Bitcoin Forum
May 27, 2024, 06:19:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Dolar bozdur tatili kap !  (Read 2610 times)
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 10, 2016, 05:30:06 PM

Bizim milletimiz kafayı yemek üzere bu dolar bozdurma işiyle ülkede doları düşüreceğini zannediyorlar ya bu dolar neden artıyor bir araştırsalar anlayacaklar ne kadar saf olduklarını, kardeşim devletin başındaki insanların yaptığı tüm anlaşmalar dolarla olmuş ve ülke bu duruma gelmiş ee şimdi ne oldu dolar razım arz talep dengesini sağlamamız lazım haydi vatandaş elindeki dolarları çıkar büyük yangına su bardağıyla söndürmeye çalış bunlar sadece laf başka birşey değil !
oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
December 10, 2016, 06:14:57 PM

Bizim milletimiz kafayı yemek üzere bu dolar bozdurma işiyle ülkede doları düşüreceğini zannediyorlar ya bu dolar neden artıyor bir araştırsalar anlayacaklar ne kadar saf olduklarını, kardeşim devletin başındaki insanların yaptığı tüm anlaşmalar dolarla olmuş ve ülke bu duruma gelmiş ee şimdi ne oldu dolar razım arz talep dengesini sağlamamız lazım haydi vatandaş elindeki dolarları çıkar büyük yangına su bardağıyla söndürmeye çalış bunlar sadece laf başka birşey değil !
Anlatamıyorsunuz ki, anlatmayı deniyorsunuz, terörist oluyor adınız.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 11, 2016, 12:08:44 PM

Dolar bozdurma ile dolar düşülseydi o zaman şu ana dek dolar düşmesi lazımdı ufak düşmeler pek etkilemez. Ama birde şuda var ekonomistlerin bazıları yılbaşına kadar doların 3 seviyelerine düşeceğini söylemiş ama pek inandırıcı gelmedi bu durum bakalım zaman ne gösterecek bize.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
December 11, 2016, 12:46:38 PM

Dolar bozdurma ile dolar düşülseydi o zaman şu ana dek dolar düşmesi lazımdı ufak düşmeler pek etkilemez. Ama birde şuda var ekonomistlerin bazıları yılbaşına kadar doların 3 seviyelerine düşeceğini söylemiş ama pek inandırıcı gelmedi bu durum bakalım zaman ne gösterecek bize.

Hangi ekonomist söylemiş? Yandaştır o ekonomist değildir, ekonomist olsa söyleyemezdi böyle bir şeyi.
Büyük kuruluşların hepsi 2017'de 3.70 seviyesini gösteriyor, 3 liraya düşmesini beklemek ya hayalciliktir ya manipülasyondur.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2408
Merit: 1358

View Profile
December 11, 2016, 04:30:29 PM

İşçiler adına çok sevindim, fırsattan istifade bedava izin kazanmışlar daha ne olsun.
Vatandaşın cebindeki üç kuruşu bozmasıyla da tl değer kazanmaz bu arada.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
December 15, 2016, 01:47:55 PM

3.60'tan dolar bozup şovunu yapan çomarlar gizli gizli 3.50'den verdikleri dolarları geri almışlar gibi görünüyor. Smiley
Bunların hayatı yalan.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
December 15, 2016, 02:29:24 PM

Ne salak düşünce bu. Doları bozduran adam yer içer izin kullanır traş olur 2 gün sonra düşük kurdan tekrar dolarını alır. Dövletin aklı bu kadar küçük işte  Grin
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 15, 2016, 04:32:56 PM

Hangi ekonomist söylemiş? Yandaştır o ekonomist değildir, ekonomist olsa söyleyemezdi böyle bir şeyi.
Büyük kuruluşların hepsi 2017'de 3.70 seviyesini gösteriyor, 3 liraya düşmesini beklemek ya hayalciliktir ya manipülasyondur.

https://twitter.com/ekonomistdergi

Ekonomist dergide yapılan yorumlarda bazıları söylemişti ben itibar etmedim tabi çok fazla bir arada twitt atılmıştı bununla ilgili sanırım fedin kararı ile ilgiliydi oda ters düşünce twiti kaldırmış yada değiştirmiş. Cheesy Ben yılbaşında zirve noktaya ulaşır diye düşünüyorum.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 16, 2016, 07:51:49 PM

Doları bozdurun diye çağrı yapanlar sanıyorum bu ara çok iyi karlar yapıyorlar geçen merkez bankasının dolara nasıl hissettirmeden müdahele ettiğini gördüm örneğin siz gidip tl nizle merkez bankasından 349 000 tl lik dolar alıp aynı dakikada dolarınızı 351 000 tlye herhangi bir bankaya satış yapıp aradan 2 000 tl gibi bir kazancınızı kapıp tatilinizi çok güzel bir yerde yapabiliyordunuz Smiley dün merkez bankası dolar satış alış fiyatlarını incelemenizi ve diğer bankalarla karşılaştırmanızı tavsiye ederim.
soldierrrr
Full Member

Activity: 134
Merit: 100

View Profile
December 18, 2016, 10:46:36 AM

19 Eylül de 15 dolar almıştım biraz birikmiş param vardı 1 ay sonra harcadım ondan sonra yükselmeye başladı dolar keşke harcamasaydım bozdururdum şimdi  Angry

LUNARBETS SPORTS BETTING DONE RIGHT! BLOG▐═ PLAY NOW ═▌
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
CHECK  OUT  THE  NEW  AND  IMPROVED  LUNARBETS  WEBSITE
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: