Bitcoin Forum
April 23, 2024, 03:46:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [TRST] [VANZARE TOKENURI] WeTrust.io Strangerea de Fonduri sa Terminat  (Read 25940 times)
BASTAN
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile
March 21, 2017, 12:05:31 PM
 #81

am mai citit si cica trebuie sa pui ceva colateral ptr asigurare. treaba asta e un fel de camatarie in familie. probabil o sa ma bag si eu sa dau bani cu imprumut Cheesy pacat ca am ratat perioada cu 30% bonus
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 21, 2017, 11:32:07 PM
 #82

am mai citit si cica trebuie sa pui ceva colateral ptr asigurare. treaba asta e un fel de camatarie in familie. probabil o sa ma bag si eu sa dau bani cu imprumut Cheesy pacat ca am ratat perioada cu 30% bonus
Cam asa ceva  spus mai "babeste"  cu mentiunea ca.. e fara dobanda:P si mai ales fara amenintari sau altele. Totusi ai mentionat  corect termenul de"casa tiganeasca"
Acum  nu stiu ce sa zic despre bonus. Inca e destul de atractiv plus ca o parte din participanti au investit cand BTC-ul era pe la 1250, cei drept ETH-ul avea un pret mai mic...
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 22, 2017, 10:00:55 PM
 #83

am mai citit si cica trebuie sa pui ceva colateral ptr asigurare. treaba asta e un fel de camatarie in familie. probabil o sa ma bag si eu sa dau bani cu imprumut Cheesy pacat ca am ratat perioada cu 30% bonus
Cam asa ceva  spus mai "babeste"  cu mentiunea ca.. e fara dobanda:P si mai ales fara amenintari sau altele. Totusi ai mentionat  corect termenul de"casa tiganeasca"
Acum  nu stiu ce sa zic despre bonus. Inca e destul de atractiv plus ca o parte din participanti au investit cand BTC-ul era pe la 1250, cei drept ETH-ul avea un pret mai mic...
oricum o luăm, de meritat merita, eu am să mai cumpăr de vreo 0.5 btc, în cursul zilei de azi, cel târziu mâine.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 26, 2017, 11:30:39 AM
 #84



Aici la WeTrust, ne concentram sa construim o comunitate entuziasta si pasionata de suporteri care cred in utilizarea blockchain-ului pentru a imbunatati incluziunea financiara. Recent, am ajuns la unii membri ai comunitatii noastre pentru a obtine parerile lor despre proiectul nostru si despre strangerea de fonduri. Apreciem raspunsurile membrilor comunitatii WeTrust , @johngalt, @pablox, si @cryptoks.

Daca doriti sa participati in comunitatea noastra, alaturati-va la Slack sau la strangerea de fonduri in desfasurare. Va uram bun venit si asteptam cu nerabdare, orice intrebari, comentarii constructive  si dezbateri cu privire la proiectul nostru. Defapt, discutiile noastre cu membrii comunitatii, de multe ori ne conduce la idei pentru imbunatatirea produsului nostru. Alaturati-va la utilizarea blockchain-ului pentru a crea un nou sistem financiar care este Pentru Oameni, De la Oameni.
usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
March 27, 2017, 03:20:09 PM
 #85

Am mai luat ceva tokenuri, asa pentru orice eventualitate, cu 10% bonus. Parca vad o "imbulzeala" de  investitori  in ultima saptamana de ICO. Nu stiu daca vor atinge pragul maxim de 6000 btc dar un 3000 3500 este destul de probabil.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 27, 2017, 03:49:32 PM
 #86

Am mai luat ceva tokenuri, asa pentru orice eventualitate, cu 10% bonus. Parca vad o "imbulzeala" de  investitori  in ultima saptamana de ICO. Nu stiu daca vor atinge pragul maxim de 6000 btc dar un 3000 3500 este destul de probabil.
Eu am prins cu 30% si cu 20% bonus. N-am investit prea mult insa momentan imi ajunge si sper sa fiu multumit  dupa ce va fi listat pe exchange-uri.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 27, 2017, 05:20:41 PM
 #87

Am mai luat ceva tokenuri, asa pentru orice eventualitate, cu 10% bonus. Parca vad o "imbulzeala" de  investitori  in ultima saptamana de ICO. Nu stiu daca vor atinge pragul maxim de 6000 btc dar un 3000 3500 este destul de probabil.
In 16 zile cat au mai ramas, se pot intampla multe, plus ca in fiecare zi suma colectata creste cu cativa btc. Asta e un semn bun, lumea fiind interesata chiar daca bonusul a scazut la 10%.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 27, 2017, 09:39:23 PM
 #88



Shawn Wilkinson este creatorul Storj,  o platforma sursa deschisa de cloud storage  care nu poate fi cenzurata, monitorizata sau oprita. Este primul cloud storage criptat care foloseste tehnologia  blockchain si criptografia pentru a securiza datele. . El este de asemenea, Fondator, CEO si CTO al Storj Labs Inc, o entitate corporativa avand ca scop sa aduca  cloud storage-ul descentralizat  catre afacerile mijlocii si consumatori .

usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
March 27, 2017, 11:30:47 PM
 #89

Deci respectivul este in spatele STORJ  Grin , cred ca moneda respectiva este una dintre cele mai stabile din punct de vedere al pretului. Oricum e de bine, comunitatea WeTrust creste si primeste sustinere din partea unor oameni cu o reputatie excelenta  in lumea cripto.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
March 28, 2017, 04:22:25 PM
 #90

Deci respectivul este in spatele STORJ  Grin , cred ca moneda respectiva este una dintre cele mai stabile din punct de vedere al pretului. Oricum e de bine, comunitatea WeTrust creste si primeste sustinere din partea unor oameni cu o reputatie excelenta  in lumea cripto.
Am avut si eu ceva moneda Storj  dar am vandut-o  pe la inceput, cat despre pret, intr-adevar este una dintre cele mai echilibrate monede ca pret.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 28, 2017, 10:39:07 PM
 #91

Au mai ramas 15 zile din campania ICO WeTrust!
Fonduri colectate pana  in acest moment : 1817.9 BTC si 1066 participanti pana in acest moment!
Bonusul actual este de 10%
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 29, 2017, 11:31:27 PM
 #92

In cursul zilei de astazi s-au colectat aproximativ 66 BTC, momentan atingandu-se suma de 1883.4 BTC.
Au mai ramas fix doua saptamani pana la terminarea campaniei ICO WeTrust.
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
March 30, 2017, 12:08:34 AM
 #93

La inceput am fost cam sceptic in privinta limitei minime, si cand zic  "la inceput" ma refer inainte de inceperea campaniei. Dupa ce am vazut  ce start fulminant a avut mi s-au risipit toate "indoielile" Sunt curios la ce suma vor ajunge pana la final.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 30, 2017, 02:17:05 PM
 #94

Cei care participati in vreo campanie de recompense si nu aveti un cont inregistrat pe https://www.wetrust.io , nu uitati ca pentru a va putea revendica recompensa trebuie sa va inregistrati. Cei care au achizitionat tokenuri TRST si participa si in campania de recompense, vor primi recompensele in contul initial cu care participa la ICO.
Averim
Member
**
Offline Offline

Activity: 515
Merit: 12


View Profile
March 30, 2017, 04:38:47 PM
 #95

Daca particip la ico pot sa particip si in campania pentru recompense? sunt putin confuz  Smiley
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
March 30, 2017, 05:25:28 PM
 #96

Daca particip la ico pot sa particip si in campania pentru recompense? sunt putin confuz  Smiley
Fara nicio problema cu conditia sa iti permita rangul de utilizator BTT.
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
April 01, 2017, 11:54:31 PM
 #97

ce rang este necesar pt Campania de recompense?
Cred ca minim Jr. member, faza e ca cel putin pentru  Twitter sau Fb iti cer si inregistrarea contului BTT. Iar pentru semnatura se subantelege, insa acuma nu se mai merita pentru ca este aproape de sfarsit si oricum rank-ul nu ti-ar permite.
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 02, 2017, 01:04:11 AM
 #98

ce rang este necesar pt Campania de recompense?
Cred ca minim Jr. member, faza e ca cel putin pentru  Twitter sau Fb iti cer si inregistrarea contului BTT. Iar pentru semnatura se subantelege, insa acuma nu se mai merita pentru ca este aproape de sfarsit si oricum rank-ul nu ti-ar permite.
Da, minim Membru Junior, deci pentru a putea sa participi in campanii de semnaturi trebuie sa postezi mai des ( fara spam si altele) iar in momentul in care atingi rang-ul Jr. Member esti eligibil pentru campania de semnaturi ( difera de la proiect la proiect, unii vor minim Member sau mai sus)
usorin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1134
Merit: 500



View Profile
April 02, 2017, 04:50:23 PM
 #99

uite ca au ajuns la 2000 btc si peste 1267 de investitori, si inca mai sunt 10 zile din ico  Grin
asta insemna 2350 satoshi pentru 1 TRST dupa calculele mele, corect?
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
April 02, 2017, 08:48:32 PM
 #100

uite ca au ajuns la 2000 btc si peste 1267 de investitori, si inca mai sunt 10 zile din ico  Grin
asta insemna 2350 satoshi pentru 1 TRST dupa calculele mele, corect?
Corect, doar ca de la calculul tau si pana acum, s-au mai acumulat vreo 12 BTC, ceea ce face ca pretul sa fie un pic mai sus cu cativa satosi.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!