Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:16:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: FOREX ve BITCOIN + ALTCOIN karşılaştırması.  (Read 5449 times)
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
July 02, 2017, 11:31:25 PM

Forex,  bitcoin ve altcoin birbiriyle bağlantılı gibi dursada farklı konulardır. Forex pişmanlıktır , size zarardan başka birşey vermez .forumu takip edersen bu konuyla alakalı bir çok şeyi ogrenebilirsin.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715203014
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203014
Reply with quote  #2

1715203014
Report to moderator
1715203014
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203014
Reply with quote  #2

1715203014
Report to moderator
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 03, 2017, 07:26:24 PM

Forex bu isi gerçekten bilenlerin para kazandığı bir sistem grafik okuma içerden bilgi edinme gibi yuksek seviyede haber kaynağımız olacak ki ona gore hareket ediceksin diğer türlü yapilan şeyler kumardan farksız. Forex pişmanlık tir kripto piyasa çandır. Smiley
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
July 15, 2017, 06:54:04 AM

Forex bu isi gerçekten bilenlerin para kazandığı bir sistem grafik okuma içerden bilgi edinme gibi yuksek seviyede haber kaynağımız olacak ki ona gore hareket ediceksin diğer türlü yapilan şeyler kumardan farksız. Forex pişmanlık tir kripto piyasa çandır. Smiley

forex de yapabilene guzel getiriler veriyor. farkli seyler bence

fuseki
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
July 18, 2017, 07:39:23 AM

forex bence hep masanın kazandığı senin kaybettiğin bir sistem olarak goruyorum. Kısa zamanda zengin olma vaadi o kadar guclu ki insanı cezbediyor. Uzak durmak lazım.
tolgabariskan
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 20, 2017, 07:36:57 AM

Beyler forex pişmanlık değildir ama forexi eğitimsiz oynamak ciddi anlamda pişmanlıktır. Türkiye'de SPK cezalar vermeye başlamadan önce yurt içinde forex yatırımı yapıyordum. Para kazandım mı? Kazandım. Zengin oldum mu? - HAYIR Smiley ama pişmanlıktır. Battık, ettik gibi durumlar asla olmadı. O açıdan forex'i öğrenmeden forexe girmeyiniz. https://forexpiyasam.com/forex-ogren şu tarz platformlarını neredeyse yalayın yutun, sonra girişin bu işlere.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
September 20, 2017, 03:19:17 PM

Forex i takip etmiyorum ve cogu kişinin dili yanmıştır Ayrıyetten Bitcoin ve altcoinlerle karşılaştırılamaz bile Forex bizim millet kısa yoldan zengin olma gözüyle bakıyor ama nafile
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
September 20, 2017, 05:21:44 PM

senelerce forexte işlem yaptım, forex kaptı kaçtı pazarıdır.
en son işlem yapanların %70 civarında olan pozisyonların zararlı kapatıldığını biliyorum.

geçenlerde telefonuma GalaFX diye bir siteden sms geldi.
Efterium diye yazmışlar coini. ne kadar alakalı olduklarını buradan anlayın.

kesinlikle forexte özellikle kripto paralar açısından işlem yapmayın. tavsiye etmiyorum.

kaldıraçlı ise normal şartlara göre daha fazla kar veya zarar ihtimali.

bakiyenin belli bir zararın altına geçtiğinde otomatik işlemin kapatılması gerekebilir ve agresif olan fiyat dalgalanmalarında bu sizi fazlasıyla mağdur edebilir.

kripto para borsalarında böyle bir şey yok. al sakla, at cüzdana tut, zamanı gelince sat. forexte durum biraz daha karmaşık.
Druvax
Full Member

Activity: 364

View Profile
September 20, 2017, 06:42:39 PM

Forex kumardir. Ve aldatilmak cok ama cok kolaydir.
Altin guvenli ve risksiz yatirim aracidir ama kazanc fazla olmaz btcye gore...
Btc tabiki gelecek vaadeden bir yatirim aracidir ama takip etmek lazim. Terste kalirsaniz uzun sure bekleyebilirsiniz. Kisa sureli al sat yaparak kazanmak cok kolaydir. Getirisi digerlerinden cok daha fazladir. Daha fazla risk alabilirim diyenler altcoinlere yonelebilir
elturco
Full Member

Activity: 344
Merit: 134

View Profile
September 27, 2017, 06:03:20 AM

öncelikle forex kumar değildir. çok zor bir piyasadır. hatta bana göre piyasaların şampiyonlar ligidir. forex te zengin olmak diye birşey yoktur. en büyük yanlış burada yapılıyor zaten. insanlar çok yüksek kaldıraçlarla zengin olacaklarını düşünüyorlar. en küçük bir ters harekette bütün paralarını kaybediyorlar.

forex çok ciddi temel ve teknik analiz bilgisi ister. uygulanacak stratejilere ve kurallara kusursuz bağlılık ister. birey olarak açgözlülük, hırs ve korku gibi duygulardan uzak durmayı gerektirir. en küçük bir hatanızda aldığınızı fazlasıyla geri verirsiniz.

btc ve altconinler forex ile karşılaştırmak yanlış. daha çok hisse senetleri ile karşılaştırılabilir.
Bayyn
Full Member

Activity: 210

Web Developer

View Profile
September 27, 2017, 06:20:50 AM

Sağlam altcoinlerde altcoin, yok ise bitcoin yatirim olarak tavsiye edilebilir. Fakat hareketli zamanlarina denk gelirse.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 04, 2017, 10:14:41 AM

Paran yoksa yatır altcoine.Para bolsa at BTCye kalsın.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
October 04, 2017, 10:51:30 AM

Forex piyasası çoğu insanın canını yaktı.

BTC al kat kenara 1-2 yıl sonra en azından elimde para vardı bunu BTC bağladım dersin.
zody
Member
**

Activity: 81
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 06:57:00 PM

Forex : Kaldırgaçlı işlemler yapan yani 100 USD ile 10K USD gibi işlem yaparak risk alırsın Değer kaybetmeye başladığında bütün yatırımın uçar gider. Forex acemiliği affetmez . Kar al ve zarar durdur işlem açılır %2 zararı kabul edersiniz %2 Kar kabul edersiniz böylece açtığınız 10 işlemden 6-7 kar ile dönerse geri kalan zarar etsede kar edersiniz. Küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlanabilir ama tecrübesiz kullanıcılar açığa işlem yaparsa paraları yok olup gider.

Bitcoin yada Altcoin : Borsa mantığıyla çalışır aslında ticaret gibidir ucuz alıp pahalıya satarsın satamazsan elinde kalan bir coin olur hiçbirşey kapanmaz sıfırlanmaz. En kötü dipten toplayıp ortalama maliyeti tutturursun. Yada uzun süre beklersin.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
THE FABRIC TOKEN ECOSYSTEM   ▲   WHITE PAPER  •  ANN THREAD  •  SLACK   ▲   DRAG-AND-DROP SMART CONTRACTS
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Marginatus
Member
**

Activity: 152
Merit: 11

View Profile
October 17, 2017, 02:51:04 AM

Forex saçmalık beyler
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
October 17, 2017, 07:27:58 PM

altkoin piyasası çok riskli bir anda zenginde eder elindeki paradan da eder ne olucağı çok belirsiz

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
awazelal
Newbie
*

Activity: 106

View Profile
October 17, 2017, 07:51:44 PM

metatrader 4 tarzı bitcoin ve altcoin platforları var mı
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
October 17, 2017, 08:17:40 PM

altkoin piyasası çok riskli bir anda zenginde eder elindeki paradan da eder ne olucağı çok belirsiz

Sağlam projeye girersen uzun vadede kazandırır. Forex de yatırımcılar zamanında çok zarar etti kıyaslamak şaçma gibi .

crimsongoth
Member
**

Activity: 588
Merit: 18

View Profile WWW
October 18, 2017, 01:17:53 PM

İkisinide kumar gibi kullanan insanlar var. Bir kere çok farklı konular onu baştan belirtelim. Şöyle söyleyeyim Türkiye'de limitler 50.000'e çıkmadan önce forex firmasında çalışan arkadaşlarımdan ve kendi okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla forex'e giren paranın %80'i forex'e yani forex patronlarının cebine giriyordu. Eğitimle falan olacak bir şey değil. Bizzat kendim bir hafta eğitimini de alan biri olarak söylüyorum ki kumar gibi görülmüyor kumarın ta kendisi. Hiç kimse kendisini kandırmasın.

Bitcoin ve altcoinlere gelirsek (shitcoinleri direkt geçelim) tabii ki burada da risk var ama biraz bilgi ve araştırmayla doğru yatırımlar ile paranızı çok rahat katlayabileceğiniz bir ortam. Daha çok hisse senedi ve borsayla karşılaştırmak daha münkün sanırım
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: