Bitcoin Forum
December 13, 2017, 07:39:09 AM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: Paribu.com - Türkiye'nin Bitcoin Borsası  (Read 95356 times)
ozgr
Legendary
*

Activity: 1134

View Profile
September 23, 2017, 12:49:08 PM

Bugun saat 12 de para cekim talebi verdim hala daha onaylanmadi ? Destege mesaj atiyorum otomatik mesajla donuyorlar surekli 2 kere mesaj attim 2 kez ayni otomatik mesaji attilar. Cumartesi gunleri çekim olmuyor mu ? Yoksa ben mi yanlis biliyorum gorevli kisi yardimci olursa sevinirim.

Hafta sonları para çekimi yapılmıyor pazartesi sabahı geçer bu sadece paribu değil tüm türk borsaları için geçerli.

1513150749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513150749
Reply with quote  #2

1513150749
Report to moderator
1513150749
Hero Member
*

Ignore
1513150749
Reply with quote  #2

1513150749
Report to moderator
1513150749
Hero Member
*

Ignore
1513150749
Reply with quote  #2

1513150749
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1513150749
Hero Member
*

Ignore
1513150749
Reply with quote  #2

1513150749
Report to moderator
valheru
Full Member

Activity: 192

Bitcoin Satış

View Profile
September 23, 2017, 12:51:46 PM

Bugun saat 12 de para cekim talebi verdim hala daha onaylanmadi ? Destege mesaj atiyorum otomatik mesajla donuyorlar surekli 2 kere mesaj attim 2 kez ayni otomatik mesaji attilar. Cumartesi gunleri çekim olmuyor mu ? Yoksa ben mi yanlis biliyorum gorevli kisi yardimci olursa sevinirim.

Hafta sonları para çekimi yapılmıyor pazartesi sabahı geçer bu sadece paribu değil tüm türk borsaları için geçerli.

Haa öyle ise problem yok cevabiniz için teşekkür ederim.
Lakin paribu destek kismin da kafa karistirici cevaplar verilmis yani insani yaniltiyor. 7 / 24 gibi ifade kullanmislar ondan.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1134

View Profile
September 23, 2017, 01:01:41 PM

Lakin paribu destek kismin da kafa karistirici cevaplar verilmis yani insani yaniltiyor. 7 / 24 gibi ifade kullanmislar ondan.

Evet anasayfa gerçekten yanıltıcı olmuş. Yardım kısmına bakınca şöyle bir şey buldum

Paribu’da hafta içi veya hafta sonu tüm saatlerde para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Talepleriniz bankaların mesai saatleri içerisinde mümkün olan en kısa sürede işleme alınacaktır.

valheru
Full Member

Activity: 192

Bitcoin Satış

View Profile
September 23, 2017, 01:23:27 PM

Evet anasayfa gerçekten yanıltıcı olmuş. Yardım kısmına bakınca şöyle bir şey buldum

Paribu’da hafta içi veya hafta sonu tüm saatlerde para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Talepleriniz bankaların mesai saatleri içerisinde mümkün olan en kısa sürede işleme alınacaktır.
Aynen onu kastediyordum. O ifadelerin degistirlmesi gerek hem onlar boşuna uğraşmasinlar hemde alicilar ona gore işlem yapsin.
cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
September 23, 2017, 02:06:03 PM

Haftasonu para yatırdıkları oldu ama onların calıstıkları bankada hesabınız olması lazım. İlk açıldıgında gece 1 de hesabıma para cekmek istedim 10dk sonra hesabıma yatmıstı. O donemler finansbankta hesapları vardı.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
BLACKASUS
Full Member

Activity: 210

View Profile
September 23, 2017, 02:24:35 PM

Tüm Türk borsaları demişsin de üstat BTCTurk'te 7/24 para çekebilirsin
BTCTurk'ten papara'ya para çekme talep ettiğinde hiç beklemeden direk papara'ya geçiyor papara'dan da banka hesabına çekme talebi verdiğinde 1 dakikada para banka hesabına geçiyor daha az önce BTCTurk'ten finansbank hesabıma para çektim
Bu son güncelleme ile işlemler hiç bekletilmeden gerçekleşiyor artık

everbtcnever
Member
**

Activity: 67

View Profile
September 23, 2017, 06:39:52 PM

Borsaların kullandığı bankalara hafta sonları havale ile çekim yapılabilir olması gerekir.
Matthias9515
Full Member

Activity: 210

Best IoT Platform Based on Blockchain

View Profile
September 24, 2017, 12:01:35 AM

Paribu'nun çok kaliteli bir Türk borsası olduğuna inanıyorum özellikle rahat arayüzünden dolayı memnunum ve çekim işlemleri çok hızlı gerçekleşiyor. Şimdilik her şey yolunda ayrıca en çok kullanılan Türk borsası olarak gözüküyor.

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 364

Fueling Crypto Securitisation

View Profile
September 24, 2017, 10:40:29 AM

Paribu bana göre açık ara en iyi Türk borsası ama haftasonları yani mesai saatleri dışında anlaşmalı olduğu bankalar ile bile para gönderimi yapmaması çok büyük bir eksi benim gözümde.

▄██████████▄▄
   ▄█████████████████▄      ▄▌
  █▀▀▀▀▀▀▀███████████████████
▐          ▀▀▀█████████████
       ▄███▀     ▀▀▀█████▀
    ▄█████  ▄▄▄█████
   ██████▀▀▀███████▌
▄███████   ███████▌
████████   ███████▌
████████   ███████▌
████████▌  ███████▌
▀████████  ███████▌
  ▀███████▄ ████▀▀▀        ▄▀
   ▀███████▌             ▄█▀
     ▀▀██████▄         ▄▀▀
        ▀▀▀███████▀▀▀▀
CyberTrust.io█ ██  █
  █ █ █
█  ██ █
  █ █
█ ██  █
█ █ █ 
   ██ █
█ █ █ █
  ██  
█ █ █ █
█  ██ 
█ █ █ █
████████████████████████████████████████████████████████████████████   ██████████████  ████              ██████████████         ████        ████    ███████
Fueling Crypto Securitisation
███████    ████        ████         ██████████████              ████  ██████████████   ████████████████████████████████████████████████████████████████████
█ ██  █
  █ █ █
█  ██ █
  █ █
█ ██  █
█ █ █ 
   ██ █
█ █ █ █
  ██  
█ █ █ █
█  ██ 
█ █ █ █
        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
       ██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██
    ▄████████████████▄  ██
    ▀               ██  ██
▄███████████▄       ██  ██
██         █▀█▄     ██  ██
██         █  ▀█▄   ██  ██
██         █    ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀  ███████  ██  ██
██              ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██  ██  ██
██              ██  ██  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██  █████▀
██              ██ ▄█▀   
▀████████████████▀       

Announcement
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Whitepaper
virtual_miner
Full Member

Activity: 227

View Profile
September 24, 2017, 11:24:46 AM

EFT nedir HAVELE nedir önce onu öğrenmek gerek.  Grin
Distraction
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
September 24, 2017, 11:42:58 AM

Paribu eskiden bu konu üzerinden taleplerimize kulak veriyordu.Şimdi büyüdükten sonra dinlemez oldu yinede türkiye borsaları içerisinde bir numarada geliyor kendileri umarım eksikliklerini düzeltirler.

Koinci
Member
**

Activity: 98

No Bitcoin, no problem.

View Profile
September 25, 2017, 03:04:47 PM

Az önce Paribu'ya bakınca, 24s En Yüksek değer olarak 13999.0 TL gösteriyordu. Benim 2 gün öncesinden bekleyen 13829.90 TL noktasından satış emrim hâlâ duruyor. 24s En Yüksek değerinde mi bir yanlışlık var yoksa derçekleşmesi gereken bir işlem mi gerçekleşmedi acaba? Benzer bir durumla karşılaşan var mı?
Katsumoto
Member
**

Activity: 60

View Profile
September 25, 2017, 04:06:09 PM

An itibarıyla BTC çok uygun fiyata gidiyor. BTC 3950 USD, Paribu 13600 TL, Dolar kuru şuan 3.55
Yabancı borsalara göre 300-400 TL aşağısında. İçeride param olsa bu fırsatı kaçırmazdım be
mavikapi
Jr. Member
*

Activity: 54

View Profile
September 25, 2017, 05:51:53 PM

Paribu da stop loss var mı?
btclife01
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
September 25, 2017, 07:44:07 PM

Paribu da stop loss var mı?

Paribu ve Koinimde Stop Loss seçeneği yok.

Emirleri manuel takip etmek gerekiyor.
forbidden
Hero Member

Activity: 611

View Profile
October 01, 2017, 11:15:26 AM

Mobil uygulama yok, Iphone üzerinden alış satış yapmak için btc yazarken nokta işareti koyamıyorsun nasıl bir klavye seçtiriyorlarsa örneğin 2.4xxx 5.5xx yazamıyorsun, ilettim ama dönüş yok.

Distraction
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
October 01, 2017, 12:21:32 PM

Yarına kadar hesabımdaki parayı çekemiycem buna bir çözüm bulsalar keşke artık.Gerçi şuan para çekmek biraz saçma paribudaki btc kuru çok uygun ama,acil nakite ihtiyacım var.

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
October 01, 2017, 12:23:48 PM

Birden fazla bankayla çalışıyorlar buna rağmen havale yapmıyorlar amaçlarını çözemedim,ama bu durum devam ederse müşteri kaybına yol açabilir ilerde gerçi alternatif olacak borsalar paribudan daha kötü durumda.

saulzaents
Sr. Member

Activity: 336

View Profile
October 01, 2017, 08:02:05 PM

bugun para yatırabilen oldumu ? ziraatten havale gectim hala hesaba gecmedi mail attım dönüş yok önceden zınk diye gecerdi hesaba üstelik maillerede dönüş olurdu o da yok hayırdır inşallah

Dammitt
Hero Member

Activity: 602

“Best IoT Platform Based on Blockchain”

View Profile
October 01, 2017, 08:09:03 PM

bugun para yatırabilen oldumu ? ziraatten havale gectim hala hesaba gecmedi mail attım dönüş yok önceden zınk diye gecerdi hesaba üstelik maillerede dönüş olurdu o da yok hayırdır inşallah

Hafta sonu işlem yapılmıyor diye biliyorum yarın hesabına geçer büyük ihtimalle.

██
    ███
  █ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 ██ ███
 █  ██

▄▄▄██████████▄▄▄
      ▄████████████████████▄
    ▄████████████████████████▄
   █████▀▀▀▀▀▀███████▀▀▀▀▀▀████
  ██████      ███████      █████
 █████████▌   ███████   █████████
▐█████████▌   ███████   █████████▌
████████                   ███████
▐███████▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄██████▌
 ██████████   ███████   █████████
  ██████▀▀▀   ███████   ▀▀▀█████
   █████      ███████      ████
    ▀████████████████████████▀
      ▀████████████████████▀
         ▀▀▀██████████▀▀▀

▄▄         ▄▄             ▄▄
▐██▌       ▐██▌           ███▌
▐██▌       ▐██▌     ▄▄▄▄▄▄███▌      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐██▌       ▐██▌   ▄██████████▌   ▄███████████   ▄██████████
▐█████████████▌  ███▀     ▐██▌  ▐███▀     ███  ▐███▀
▐██▌       ▐██▌ ▐██▌      ▐██▌  ███▌      ███  ███▌
▐██▌       ▐██▌  ███▄     ▐██▌  ▐███▄     ███  ▐███▄
▐██▌       ▐██▌   ▀██████████▌   ▀██████  ███   ▀██████████
▀▀         ▀▀       ▀▀▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀▀  ▀▀▀      ▀▀▀▀▀▀▀▀

██
███
███
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
███ ██
 ██ 
  █

.......Whitepaper.......
.
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
FacebookTwitterBitcointalk
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.