Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:28:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Forumda en sağlam fonlar hangileri  (Read 2031 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 06, 2017, 01:18:45 PM

<konudışı/>

Birisi çok güzel bir vurgun yapıp kaçacak ama acaba ilk kim?

Özellikle eski üyelerden vurgun yapmayı düşünen varsa bu saatten sonra zor yapar. Her fonda en az 8-10 kişi var. Topluca suç duyurusunda bulunulursa üyenin tüm bilgileri ortaya çıkar.
Tabi ana para koruması vermeyen fonlar battık diyebilir. Kimse de itiraz edemez.
Hic birsey olmaz ispatlayamazsınız.
suan bi fona 10 kişi 1er btc atalım fonu yoneten kişi patlatsın gitsin.
1 kişiye nasıl ulasıcaz
2 avukata gitsek ne dicez
3 blockchaindeki transferlerimi ispat olarak göstericez?forumdaki yazılarımı?
4 adamı bulduk dava acıldı diyelim. adam bu hesap bana ait değil dese nasıl ispatlayacagız?
suan bu forumdaki fonların hepsi karsılıklı güvenle işlemekte. aslında offshore hesaplardan bile daha tehlikeli halde hepsi
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715059708
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715059708
Reply with quote  #2

1715059708
Report to moderator
1715059708
Hero Member
*

Ignore
1715059708
Reply with quote  #2

1715059708
Report to moderator
1715059708
Hero Member
*

Ignore
1715059708
Reply with quote  #2

1715059708
Report to moderator
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
February 06, 2017, 01:24:59 PM

1 kişiye nasıl ulasıcaz
4 adamı bulduk dava acıldı diyelim. adam bu hesap bana ait değil dese nasıl ispatlayacagız?
suan bu forumdaki fonların hepsi karsılıklı güvenle işlemekte. aslında offshore hesaplardan bile daha tehlikeli halde hepsi

Bu forumda işlediği suçtan dolayı şu anda içeride olan dolandırıcılardan bihaber olduğunuz çok belli. Umarım gerek kalmaz ama biri paralarla kaçmaya kalkışırsa olacakları görürüz. Wink
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
February 06, 2017, 02:19:00 PM

1 kişiye nasıl ulasıcaz

Bu forumda işlediği suçtan dolayı şu anda içeride olan dolandırıcılardan bihaber olduğunuz çok belli. Umarım gerek kalmaz ama biri paralarla kaçmaya kalkışırsa olacakları görürüz. Wink
Btc/tl arasında değiş tokuş olursa davayı kazanma sansınız olur haricinde cok zor. kim iceri girmiş cok merak ettim btc uzerinden. burda adam aylarca herkesi ufak miktarlarda dolandırdıda hicbirsey olmadı. en fazla hakkında baslık acıldı.
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
February 07, 2017, 06:55:51 AM

1 kişiye nasıl ulasıcaz

Btc/tl arasında değiş tokuş olursa davayı kazanma sansınız olur haricinde cok zor. kim iceri girmiş cok merak ettim btc uzerinden. burda adam aylarca herkesi ufak miktarlarda dolandırdıda hicbirsey olmadı. en fazla hakkında baslık acıldı.
Bu konulara girerek birazda "Eşeğin aklına karpuz kabuğu" durumu oluşuyor. Btc üzerinden yapılanları geçtim Normalde yapılan fonlarda bile hile hurda ile kaçılabiliyor. Karşılıklı güven durumu kesinlikle önemlidir.

Konuya gelicek olursak. Leonar76 ile 4 aydır çalışıyorum ve kendisinede cidden çok teşekkür ederim. Bakiye küçük olduğunda fonlara dağıtmayıda şimdilik düşünmüyorum, @guwera nın da dediği gibi bakiye az ise riske girmek daha kolay oluyor.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: