Bitcoin Forum
April 24, 2024, 09:35:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Madencilik  (Read 4989 times)
oobot
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
February 05, 2017, 08:06:48 AM

bende minergatede bytecoin kazıyorum ödeme istediğimde bazen sorunlar oluyor ama destek yazıp düzeltmelerini istiyorum kazandıklarımı payeer aktarıyorum yada koinime onlardanda çekiyorum
1713994507
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713994507
Reply with quote  #2

1713994507
Report to moderator
1713994507
Hero Member
*

Ignore
1713994507
Reply with quote  #2

1713994507
Report to moderator
1713994507
Hero Member
*

Ignore
1713994507
Reply with quote  #2

1713994507
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 08, 2017, 09:04:54 PM

teşekkürler internet kafe olduğu için r7 265 var  oyunlara yetiyor, ama 1 yada 2 adet rx 480 alacağım, sanırım işletim sisteminden dolayı bi sıkıntı var  bu gece ayar çekerim.. kaç saat çalıştırdığımı bende bilmiyorum ama  müşteri pcde iken çalıştırıyorum sıkıntı çıkmıyor... teşekkür ederim aydınlattığınız için..

Gene rahatsız edecem ama  fantom coin ni mining yapmıyorum sadece xmr  mining yapıyorum genede fantom coin kazıyor neden olabilir?
resme bakın.

Minergate yazılımını kullanırsan XMR yanında Fantomcoin mining ediyor. Bende kullanıyorum ama komut satırında çalışan daha verimli senin kullandığını arayüzlü olan bazen durabiliyor takılıyor tavsiye etmem onun yerine "minergate-cli" diye komut satırında çalışanı var. Komut böyle yazılıyor basit : "minergate-cli -user EPOSTAADRESİN -xmr 2 -bcn 2" ( örnek olarak XMR 2 core ve  BCN 2 core  mining yapar yada direk -xmr yazarsın tüm corelar ile mining yapar.) XMR de ve BCN FCN gibi coinlerde minergate-cli ile ccminer aynı değerlerde çalışıyor. ccminer işini görür.
Minergate bu aralar transferleri ya yapmıyor yada çok geç yapıyor ben artık bu nedenlerle kullanmayı bıraktım XMR için başka bir pool kullanıyorum.
gokhan17 (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 09, 2017, 11:55:45 AM

teşekkürler internet kafe olduğu için r7 265 var  oyunlara yetiyor, ama 1 yada 2 adet rx 480 alacağım, sanırım işletim sisteminden dolayı bi sıkıntı var  bu gece ayar çekerim.. kaç saat çalıştırdığımı bende bilmiyorum ama  müşteri pcde iken çalıştırıyorum sıkıntı çıkmıyor... teşekkür ederim aydınlattığınız için..

Gene rahatsız edecem ama  fantom coin ni mining yapmıyorum sadece xmr  mining yapıyorum genede fantom coin kazıyor neden olabilir?
resme bakın.

Minergate yazılımını kullanırsan XMR yanında Fantomcoin mining ediyor. Bende kullanıyorum ama komut satırında çalışan daha verimli senin kullandığını arayüzlü olan bazen durabiliyor takılıyor tavsiye etmem onun yerine "minergate-cli" diye komut satırında çalışanı var. Komut böyle yazılıyor basit : "minergate-cli -user EPOSTAADRESİN -xmr 2 -bcn 2" ( örnek olarak XMR 2 core ve  BCN 2 core  mining yapar yada direk -xmr yazarsın tüm corelar ile mining yapar.) XMR de ve BCN FCN gibi coinlerde minergate-cli ile ccminer aynı değerlerde çalışıyor. ccminer işini görür.
Minergate bu aralar transferleri ya yapmıyor yada çok geç yapıyor ben artık bu nedenlerle kullanmayı bıraktım XMR için başka bir pool kullanıyorum.

aynı işlemi claymore dada yapıyorsun -o stratum+tcp://fcn-xmr.pool.minergate.com:45590 burayı ayrla yeterli, hangi havuzu kullanıyorsun.
1 adet rx 480 aldım bununla birlikte toplam 8kh/s hızım var  emeklerimiz boşa gitmesin.
ayrıca bu fcn yi nasıl xmr ye yada btc ye çevire bilirim
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 09, 2017, 12:17:43 PM

Gene rahatsız edecem ama  fantom coin ni mining yapmıyorum sadece xmr  mining yapıyorum genede fantom coin kazıyor neden olabilir?
resme bakın.

Minergate yazılımını kullanırsan XMR yanında Fantomcoin mining ediyor. Bende kullanıyorum ama komut satırında çalışan daha verimli senin kullandığını arayüzlü olan bazen durabiliyor takılıyor tavsiye etmem onun yerine "minergate-cli" diye komut satırında çalışanı var. Komut böyle yazılıyor basit : "minergate-cli -user EPOSTAADRESİN -xmr 2 -bcn 2" ( örnek olarak XMR 2 core ve  BCN 2 core  mining yapar yada direk -xmr yazarsın tüm corelar ile mining yapar.) XMR de ve BCN FCN gibi coinlerde minergate-cli ile ccminer aynı değerlerde çalışıyor. ccminer işini görür.

aynı işlemi claymore dada yapıyorsun -o stratum+tcp://fcn-xmr.pool.minergate.com:45590 burayı ayrla yeterli, hangi havuzu kullanıyorsun.
1 adet rx 480 aldım bununla birlikte toplam 8kh/s hızım var  emeklerimiz boşa gitmesin.
ayrıca bu fcn yi nasıl xmr ye yada btc ye çevire bilirim

HitBtc kullanıyorum ben oraya hesap açıp aktar oradan istediğin gibi BTC çevirebilirsin. Alternatifleri de var Poloniex var ama FCN,BCN orada yok.
şuan minergate böyle yapınca acele ile https://monerohash.com/ buldum ama 1 XMR önce ödeme yapmıyormuş fee 0.023 XMR alıyor.
gokhan17 (OP)
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 09, 2017, 03:27:54 PM

hitbtc.com a xmr ve fcn nasıl gönderiyoruz al sat nasıl yapıyoruz, yardımcı olurmusun ?
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 26, 2017, 07:26:05 PM

hitbtc.com a xmr ve fcn nasıl gönderiyoruz al sat nasıl yapıyoruz, yardımcı olurmusun ?

https://changelly.com/

bu site minergatein kendi exchange sitesi .. senin minergate hesabın üzerinden direkt exchange yapabilirsin
shakshuka
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
April 26, 2017, 09:18:00 PM

İyi geceler, herkese kolay gelsin. Poloniex'ten nobl coin çıkartılınca bilgisayara bir nobl wallet indirdim coinleri oraya alayım diye. Coinleri aktardığım andan itibaren minting diye bir işlem yapmaya başladı. Daha önce hiç madencilikle uğraşmadığım için bilmiyorum. Wallet açık kaldıkça 10-11 nobl gibi bir ödeme yapıyor günlük. Nedir ne değildir yardımcı olur musunuz?
delibedri
Member
**

Activity: 108
Merit: 10

View Profile
April 27, 2017, 12:17:20 AM

Googlea yaZsan bulacağın şeyi burada soruyorsun, 10 noble coin ne kadarmış, 10 kuruş eder ancak
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: