Bitcoin Forum
July 05, 2024, 03:52:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: bir grup oluşturalım DETAY İÇERDE  (Read 1773 times)
coinmetelik
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

https://litecointalk.io

View Profile
February 07, 2017, 03:12:42 PM

vay be çok ilginç forumda bu kadar adam varmıymışya bizden grup zor çıkar diyorum
bir grup olmak için en azından 10 kişi olmuş olsak zaten mesaj atanların bir  çoğu yan üyelikle atıyordur. buda demektir buraya msj atan 3 kişi olması lazım Cheesy
ama tartışma hızlı fikir alış verişiolacak bir grup oluşturmak mantıklı.

Dikkatimi çekmişti şu yan üyelik durumu... Pazar alanında hesap satanları da görünce; sizin bu yorumunuzdan sonra kesinlik kazanmış oldu. İyi BTC forumlar dileklerimle. 

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
February 07, 2017, 04:30:41 PM

işin gerçeği çok az kişiyiz borsada işlem yapan adamlarda bistte kendilerini ziktirmekten başka bişey yapmamalarına rağmen
kendi çevremdeki arkadaşlara uğraşmakta istemediğimden yaptığım işlemi anlatıyorum aksat gelsinler bu işlemlere aq sanki çok biliyorlarmış gibi oo forex gibi o girilmez biride bugün öyle dedi ki yaptığım yatırımdan 3X gelir elde etmişken bide
bana aa forex gibi dedi lan dedim forexte ne var dedim dolar çıkar düşer oynanmıyomu dedi bi siktirgit dedim. biz türklerde bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak varya sen git bist te takıl dedim geçtim
ya duyumla işyapılmaz anlarım yanında bu işten girdiğinnden beri yüzde yüz kazanmış adamla konuşyon hala öküz yok tehlikeli diyor. karda zararda hepsinde var.
sonra borsa 22 düşüten fazla kaybetmem diyor bide aq öyle düştüğünde ertesi gün alıcımı bulcan dedim. odun gibi baktı.neyse benzer durumları hepimiz yaşamışızdır.
ama çoğalmamız lazım forumda in cin top atıyor ve türk yatırımcı geldiğini ico lar bilmeli .
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
February 07, 2017, 08:48:24 PM

Arkadaş 20 bitcoinim olsa hacmi düşük coinlerde ben zaten pump/dump yapabilirim. Örneğin şu an için QBK 20607 buradan 0.5 bitcoinlik bir alım coini 24500'e taşıyor. buda %20 bir artış demek. Coin de zaten toplam 6 bitcoinlik alıcı var. Biraz daha ileri gidelim. Şu an coinde 25000 de 5 bitcoinlik bir duvar  var(bu hacim de bir coinde 5 bitcoin duvar demek) burayıda rahatlıkla alabilirsiniz. toplam 10 bitcoinlik alım ile fiyatı 33333 e duvara rağmen taşıyabiliyorsunuz. Bu pumpdan sonra 10 bitcoini de coinin hız kestiği yerlerde alım için kullanmak üzere saklayabilirsiniz.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 07, 2017, 08:58:40 PM

Arkadaş 20 bitcoinim olsa hacmi düşük coinlerde ben zaten pump/dump yapabilirim. Örneğin şu an için QBK 20607 buradan 0.5 bitcoinlik bir alım coini 24500'e taşıyor. buda %20 bir artış demek. Coin de zaten toplam 6 bitcoinlik alıcı var. Biraz daha ileri gidelim. Şu an coinde 25000 de 5 bitcoinlik bir duvar  var(bu hacim de bir coinde 5 bitcoin duvar demek) burayıda rahatlıkla alabilirsiniz. toplam 10 bitcoinlik alım ile fiyatı 33333 e duvara rağmen taşıyabiliyorsunuz. Bu pumpdan sonra 10 bitcoini de coinin hız kestiği yerlerde alım için kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Başka biri gelir size satarsa ne olacak?  Bu iş yapılır ancak çok parayla az kazanılır ancak. Bu kripto para dünyasındaki adamlardan gittikçe korkuyorum.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
February 07, 2017, 09:28:44 PM

Başka biri gelir size satarsa ne olacak?  Bu iş yapılır ancak çok parayla az kazanılır ancak. Bu kripto para dünyasındaki adamlardan gittikçe korkuyorum.
Elbette haklısınız. Güçlü olan her zaman kazanır. Büyük balık küçük balığı her zaman yer. Pascalcoin de 140 k civarında coinin fiyatı bile değişmeden 130 bitcoinlik alım duvarına satış yapıldığını bizzat gördüm. Ava giderken avlanmakta var. Ama bu durum biraz bu işin doğasında yok mu? Yani bu manupulasyonu yapacak adam bu işin riskine giriyor demektir. Risk büyük ama kazançta ona göre büyük.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
February 07, 2017, 09:30:51 PM

Elbette haklısınız. Güçlü olan her zaman kazanır. Büyük balık küçük balığı her zaman yer. Pascalcoin de 140 k civarında coinin fiyatı bile değişmeden 130 bitcoinlik alım duvarına satış yapıldığını bizzat gördüm. Ava giderken avlanmakta var. Ama bu durum biraz bu işin doğasında yok mu? Yani bu manupulasyonu yapacak adam bu işin riskine giriyor demektir. Risk büyük ama kazançta ona göre büyük.

130 bitcoinlik alımı kendisi yapmış da olabilir. Daha önce 0.5 gibi bir rakamla bir kaç kere yaptım bunu yobitte, bir kere iki kere derken en sonunda elimde çöp coinler kaldı. Hatta forumdan 5 6 kişi toplanıp da yapmıştık sene 2015 idi sanırım.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: