Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:21:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Xapo Yardım  (Read 1859 times)
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
October 21, 2016, 11:49:21 AM

arkadaşlar isim vermek yasak mı bilmiyorum ama yasaksa beni bağışlayın xapo dan cüzdan açtım arkadaşta btc yatırdı hesabıma lakin ben şuan hesapta işlem yapamıyorum second factory denilen bir kod istiyor galiba telefonuma sms geliyor telefon numaramı +90 ülke kodundan sonra başında 0 olmadan tuşlamışım tahminimce bundan dolayı ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz
1714004519
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714004519
Reply with quote  #2

1714004519
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714004519
Hero Member
*

Ignore
1714004519
Reply with quote  #2

1714004519
Report to moderator
1714004519
Hero Member
*

Ignore
1714004519
Reply with quote  #2

1714004519
Report to moderator
1714004519
Hero Member
*

Ignore
1714004519
Reply with quote  #2

1714004519
Report to moderator
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
October 21, 2016, 12:36:32 PM

eger sistemde +90 olarak ulke kodu varsa zaten numaranin basina 0 koymaman gerekio Wink +90544xxxxxx gibi olmali
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
October 21, 2016, 09:55:13 PM

eger sistemde +90 olarak ulke kodu varsa zaten numaranin basina 0 koymaman gerekio Wink +90544xxxxxx gibi olmali
yazma var ama okuma zayıf galiba, zaten 0 koyarak yazmaması gerektiğini anlamış. nasıl düzelteceğini soruyor.

ilk giriş ekranında sms veya uygulamadan kod gir diyor. hemen altında artık bu telefon numarasına erişimim yok cümlesinin ingilizcesi yapıyor. orayı bi deneyin belki olur.

For rent...
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 22, 2016, 06:35:56 AM

Ya ben hem mobil hem pc ayrı ayrı üye olmuşum galiba ondan sms gelmiyor başka telefon ile değiştirdim ama 48 iş saati içinde işleme alıcaklarmış şuan kilitlendi hesaptaki btcler inşallah kurtarırız
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
October 22, 2016, 10:27:30 PM

Mail attiniz mi konuyla ilgili
Lucred
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
October 23, 2016, 12:19:28 AM

Xapo'nun Support sisteminden ticket gönderin hesaba erişemiyorum, telefonda sıkıntı var tarzında. 2-3 gün içinde dönerler, yavaş ama dönüyorlar.
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2016, 10:02:51 AM

İngilzce seviyem çok kötü yarım yamalak yazdım ama bakalım düzgün ingilizcesi olup yardım edebilecek varsa çok sevinirim
tempo7
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
October 23, 2016, 10:10:28 AM

İngilzce seviyem çok kötü yarım yamalak yazdım ama bakalım düzgün ingilizcesi olup yardım edebilecek varsa çok sevinirim
Hocam benim ingilizcem iyi ileri seviyede sen bana ne yazmak istiyosan yolla ben sana çevirip elimden geldiğince özel mesaj olarak geri yollarım.
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2016, 11:14:40 AM

Hi Mustafa,

Sorry about that! It seems that our mobile provider was having an issue sending the SMS when you tried to request the code. Can you please try again now? Let me know if this issue continues!

And just as a precaution, you should set up second factor so that you no longer will need to rely on the SMS in the future blush

ilk mailime böyle cevap verdiler sonra bir mail daha atınca şunu yazdılar:

Hi Mustafa,

Thanks for reaching out! I can see that you were able to access your account after sending this message. Is everything okay with receiving the SMS now? Just as a precaution, you should set up second factor so that you no longer need to rely on the SMS in the future!

ama hala bir düzelme olmadı
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
October 23, 2016, 11:19:26 AM

hocam o mesajı gönderdikten sonra hesabına eriştiğini görmüşler. sorun ortadan kalktı mı hallettin mi diyorlar. SMS almakta sorun yaşamıyorsun değil mi diyorlar. sorunu hallettiğini sanıyorlar şu an. nedir durumun? olmadı tekrar yaz adamlara. her şey düzeldiyse de bi tenk yu diyiver. ne güzel cevaplıyorlar. helal olsun. xapo destek 10 puan aldı benden.

For rent...
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2016, 11:25:58 AM

Hocam düzelmedi işte durumum iki kere düzelmedi dedim hala düzeldiğini sanıyorlar hesabıma giriş yapabiliyorum ama second factory kodunu alamıyorum o kodu alamadığım için hesaptan para çıkışı yapamıyorum yani hesabımdaki para kilitli kaldı
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
October 23, 2016, 11:30:12 AM

adamlara yaz tekrar o zaman. net ve kısa ifadeler kur. 2fa not working. change my phone number. correct number is "+905012345678" thank you. falan yaz. gramere girmeye çalışınca ters anlaşılabiliyor Wink güven bana en iyi iletişim yöntemi budur. adam sana hizmet için var bırak o seni anlasın Cheesy şaka bir yana tekrar yaz adama.

For rent...
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2016, 11:32:36 AM

hocam sistemdeki telefon numaramda doğru kontrol ettim ama sms gelmiyor telefonda bir sıkıntı yok ne yazabilirim adamlara yardımcı olursanız özel mesaj yoluyla yada buradan sevinirim kaldım öylece şaka gibi
koinsever
Hero Member

For Rent

View Profile
October 23, 2016, 11:38:37 AM

+90 kısmını dikkatli kontrol edin. 0090 diye başlayacak ya da +90 diye yine 5 ile devam edecek +900535... değil +90535 ya da 0090535 olarak. biliyorsunuzdur ama bir tekrar kontrol edin. olmazsa adamalara "2fa not working. i didnt receive any code by sms" gibi direk konuyu anlatan kısa bir mesaj atın. gelen cevaba göre devam ederiz.

not: konuşmaları burdan yapalım özele gerek yok. çünkü aynı sorunu başkaları yaşarsa onlar da çözüm arar veya benden daha bilgili biri gelirse destek olur.

For rent...
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 23, 2016, 11:44:01 AM

Hocam kontrol ettim tekrardan telefon numarası doğru sizin dediğiniz gibi kısa bir mail attım şimdi gelen cevabı burdan paylaşırım ona göre yardımcı olursanız sevinirim gerçekten çok teşekkür ederim bitcoin işine yeni girdim biraz zorlu bir giriş olucak gibi
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
October 23, 2016, 03:11:43 PM

Hocam benim ingilizcem iyi ileri seviyede sen bana ne yazmak istiyosan yolla ben sana çevirip elimden geldiğince özel mesaj olarak geri yollarım.

adamsın taktir ettim hocam seni umarım sorunu çözer arkadaşda bende yeni olduğum zamanlar benzer sorunlarla karşılaştım
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
October 23, 2016, 09:03:21 PM

arkadaşlar isim vermek yasak mı bilmiyorum ama yasaksa beni bağışlayın xapo dan cüzdan açtım arkadaşta btc yatırdı hesabıma lakin ben şuan hesapta işlem yapamıyorum second factory denilen bir kod istiyor galiba telefonuma sms geliyor telefon numaramı +90 ülke kodundan sonra başında 0 olmadan tuşlamışım tahminimce bundan dolayı ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz

Tuslama ile ilgili bir hata oldugunu zannetmiyorum. Bu problem benim Turkiye hattimda da cok sik yasaniyor. En kolay cozum Xapo uygulamasini indirip sifreyi oradan gormek. Her seferinde mesaj problemi ile ugrasmamis olursunuz.

dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
October 24, 2016, 05:42:04 AM

bende burdan alım yapmayı denedim ama kafam karıştı şimdi d card gibi bişey göndermekte istiyorlar
bunu almak kredi kartından avantajlımı kesintilerine baktım değil gibi ama ben mi yanlış anladım bilemdim.
kredi kartıyle alımı tarif edebilecek olan varmı.
Dr.Cocktail (OP)
Sr. Member

View Profile
October 24, 2016, 07:50:04 AM

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler kod sorunum çözüldü ama size bir şey sorcam her defasında kod ile uğraşmamak için mobil uygulama mı kullanıcam nasıl olucak? Destek ekibine mail atınca yarım yamalak ingilizcede olsa yardım ediyorlar  Smiley
Granxis
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 536

View Profile
October 31, 2016, 09:27:07 PM

Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkürler kod sorunum çözüldü ama size bir şey sorcam her defasında kod ile uğraşmamak için mobil uygulama mı kullanıcam nasıl olucak? Destek ekibine mail atınca yarım yamalak ingilizcede olsa yardım ediyorlar  Smiley

kodlar senin guvenligin icin keske 2-3 asamali olsada full security olsa diyorum bazen

.
.Duelbits.
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
TRY OUR
  NEW  UNIQUE
GAMES!
.
..DICE...
███████████████████████████████
███▀▀                     ▀▀███
███    ▄▄▄▄         ▄▄▄▄    ███