Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:13:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Satılık USB 3.0 Riser  (Read 2670 times)
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
November 20, 2016, 02:03:57 PM

Yüklenmeyin bulgara. Onun sattigi gpular anakartlar en iyisi  Tongue Her satisinda kendi urununun disindaki urunleri karaliyor buda onun satis stratejisi sanirim  Grin bide yurtdisi garantisiz urunlere para verenlere hayret ediyorum en ufak elektrik kesintisinde bile elektronik parcalar pert olabilir.
ASUS candir gerisi heyecan. Adam asusa kotu dedi ya la Grin

Ben sattigim malin her zaman arkasindayim dostum. Sattigim anakartlar sifir faturali ve garantilidir. Asus kotu demiyorum mining icin en iyisi asrocktur bunu herkes bilir.
Biliyorum hocam. Pci-e soketilerine 8pinlik ekstra güç beslemesi var. Sanırım tek artısı bu. Fakat Asus'unda Asrcok'unda %100 hiçbir sıkıntı çıkarmaz garantisini kimse veremez. Elektrikde %100 yoktur. Her zaman hatalar patlamalar yanmalar olabilir. Benimde asusda en çok sevdiğim özellik Anti Surge özelliğidir. Ani +-voltaj dengesizliklerinde sisteme reset çakar ve kendini korumaya alır. Bu özellik Asrockda olduğunu sanmıyorum. Kusursuz ve dengeli bir rig toplandığında Asus kesinlikle daha güvenlidir. Alttaki resimlerde Asrockun ilah olmadığının göstergesidir. Resimler Ethereum forumdan alınmıştır https://www.google.com.tr/search?q=asrock+mining+crash&espv=2&biw=1236&bih=580&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjDncSvvrfQAhVDDSwKHd_fDCQQ_AUICCgD#tbm=isch&q=asrock+ethereum+mining+crash&imgrc=IHjCayeUg-xHaM%3A

1715411630
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715411630
Reply with quote  #2

1715411630
Report to moderator
1715411630
Hero Member
*

Ignore
1715411630
Reply with quote  #2

1715411630
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715411630
Hero Member
*

Ignore
1715411630
Reply with quote  #2

1715411630
Report to moderator
1715411630
Hero Member
*

Ignore
1715411630
Reply with quote  #2

1715411630
Report to moderator
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
November 20, 2016, 02:26:01 PM

Yüklenmeyin bulgara. Onun sattigi gpular anakartlar en iyisi  Tongue Her satisinda kendi urununun disindaki urunleri karaliyor buda onun satis stratejisi sanirim  Grin bide yurtdisi garantisiz urunlere para verenlere hayret ediyorum en ufak elektrik kesintisinde bile elektronik parcalar pert olabilir.

Ben sattigim malin her zaman arkasindayim dostum. Sattigim anakartlar sifir faturali ve garantilidir. Asus kotu demiyorum mining icin en iyisi asrocktur bunu herkes bilir.
Biliyorum hocam. Pci-e soketilerine 8pinlik ekstra güç beslemesi var. Sanırım tek artısı bu. Fakat Asus'unda Asrcok'unda %100 hiçbir sıkıntı çıkarmaz garantisini kimse veremez. Elektrikde %100 yoktur. Her zaman hatalar patlamalar yanmalar olabilir. Benimde asusda en çok sevdiğim özellik Anti Surge özelliğidir. Ani +-voltaj dengesizliklerinde sisteme reset çakar ve kendini korumaya alır. Bu özellik Asrockda olduğunu sanmıyorum. Kusursuz ve dengeli bir rig toplandığında Asus kesinlikle daha güvenlidir. Alttaki resimlerde Asrockun ilah olmadığının göstergesidir. Resimler Ethereum forumdan alınmıştır https://www.google.com.tr/search?q=asrock+mining+crash&espv=2&biw=1236&bih=580&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwjDncSvvrfQAhVDDSwKHd_fDCQQ_AUICCgD#tbm=isch&q=asrock+ethereum+mining+crash&imgrc=IHjCayeUg-xHaM%3A

Tum dunyada asrock kullaniliyor bu sizin bahsettiginiz ne biliyormusunuz. Nvidia'nin reklam giderleri amd'nin butcesi kadar diye bi soylenti var reklam manyagi olmus millet. İkinci örnek apple. Siz asus msi veya gigabyte kullanin saygi duyarim ama unutmayin ki asrick bu anakarti bu is icin ozel tasarladi ve muhakkak bi gun her miningci asrock anakart kullanacaktir. Saygilar

Her bu arada satislarimin dustugunu o yuzden milletin ilanlarini baltalamaya calistigimi savunanlar forumda. O konuyada aciklik getiriyim.

Mal yetistiremiyorum acik soylemek gerekirse. Hatta forumda 330 liraya anakart satan eleman 90 dolardan verebiliceni soyledi 20 tane hemen gelip aliyim dedim o muhabbey ve arkadasta fos cikti. Satis yaptigi musterisine kargo takip numarasini bile vermemis. Smiley

Alisverislerde referanssiz uyelerle alis veris yapmaktan kacinilmali diye dusunuyorum. Bu isi yapan cogu insan az cok beni tanir dolandiricilar haric. Hadi kolay geldin ve iyi forumlar

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
November 20, 2016, 03:42:40 PM

Ayda 23 tane kim alıyor abi.

Sidik yarıştırmalar çok baydı.
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
November 20, 2016, 06:36:00 PM

Dostum sattigim asrock h81 pro btc'ler fatura ve garantilidir. Riser kabloya kimse garanti veremez.
Sattigim malinda her zaman arkasindayim ben.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
November 20, 2016, 07:22:54 PM

adetli olarak düşünürsen 6 adet alıcam vereceğiniz fiyat mantıklı olursa sizden alırım ayrıca skype whatsapp vs varsa görüşmek isterim

Riser için mi kart için mi?

kart için riser basit onu konuşuruz

Dostum 12 kart gigabyte 990fxa anakarta riser ile bağlanmış, işletim sistemi kurulu çalışır halde, parçalamak mantıklı gelmiyor.

2 anakart var 2 ye bölünebilir, 6 kart yine çalışan sistem olarak verilebilir.
Dediğin gibi sadece kartrı verirsem diğer donanımlar atıl kalacak.
6 kart +anakart fiyatı nedir tl olarak

öncelikle satıcı arkadaştan özürdileyerek amacımın ilanı baltalamak olmadıgını belirtmek istiyorum.

Bu işi yapıcaksanız Asrock H81 Pro BTC haric anakart tercih ederseniz sorun yasayabilirsiniz.

İsler kesat galiba. Başka ilanlara bok atmaya baslamissiniz. Benim anakartim b85 trooper. Şu şansa bakın ki gayet sorunsuz çalışıyor. Halbuki sizin dediginiz anakart disindakiler sorun yaratmaliydi değil mi?

Satamayınca ürünü kötülemeye başladı sanırım Smiley

satamayıncamı sesli güldüm. bu ay 25 tane asrock h81 pro btc ve 74 tane riser kablo sattım. bütün dünya asrock kullanıyor ne hikmetse bi siz gigabyte kullanıyorsunuz bide 990fxa Smiley bence ürünleri satamayanlar belli oluyor. kimsenin malına bok atmadım sadece tavsiye. benim her ay yeni 1-2 tane müsterim oluyor ve nedense hep msi gigabyte ve asustan muzdaripler. size canlı sahitte gösterebilirim. performansı bile farkettiriyor asrock h81'ler cünkü özellikle BTC için üretilmiş kartlardır. siz kendinizi ve bulabilirseniz yeni baslayan bi kac kisiyi kandırmaya calısın. hayırlı işler ve saygılar Smiley

Herhangi bir ürün satmıyorum Smiley

"bu ay 25 tane asrock h81 pro btc ve 74 tane riser kablo sattım"

Satılan ürünlerin faturalarını koyarsınız artık tabi fatura kesiyorsanız Smiley
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
November 25, 2016, 02:05:59 AM

Bakın bakim kutuda ne yazıyor ... bi asrock tır gidiyor yaw. Sanki mining için tek o var pess yani. bundan bende 1 tane var ve 7 gpu tıkır tıkır çalışıyor...

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
November 25, 2016, 11:26:55 AM
Last edit: November 25, 2016, 03:50:10 PM by bulgar_84

Bakın bakim kutuda ne yazıyor ... bi asrock tır gidiyor yaw. Sanki mining için tek o var pess yani. bundan bende 1 tane var ve 7 gpu tıkır tıkır çalışıyor...

Resimde 6 tane gpu soketi var 7'inciyi nereye taktin cok merak ettim Smiley
Birde msi z97 guard  dediğin anakartın fiyatını bi arastır istersen. mining yapan cogu vatandas 10 liranın bile hesabını yapar ki 200 dolardan asagıya satısı yok bahsettiğin anakartın. saygılar  Grin

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
November 25, 2016, 06:33:54 PM

Birde msi z97 guard  dediğin anakartın fiyatını bi arastır istersen. mining yapan cogu vatandas 10 liranın bile hesabını yapar ki 200 dolardan asagıya satısı yok bahsettiğin anakartın. saygılar  Grin

Senin cahil olman ve pcie slot görememen, benim o naneye 7gpu bağlayamayacağım anlamına gelmiyor. Bana akıl vereceğine sen biraz oku öğren de millete abuk subuk ahkam kesme burada, git kendi topiğinde ticaretini yap bulgar.

Bak şimdi o 7.ciyi nereye takıyorum ben;
o anakartta NGFF slotu var, ama tabi sen onun da ne olduğunu bilmezsin, M2Sata denir halk dilinde, çinden expander aldım modifiye ettim. çünkü yanlış yapmışlardı. Yani sen azınla kuş tutsan yapamazsın bunu. Diğer fiyat meselesine de gelirsek al sana aşağıda faturamı koydum.

bu da çalışma notlarım,

ve anakartın faturası,

BU DA SANA KAPAK

KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
November 25, 2016, 06:47:45 PM

O 7.ciyi nereye taktın hala anlamadım ama iyi takıcıymışsın helal olsun Smiley

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
dhan000
Sr. Member

Activity: 419
Merit: 255

View Profile WWW
November 25, 2016, 08:11:46 PM

O 7.ciyi nereye taktın hala anlamadım ama iyi takıcıymışsın helal olsun Smiley

o anakartta NGFF slotu var, ama tabi sen onun da ne olduğunu bilmezsin, M2Sata denir halk dilinde

yedinci kartı m2.sata slotuna takılıyor çevirici ile...
bulgar_84
Sr. Member

View Profile
November 25, 2016, 09:37:25 PM

Senin cahil olman ve pcie slot görememen, benim o naneye 7gpu bağlayamayacağım anlamına gelmiyor. Bana akıl vereceğine sen biraz oku öğren de millete abuk subuk ahkam kesme burada, git kendi topiğinde ticaretini yap bulgar.

o anakartta NGFF slotu var, ama tabi sen onun da ne olduğunu bilmezsin, M2Sata denir halk dilinde, çinden expander aldım modifiye ettim. çünkü yanlış yapmışlardı. Yani sen azınla kuş tutsan yapamazsın bunu. Diğer fiyat meselesine de gelirsek al sana aşağıda faturamı koydum.

bu da çalışma notlarım,

ve anakartın faturası,

BU DA SANA KAPAK

Ben senin gibi artisleri çok gördüm bu piyasada kapak olsunmus. aynı fiyattan bulsana bana 50 tane alıyım. 4,5 ay önce almışsın gelmişsin ahkam kesiyorsun. bu kart artık türkiyede satılmıyor. 4,5 ay önce asrock h81 300 liradan satıyordum ben dolar kuru 4,5 ay önce neydi şimdi ne bunlarıda göz önünde bulundur istersen.

laf olsun diye kafa tutumaya calısma istersen komikleşiyorsun.

'
WSPX.
║║
║║
[/b]

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   

.SALE ..01 JAN 2019.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
November 25, 2016, 09:59:39 PM

Cyber kardeş biz seni biliyoruz, lütfen daha dil dökme. Gereksiz. Wink
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 26, 2016, 03:33:05 AM

Cyper_BLC
Sr. Member

Reverse Engineer

View Profile
November 26, 2016, 03:43:57 AM

Cheesy Şahanesiniz walla  Roll Eyes
selam olsun kalbi temiz ve çalışkan hepinize Wink

vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 26, 2016, 04:37:13 PM

adetli olarak düşünürsen 6 adet alıcam vereceğiniz fiyat mantıklı olursa sizden alırım ayrıca skype whatsapp vs varsa görüşmek isterim

Riser için mi kart için mi?

kart için riser basit onu konuşuruz

Dostum 12 kart gigabyte 990fxa anakarta riser ile bağlanmış, işletim sistemi kurulu çalışır halde, parçalamak mantıklı gelmiyor.

2 anakart var 2 ye bölünebilir, 6 kart yine çalışan sistem olarak verilebilir.

Dediğin gibi sadece kartrı verirsem diğer donanımlar atıl kalacak.
6 kart +anakart fiyatı nedir tl olarak

öncelikle satıcı arkadaştan özürdileyerek amacımın ilanı baltalamak olmadıgını belirtmek istiyorum.

Bu işi yapıcaksanız Asrock H81 Pro BTC haric anakart tercih ederseniz sorun yasayabilirsiniz.

İsler kesat galiba. Başka ilanlara bok atmaya baslamissiniz. Benim anakartim b85 trooper. Şu şansa bakın ki gayet sorunsuz çalışıyor. Halbuki sizin dediginiz anakart disindakiler sorun yaratmaliydi değil mi?

Satamayınca ürünü kötülemeye başladı sanırım Smiley

satamayıncamı sesli güldüm. bu ay 25 tane asrock h81 pro btc ve 74 tane riser kablo sattım. bütün dünya asrock kullanıyor ne hikmetse bi siz gigabyte kullanıyorsunuz bide 990fxa Smiley bence ürünleri satamayanlar belli oluyor. kimsenin malına bok atmadım sadece tavsiye. benim her ay yeni 1-2 tane müsterim oluyor ve nedense hep msi gigabyte ve asustan muzdaripler. size canlı sahitte gösterebilirim. performansı bile farkettiriyor asrock h81'ler cünkü özellikle BTC için üretilmiş kartlardır. siz kendinizi ve bulabilirseniz yeni baslayan bi kac kisiyi kandırmaya calısın. hayırlı işler ve saygılar Smiley

Herhangi bir ürün satmıyorum Smiley

"bu ay 25 tane asrock h81 pro btc ve 74 tane riser kablo sattım"

Satılan ürünlerin faturalarını koyarsınız artık tabi fatura kesiyorsanız Smiley

Bir kendi rank ı ma bakıyorum bir sizinkine, sonra susuyorum, susuyorum ama artık yeter, ayıp değil mi ağalar?
Şurada bulgar kadar olmasa da 3-5 kablo satmaya çalışıyoruz, sattığımızdan kazanıyoruz ama tüccar değiliz.

Satış baltalamaya 1/1 örnek resmen, yapmayın lütfen...
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 26, 2016, 06:08:18 PM

Arkadaşım Riserların ne kadar fiyatı ?  Sattığın ürüne bir fiyat biç ve koy, mümkünse resmini de koy. Alacak insan ne alacağını, durumunu, fiyatını görsün. Sende rahat ol, alacak kişi de rahat olsun.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: