Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:59:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yenı türkıye de bugun !!!  (Read 2490 times)
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 27, 2016, 06:19:21 PM

Sonlari yakin falan degil hocam, seni beni gomer bunlar Smiley 2050ye kadar bunlar iktidarda kalmazsa ne olayim.

2017 sonları olacak durum onlar açısından o kadar vahim. Bu iş cemaatle olan savaşa benzemez, parti kendi içinde çoktan dağıldı sadece belli etmemeye çalışıyorlardı. Dünkü olaylarla birlikte her şey su yüzüne çıkmaya başladı.
1713513594
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713513594
Reply with quote  #2

1713513594
Report to moderator
1713513594
Hero Member
*

Ignore
1713513594
Reply with quote  #2

1713513594
Report to moderator
1713513594
Hero Member
*

Ignore
1713513594
Reply with quote  #2

1713513594
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713513594
Hero Member
*

Ignore
1713513594
Reply with quote  #2

1713513594
Report to moderator
1713513594
Hero Member
*

Ignore
1713513594
Reply with quote  #2

1713513594
Report to moderator
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
November 27, 2016, 07:00:42 PM

15 temmuz sürecinden sonra ilk yapılan açıklamalarda şunu diyorlardı onu hiç unutmuyorum " dostlarımızın sayısını arttırıp düşmanlarımızın  sayısını azaltacağız " diyordu başbakan bugün düştüğümüz duruma bakın bunun tam tersi bu seferde avrupa birliği olan tüm ülkeleri karşımıza aldık sonra dolara yatırım yapanlar hüsrana uğrayacak dediler dolar 3 47 leri gördü daha millet bunlara nasıl inanır anlamış değilim !

haklısın lakin bu düşman olanların bu güne kadar dost gibi görünmüş oldukalrınıda unutmamak lazım... bize neden düşman olduklarını düşünüp ona göre karar vermek lazım diye düşünüyorum...
sorun bizdemi yoksa onlarda mı yada onların çıkarlarıyla bizim çıkarlarımızın uyumamasımı...

Sorun bence şurada 3 kuruş için ya da bazı insanların kendi çıkarları için iş yapıp bütünün menfaatleri ya da milli benlikleri hiçe saymaktadır .Kurtuluş şurada artık gerçekçi olmak lazım bu hükümet 15 yıldır naptı diye sormak lazım işsizlik için naptın ? üretim için naptın ? eğitimini nasıl dizayn ettin , eğitimi dizayn ederken 10 yıl 20 yıllık bilimsel ihtiyaçları düşündün mü ? ülkenin menfaatlerini düşünüp yerel yatırımlara tarafsız olarak giriştin mi? Avrupa birliği ülkelerinin standartları bunların üzerine kurulu ama bunun yanında birde dini lobileri de yok değil bu  önceden de böyleydi şimdide böyle hiç bir zengin evinde garibanı , hiçbir entelektüel cahil olanı evinde istemez 2+2 =4 ab ye girmeyi istiyorsan önce kendini düşünmen lazım eğer bunu yaparsan zaten oraya girsen de olur girmesen de !

haklısınız ülke olarak önce kendi çıkarlarımızı düşünmeliyiz teknolojik alanda daha dogrusu her alanda dışa bağımlılığı kaldırmalı yada azaltmalıyız egitimin çok öenmli bir konu olduğuda aşikar...
birazda düşman edinmemizin sebebi bu bagımsızlık istememiz değilmi? ab nin bizi gerçekten neden istemediğinide sormak lazım asıl osru birazda bizim ab ye girmeye ihtiyacımız var mı?
Avrupa birliğine aday üye olmanın bile ticari anlamda çok getirisi var birçok avrupa birliği hibelerini ülke olarak değilde akp li insanlar arasında kullanıldığını biliyoruz bizim avrupa birliğine girmeye ihtiyacımız var mı ? bu birlikteliğin bize maddi anlamda getirisi varsa evet var, bizim ihracat rakamlarımıza ve aldığımız temel makine veya elektronik aksamlarında aldığımız parçalara baktığımızda ab nin müptelası olmuşuz ama haberimiz yok , bu birlikten kopmaya niyetin varsa her işin bir rajonu var derler ya oyunu kurallarına göre oynayacaksın oynamazsan , beynini kullanmazsan dolar gelir 3.45 oluverir !
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
November 27, 2016, 07:38:08 PM

Sonlari yakin falan degil hocam, seni beni gomer bunlar Smiley 2050ye kadar bunlar iktidarda kalmazsa ne olayim.

2017 sonları olacak durum onlar açısından o kadar vahim. Bu iş cemaatle olan savaşa benzemez, parti kendi içinde çoktan dağıldı sadece belli etmemeye çalışıyorlardı. Dünkü olaylarla birlikte her şey su yüzüne çıkmaya başladı.
Daha ne olsun gezme yok eğlence yok karın tokluğuna yaşıyor millet zaten et yok bir şey yok karbonhidrat takılıyorlar ama herkes güllük gülistan
memleket süper güç okeye dörtlü arıyoruz yersen Smiley
Ekonomik kriz zaten var krizin anlaşılması için karınları mı guruldayacak?
kendi içlerinde dağıldı diyorsun ama hiç öyle bir tablo yok olsa bile bu adam boşuna başkanlık demiyor zaten seçmen partiye değil uzuna bakıyor.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2394
Merit: 1358

View Profile
November 27, 2016, 08:03:09 PM

Açıkçası ben akpnin hiç zayıflayacağını düşünmüyorum.
Ekonomik kriz dahi akp yi düşüremez. Tayyip Erdoğan tek başına buluşma noktası oldu.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
November 28, 2016, 01:32:17 AM

Açıkçası ben akpnin hiç zayıflayacağını düşünmüyorum.
Ekonomik kriz dahi akp yi düşüremez. Tayyip Erdoğan tek başına buluşma noktası oldu.

Benzer fikirler yazılmış.
https://eksisozluk.com/25-kasim-2016-akpnin-catlamasi--5236101
https://eksisozluk.com/ak-parti-recep-tayyip-erdogan-savasi--5235412?p=10
https://eksisozluk.com/entry/64344172
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 28, 2016, 01:52:08 AM

Bu ülkede herşey olabilir, ilk önce bunu bilmek gerekir, bana göre 10 yıldan fazla kalacaklar
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 28, 2016, 04:25:48 AM

Bu seçimlerde kim iktidar olursa olsun erken seçim geleceğini düsünüyordum. nitekim bence olacak. suan ohalden dolayı iflasını acıklayamayan cok firma var hatta şuan tum avmlerde acık olan bazı markalar aslında iflas etmiş durumdalar. ülkenin buyuk topları ise catır catır magaza kapatıyor. Bir arap ülkesinden 5-10milyar dolar ulkeye girmesse dövizin ateşininde söneceğini sanmıyorum.sönse bile anlık olacaktır. Düşük ev kredileriyle yuksek ötv ile devlet vergi toplamaya çalısıyor ama istedikleri düzeyde harcama yapılmıyor. Dün bir avm ye resmen zorla girdim otoparkı tıka basa doluydu hatta caddeye kadar sıra taşmıstı ama magazalardan cok ucuz olan bir kac magaza haric içleri bostu. millet food courtta takılıp magaza vitrinlerini geziyordu. Millette gercekten para bitti.
arancra
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile WWW
November 28, 2016, 06:06:12 PM

Ekonomik açıdan bakarsak, çok yakında bugünleri de arayacağız. Parayı harcayan, nakit döngüsünü sağlayan, kredi ve kredi kartları ile orta gelirli insanlar idi. Son bir yıldır kredi ve kredi kartı borçlarının ödenebilirliği o kadar azaldı ki, bu yüzden bir çok banka da sıkıntı yaşayacak 2017 de. Çünkü haciz yolu ile borçlarını tahsil etmeye gittiklerinde, haczedilen malları alacak bir topluluk kalmamış olacak. Sonumuz hayır olsun.

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
November 28, 2016, 06:14:06 PM

En çok da şehit haberleri gelince kahroluyorum, onurumuz, şerefimiz Türk Silahlı Kuvvetleri her geçen gün daha da kötü oluyor.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: