Bitcoin Forum
April 18, 2024, 03:08:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CryptoSvijet.com je balkanski portal za vijesti i edukaciju o kriptovalutama.  (Read 513 times)
aranza (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile WWW
September 20, 2017, 05:22:18 PM
 #1

Pozdrav, nisam bio korisnik ovog foruma, ali sam već duže vrijeme angažiran u svijetu kriptovaluta. Stoga sam napravio stranicu za educiranje i najnovije vijesti što se tiče bitcoina, ethereuma, monera i ostalih kriptovaluti jer smatram da je ovo budućnost i kako bi ljudi na jednom mjestu mogli naći one informacije koje traže. Otvoren je prije par dana, ali vijesti će dolaziti svaki dan. Nema reklama, prodaje ili takvo nešto. Zakačim coinbase link tu i tamo za nove korisnike ako žele. Ako ima pitanja, pucaj!  Grin

www.cryptosvijet.com

Imamo facebook i twitter.

Pozdrav!
1713409685
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713409685

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713409685
Reply with quote  #2

1713409685
Report to moderator
1713409685
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713409685

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713409685
Reply with quote  #2

1713409685
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713409685
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713409685

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713409685
Reply with quote  #2

1713409685
Report to moderator
MaxDigger
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 42
Merit: 0


View Profile
September 22, 2017, 05:39:59 AM
 #2

Pozdrav, nisam bio korisnik ovog foruma, ali sam već duže vrijeme angažiran u svijetu kriptovaluta. Stoga sam napravio stranicu za educiranje i najnovije vijesti što se tiče bitcoina, ethereuma, monera i ostalih kriptovaluti jer smatram da je ovo budućnost i kako bi ljudi na jednom mjestu mogli naći one informacije koje traže. Otvoren je prije par dana, ali vijesti će dolaziti svaki dan. Nema reklama, prodaje ili takvo nešto. Zakačim coinbase link tu i tamo za nove korisnike ako žele. Ako ima pitanja, pucaj!  Grin

www.cryptosvijet.com

Imamo facebook i twitter.

Pozdrav!

Deluje interesantno ali da bi zazivelo moras hitno prosiriti sadrzaj sa jos puno toga. Stranica ti trenutno ima samo 15 vesti koje su na ovom forumu prakticno vec svi negde procitali. Kada se one pregledaju ne vidim razlog zasto bi se ponovo vratio na stranicu. Nedavno su momci iz BiH uradili nesto slicno. Videces koliko ralicitih informacija oni trenutno nude. Mozda da ubacis i neke live alate koji ce prikazivati live vrednosti valuta ili slicno. Samo napred i nemoj posustati.
aranza (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile WWW
September 22, 2017, 02:29:14 PM
 #3

Hvala na feedbacku! Cheesy Da postova još nema dovoljno da se netko vrati, ali novi izlaze svaki dan. LP!
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1205



View Profile
September 23, 2017, 06:16:32 PM
 #4

Evo jedan savjet... Jasno mi je da nitko nije savršen i nitko ne zna gramatiku savršeno, ali mene užasno živcira kad netko krivo koristi "č" i "ć", "ije" i "je". Na primjer, u prvoj vijesti koju sam krenuo čitati (vezanu uz Monero) sam vidio da piše "poćeti" što je krivo! Vjerujem da nekome ovo izgleda kao sitnica, ali nekima je važna sitnica. Zato jedan prijateljski savjet - koristi Word i hrvatski spellchecker. Ako ništa drugo, kad napišeš članak, barem ga copy&paste u Word da vidiš ima li grešaka. Gramatičke greške i tipfeleri se vrlo lako isprave spellcheckerom.

EDIT: I još jedna stvar. Vjerujem kako većinu članaka prevodiš s engleskog. Dobra praksa je svaki članak pročitati nakon što ga napišeš. Još bolje bi bilo da daš nekome drugome da ga pročita. Ako to ne napraviš, dobiješ članak u kojem neke rečenice nemaju smisla (ili je teško odrediti smisao). Na primjer, u istom članku (o Moneru) imaš rečenicu: "Gdje je moguće da je najbolja kriptovaluta bazirana na privatnost trenutno Monero.". Kad ju ovako pročitaš, ima li smisla? Meni baš i ne.
Isto tako dio rečenice "Realizacija da Bitcoin zapravo nije toliko privatan je uzrokovalo stvaranje usluga mješanja". Osim što se piše "miješanje", a ne "mješanje" (problem koji bi ti riješio spellchecker), riječ "realizacija" u ovom kontekstu ne postoji i mislim da bi bolje zvučalo ako bi napisao "Nakon što su korisnici shvatili da Bitcoin zapravo nije toliko privatan, stvorene su usluge miješanja".

Eto, ovo su samo dobronamjerni savjeti i nadam se da ih nećeš shvatiti kao napad na tebe ili stranicu Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
coinbirds
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 104



View Profile
September 23, 2017, 06:54:56 PM
 #5

Evo jedan savjet... Jasno mi je da nitko nije savršen i nitko ne zna gramatiku savršeno, ali mene užasno živcira kad netko krivo koristi "č" i "ć", "ije" i "je". Na primjer, u prvoj vijesti koju sam krenuo čitati (vezanu uz Monero) sam vidio da piše "poćeti" što je krivo! Vjerujem da nekome ovo izgleda kao sitnica, ali nekima je važna sitnica. Zato jedan prijateljski savjet - koristi Word i hrvatski spellchecker. Ako ništa drugo, kad napišeš članak, barem ga copy&paste u Word da vidiš ima li grešaka. Gramatičke greške i tipfeleri se vrlo lako isprave spellcheckerom.

EDIT: I još jedna stvar. Vjerujem kako većinu članaka prevodiš s engleskog. Dobra praksa je svaki članak pročitati nakon što ga napišeš. Još bolje bi bilo da daš nekome drugome da ga pročita. Ako to ne napraviš, dobiješ članak u kojem neke rečenice nemaju smisla (ili je teško odrediti smisao). Na primjer, u istom članku (o Moneru) imaš rečenicu: "Gdje je moguće da je najbolja kriptovaluta bazirana na privatnost trenutno Monero.". Kad ju ovako pročitaš, ima li smisla? Meni baš i ne.
Isto tako dio rečenice "Realizacija da Bitcoin zapravo nije toliko privatan je uzrokovalo stvaranje usluga mješanja". Osim što se piše "miješanje", a ne "mješanje" (problem koji bi ti riješio spellchecker), riječ "realizacija" u ovom kontekstu ne postoji i mislim da bi bolje zvučalo ako bi napisao "Nakon što su korisnici shvatili da Bitcoin zapravo nije toliko privatan, stvorene su usluge miješanja".

Eto, ovo su samo dobronamjerni savjeti i nadam se da ih nećeš shvatiti kao napad na tebe ili stranicu Smiley

Slažem se, kada se piše duži članak nije loše da i neko drugi pročita. Po mogućnosti i da da neku konstruktivnu kritiku.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!