Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:19:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 101 »
  Print  
Author Topic: [ANN][GUP] Matchpool  (Read 98044 times)
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 04, 2017, 04:37:56 PM
Last edit: April 04, 2017, 04:48:24 PM by beyinsi

Son durum şu (Benim anladığım)

Adamlar diyorki;

-- 50 mesaj'a ulaşamadıysan boşuna kasma. ICO'da 5m$ hedefine ulaştığımız an imza olayını durdurduk, bu saate kadar 50mesaja ulaştıysan sorun yok diyor. IMZA LISTESINDEKI katılımcıların mesaj sayım işlemini bitirdik. Boşuna mesaj yazıp spam yapmayın diyorlar.

-- IMZALAR, 28 Nisan'a kadar tutulacak diye birşey yok. Sayım işlemini yapmışlar, doğrulama için 2-3gün daha bekleyin daha sonra imzaları kaldırabilirsiniz diyecekler

-- imza,bülten,fb,tw,slack,blog tüm ödül listeleri incelemeye kapatılmış durumda... Büyük ihimalle kimi diskalifiyeler olacak. IP adresi kontrolleri vs'ler yapılacak. Bu işlemler 2-3gün sürer... Bence Perşembe,Cuma gibi sağlıklı bilgiler alacağız.. Az bekememiz gerekiyor...

-- Matchpool ICO akıllı-sözlemesinde 28 Nisan'a kadar GUP'ların kilitli kalması için kod varmış, ve dolayısıyla 28 Nisana kadar GUP alışverişi yapılamayacak. ICO'nun 33saatte bitebileceği onlarında aklına gelmemiş ama bence çok güzel oldu. Araya biraz zaman girecek ve değeri artacak. ICO sonrası hemen borsaya giren coinler aşırı dump yiyor...

ICO sürecinde GUP'ların büyük çoğunluğu 1ETH= 480GUP oranıyla satıldı, azbir kısmı 1ETH= 440GUP
Ortalamasını alırsak bence 1ETH= 460GUP gibi birşey...

125K ETH karşılığı, 60milyon GUP satıldı. Ama Toplam GUP Miktarı, 100milyon

Şuanki ETH fiyatından hesaplarsak, 1 Gup'un değeri:

125bin ETH / 100milyon GUP  = 5,5 CENT
1715678376
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715678376
Reply with quote  #2

1715678376
Report to moderator
1715678376
Hero Member
*

Ignore
1715678376
Reply with quote  #2

1715678376
Report to moderator
1715678376
Hero Member
*

Ignore
1715678376
Reply with quote  #2

1715678376
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715678376
Hero Member
*

Ignore
1715678376
Reply with quote  #2

1715678376
Report to moderator
1715678376
Hero Member
*

Ignore
1715678376
Reply with quote  #2

1715678376
Report to moderator
scarface
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17

View Profile
April 04, 2017, 04:45:30 PM

Adamlar diyorki;

-- 50 mesaj'a ulaşamadıysan boşuna kasma. ICO'da 5m$ hedefine ulaştığımız an imza olayını durdurduk, bu saate kadar 50mesaja ulaştıysan sorun yok diyor. IMZA LISTESINDEKI katılımcıların mesaj sayım işlemini bitirdik. Boşuna mesaj yazıp spam yapmayın diyorlar.

-- IMZALAR, 28 Nisan'a kadar tutulacak diye birşey yok. Sayım işlemini yapmışlar, doğrulama için 2-3gün daha bekleyin daha sonra imzaları kaldırabilirsiniz diyecekler

-- imza,bülten,fb,tw,slack,blog tüm ödül listeleri incelemeye kapatılmış durumda... Büyük ihimalle kimi diskalifiyeler olacak. IP adresi kontrolleri vs'ler yapılacak. Bu işlemler 2-3gün sürer... Bence Perşembe,Cuma gibi sağlıklı bilgiler alacağız.. Az bekememiz gerekiyor...

-- Matchpool ICO akıllı-sözlemesinde 28 Nisan'a kadar GUP'ların kilitli kalması için kod varmış, ve dolayısıyla 28 Nisana kadar GUP alışverişi yapılamayacak. ICO'nun 33saatte bitebileceği onlarında aklına gelmemiş ama bence çok güzel oldu. Araya biraz zaman girecek ve değeri artacak. ICO sonrası hemen borsaya giren coinler aşırı dump yiyor...
Size katılıyorum. Hemen bir borsaya girmeliyiz diye acele ediyorlar adam da aldığı coinde zaten % bilmem kaç bonus oluyor dumpluyor yada bounty ci hemen dumpluyor. Ama belli süre geçip bir şeyler yapıp adam gibi bir borsaya girince o COIN genelde iyi pump yiyor.

▄▄████████████▄▄             
          ▄███▀▀▀░░░░░░░░░░▀▀▀███▄▄        
       ▄██▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀██▄      
     ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███    
   ▄██▀░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄█████████████▄  
  ▄██░░░░░░░░░░░▄▄█████████░░░░░░░░░░░░▀█▌ 
 ▐██░░░░░░░░▄█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀████▄░░░░░░░░▀█▌
▐██░░░░░░▄███▀▀███████████████▀▀██▄░░░░░░██▌
████▄░░▄██▀███████▄██████▄████████▀██▄░░░▐██
██░▀████▀██████████████████████████████▄░░██
██░░░▀██▄█████████████████████████▄██▀▀██▄██
██▌░░░░▀███▄████████▀▀▀▀███████▄██▀░░░░░▀███
▐██░░░░░░░▀███▄▄███████████▄▄██▀▀░░░░░░░░██▌
 ▐██░░░░░░░░░░▀▀████████████▀░░░░░░░░░░░▄█▌
  ▀██▄▄▄▄▄▄▄▄▄████████▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░▄█▌ 
   ▀███▀▀▀▀▀▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀  
     ▀██▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄██▀    
       ▀███▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄██▀      
          ▀████▄▄░░░░░░░░░░▄▄▄███▀         
              ▀▀▀██████████▀▀▀             

[ Website ]                    

vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
April 04, 2017, 05:00:25 PM

Adamlar diyorki;

Size katılıyorum. Hemen bir borsaya girmeliyiz diye acele ediyorlar adam da aldığı coinde zaten % bilmem kaç bonus oluyor dumpluyor yada bounty ci hemen dumpluyor. Ama belli süre geçip bir şeyler yapıp adam gibi bir borsaya girince o COIN genelde iyi pump yiyor.

KIsa sürede bittiği için katılımcıların %60 ı aynı bonusu aldı, bu işlerde asıl endişe yaratan tek kuruş yatırmadan ödül alan bizleriz Cheesy
Bence icoların kampanyalarında eşdeğer BTC eth herneyse başka coin verilmesi....
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
April 04, 2017, 05:30:58 PM

Sanırım İco erken bittiğinden dolayı eşiği biraz düşürdüler bu güzel bir hareket oldu ben sınırdan kurtardım sanırım. Cheesy Ben İco bitiminde 40 mesaja ulaşmıştım diyebilirim. Şöyle bir yazı yazmış inşallah doğru saymışımdır.

However, we appreciate your efforts in the last months and want to do the best for our strong and beloved community. We understand some of you did not expect our ICO will end so quickly (I don't know why...) and therefore did not make it to 50 posts. we don't want you to feel you have contributed and did not get your share and so We adjusted the threshold to only 40 posts. This way we believe, participants who did try to achieve the threshold and didn't make it will still get rewarded as well.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
April 04, 2017, 07:36:30 PM

Sanırım İco erken bittiğinden dolayı eşiği biraz düşürdüler bu güzel bir hareket oldu ben sınırdan kurtardım sanırım. Cheesy Ben İco bitiminde 40 mesaja ulaşmıştım diyebilirim. Şöyle bir yazı yazmış inşallah doğru saymışımdır.

However, we appreciate your efforts in the last months and want to do the best for our strong and beloved community. We understand some of you did not expect our ICO will end so quickly (I don't know why...) and therefore did not make it to 50 posts. we don't want you to feel you have contributed and did not get your share and so We adjusted the threshold to only 40 posts. This way we believe, participants who did try to achieve the threshold and didn't make it will still get rewarded as well.

Bu bilgiye göre ICO bitimine kadar 40 mesaj ve üzeri atmış olan arkadaşların bir sorun yaşamayacağını anlıyoruz. Ama zamanında 40 mesajı geçememiş arkadaşlar varsa, onlar yine maalesef ödüllerini alamayacaklar.

Gerçi beyinsi de kaç kez bu sayfada yazdı bakın acele edin 50 mesaj tamamlayın diye hatırlatmaları yaptı.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
April 04, 2017, 09:21:05 PM

Bu bilgiye göre ICO bitimine kadar 40 mesaj ve üzeri atmış olan arkadaşların bir sorun yaşamayacağını anlıyoruz. Ama zamanında 40 mesajı geçememiş arkadaşlar varsa, onlar yine maalesef ödüllerini alamayacaklar.

Gerçi beyinsi de kaç kez bu sayfada yazdı bakın acele edin 50 mesaj tamamlayın diye hatırlatmaları yaptı.

Milletin işi gücü varsa zor oluyor şimdi her gün vakti olan adam illaki mesaj yazabilir ama vakti olmayan adam için sıkıntı oluyor bence. Belki arkadaşın yazdığı yazıyı bile görmemiş olabilirler ama matchpool bu konuda esneklik yapmış sonuçta kimse İconun bu kadar erken biteceğini tahmin etmiyordu.
beyinsi (OP)
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
April 05, 2017, 12:28:37 AM
Last edit: April 05, 2017, 12:47:15 AM by beyinsi

İmzacıları sıkı bir elekten geçirecekler gibi görünüyor, Süpriz diskalifiyeler yaşanabilir. Ana konuda birisi devamlı ben spammer değilim,neden banladınız beni gibilerinden konuşuyordu. ekipten eleman:

"İmza kampanyası demek, bedava coin dağıtımı demek değildir, bizim logomuzu taşıyorsunuz,bizim linklerimizi taşıyorsunuz, pazarlama işini yapıyorsuz. Saçma sapan konulara mesaj yazmanız, bizim istemediğimiz birşey değil..." diyor.

Spammer'lık yaptığını düşündüğü elemanın hangi konulara mesaj yazdığını incelemişler sanırım:

Re: Do you believe in ghost?
Re: Do you read books?
Re: How to get Rich?
Re: How many Bitcoin do you have saved?
Re: Do you like playing online games?
Re: Earning "free" bitcoins

bu tarz konulara mesaj yazmış eleman....

yani bizdeki konu dışı kısmı gibi birşey... Konu Dışını spam alanı olarak kabul etmişler, TR bölümünden de süpriz diskalifeye gelebilir,umarım olmaz.. Bundan sonrası için imzalara girdiğimizde konu-dışı bölümünü az kullanmak gerekiyor.. Genelde imza coininin konusuna veya Alternatif Kripto-Paralar kısmına yazmak daha uygun olacak gibi görünüyor...

Ha, bu arada
ciddi ciddi poloniex'te listeleneceği konuşuluyor... Ekipten biri, Polo ile görüşme halindeyiz demiş. 28 Nisan'da (GUP transfer kiliti açılma tarihi) GUP'u Polo'da görebiliriz...  Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 05, 2017, 05:53:07 AM

Adamlar diyorki;

ICO sürecinde GUP'ların büyük çoğunluğu 1ETH= 480GUP oranıyla satıldı, azbir kısmı 1ETH= 440GUP
Ortalamasını alırsak bence 1ETH= 460GUP gibi birşey...

125K ETH karşılığı, 60milyon GUP satıldı. Ama Toplam GUP Miktarı, 100milyon

Şuanki ETH fiyatından hesaplarsak, 1 Gup'un değeri:

125bin ETH / 100milyon GUP  = 5,5 CENT
Beyinsi yanlış hesapladığın birşey var 18m gup sitede dağıtılmak üzere ayrıldı yani onun piyasaya girişi yılları bulacak. dolayısıyla kendilerine ayırdıkları bountyler ve sattıkları toplamı 82m gup. 125 bini 82milyona bölmen daha doğru olur.
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
April 05, 2017, 09:48:16 AM

Kilitler açıldığında Poloniex'te görsek ne süper olur yahu cidden.  Roll Eyes

Herhalde forum tarihinde katıldığımız en uzun kampanyalardan birisi olacak hem imza süresiyle hem de GUP'ların kilit süresiyle beraber. Neredeyse 4 ay dolmuş olacak.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
April 05, 2017, 09:56:55 AM

doc dosyasını açamıyorum neden acaba?

edit: you need permission uyarısı vermekte. ben mi izin vereceğim onlar mı nereden verilecek bu izin kim izin verecek ki
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
April 05, 2017, 10:35:09 AM

doc dosyasını açamıyorum neden acaba?

edit: you need permission uyarısı vermekte. ben mi izin vereceğim onlar mı nereden verilecek bu izin kim izin verecek ki

Şu anda inceleme altında olduğu için o dosyaları açamıyoruz. Sadece Matchpool takımı görebiliyor. İzin istemenize gerek yok, izin verilme gibi bir durum yok çünkü. Büyük ihtimalle en geç birkaç gün içinde tekrar görüntüleyebileceğiz ve nihai sonuçlar açıklanacak. Anladığımız kadarıyla dalga dalga diskalifiyeler olacak daha.
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
April 05, 2017, 12:22:01 PM

benım ımzamı kabul etmezlerse kan cıkarırım walaha Cheesy merakla beklıyorum .D
vincetcm
Hero Member

View Profile
April 05, 2017, 01:13:27 PM

beyler, 50mesaj + 1 ana konuya ingilizce mesajı hemen tamamlamaya çalışın, bu gece falan biterse ico, imza da bitecek

imzaye girdiğimde 210 postum varmış, şimdi 953 Cheesy
,Naptın sen  hacı Smiley 700mesaj nedemek...

Bununla 1000  oldu, 2 ay zaman vardı ne kadar yoğun olunursa olunsun ulaşılmayacak rakam değildi 50 mesaj.
paladium
Sr. Member

Activity: 448

CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

View Profile
April 05, 2017, 01:23:44 PM

beyler, 50mesaj + 1 ana konuya ingilizce mesajı hemen tamamlamaya çalışın, bu gece falan biterse ico, imza da bitecek

imzaye girdiğimde 210 postum varmış, şimdi 953 Cheesy
,Naptın sen  hacı Smiley 700mesaj nedemek...

Bununla 1000  oldu, 2 ay zaman vardı ne kadar yoğun olunursa olunsun ulaşılmayacak rakam değildi 50 mesaj.

Tebrikler çok iyi mesaj atmıssınız . Nice binlere  .

▄▄
          ▄▄████▄▄
       ▄▄████▀▀████▄▄
    ▄▄████▀      ▀████▄▄
 ▄▄████▀            ▀███▀
████▀                  ▀  ▄▄
███                      ▄██
███                      ███
███   ███▄        ▄███   ███
███   █████▄    ▄█████   ███
███   ███▀███▄▄███▀███   ███
███   ███  ▀████▀  ███   ███
███   ███    ▀▀    ███   ███
███▄  ███          ███  ▄███
 ▀███▄███          ███▄███▀
   ▀█████          █████▀
     ▀███          ███▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████████████████▀▀▀███
███████████▀▀▀      ███
█████▀▀▀       ▄    ███
██▄         ▄█▀    ████
█████▄    ▄█▀      ████
████████▄█▀       █████
██████████  ▄     █████
██████████ ███▄  ██████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
██████████████▀▀▀██████
████ ▀███████     ▀▄███
████   ▀▀█▀▀      ▄████
█████              ████
██████             ████
███████▄          █████
███████▀        ▄██████
███▀▀        ▄▄████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████▀▀▀▀███████
██████████▀     ███████
██████████   ██████████
████████▀▀   ▀▀████████
████████       ████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
██████████   ██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
█████▀▀         ▀▀█████
███    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄    ███
██   ████▀▀▀▀▀██▀▀   ██
██  ███▀       ▀  █  ██
██  ██▀  █████  ▀██  ██
██  ██  ███████  ██  ██
██  ██▄  █████  ▄██  ██
██  ███▄       ▄███  ██
██   ████▄▄▄▄▄████   ██
███    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ███
█████▄▄         ▄▄█████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
██████████████▀████████
████████████▀ ▄ ▀  ▀███
███████████ ▄███▄  ▄███
███████████ ███████████
██▀  ▀█▀▀     ▀▀█▀  ▀██
██     ▄▄     ▄▄     ██
███▄  ████   ████  ▄███
████   ▀▀     ▀▀   ████
█████  ▀▄▄   ▄▄▀  █████
███████▄▄ ▀▀▀ ▄▄███████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
████▀▀▀▀███████████████████
███      ██████████████████
████▄▄▄▄███████████████████
████    ██    █▀    ▀██████
████    ██            █████
████    ██    ▄███▄    ████
████    ██    █████    ████
▀█████████████████████████▀
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
April 05, 2017, 02:22:22 PM

düşün senize her mesaja  0,01 coin verdiklerini Cheesy  vincent köşe olur valla Cheesy
vincetcm
Hero Member

View Profile
April 05, 2017, 02:41:42 PM

düşün senize her mesaja  0,01 coin verdiklerini Cheesy  vincent köşe olur valla Cheesy
0.001 verse de olursun Cheesy
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 05, 2017, 02:42:25 PM

adamlar cidden sağlam kampanya yapmışlar.

bu kadar sürede tüm satışın tamamlaması ne demek.
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
April 05, 2017, 02:48:17 PM

Arkadaşlar son dakika bilgisi!

Resmi Mesaj: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1752471.msg18467631#msg18467631

Form Açık: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ss71URl_uU8sv2lyqWKeJp_mREWqZ4UaX3CGxdq-ZUM/edit?usp=sharing

Ben 8 stack ile sadece imza kampanyasından Member halimle 1.910 GUP alıyorum gibi duruyor şimdilik. Sadece imza kampanyası için konuşursak 1 stack=239 GUP gibi bir durum mevcut. Rütbesi yüksek olup en başlardan stack biriktiren arkadaşlara tebrikler. Güzel bir ödül alacaklar sadece imza kampanyasından. Bir de Newsletter ve Slack kampanyasından da ufak tefek bir şeyler gelecektir.

ETR transferi için bazı kurallar verilmiş ama anlamadım mesela Coinbase'den açtığım ether adresini kullanamayacak mıyım şimdi?  Huh
vincetcm
Hero Member

View Profile
April 05, 2017, 03:03:28 PM

Resmi Mesaj: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1752471.msg18467631#msg18467631

Form Açık: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Ss71URl_uU8sv2lyqWKeJp_mREWqZ4UaX3CGxdq-ZUM/edit?usp=sharing

Ben 8 stack ile sadece imza kampanyasından Member halimle 1.910 GUP alıyorum gibi duruyor şimdilik. Sadece imza kampanyası için konuşursak 1 stack=239 GUP gibi bir durum mevcut. Rütbesi yüksek olup en başlardan stack biriktiren arkadaşlara tebrikler. Güzel bir ödül alacaklar sadece imza kampanyasından. Bir de Newsletter ve Slack kampanyasından da ufak tefek bir şeyler gelecektir.

ETR transferi için bazı kurallar verilmiş ama anlamadım mesela Coinbase'den açtığım ether adresini kullanamayacak mıyım şimdi?  Huh

Hayır.

https://www.myetherwallet.com

imzada 14 stack var, hesap bu şekilde mi?
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
April 05, 2017, 03:16:49 PM

ETR transferi için bazı kurallar verilmiş ama anlamadım mesela Coinbase'den açtığım ether adresini kullanamayacak mıyım şimdi?  Huh

Hayır.

https://www.myetherwallet.com

imzada 14 stack var, hesap bu şekilde mi?

Şimdilik hesap bu şekilde hocam. Eğer tabi güncelleme olursa elenenler veya kabul edilenler ufak bir oynaklık olabilir ama en azından referans alabileceğimiz güvenilir bir GUP sayısı mevcut 1 stack=239 GUP olarak. İmza kampanyası için tabi bu, diğeri için değil.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... 101 »
  Print  

Jump to: