Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:12:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: claymore adresi yardım  (Read 834 times)
exortis (OP)
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
January 14, 2017, 06:06:00 PM
Last edit: January 14, 2017, 06:21:43 PM by exortis

NsCpuCNMiner64 -o stratum+tcp://mine.moneropool.com:3333 -u YOUR_WALLET_ADDRESS -p x

merhaba your wallet address kısmına ne yazacagız acaba bir x kısmına şifre girecekmiyiz,claymore passwork kısmında x kullanın demiş.
su cuzdan adresı kısmına poloniex den açtıgımız monero deposit address yazılıyormu acaba
birde 30dk da bırmı gonderme yapıyor cuzdana
son olarak moneropool yerıne cpu ıle daha yuksek hash alabılecegım havuz varmı

minergate.com cyaymore çin aşagıdaki adresi verıyor,minergate acaba bu mail adresine yerine wallet adresi vermiyormu.

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45560 -u t.x.x.x.x@hotmail.com -p x

1715451124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715451124
Reply with quote  #2

1715451124
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715451124
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715451124
Reply with quote  #2

1715451124
Report to moderator
Muhesat
Full Member

Activity: 235
Merit: 100

View Profile
January 14, 2017, 08:35:48 PM

NsCpuCNMiner64 -o stratum+tcp://mine.moneropool.com:3333 -u YOUR_WALLET_ADDRESS -p x

merhaba your wallet address kısmına ne yazacagız acaba bir x kısmına şifre girecekmiyiz,claymore passwork kısmında x kullanın demiş.
su cuzdan adresı kısmına poloniex den açtıgımız monero deposit address yazılıyormu acaba
birde 30dk da bırmı gonderme yapıyor cuzdana
son olarak moneropool yerıne cpu ıle daha yuksek hash alabılecegım havuz varmı

minergate.com cyaymore çin aşagıdaki adresi verıyor,minergate acaba bu mail adresine yerine wallet adresi vermiyormu.

NsCpuCNMiner64.exe -o stratum+tcp://xmr.pool.minergate.com:45560 -u t.x.x.x.x@hotmail.com -p x

Sadece YOUR_WALLET_ADDRESS yazan yeri seçip cüzdanındaki depozito adresini yapistircaksiniz yalnız dikkat edin moneroda 2 adres var. Show deposit adresi tıklayın ve oradaki adresi yapistirin. Şifre vs uğraşmayın şimdilik.

▐   FootballCoin                 FANTASY FOOTBALL MANAGER REVOLUTION                         More Info
▐   FootballCoin                    GAME RULES | SCORING SYSTEM | FAQ                             JOIN NOW
▐   FootballCoin      Collectible Cards and Tokens Issued on the Bitcoin Blockchain         ANN Thread
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 09:01:49 PM

poloniex den actigim deposit adresini tanimladim 2 saat 110hs ortalama ile kazin yapti ama poloniex de hic birsey goremedim.

Minergate ile ayni cpu da ortalama 92hs ile kaziyor yani minergate caliyormu.Bunu soyleyenler olmus

Yanliz claymore hash cozme suresi ile minergate ayni degil gibi.
Mesela 24 saat miner ile 24 saat clay ile calisip toplam cozulen xmr miktariyla net olarak anlasilacaktir.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 14, 2017, 09:09:22 PM

poloniex den actigim deposit adresini tanimladim 2 saat 110hs ortalama ile kazin yapti ama poloniex de hic birsey goremedim.

Minergate ile ayni cpu da ortalama 92hs ile kaziyor yani minergate caliyormu.Bunu soyleyenler olmus

Yanliz claymore hash cozme suresi ile minergate ayni degil gibi.
Mesela 24 saat miner ile 24 saat clay ile calisip toplam cozulen xmr miktariyla net olarak anlasilacaktir.

Çalıyor denemez claymore performansı daha iyi miner arası fark olması doğal ama çalıyor olabilir en son denediğimde 2 kat fark vardı Smiley
Borsalardan aldığın adresi yazarsan hiç bir şey gelmez hediye etmiş olursun.
http://mymonero.com üzerinden cüzdan oluşturup adresini yaz.
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
January 14, 2017, 09:26:41 PM

Ben 3 gundur arastiriyorum cok buguk bir deniz bu is.Peki claymore kullanirken neye gore pool secmemiz gerekiyor.Toplam hash degeriyle baktigim cogu pool dan minergate daha yuksek.
Su an 5-6 cpu ile 1.3khs deger aliyorum minergate uygulamasindan,bir kac gune rx480 alacagim onuda sisteme dahil edecegim.
Minergate yerine cpu ve gpu icin hangi islemci yazilimini kullanmami tavsiye edersiniz,claymone ile aralarinda asiri bir fark yok ve o farkta cozme suresiyle esitleniiyor gibi.Yoksa cokmu yanlis cozumledim ben.
igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
January 15, 2017, 12:01:52 AM

Code:
setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

NsGpuCNMiner.exe -o ssl://europe1.monero.miningpoolhub.com:20580 -u igotek.xmr -p x

Ben bunu kullanıyorum. pool da da wallet kısmına mymonero dan aldığım cüzdan adresini koyuyorum.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
exortis (OP)
Sr. Member

View Profile
January 15, 2017, 06:58:11 AM

X  yerine monero cuzdani sifrenizi yazmiyorsunuz degilmi.

Ben su an 1.3khs ile cpu lar uzerinden kaziyorum minergate ile,cylaymore cpu ya geceyim mi.Yakin zaman rx480 alacagim,minergate arayuzu cok basit ve sistemi cok zorlamiyor,fiziksel sunucuda x2 cpu var actigim sanal sisteme 15 core ile kazim yaptiriyorum 400hs veriyor ve fiziksel cpu %3-%4 seviyesinde kaliyor.

Claymor ile minergate arasinda sizde hash farkli varmi acaba,ikisiylede 1 gun test etmek gerekiyor cunku minergate hizli hash cozuyor gibi geldi bana.

Minergate 92mhs
Claymore 110 mhs
Denedim,ama minergate hash uretme konusunda daha hizli gibi

Pages: [1]
  Print  

Jump to: