Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:18:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2500 liralık laptop önerisi  (Read 3228 times)
jamieebotwin
Legendary
*

Activity: 809
Merit: 1000

View Profile
October 14, 2016, 09:43:42 PM

Laptop almak caiz değildir kucağına oturtup kötü emellerine alet ediyorsun

Bu Mesaj konu sahibine ithafen yazılmıştır

Ummbrl (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
October 15, 2016, 04:20:09 PM

Konu trolü yapmayın inananlar. Sizleri dinleyip Asus'u da seçenekler arasına ekliyorum. Asus veya Dell alıyorum.
Ümmetten başka öneriler bekliyorum.

ALLAH'a şükürler olsun.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 15, 2016, 04:32:00 PM

Asus pismanliktir ....
Ram veha hdd upgrade ederim dersen ileride anakarta kadar herseyi sokmen gerekir. Kalite kontrolude eskisi gibi yapmiyorlar. asus ve dell arasinda kaldiysan Dell zaten dell deki musteri hizmetleri apple'da bile yok.
Ummbrl (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2016, 04:43:49 PM

Asus pismanliktir ....
Ram veha hdd upgrade ederim dersen ileride anakarta kadar herseyi sokmen gerekir. Kalite kontrolude eskisi gibi yapmiyorlar. asus ve dell arasinda kaldiysan Dell zaten dell deki musteri hizmetleri apple'da bile yok.
Evet Dell o konuda çok iyiymiş.
Benim için çok çok önemli bir durumu yazmayı unuttum. Ses! Laptop ses çıkarmamalıdır. Laptop yanımda açıkken kitap okuyabilmeliyim. Kafa sikmemelidir kısaca.
Dell laptopları bu konu da nasıldır?  Toshiba da iyi diyorlar ama çok pahalıymış. O özelliklere o kadar para verilmez diyorlar.

ALLAH'a şükürler olsun.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 04:47:50 PM

Asus pismanliktir ....
Benim için çok çok önemli bir durumu yazmayı unuttum. Ses! Laptop ses çıkarmamalıdır. Laptop yanımda açıkken kitap okuyabilmeliyim. Kafa sikmemelidir kısaca.
Dell laptopları bu konu da nasıldır?  Toshiba da iyi diyorlar ama çok pahalıymış. O özelliklere o kadar para verilmez diyorlar.

Ses istiyosan o zaman Lenovoya yoneleceksin, ozellikle dolby atmos destekleyen modellerine.
Toshiba ayni mahmutpasa pazari gibi artik, e eski kalitesinden eser yok. Adi plastik 2. sinif hatta 3. sinif componentler falan. Adi kalmis bi tek.
Ummbrl (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2016, 04:58:42 PM

Asus pismanliktir ....
Dell laptopları bu konu da nasıldır?  Toshiba da iyi diyorlar ama çok pahalıymış. O özelliklere o kadar para verilmez diyorlar.

Ses istiyosan o zaman Lenovoya yoneleceksin, ozellikle dolby atmos destekleyen modellerine.
Toshiba ayni mahmutpasa pazari gibi artik, e eski kalitesinden eser yok. Adi plastik 2. sinif hatta 3. sinif componentler falan. Adi kalmis bi tek.
Yanlış anladın müslüman adam. Ses istemiyorum. Laptop ses çıkarmasın istiyorum. Bazı laptoplar ben buradayım diyor. Kafa sikiyor.

ALLAH'a şükürler olsun.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 05:05:31 PM

Asus pismanliktir ....

Yanlış anladın müslüman adam. Ses istemiyorum. Laptop ses çıkarmasın istiyorum. Bazı laptoplar ben buradayım diyor. Kafa sikiyor.
Musluman degilim ...Bir sure evvel terk ettim neyse konumuz bu degil...  Sessiz laptop, o zaman fansiz bisi bakicaksin Core M cpu ailesinden bir laptop herturlu isini gorur.

http://www.ultrabookreview.com/5165-broadwell-ultrabooks/
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 15, 2016, 05:30:48 PM

fansız pentium M li makinede o oyunu çalıştıramaz. olay fanteziye döndü.
hem sessiz olsun hem oyun makinesi olsun. yok öyle bir şey.
şey gibi bu; suda yürüyebileyim, paçalarım ıslanmasın!
Ummbrl (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2016, 05:36:36 PM

Tamam o zaman sesi siktir edin. 2500 liralık en iyi Dell laptop hangisi?

ALLAH'a şükürler olsun.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 05:41:16 PM

Pentium M degil dostum core M
Su yeni cikan ince macbook ( macbook air yada pro degil) larin kullandigi.

Bende core M i3 bir makina var ve diger 6. nesil core i5 den daha performansli .
t2yax
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

Arianee:Smart-link Connecting Owners,Assets,Brands

View Profile
October 15, 2016, 05:46:16 PM

Asus notebook kullanicisiyim abimde dell var oyun oynarken ses konusunda benimkisi daha sessiz.onunki sandy bridge islemcili benimki ivy bridgeli

arianee
• • • ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Smart-link Connecting Owners, Assets And Brands
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━ • • •
Discord
Telegram ⊐●⊏ Reddit
Twitter ⊐●⊏ Instagram
Medium ⊐●⊏ Linkedin
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
October 15, 2016, 05:46:23 PM

ACER - HP - TOSHIBA  bu markaları kullanmış biri olarak Acer performansından çok memnun kalmadım sorunlar yaşadım Hp de ısınma sorunları yaşıyorum i5 kullanıyorum şuan en iyisi sorun yaşamak istemiyorsan performansında verimli olmasını istiyorsan kesinlikle Toshiba seç ama işlemcisi yüksek olsun buna dikkat et .
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 05:48:02 PM

ACER - HP - TOSHIBA  bu markaları kullanmış biri olarak Acer performansından çok memnun kalmadım sorunlar yaşadım Hp de ısınma sorunları yaşıyorum i5 kullanıyorum şuan en iyisi sorun yaşamak istemiyorsan performansında verimli olmasını istiyorsan kesinlikle Toshiba seç ama işlemcisi yüksek olsun buna dikkat et .

Toshiba alinacak en son makinadir. Asus bile ondan daha iyi. Toshiba almak parayi sokaga atmaktir.

Gunumuz sartlarinda alinabilecek laptop markalari

Dell
Lenovo
Business serisi HP ler
Fujitsu
Ummbrl (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2016, 05:59:02 PM

Lenovo da güzel diyorlar. O da olabilir.

ALLAH'a şükürler olsun.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 06:03:02 PM

Iyi olmasa NASA onu tercih etmezdi uzay istasyonunda kullanmak icin.

deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
October 15, 2016, 06:05:49 PM

@deepcoin bu modeller lenovo'nun değil yalnız. IBM'in ürettiği thinkpad serisinden
lenovo ise idepad serisini üretiyor ki onlar da berbat ötesi.
2 tip lenovo var yani
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
October 15, 2016, 06:07:14 PM

@deepcoin bu modeller lenovo'nun değil yalnız. IBM'in ürettiği thinkpad serisinden
2 tip lenovo var yani

IBM belkide 10 yil oldu bilgisayar bolumunu Lenovoya satali resimlerde gordugunuz Lenovo nun Thinkpad serisi Artik IBM diye bir marka yok desktop ve laptop dunyasinda.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
October 15, 2016, 06:08:18 PM

Iyi olmasa NASA onu tercih etmezdi uzay istasyonunda kullanmak icin.

Lenovo başka, Thinkpad başka Smiley

Thinkpad tamamen bussiness için üretilmiş mukavemeti yüksek iş makinesidir.
oyuncu adama gelmez.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484

View Profile
October 15, 2016, 06:09:30 PM

2 tip lenovo var yani

IBM belkide 10 yil oldu bilgisayar bolumunu Lenovoya satali resimlerde gordugunuz Lenovo nun Thinkpad serisi Artik IBM diye bir marka yok desktop ve laptop dunyasinda.
tamam IBM'den satın aldığı fabrikalarda IBM'in tasarımlarıyla lenovo marka olarak ürettiği bilgisayarlar diyelim o zaman. (IBM'le bağlantısı yok evet ama bu seri komple IBM'den miras)

2 tip lenovo var derken bunu kastediyorum, thinkpad tamam, ideapad boktan.
Ummbrl (OP)
Full Member

View Profile
October 15, 2016, 06:10:33 PM

Bu iş iyice kafamı sikmeye başladı. Bu işi bilen ümmeti muhammed 2500 liralık bi kaç laptop söyleyin alayım bi tanesini.

ALLAH'a şükürler olsun.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: