Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:49:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ücretsiz Escrow Hizmeti - Pazar Alanında Güvenli Alışveriş Yapın  (Read 2506 times)
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
October 05, 2016, 07:43:38 PM

başka platformlardan yapacağımız alışverişlerde de escrowluk yapar mısınız ?

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
MesutCan (OP)
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
October 05, 2016, 07:49:36 PM

Tabi yapabiliriz ama satıcı kabul ediyorsa
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
October 05, 2016, 07:57:04 PM

Tabi yapabiliriz ama satıcı kabul ediyorsa

Hocam bana niye bişey yazmadın Smiley
MesutCan (OP)
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
October 05, 2016, 08:02:18 PM

8.5 BTC satmayı düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla escrow için en doğru adaysınız. Smiley

Bir alışveriş durumunda escrow olarak sizin adınızı verebilir miyim? İlanım burada.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1634038.0

Tabi verebilirsiniz mesajı görmedim kusura bakmayın
gvnsrbtc
Sr. Member

Activity: 523
Merit: 285

View Profile
October 05, 2016, 08:19:46 PM

8.5 BTC satmayı düşünüyorum. Takip ettiğim kadarıyla escrow için en doğru adaysınız. Smiley

Bir alışveriş durumunda escrow olarak sizin adınızı verebilir miyim? İlanım burada.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1634038.0

Tabi verebilirsiniz mesajı görmedim kusura bakmayın

Teşekkürler Smiley
Lopaz
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 06, 2016, 06:08:41 PM

Konum budur, uygunsa sizin için ÖM atın.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1633094
MesutCan (OP)
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
October 06, 2016, 06:10:13 PM

Konum budur, uygunsa sizin için ÖM atın.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1633094

Özel mesaja gerek yok escrow olarak yardımcı olabilirim , arkadaşlar bana btc ödemesini yapar siz ürünü gönderirsiniz. Ondan sonra alıcı onayından sonra btc size geçer, Konu da ki btc adresine ödeme yapabilir müşterileriniz
betbetbet
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 3

View Profile
October 13, 2016, 11:16:03 AM

MesutCan bey aracılığıyla satışımı gerçekleştirdim.İlginiz ve hızınız için çok teşekkürler.
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 16, 2017, 03:59:57 PM

@MesutCan

Escrow olarak size iş yükünden başka ne gibi katkısı oluyor ? Merakımdan soruyorum. Komisyon alsanız kazancınız olur ama hiçbir komisyon almadan sadece iş yükü gibi geldi bana.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
MesutCan (OP)
Hero Member

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
January 16, 2017, 05:25:30 PM

@MesutCan

Escrow olarak size iş yükünden başka ne gibi katkısı oluyor ? Merakımdan soruyorum. Komisyon alsanız kazancınız olur ama hiçbir komisyon almadan sadece iş yükü gibi geldi bana.
Hiç bir kazanç yok,Türkiye de ki alışveriş yapmak isteyen deneyimli yada deneyimsiz kişilerin mağdur olmasını önlemek dışında başka bir misyonumuz yok.Escrow adresine baktığınız da yüksek btc transferlerini göreceksiniz bunlar escrow hizmetini kullanıp buraya yorum bırakmayan anonim kalmasını isteyen kullanıcılardır.Neden Escrow kullanılır diye açılan başlığa baktığınızda da gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.

Neden ücretsiz olduğu konusunda da açıklama yapalım; Zaten escrow kullanan kişi sayısı az ücret alsakta olur almasakta olur.Amaç para kazanmak değil escrow aracılık ücreti beni zengin etmez
igotek
Hero Member

Activity: 2072
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 16, 2017, 07:34:19 PM

Güzel bir hizmet. Teşekkürler...

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
betbetbet
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 3

View Profile
January 19, 2017, 02:01:06 PM

Sağolsun Mesut Beyin sayesinde kafamda 0 soru işaretiyle alış-veriş yapıyorum.Güven,hız ve ilginiz için çok teşekkürler.Mesut Bey aracılığıyla 'rooxy' nickli arkadaştan 1 BTC alınmıştır.
hexgen
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
June 04, 2018, 02:56:39 AM

Pazar Alanında alışveriş yapmak istiyorsunuz ama satıcılara güvenemiyorsanız , Herhangi bir fee yada komisyon almadan aracılık hizmetlerinizi gerçekleştiriyorum ,

Şartlar Aşağıdadır
1-) BTC konu içinde yer alan Adrese gönderilecektir.
2-) Alıcı veya Satıcı onayından sonra karşı tarafın belirttiği adrese aktarılacaktır.
3-) BTC en az 2 onay beklenecektir.

Multisignature Cüzdan Kullanılmaktadır. Yüksek miktarlarda Alıcı + Satıcı + Escrow olarak 3 of 3 multi sig cüzdan kullanılacaktır.
Yüksek Miktarlarda Escrow ücreti bulunmaktadır.

Merhaba,

Amerika menşeili bır satıcı ile ticaretim  olacak. Ancak haliyle güvenemiyorum. Bir cok (sözde ) Escrow sitesini araştırdım. Fakat tatmin edici bir cevap bulamadım.  Size PM ile ulasmak istedim ancak Newbıe lerden mesaj kabul etmiyormuşsunuz.
Bitpanda.Com da BTC hesabım mevcut. Lokal olarak Electrum Cüzdan kullanıyorum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Teşekkürler.
adile
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 05:09:36 AM

güzel bir hizmet sonuyor arkadaşımız ama bana göre çok az bir ücrette alman gerekir sonuçta nereye kadar yapacaksın bu işi sana fazladan zaman kaybettirmek ten başka bir şey de  değil.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 04, 2018, 06:36:00 AM

Pazar Alanında alışveriş yapmak istiyorsunuz ama satıcılara güvenemiyorsanız , Herhangi bir fee yada komisyon almadan aracılık hizmetlerinizi gerçekleştiriyorum ,

Şartlar Aşağıdadır
1-) BTC konu içinde yer alan Adrese gönderilecektir.
2-) Alıcı veya Satıcı onayından sonra karşı tarafın belirttiği adrese aktarılacaktır.
3-) BTC en az 2 onay beklenecektir.

Multisignature Cüzdan Kullanılmaktadır. Yüksek miktarlarda Alıcı + Satıcı + Escrow olarak 3 of 3 multi sig cüzdan kullanılacaktır.
Yüksek Miktarlarda Escrow ücreti bulunmaktadır.

Merhaba,

Amerika menşeili bır satıcı ile ticaretim  olacak. Ancak haliyle güvenemiyorum. Bir cok (sözde ) Escrow sitesini araştırdım. Fakat tatmin edici bir cevap bulamadım.  Size PM ile ulasmak istedim ancak Newbıe lerden mesaj kabul etmiyormuşsunuz.
Bitpanda.Com da BTC hesabım mevcut. Lokal olarak Electrum Cüzdan kullanıyorum. Bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Teşekkürler.

Bula bula 2016daki başlığımı buldun arkadasım. Mesut uzun suredir foruma uğramıyor. Eğer forum ici bir escrowluk durumu varsa mod EFS den rica edebilirsiniz. Yardımcı olacağını düşünüyorum.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 04, 2018, 09:22:33 AM

güzel bir hizmet sonuyor arkadaşımız ama bana göre çok az bir ücrette alman gerekir sonuçta nereye kadar yapacaksın bu işi sana fazladan zaman kaybettirmek ten başka bir şey de  değil.

hocam böyle yandım allah escrow arıyorsanız büyük ihtimalle,  satıcı ucuza satıyordur, yani ucuza alacaksınızdır alacağınız ürünü, ya da iyi karla satacaksınız, 

böyle bir olay varsa %90 dolandırılırsınız benden söylemesi
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1070
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
June 04, 2018, 09:44:58 AM

Eğer satıcı özellikle bir escrow sitesi öneriyorsa bilinki sahtekar dolandırıcı olma ihtimali yüksektir.

Eğer forumda bir kişiyi escrow kullanacaksa multi üyelik olup olmadığını iyice bir araştırabilirsiniz.

Eğer satıcı size bir escrow önerinde bulunmak istiyorsa o zaman ortak Mod EFS kişisini yada normal birisini diyorsa mhanbostanci gibi ben gibi kişileri Escrow kullanabilirsiniz

Nacizane forumda türkçe bölümündeki güvenilir kişileri tercih edin.

hexgen
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
June 04, 2018, 04:06:45 PM

Saticinin özellikle önerdigi bir Escrow yok. Ben kendimi mümkün mertebe saglama alma derdindeyim. Bahsi gecen bir cok escrow servisini arastirdim.
BTC-Asia , Globalescrow , Srongcoin , Bitify , LocalBitcoin, Bitrated ...  liste böyle uzayip gider.

Forum ici bir ticaret olmayacak. Uluslararasi ve biraz büyük miktarlarin yer degistirdigi bir ticaret.

Tavsiyeleriniz icin tesekkür ederim.
varanvaran
Legendary
*

Activity: 1070
Merit: 1014

Bitcoin Trader

View Profile
June 04, 2018, 04:20:52 PM

Bu tarz işlemleri genelde yüzyüze halletmenizi tercih ederim.

Yada satıcı / alıcı ile konusup bir ortak escrow bulmanız mantıklı

bu bahsetmiş olduğunuz sistemlerde olay şu şekilde isler

Satıcı bitcoini sisteme yükler

alıcı parayı satıcıya gönderir

satıcı onay verirse btc aktarılır vermezse ters ibrazda bulunur siteye (aracı olan siteye bildirirsiniz) gerekli incelemeleri yapar.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: