Bitcoin Forum
April 19, 2024, 03:33:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Ne diyorsunuz ?
Evlen sülalen raad olsun panpa - 10 (52.6%)
Parayla saadet olmaaz panpa - 9 (47.4%)
Total Voters: 19

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Evlenmeli mi ?  (Read 5746 times)
ugczc91
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
October 17, 2017, 01:58:18 PM

En önemlisi bence kafayapınız ilk önce onun huylarını vs öğrenmelisin nelerden hoşlanır vs daha sonra düşünürsün eğer hoşlanır seversende evlenirsin.
1713540794
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713540794
Reply with quote  #2

1713540794
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713540794
Hero Member
*

Ignore
1713540794
Reply with quote  #2

1713540794
Report to moderator
1713540794
Hero Member
*

Ignore
1713540794
Reply with quote  #2

1713540794
Report to moderator
qqfaith28
Newbie
*

Activity: 21

View Profile
October 17, 2017, 01:58:33 PM

İşim gereği birçok arap ailelerle muhattap oluyorum . Ve bir ailenin işleriyle çok ilgilendim 2 sefer geldiler falan . Bunların kızları falan var . Anlamadım ne ara abayı yaktı ama işte bana yürüyormuş falan pek anlamadım çünkü hiç tipim falan değil yani .Benim patron bir zevzeklik yapmştı ilk geldiklerinde gelin akraba olalım diye beni öne sürmüştü olaylar bundan sonra falan başladı.Herneyse konuya gelelim bunlar ikinci gelişinde sürekli bir yemeğe çağırmalar falan gel çay içelim gibisinden . Bende teşekkür ederim iş vaktim deyip sallıyordum. Herneyse bunları yolcu ettik Kuwait'e bu kızın ablası benim patronu arayıp . Böyle böyle deyip işte evlenmek isterse evini arabasını alırım işini kurarım isterse gelir kuwaitte yaşar kızın 3000 $ maaşı var falan diyor . Bi taraftan kendime diyorum parayla saadet olmaz aşk evliliği en güzeli . Diğer tarafdan bakıyorum al kızı mis gibi beleş para hayatının sonuna kadar rahatsın panpaaa . Siz ne diyorsunuz evlenmeli miyim ? 
eğer kız oturaklı ise evlen bro
KaraSena
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
October 17, 2017, 02:14:22 PM

Hocam valla evlen hayatın kurtulur. Paraylada saadet olur bence belki ileride seversin alışırsın falan bilmiyorum. Kendimi senin yerine koyunca evlenirdim diye düşünüyorum
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
October 17, 2017, 04:14:51 PM

tam pilava kaşık atacakken pilava eliyle dalıp avcunda top yaptığında pişman olursun Smiley
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 17, 2017, 07:14:14 PM

Imzana Ataturk yazmissin, avatara Ataturk resmi koymussun ama sonra gidip milletin parasini somureceksin. Hirsiz misin sen?

Konuyu nereden nereye çektin hocam yuhhh .
Neyi nerden nereye cekiyorum? Kizi kandirip parasini alayim mi diye konu aciyorsun? Ne farki var bunun hirsizliktan?

Dostum hırsızlıkla ne alakası var kız adamı parasıyla almaya çalışmış, alakası yok dediğiniz şeyin.
dostum katlanabilirsen evlenmeni öneririm efsane para yani birdaha bulamazsın, iç şarabı... Cheesy

EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
October 17, 2017, 08:35:12 PM

Evlilik olayı benimde  bu aralar çok sorguladigim bir mevzu ne için evlenmeli,evlilik insana ne katar , evlenmenin bir yaşı var mi ,geç mi kaldim .... Bu sorular geliyor insana,çok düşündüm ve sonuç olarak çocuk sahibi olmak ve yaslilikta yanliz kalmamak için evlenmek gerektiğini kanaat getirdim.
PelerinliDomates
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 17, 2017, 09:15:23 PM

evlenme valla karı tuz dedikçe için cızz etcek para lazım çok para
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 17, 2017, 09:46:55 PM

Geçen gün Londra'da yaşayan bir arkadaşım aradı. Sohbet esnasında İstanbul'da yaşayan kardeşinin çocuğu olduğunu, babasının kardeşini arayıp nasihat vermesi gerektiğini söylediğini anlattı ve ne nasihat vereceğini bilmediğini söyledi. Sohbet ilerledi.

Bu konu kafama takıldı. 2 gün boyunca bunu düşündüm. Sonra telefon açtım, bunları sana söylemeyecektim ama dayanamadım dedim. Ben senin yerinde olsam kardeşimi arayıp şunları söylerdim.

1. Evlenme
2. Evlendiysen çocuk yapma
3. Çocuk yaptıysan Türkiye'de yaşama
4. Türkiye'de yaşmak zorundaysan İstanbul'da yaşama.

Acı ama malesef böyle düşünüyorum.
jebelon
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 17, 2017, 09:48:29 PM

seviyorsan sonuna kadar uzak kalmann anlamı yok evlen dizinin dibinden ayırma tuvalete bile bir gir bence
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
October 17, 2017, 10:01:45 PM

Geçen gün Londra'da yaşayan bir arkadaşım aradı. Sohbet esnasında İstanbul'da yaşayan kardeşinin çocuğu olduğunu, babasının kardeşini arayıp nasihat vermesi gerektiğini söylediğini anlattı ve ne nasihat vereceğini bilmediğini söyledi. Sohbet ilerledi.

Bu konu kafama takıldı. 2 gün boyunca bunu düşündüm. Sonra telefon açtım, bunları sana söylemeyecektim ama dayanamadım dedim. Ben senin yerinde olsam kardeşimi arayıp şunları söylerdim.

1. Evlenme
2. Evlendiysen çocuk yapma
3. Çocuk yaptıysan Türkiye'de yaşama
4. Türkiye'de yaşmak zorundaysan İstanbul'da yaşama.

Acı ama malesef böyle düşünüyorum.

çok güzel söylemişsin. parmağımı basıyorum 4üne de fakat eninde sonunda evleneceğiz hepimiz. en evlenmez dediğim arkadaşım bile ocakta nişanlanıyormuş bu yaz da düğün olacak.

evlenmeden yapılacaklar listesi yaptım bende devamlı güncelliyorum.

1. yurtdışına çık, hayatlar tanı. insanlar tanı. gör keşfet.
NemeSisdizy
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 18, 2017, 08:58:04 AM

parası için evlenmeyi düşünmek yerine önce kızı tanımaya çalışın belki öyle düşünmenize gerek kalmadan bişeyler hissedeceksiniz.
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
October 18, 2017, 10:49:29 PM

Kardeş bence kızı tanı saygılı düzgün biriyse evlen.Burada en kralını da alsan para olmadımı ne aşk kalır ne huzur.Yani senin anlayacağın para+mutluluk Wink

gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
October 18, 2017, 10:53:48 PM

evlen kızı sevdın mı evlen .ama gelecegın garantı degılse turkıyede yasıyorsan cocuk yapma emın olmadan ( 7 yıılık evlıyım 0 cocuk )

ama senın yerınde olsam 1 dakka dusunmem evlenırım napcan burda mk bak rahatına sıktır et ask evlılıgını ..et tuketımınde zımbanveden gerıde olan ulkeden kacacak sansın varsa dusunmen salaklık kus.bakma
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 02:43:26 PM

ben olsam evlenirim çatır çatır parasını yerim. bu zamana kadar aşık olduk ta ne oldu bir şekilde hep bitti. artık kadınlara hiç saygım kalmadı yerinde olsam alırım kızı. parasını da başka kadınlarla ezerim. zaten kuveyt fakir ülke hele bide paran varsa imkanlar serilir önüne düşündüğün kabahat. hain olalım hin olalım
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 23, 2017, 04:34:58 PM

Kardo al evi arabayı birkaç sene takıl bak işler yolunda gidiyorsa devam edersin etmezde boşanırsın bakarsın dalgana Cheesy
Belki kız hoşuna da gider hiç belli de olmaz .
Baktın hiç oluru yok boşanamıyorsun da gizli gizli hızlı bir hayat sürersin Cheesy
Bunlar alternatifler seçimini yap ben olsam evlenirdim valla Cheesy
Levazimatci
Member
**

Activity: 84

View Profile
October 23, 2017, 05:31:52 PM

Evlen düşünmeden bugüne kadar iyi düşündüm birşey olmadı. Acıma dostum cebini düşün. Keyfini düşün ve bence kaçırma fırsatı.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 23, 2017, 05:52:32 PM

evlen kardeşim belki de seversin nikahta keramet vardır Smiley
MedOff125
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
October 23, 2017, 07:42:17 PM

eğer karşındakinin doğru insan oduğuna inanıyorsan ömür boyu karşıdan bakıcak değilsin
quakeTR
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 6

VOXXO | New ICO for Music

View Profile
October 23, 2017, 08:02:29 PM

Valla köpek bile çifleştirirken ırkını soruyorlar. Arap bir kadınla elbette mutlu olursun ancak elin memleketinde yasayacaksin, çok fazla tanımadığın bir ortama gireceksin. Herşeye yeniden başlamak gibi. Bir süre sonra herşey sıkıcı  olabilir senin icin. Eğer samimiyse gelsin burda beraber seninle yasasin. Ben yinede kendi kültüründen bir kızla evlen derim.

▬ VOXXO  (https://voxxo.io/) ▬
▶ INVESTMENT OPPORTUNITY FOR MUSIC ◀
Sales Open ▸ Invest (https://voxxo.io/invest)
rigormortis1
Member
**

Activity: 70

View Profile
October 23, 2017, 08:30:45 PM

Ben paraya pek güvenerek iş yapma derim çünkü heran ne olucağı belli değil. Battıklarını düşünsene hem fakir hemde sevmediğin biriylesin.  Fakat sevdiğim kadınla birlikte olursan bence parasızlığın bile üstesinden gelirsiniz.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: