hiçbirşey mine edemezsin.

paintblack
Member
**

Activity: 116
Merit: 10

View Profile
September 27, 2016, 04:21:32 PM

en az r7 370 erin olması lazım kı o da baya olması lazım. ole 1-2 kartla ekrana bakar durursun gunlerce. ciddi yatırım yapmayacaksan madencilik su anda pekde kazanclı bir iş deil.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: