Bitcoin Forum
May 06, 2024, 07:01:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 8.4 BTC alınacaktır Ödeme Enpara [ALINDI - KONU KİLİT]  (Read 954 times)
ugurusta (OP)
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 30, 2016, 06:03:02 PM
Last edit: December 03, 2016, 12:14:18 PM by ugurusta

Selamlar,
Bir aksilik olmazsa yarın için 8.4 Bitcoin alınacaktır.

1- Kur preev kuru üzerinden.
2- Kesinlikle escrow ile ödeme yapılır.
3- Escrow ücreti bana ait.
4- Escrow: EAL
5- Ödeme Enpara üzerinden.
6- Şimdi elinde Bitcoin olan varsa şimdi de anlaşabiliriz.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715022114
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715022114
Reply with quote  #2

1715022114
Report to moderator
1715022114
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715022114
Reply with quote  #2

1715022114
Report to moderator
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
November 30, 2016, 11:18:33 PM

Şimdi o siteyi baz alıyorsunuz ama kimsenin elinde aklı başında bitcoin kalmadı, stok yapanda satmıyor zaten üstelik yükselmesini bekliyor. O kadar bitcoin'i tek seferde üstelik oranın kuru ile bulabilirseniz çok şanslısınız demektir. Yanlış anlama senin için yazıyorum alım satım işlemleri gördüğüm kadarıyla tıkanma noktasında çok takip etmiyorum ama tahminim de bu yönde.
ugurusta (OP)
Sr. Member

View Profile
November 30, 2016, 11:22:48 PM

Şimdi o siteyi baz alıyorsunuz ama kimsenin elinde aklı başında bitcoin kalmadı, stok yapanda satmıyor zaten üstelik yükselmesini bekliyor. O kadar bitcoin'i tek seferde üstelik oranın kuru ile bulabilirseniz çok şanslısınız demektir. Yanlış anlama senin için yazıyorum alım satım işlemleri gördüğüm kadarıyla tıkanma noktasında çok takip etmiyorum ama tahminim de bu yönde.

Kısmet artık. Bulursak alıcaz, hatta daha fazlası da olacak ama 1 Aralık itibari ile acil lazım olanı bu kadar.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 02, 2016, 05:30:16 PM

Şimdi benim ne demek istediğimi anladığınızı umuyorum bir başka konuda da yazmıştım. Bu işin al gülüm ver gülüm olması lazım bu sebepten ötürü. Aldınız mı bilmiyorum ama şuan ki almak istediğiniz kur önceki koinim sitesindeki kurdan bile yüksek. Umarım yanlış anlamıyorsundur kimin hangi fiyattan alım satım yapacağı beni ilgilendirmiyor ama belli bir standart uygulayamadığımız için sıkıntı çekiliyor sitede pazar alanında. 
ugurusta (OP)
Sr. Member

View Profile
December 02, 2016, 07:10:04 PM

Şimdi benim ne demek istediğimi anladığınızı umuyorum bir başka konuda da yazmıştım. Bu işin al gülüm ver gülüm olması lazım bu sebepten ötürü. Aldınız mı bilmiyorum ama şuan ki almak istediğiniz kur önceki koinim sitesindeki kurdan bile yüksek. Umarım yanlış anlamıyorsundur kimin hangi fiyattan alım satım yapacağı beni ilgilendirmiyor ama belli bir standart uygulayamadığımız için sıkıntı çekiliyor sitede pazar alanında. 

Alınacak bir durum yok. Bu durumların hepsine kısmet deniyor. Kur bu kadar yükselmeyip aksine düşebilirdi de...
Zaten koinim'den alım emri verdim ve tam o anda yükseliş oldu birden bire 10 - 15 saniyede 80 TL yükseldi.
bitpazari
Hero Member

View Profile
December 02, 2016, 07:29:30 PM

Sizin dediğiniz farklı bir olay, o halde ben ilan açayım şuanda 2500 tl den şu kadar bitcoin alacağımı yazayım. Alım ihtimalimi otomatik olarak düşürmüş yada öldürmüş olurum bu şekilde. Bitcoin işlemlerinde zaman para demektir, 3 e 5 e bakıp zaman kayıp edince otomatik olarak parada kayıp etmiş oluyorsun. Ama bunları parayı bir yerde değerlendireceğinizi düşündüğüm için belirtiyorum, alıp bekleteceksiniz diyelim bundan dolayı ucuza almak istiyorsunuz ona bir şey diyemem. Fiyat düşebilirdi ama işte bu noktada araştırma ve tahminler devreye giriyor. Fiyatı değişken olduğu için ve kısa sürede yaşanan değişiklikler olduğundan dolayı ne kadar almak istediğinizi belirlemeli ve en kısa zamanda bu emelinize ulaşmalısınız. Fiyat sonuçta değişken amaç ne peki bitcoin almak, örneğin mal alıyor olsanız tamamen katılırdım düşüncenize. Yinede bunlar benim fikrim ve bitcoin'e bakış açısı. Preev kurundan 100 btc alayım sonra koinim de satayım peki o kurdan piyasada satan kalacak mı sizce. Herkeste böyle yapmayı planlarsa ne olacak. Arz talep dengesi işlemez hale gelir. 
ugurusta (OP)
Sr. Member

View Profile
December 02, 2016, 08:00:58 PM

Sizin dediğiniz farklı bir olay, o halde ben ilan açayım şuanda 2500 tl den şu kadar bitcoin alacağımı yazayım. Alım ihtimalimi otomatik olarak düşürmüş yada öldürmüş olurum bu şekilde. Bitcoin işlemlerinde zaman para demektir, 3 e 5 e bakıp zaman kayıp edince otomatik olarak parada kayıp etmiş oluyorsun. Ama bunları parayı bir yerde değerlendireceğinizi düşündüğüm için belirtiyorum, alıp bekleteceksiniz diyelim bundan dolayı ucuza almak istiyorsunuz ona bir şey diyemem. Fiyat düşebilirdi ama işte bu noktada araştırma ve tahminler devreye giriyor. Fiyatı değişken olduğu için ve kısa sürede yaşanan değişiklikler olduğundan dolayı ne kadar almak istediğinizi belirlemeli ve en kısa zamanda bu emelinize ulaşmalısınız. Fiyat sonuçta değişken amaç ne peki bitcoin almak, örneğin mal alıyor olsanız tamamen katılırdım düşüncenize. Yinede bunlar benim fikrim ve bitcoin'e bakış açısı. Preev kurundan 100 btc alayım sonra koinim de satayım peki o kurdan piyasada satan kalacak mı sizce. Herkeste böyle yapmayı planlarsa ne olacak. Arz talep dengesi işlemez hale gelir. 

Haklısınız ama amacım preev kurundan alıp koinim e satmak değil zaten bu iş beni aşar. Ben alıp başka yere gönderiyorum. Bu yüzden alabileceğim en alt seviyeden almam lazım ki hem bana hemde yardımcı olduğum kişilere zarar gelmesin. Hoş bu şekilde fiyatın yüksek olmasından dolayı şimdilik yine zarar yok ama gerekte yok.

Şuan ki sıkıntı doların yüksek olması dolar yükselmemiş olsa işim daha kolay olacaktı. Hem dolar hemde BTC de artış olunca alım yapacağımız işin miktarı düşüş gösterdi bunu aşmak için beklemek gerekiyor.

Bilgi ve ilgin için teşekkürler.
ugurusta (OP)
Sr. Member

View Profile
December 03, 2016, 12:13:55 PM

Bitcoin forum dışından alınmıştır. Konu kilitlenebilir.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: