Bitcoin Forum
May 07, 2024, 06:19:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  
Author Topic: Zcash  (Read 49307 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 02, 2016, 09:44:47 AM

bu nicehash te kazdıklarımız btc olarakmı hesaba geçiyor tam anlayamadım.

Nerede kazıyorsunuz hangi programı kullanmaktasınız. Bu bilgileri verirseniz yardımcı olmaya çalışırım yada arkadaşlar cevap verirler.

Edit: Nicehash hangi program ile kazmaktasınız. Nicehash miner programı ile kazım yaparsanız bitcoin olarak hesaplayıp gönderiyorlar. Nheqminer bat dosyası ile zcash adresinize gönderiliyor.
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
November 02, 2016, 10:06:47 AM

teşekkürler anladım. Nicehash btc olarak gönderiyormuş.
t2yax
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
November 02, 2016, 10:22:42 AM

olcaytu hocam siz rig toplayacağınızı söylemiştiniz bunun için.nasıl gidiyo kazancınız iyimi
bir de riginiz nedir ?

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
igotek
Hero Member

Activity: 2044
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
November 02, 2016, 10:34:32 AM

Static IP ye gerek yoktur o anki IP adresin ne ise onu yaz. yada bana pm yolla cüzdan adresini ben ayar yapayım.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
November 02, 2016, 10:40:31 AM

Nerede kazıyorsunuz hangi programı kullanmaktasınız. Bu bilgileri verirseniz yardımcı olmaya çalışırım yada arkadaşlar cevap verirler.

Edit: Nicehash hangi program ile kazmaktasınız. Nicehash miner programı ile kazım yaparsanız bitcoin olarak hesaplayıp gönderiyorlar. Nheqminer bat dosyası ile zcash adresinize gönderiliyor.

iki tane Nheqminer var sadece Nheqminer  olanla kazarsanız bitcoin olarak gönderiyor Nheqminer_zec ile kazarsanız zec olarak gönderiyor...
ben nicehash da genoil ile kazıyorum yine btc olarak gönderiyor... ayarlarınıza bağlı olarak zec yada btc gönderiyor...
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 02, 2016, 11:04:50 AM

iki tane Nheqminer var sadece Nheqminer  olanla kazarsanız bitcoin olarak gönderiyor Nheqminer_zec ile kazarsanız zec olarak gönderiyor...
ben nicehash da genoil ile kazıyorum yine btc olarak gönderiyor... ayarlarınıza bağlı olarak zec yada btc gönderiyor...

Evet dediğiniz gibi, belirtmeyi unutmuşum. Ben şuan program ile kazım yapıyorum balance 11mbtc gelen giden olmadı kaç gündür. Ödeme otomatik değil mi neden göndermediler. Bilginiz var mı.
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
November 02, 2016, 11:20:11 AM

hiçbirşey anlamadım ama takipteyim , devoloper ın madenin yarısını alması bence çok saçma
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
November 02, 2016, 11:22:33 AM

Evet dediğiniz gibi, belirtmeyi unutmuşum. Ben şuan program ile kazım yapıyorum balance 11mbtc gelen giden olmadı kaç gündür. Ödeme otomatik değil mi neden göndermediler. Bilginiz var mı.

Nicehash her gece 01:00 da ödeme yapıyor Türkiye saati ile. Ödeme yapılması için en az 0.01 btc birkmiş olması gerekiyor hesabınızda. Zaten miner sayfanızın sağ tarafında tahmini ödeme zamanı yazıyordur. Oradan tahmini günlük, haftalık ve aylık kazancınızı da görebilirsiniz.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
November 02, 2016, 11:44:49 AM

Nicehash her gece 01:00 da ödeme yapıyor Türkiye saati ile. Ödeme yapılması için en az 0.01 btc birkmiş olması gerekiyor hesabınızda. Zaten miner sayfanızın sağ tarafında tahmini ödeme zamanı yazıyordur. Oradan tahmini günlük, haftalık ve aylık kazancınızı da görebilirsiniz.

0.01 btc yi beklediğini sanmıyorum iki üç gündür 2016-11-03 01:53 yazısı var en son cumartsei ödeme yaptı cumartesi bana 0.001 btcyi ödemişti...
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 02, 2016, 12:23:39 PM

Nicehash kazdığın madene göre ödeme yapıyor sanırım. Cumartesi gelen baska birseydir. Birde normalde dediğiniz gibi ödeme günü saatini gösterirdi bu zcash i kazarken  bende de  gostermiyor ama kazıyoruz bakalım. ne kadar gidecek merak ediyorum bu kazanç Undecided
Penguen
Hero Member

View Profile
November 02, 2016, 01:04:22 PM

odeme nasıl alırım sayfasında yazıyor. 0.01 BTC üstü günlük ödeniyor ancak daha düşük rakamlar her cumartesi ödeme yapıyormuş.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
November 02, 2016, 07:14:15 PM

odeme nasıl alırım sayfasında yazıyor. 0.01 BTC üstü günlük ödeniyor ancak daha düşük rakamlar her cumartesi ödeme yapıyormuş.

When and under what conditions do I get paid?
Sellers are paid on PPS (Pay Per Share) system. Payments (payouts) are issued four times a day if your unpaid balance is greater than 0.1 BTC. Every fourth payment (once per day) is issued if balance is greater than 0.01 BTC. We process payments for balances greater than 0.001 BTC once every week, usually each Saturday at 22:00 UTC.

Unpaid balances, lower than 0.0001 BTC are considered as leftover amounts and the only option for you to get these amounts paid out is to connect your miner long enough to reach unpaid balance higher than 0.001 BTC which will then be processed in full in the next payout process. Please also note that we are periodically discarding amounts, lower than 0.0001 BTC for all long term inactive miners. All balances from all algorithms are aggregated into a single payment.

şair diyorki eger ödenmemiş bakiye 0.1 den buyukse gunde 4 kez odeme yapılır. 0.01 den buyuk bakiyeler gunde 1 kez ( gece 12 sanırım) yapılır. 0.001 den buyuklerse cumartesı gununde UTC saatiyle 22:00 de odenir bunun altında kalan kusuratlarıda cebe atıyok demiş Smiley
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 02, 2016, 07:19:38 PM

Kazıyorum  aha burada : https://goo.gl/7Apcnu
ZEC yükselse  iyi para geitrcek. 1.2Kh/s  hızım
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
November 02, 2016, 07:37:34 PM

Settings kısmından Payment threshold in ZEC  kısmına 0.01 yaz bir alt kısmına da ip adresini yaz kaydet. otomatik gnderiyorlar. 3 defa ödeme aldım ben. 0.01 i geçince gönderiyorlar. kafalarına göre.

Statik IP yok bende artık orda kazmıyorum galiba benim ZEC onlara kaldı Smiley

Nicehash kullan kiraya ver yine kazanırsın.  Wink Kac gün sürer belli olmaz da suan i5 işlemciler 2,2$ kazandırıyor.Baska birsey kazmak anlamsız. hayretle takipteyim. Grin
Kaç sols ile 2,2 kazanıyorsunuz ?
Ben cpu+gpu 25 sols alıyorum ve anca 2,2 ediyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
Penguen
Hero Member

View Profile
November 02, 2016, 07:45:28 PM

Maşallah 36 kart la 1.2 Kh alıyorsunuz. Şu an etherden karlı durumda sanırım.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 02, 2016, 08:03:03 PM

pump dalgası şu an için bitmiş gözüküyor.

difficulty, reward artışına göre daha yavaş yükseliyor. bu durum uzun vadede madencilerin işine gelecektir (eğer kazdıklarını fiyatlar düşmeden satabilirlerse).
ekiller
Legendary
*

View Profile
November 02, 2016, 08:19:48 PM

Maşallah 36 kart la 1.2 Kh alıyorsunuz. Şu an etherden karlı durumda sanırım.

ETH den karlı evet
peteycamey
Legendary
*

Activity: 1184
Merit: 1017

View Profile WWW
November 02, 2016, 08:22:28 PM

eth den çok daha karlı, hatta elektrik tüketimini de göz önüne alırsak 3-4 kat daha karlı.
ekiller
Legendary
*

View Profile
November 02, 2016, 08:28:41 PM

Sanırım buda  "Madencilik öldü mü ? , madencilik bitti mi geberdi mi ?"  gibi sorulara yanıt oluyor biraz.
Madencilik ölmüyor. Ölüp ölüp diriliyor arada.
FgGladio
Member
**

Activity: 74
Merit: 10

View Profile WWW
November 02, 2016, 08:35:22 PM

Sanırım buda  "Madencilik öldü mü ? , madencilik bitti mi geberdi mi ?"  gibi sorulara yanıt oluyor biraz.
Madencilik ölmüyor. Ölüp ölüp diriliyor arada.

Sisteminiz nedir ? Paylaşırsanız sevinirim

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 »
  Print  

Jump to: