Bitcoin Forum
April 19, 2024, 09:54:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Kako zaraditi prosjecnu Hrvatsku placu postanjem na bitcointalk forumu?  (Read 6749 times)
CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 28, 2017, 11:55:53 PM
 #1

Pozdrav,smislio sam nacin kako mozete zaraditi samo postanjem na ovome forumu prosjecnu placu.Znaci napravite 5 bitcointalk racuna,mozete i vise samo tesko da cete upasti s toliko racuna u signature kampanje.Kada napravite 5 bitcointalk racuna onda samo napisite na ovome forumu sa svih 5 racuna bar  14 postova i kada dodete do levela full member mozete zaradivati prosjecnu placu sa 5 bitcointalk racuna npr. ako vam dopuste da udete sa svih 5 bitcointalk racune u jedan signature campaign koji placa bar 0.04 btc tjedno imate prosjecnu placu ,cak i vecu placu,morate pitati osobu koja vodi signature campaign dali smijete uci u kampanju sa vise racuna ,ako vam neda bolje nemoje jer mozete riskirati ban na forumu.Postoji takoder drugi nacin,a to je da se sa svakim racunom ukljucite u drugu signature kampanju ali trebace vam neko vrijeme da udete sa svim racunima u signature kampanje.
1713520458
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713520458

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713520458
Reply with quote  #2

1713520458
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713520458
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713520458

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713520458
Reply with quote  #2

1713520458
Report to moderator
1713520458
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713520458

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713520458
Reply with quote  #2

1713520458
Report to moderator
1713520458
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713520458

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713520458
Reply with quote  #2

1713520458
Report to moderator
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 29, 2017, 10:20:26 AM
 #2

To je ilegalno i ako te se skuzi (bilo po IP-u ili nekim drugim metrikama, ostanes bez svih tih racuna i neisplacenih Bitcoin-a.

CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 29, 2017, 10:45:24 AM
 #3

Kako je to ilegalno kada sa svim racunima se ude u drugu signature kampanju i na svaki racun se posta po pravilima signature kampanje.Cak vidim da pisu na nekim postovima da ima farmera sa mnogo racuna i da se smije sa vise racuna ici u signature kampanje evo i ovdje pravila foruma nisu bas odredena pravila za siganture kampanje https://bitcointalk.org/index.php?topic=703657.0 tako da se smije.Ono sto nepise da se nesmije se smije logicno ,a nekuzim tebe zasto si napisao da je ilegalno izgleda ti ne odgogara da netko tako zaradi prosecnu placu ,nevolis izgleda pravila foruma oko siganture kampanja,tebi je mozda bilo teze zaradivati pare u pocetku pa mislis da nije fer da netko drugi toliko zaradi samo sa signature kampanjama.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 29, 2017, 11:49:57 AM
 #4

To je ilegalno i ako te se skuzi (bilo po IP-u ili nekim drugim metrikama, ostanes bez svih tih racuna i neisplacenih Bitcoin-a.

Nije ilegalno, ako malo bolje pogledaš skoro svi imaju više računa. jedino ti ovisi o pravilu signature kampanje da li dozvoljava više acca ili ne.

@CroIsBest zar tebi nisu banani neki računi? Piše u pravilima ako ti je banan acc onda kao ne smiješ napraviti drugi(treći četvrti peti)  Tongue
CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 29, 2017, 11:58:06 AM
 #5

Ma to sam jedan dio racuna napravio svom starom preko druge ip adrese,a dio se bi al on nema pojma kako da uopce uopce da ude u ovaj forum ,a pogotovo da ga koristi.Neznam sto sam  mu ouopce pravio te racuna kad on slabo zna engleski i na racunalu ali opet dobro da sam napravio imao sam srece Cheesy tako da ih sad mogu da koristim i da postam,tako da se sva pravila postuju ,a glupo mi je sad krsiti bilo kakva pravila da riskiram ban zato sam napravio i topic u beginner &help  dijelu foruma zato da saznam vise o multiply account jer sam mislio da cu tamo dobiti brze odogor zato da budem 100% siguran da ne krsim nikakva pravila ovoga foruma.Te racune su mi banali ali nisam nikakva upozorenja dobio u pm da nekopiram tude postove,vec sam dobio ban prije toga zbog referal linkova nikakvo upozorenje pa dicemo svi citat ta toliko  pravila kad imamo toliko obveza ja radim po 8-12 sati na internetu ma i puno vise,a nekuzim sta taj support na emailu toliko spor i steka,trebal bi biti blazi prema novim korisnicima i dati prvo neko upozorenje koje se moze razumijeti pa tek da onda banaju i daju negative trust ali tako je kako ja pa sam se ja prilagodio i sad citam detaljno ta pravila i nitko mi nemoze reci da sam prekrsio bilo koje pravila i ak nesto neznam postavim pitanje u beginner& help.
loky4i4
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
January 29, 2017, 02:41:45 PM
 #6

jel se moze s jednim racunom ,i kako uopce uci u tu signature kampanju, ako može pojašnjenje ?
CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 29, 2017, 02:59:12 PM
 #7

Mozes ali ne u svaku signature kampanju ali prvo moras procitati pravila signature kampanje i vidjeti da li ce ti osoba koja odlucuje koga ce primiti u signature kampanju i mozda ti da da udes u jednu signature kampanju sa vise racuna.Tako je meni jedan lik dao da mu upadnem sa 2 racuna u pokemon kampanju i placao mi je uredno i nisam dobio nikakva upozorenja ni nista da nesmijem sa vise racuna.Ovdje su skoro sve signature kampanje:https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0.Kad otvoris ovaj link mozes vidjeti koliko koja kampanja placa po postu ili npr meni byteball placa da napisem 30 posta 0.01875 btc tjedno ako imam sliku njihovu obacenu na svoj forum racun.Da udes u kampanju samo klikni na npr. 777coin ,procitaj njihove uvjete i napises im username,bitcoin adresu,broj postova te forum rank sto ti isto zavisi od kampanje do kampanje.Mozes imati i vise racuna i u svaku kampanju uci s drugim.Ja sad s kampanjom Qtum na drugome racunu zaradim 0.04 btc tjedno sto je oko 1000 kn mjesecno,a placaju ti kampanje vise para sto si veci forum rank.
Lauda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2674
Merit: 2965


Terminated.


View Profile WWW
January 29, 2017, 03:06:06 PM
 #8

Korektni naziv teme treba da bude:

Quote
Kako zaraditi ban postanjem na bitcointalk forumu?

Ako vidim neki od vasih racuna u Bitmixer, biti ce banovan jer ne podrzavam ovakvo ponasanje.

"The Times 03/Jan/2009 Chancellor on brink of second bailout for banks"
😼 Bitcoin Core (onion)
CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 29, 2017, 03:18:28 PM
 #9

Dobro Lauda nebrini se necu ulaziti u bitmixer sa vise racuna,samo ako mi budes dao  sa jednim racunom  te ako uopce bude aktivna ta kampanja kad si povecam neki racun na senior member jer ce proci dosta vremena da povecam forum levele da udem u bolje kampanje jer sad imam 2 koja su full member a ostala 2 3 su member ali slabo plate te rankove pa cekam da dode nova kampanja.Ni nemislim kad mi nedaju da udem sa vise racuna u kampanju jer je lako ovdje dobit ban tako da sve radim po pravilima jer mi nije cilj da dobijem ban nego da sto vise zaradim na ovome  forumu,da pomognem kome mogu , da dobijem informacije koje mi trebaju te planiram na micro jobs jos malo staviti jedan task jer mi moze jako pomoci u povecanju zarade jer cu zaraditi hrpe komisije na tome.
marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
January 29, 2017, 04:14:32 PM
 #10

~snip~

tako da sve radim po pravilima ,da pomognem kome mogu

Negdje je dopusteno vise signature kampanja a negdje nije a vecinom nije tako da se to bas ne isplati saka laka pička mlaka iz vlaka jebeš kozu jebeš raka iz pličaka iz majmunskog barjaka kako mi se kaka.

Kaya jaja baka san hari mari naguz krozguz zala kama lam limi liti ocu picke na svojoj kiti tu lawe zeu no vaq grebniz yhuhi buu baaaa buuuu kiti bora baba vanga pazi da joj ne padne tanga

Koliko mi god ovo bilo smiješno u filipinskom djelu foruma, ne bih se složio da je ovo po pravilima niti da ovo može pomoći bilo kome.
Ne misliš li tako?

Da ne pomisliš da se slažem sa onim gore što sam napisao, ne slažem se, samo sam dao činjenice kak je.
CroIsBest (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 100



View Profile
January 29, 2017, 05:15:46 PM
 #11

marlboroza  Undecided Undecided Shocked Shocked to sto sam pisao je bilo odavno i rekao je jedan lik meni da on ima hrpetine racuna i da sa puno uclanjen na signature kampanja pa sam postao par postova prije bezveze ali sam  shvatio pravila te se nece ponoviti.Valjda necu sad dobiti ban zbog posta koji je postan prije par mjeseci omg stvarno sam slusao idiota.Pogledaj sada kakve postove pisem i vidjeti ces da su svi normalni te da nema niakvih spamova te ih nikada nece ni biti ,sad postam samo na Hrvatskom forumu i na engleskih topicima ali normalne postove ,a ne takve glupe postove omg ma bolj nemoj gledat taj post nervira me idiotski je omg  Grin
Lauda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2674
Merit: 2965


Terminated.


View Profile WWW
January 29, 2017, 08:12:32 PM
 #12

Pogodite kome su svi racuni upravo dobili zabranu pristupa. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1769120

Roll Eyes

"The Times 03/Jan/2009 Chancellor on brink of second bailout for banks"
😼 Bitcoin Core (onion)
Rux
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
January 30, 2017, 05:30:45 PM
 #13

komedija.... Grin

RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
iluvbitcoins
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2198
Merit: 1150


Freedom&Honor


View Profile
January 30, 2017, 09:01:48 PM
 #14

A jadan čovjek jebemu mater, htio je samo zaradit pare,lovu,keš  Cheesy

Looking for a signature campaign.
ljudotina
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1260
Merit: 1029


View Profile
January 31, 2017, 07:06:50 AM
 #15

A da nisam reko da je ilegalno....

campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
February 01, 2017, 12:50:07 PM
 #16

Zanima me jel ima ovdje admina na tome forumu? Prije nekoliko dana sam reportao jednog idiota sto je stalno spomijao F*** rijec u postovima i vrijeđao nas , do danas nije banan..

Jel to znaci da nitko ne prati postove sto ljudi pisu?

i jos sad kad sam vidio ovaj post :

Kaya jaja baka san hari mari naguz krozguz zala kama lam limi liti ocu picke na svojoj kiti tu lawe zeu no vaq grebniz yhuhi buu baaaa buuuu kiti bora baba vanga pazi da joj ne padne tanga


hahaha  Cheesy Cheesy Cheesy  vristim !!
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
February 01, 2017, 12:54:05 PM
 #17

Zanima me jel ima ovdje admina na tome forumu? Prije nekoliko dana sam reportao jednog idiota sto je stalno spomijao F*** rijec u postovima i vrijeđao nas , do danas nije banan..

Jel to znaci da nitko ne prati postove sto ljudi pisu? [...]

Inace: da. A moderator "Other languages/locations" sekcije je Cyrus. Ali odmah moram dodati dat je ta sekcija takodje najteza za moderiranje jer se mogu kladiti da Cyrus ne zna sva ta jezika...  Grin

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
spatifilium
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 364
Merit: 250


View Profile
March 02, 2017, 05:01:11 PM
 #18

Da li zna netko kuda trebam otići na profilu, da stavim signature campaign i sliku da postavim, i jel moguće onda javiti dok se unaprijedim da me više plaćaju ili ostajem na tom ranku za stalno što se plačanja tiče.

Neznam ništa o tome,pa mi je sve novost i neznam kako točno to funkcionira
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
March 02, 2017, 05:13:31 PM
 #19

Da li zna netko kuda trebam otići na profilu, da stavim signature campaign i sliku da postavim, i jel moguće onda javiti dok se unaprijedim da me više plaćaju ili ostajem na tom ranku za stalno što se plačanja tiče.

Neznam ništa o tome,pa mi je sve novost i neznam kako točno to funkcionira

Klikni na link profil, koji imaš gore u sredini, pa na modify profile i forum profile, i tamo copy/paste koda koji ćeš dobiti u svojij kampanji.
Sliku staviš u skladu sa svojim forum rankom, a kad pređeš na viši nivo, obavjestiš voditelja kampanje i promjeniš sliku Smiley
Nivoi plaćanja ovise o kampanji i u svakoj je različito.
Obično sve obavjesti imaš u uvodnom postu svake kampanje, pod market/section.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
stefs
Member
**
Offline Offline

Activity: 74
Merit: 10


View Profile
March 05, 2017, 08:56:18 AM
 #20

Dali ako sam pod nekog kampanjom mogu da pisem sve postove koje zelim ili moram samo odredjene?
Sta se desi ako nekad napisem jedan post manje od norme? Hoce li mi dati da sledece nedelje napisem vise ili ce me odmah maci?
Dali smijem normalno davati oglase na forum iako sam pod kampanjom?
Pages: [1] 2 3 4 5 6 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!