Bitcoin Forum
July 04, 2024, 03:01:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: CEX.İO YARDIM  (Read 3756 times)
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 29, 2017, 12:36:44 AM

Aynı dertten yakınan bir arkadaş daha var. Ama onun 3 günü çoktan geçmiş durumda.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1963826.0

Ve sitede şöyle bir ibare var.
Withdrawal payment processing timeline: up to 20 Banking Days.

20 iş gününden bahsediyor.

O konuya da yazdım ancak onda da cevap yok konu sahipleri arazi millet derdine çözüm bulmak için üye olup kayboluyor piyasadan gerisi umurlarında değil Smiley 20 iş günü diyor ancak millet dakikasında alıyorum diyor anlayabilmiş değilim ayrıca visa ve master da 3 iş günü maksimum diyor.

Cex ile uzun zamandır işlem yapmıyorum yaptığımda da sadece alım yaptım ve  uzun süreceğini tahmin ettiğim için karta çekim talebinde bulunmadım hiç. O nedenle elimde buna ilişkin kişisel veri yok.  Ama anında karta ulaştığını söyleyenlerde yok değil. Kartın para birimi, ve bankaların bu konuya bakış açısına göre değişebilecek bir durum.
İnşallah bir an önce elinize ulaşır.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
lcnmrt
Full Member

Activity: 134
Merit: 100

View Profile
June 29, 2017, 12:44:31 AM

Aynı dertten yakınan bir arkadaş daha var. Ama onun 3 günü çoktan geçmiş durumda.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1963826.0

Ve sitede şöyle bir ibare var.
Withdrawal payment processing timeline: up to 20 Banking Days.

20 iş gününden bahsediyor.

O konuya da yazdım ancak onda da cevap yok konu sahipleri arazi millet derdine çözüm bulmak için üye olup kayboluyor piyasadan gerisi umurlarında değil Smiley 20 iş günü diyor ancak millet dakikasında alıyorum diyor anlayabilmiş değilim ayrıca visa ve master da 3 iş günü maksimum diyor.

Cex ile uzun zamandır işlem yapmıyorum yaptığımda da sadece alım yaptım ve  uzun süreceğini tahmin ettiğim için karta çekim talebinde bulunmadım hiç. O nedenle elimde buna ilişkin kişisel veri yok.  Ama anında karta ulaştığını söyleyenlerde yok değil. Kartın para birimi, ve bankaların bu konuya bakış açısına göre değişebilecek bir durum.
İnşallah bir an önce elinize ulaşır.

iyi dileklerin için teşekkür ederim dostum bende btc transferi olarak defalarca işlem yaptım üzerine polodan 1ethden aşağısını kabul etmediği için cexte btcye çevirip gönderiyorum anında geliyor hiç sorun yaşamadım. Garanti bankası referans numarası olmadan yardımcı olamayacağını söylüyor cexte bu bilgi için dönmüyor defalarca mesaj attım dönüş yok bekleyip görcez artık en azından konu sahibi arkadaşlar oldu olmadı birşey dese bende gerilmeyeceğim gereksiz yere Smiley
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: