Bitcoin Forum
November 18, 2018, 03:48:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Patlayan Fonlar & Fon Mağdurları Toplanma Alanı (Rezerve Konu)  (Read 9289 times)
gvnsrbtc
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 525
Merit: 285View Profile
February 17, 2017, 04:25:18 AM
 #101

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.

Şimdi öncelikle boş muhabbeti bırakalım derim ben.

Siz mesajlarınızı değiştirip "ana para koruması yoktur" yaptığınız andan itibaren bütün inanılırlığınızı güvenilirliğinizi kaybettiniz. Niyetiniz iyi değil, bunu görebilmek için alim olmaya gerek yok. Niyetiniz 60 gün bekletip insanların içini soğutmak. 60 gün sonra da dalağım şişti, böbreğim darlandı deyip savsaklamaya devam edeceksiniz.

Konunun ilk mesajında hiçbir şeyi açıklamadınız. Sadece bir şeyler anlattınız. Ortada tek bir kanıt yok. 20 btc'yi kaybettim çünkü gıda zehirlenmesi yaşadım dediniz. Çıkarılabilecek tek mesaj budur. Benim size tavsiyem yol yakınken bu işe net bir çözüm üretmek. Aksi takdirde sizi oldukça zor bir hukuki süreç bekliyor.

Tehdit mesajı atacak kadar kafasız adam varsa da atmasın. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bu iş mutlaka bir çözüme kavuşturulacak. Öyle ya da böyle...

cevabın için öncelikle tesekkur ederim, nefes aldrmadıpınız içinde tesekkur ederim, ben burada 4 aydır herkese gununde ödeme yaptım, evet basıma böyle bir olay geldi, artı fonlarımda anapara koruması yoktur, sadece soran arkadaşlar için editlenmiştir, cachedeki forum başlıklarındanda bakabilirsiniz, buna ragmen pozisyonlarımının toparlanması için bu süreyi istedim, ve topladıktan sonrada uzlasıcağız, agır hukuk savası istiyorsanız açabilirsiniz, en az 1 sene sürer , ve lehime sonuclanır, bunun dısında kişisel haklarıma bazı arkadaslar tecavüz ediyor , devamında manevi azminat davaları açıcam, sonucta bende uzlaşma tarafındayım,  bi cenaze varsa kaldırırız,, medeni bir şekilde. suan sureye ihtiyacığım var daha yapılan listeyi bile kontrol edemedim.
daha önceki postlarında 15 günde 6BTC, 1 günde 1BTC profit yapan adama koymaz bence 20BTC toparlamak. ama kaç gün alır bu bilemem. eğer Allah korkusu varsa zaten toparlar en azından ana paraları geri öder. kaçacağı olsaydı geri döneceğini sanmıyorum. uzlaşma yoluna gideceğini belli etmiş daha ne demesini istiyorsunuz ben onu anlamadım. karışmayayım susayım diyorum ama linç ediyorsunuz. tamam tüm kimlik bilgileri elimizdeymiş. kim olduğu biliniyormuş. ne yapacaksınız gidip adamı dövecek misiniz? bir - iki gün bırakın bi kendine gelsin. sonra gider konuşuruz. madem yeri yurdu belli bir buluşma ayarlanır.

leonar hocama da şöyle bir tavsiyem var. şu kritik dakikalarda forumda biraz daha aktif olup tüm yaptığı hareketleri biraz daha şeffaf sunması.

olayın 2 yönlü sonuçlanma ihtimaline karşı yorum yapın. bu dünyanın bir de öteki tarafı var. hak yerseniz, kalp kırarsanız hesabını soracak olan var.

herkesi sükunete davet ediyorum. geri dönmüş olup muhattap alıyor olması bile bir şeydir. destek olacağımız toparlanmasına yardımcı olacağımız yerde kavgaya tutuşuyoruz. kavganın kimseye faydası yok. bu arada leonar'ın attığı mesajları mümkün olduğunca quote yapın. tekrar edit yapacağını düşünmüyorum ama kimse zan altında kalmasın bir daha ki sefere.

leonar hocam tekrar geçmiş olsun. lütfen bizi güncel tut.

Birkaç kez yazdım tekrar yazıyorum. Ben Levent beyin ortaya çıkışının zamanlamasını şüpheli buluyorum. Ne zaman ki huzurkan "WhatsApp grubunda fotoğrafına kadar tüm bilgileri vardır artık anonimliği kalmamıştır' dedi. Tam 1 saat 20 dk. sonra geri dönüp konu açtı. Yani "adam geri dönmüş uzlaşmak istiyor" argümanı benim için bir şey ifade etmiyor. Herkes haklarını korumalı. Hukuk hepimiz için. Ama alttan alıp yapıcı olması gerekirken insanları mahkemeyle tehdit etmesi insanları tahrik etmeye çalıştığını düşündürüyor. 60 gün olayına gelirsek, bu adamın piyasaya da borçlandığını varsayarak bu süreyi yurtdışına kaçış için kullanmadığını nereden bileceğiz? Çok çok acil olarak kayıplarını belgelemeli ve bir çıkış haritası çizmelidir. Bazı görüntüleri photoshop ile editleyip sahte ekran görüntüleri de sunabilir, süre geçtikçe bende bu şüphe artıyor. Sonuçta "zararı kendi fonumuzdan süspanse edeceğiz" lafını değiştirip ana para koruması yoktur diye editleyen bir adamdan bahsediyoruz.

Sizi tanımam etmem. Yapıcı tavrınızı takdir etmekle birlikte bu tavrı göstermesi gereken kişinin siz olmadığını düşünüyorum. Üzerinde durduğum noktaları fark ettiyseniz mağdurlarla empati kurabilirsiniz. Mağdur edenin mağdur rolünü kapmaya çalıştığını da görebilirsiniz. Saygılar...
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1542556120
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542556120

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542556120
Reply with quote  #2

1542556120
Report to moderator
1542556120
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542556120

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542556120
Reply with quote  #2

1542556120
Report to moderator
1542556120
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542556120

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542556120
Reply with quote  #2

1542556120
Report to moderator
gileri
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 341View Profile WWW
February 17, 2017, 05:00:09 AM
 #102

Kafada ki deli Sorular;

1. bu nasıl bir zehirlenmeymiş 1 hafta hastanede yatıracak insanı? elden ayaktan düşürecek? hatta olayı sizin için biraz araştıracağım dahiliyeden ortopediye intaniyeye bütün branşlarda doktor arkadaşlarım var hepsine teker teker soracağım tıbbi olarak hangi zehirlenme insanı 1 hafta hastanede yatırır. hatta sende zehirlenmeyi sebebi ve tedaviden sonra kullandığın ilaçların ne olduğunu söyleyerek doktorlardan aldığım cevaba göre karşılaştırabiliriz.

2. online olup da özel mesajlara cevap veremediğin zamanlar bütün acılarına rağmen online olmaya gücün yetti de galeyana gelen bu gruba küçük bir açıklama yapmaya yetmedi mi?

3. Konuları neden editledin? ana para + kar koruması varken sonra neden değişti?

4. insanlar senden bir açıklama bekledi hastanede olduğuna dair bir kanıt ve marjinde parayı patlattığına dair bir ss neden bunu vermedin?

5. insanları mahkeme ile tehdit ederek nereye varmaya çalışıyorsun?

şahsen bende birisine 2 3 btc versem ve bir anda kaybolsa bende ulaşmaya çalışırım arkadaşlarından falan hatta olayı daha ileri götürürüm telefon bayilerinde çalışan arkadaşlarımla görüşür telefon numarasına ulaşmaya çalışırım.


                 ████
              ██████████
           ████████████████
        ██████████████████████
     ████████████████████████████
  ██████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
  ██████████████████████████████████
     ████████████████████████████
        █████████████████████
           ███████████████
              █████████

 
 
█████           █████ █████      ▄█████▀ ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████    ▄█████▀   ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████  ▄█████▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █████        █████
█████           █████ █████▄█████▀       ███████████████ ██████████████████
█████           █████ ██████████         ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████▀█████▄       ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █████▀█████▄ 
█████           █████ █████  ▀█████▄     ███████████████ █████  ▀█████▄
███████████████ █████ █████    ▀█████▄   ███████████████ █████    ▀█████▄
███████████████ █████ █████      ▀█████▄ ███████████████ █████      ▀█████▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.BLOCKCHAIN PLATFORM THAT.................
.COMBINES EDUCATION & TECHNOLOGY.
PRESALE : NOVEMBER 20
MAIN SALE : DECEMBER 20

..........WHITEPAPER..........
   GITHUB   
   MEDIUM   
   TWITTER   
hhk1045
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 504View Profile
February 17, 2017, 06:44:38 AM
 #103

fon işlerine hiç girmedim girmem, ama bir tek bob'un fonlarını tanıdım burada inceledim. illa fona girersem onun fonuna girerdim lakin fonlara girmem Smiley . nedeni ise türkiye'de 20 tane sözleşmeye imza attırdığın halde paranı alamıyorsun en fazla adam 6 ay 1 sene yatıp çıkıyor. yani fon patlarsa almanız imkansız. soğuk su için.

yıllar önce oyun hesabı satın almıştım para ile hesaba havale falan ettim neyse telefon görüşmesi havale vs hepsi olduğu halde adam hesabı vermedi polis avukat tehdite rağmen parayıda alamadım. bu iş kolay değil sözle lafla dönmüyor arkadaşlar o gün şunu anladım ben çok sanal yaşıyormuşum, devlet kağıt kalemle çalışıyor. kağıda ıslak imzaya bakılıyor, o bile bazen yetmiyor. parası olan arkadaşlara sabır dilerim umarım anlaşır ve paranızı alırsınız.
cabsav
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1274
Merit: 1038View Profile
February 17, 2017, 10:46:03 AM
 #104

Kafada ki deli Sorular;

1. bu nasıl bir zehirlenmeymiş 1 hafta hastanede yatıracak insanı? elden ayaktan düşürecek? hatta olayı sizin için biraz araştıracağım dahiliyeden ortopediye intaniyeye bütün branşlarda doktor arkadaşlarım var hepsine teker teker soracağım tıbbi olarak hangi zehirlenme insanı 1 hafta hastanede yatırır. hatta sende zehirlenmeyi sebebi ve tedaviden sonra kullandığın ilaçların ne olduğunu söyleyerek doktorlardan aldığım cevaba göre karşılaştırabiliriz.

2. online olup da özel mesajlara cevap veremediğin zamanlar bütün acılarına rağmen online olmaya gücün yetti de galeyana gelen bu gruba küçük bir açıklama yapmaya yetmedi mi?

3. Konuları neden editledin? ana para + kar koruması varken sonra neden değişti?

4. insanlar senden bir açıklama bekledi hastanede olduğuna dair bir kanıt ve marjinde parayı patlattığına dair bir ss neden bunu vermedin?

5. insanları mahkeme ile tehdit ederek nereye varmaya çalışıyorsun?

şahsen bende birisine 2 3 btc versem ve bir anda kaybolsa bende ulaşmaya çalışırım arkadaşlarından falan hatta olayı daha ileri götürürüm telefon bayilerinde çalışan arkadaşlarımla görüşür telefon numarasına ulaşmaya çalışırım.


1. sorunun cevabını vereyim hiçbir gıda zehirlenmesi 1 hafta sürmez. 12-24 saat içerisinde vucut normale döner. hastanede de max 2 bilemedin 3 gun yatarsın oda vucut tamamiyle kendini toplasın diye ama çoğu gıda zehirlenmesinde yatış bile verilmez

gileri
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 616
Merit: 341View Profile WWW
February 17, 2017, 01:10:26 PM
 #105

Kafada ki deli Sorular;

1. bu nasıl bir zehirlenmeymiş 1 hafta hastanede yatıracak insanı? elden ayaktan düşürecek? hatta olayı sizin için biraz araştıracağım dahiliyeden ortopediye intaniyeye bütün branşlarda doktor arkadaşlarım var hepsine teker teker soracağım tıbbi olarak hangi zehirlenme insanı 1 hafta hastanede yatırır. hatta sende zehirlenmeyi sebebi ve tedaviden sonra kullandığın ilaçların ne olduğunu söyleyerek doktorlardan aldığım cevaba göre karşılaştırabiliriz.

2. online olup da özel mesajlara cevap veremediğin zamanlar bütün acılarına rağmen online olmaya gücün yetti de galeyana gelen bu gruba küçük bir açıklama yapmaya yetmedi mi?

3. Konuları neden editledin? ana para + kar koruması varken sonra neden değişti?

4. insanlar senden bir açıklama bekledi hastanede olduğuna dair bir kanıt ve marjinde parayı patlattığına dair bir ss neden bunu vermedin?

5. insanları mahkeme ile tehdit ederek nereye varmaya çalışıyorsun?

şahsen bende birisine 2 3 btc versem ve bir anda kaybolsa bende ulaşmaya çalışırım arkadaşlarından falan hatta olayı daha ileri götürürüm telefon bayilerinde çalışan arkadaşlarımla görüşür telefon numarasına ulaşmaya çalışırım.


1. sorunun cevabını vereyim hiçbir gıda zehirlenmesi 1 hafta sürmez. 12-24 saat içerisinde vucut normale döner. hastanede de max 2 bilemedin 3 gun yatarsın oda vucut tamamiyle kendini toplasın diye ama çoğu gıda zehirlenmesinde yatış bile verilmez

evet aradım doktor arkadaşımla onunla görüştük. aynı bilgileri verdi. en basit manada açıklaması mide temizlenir ve serum verilir. ishal önlenir bir süre müşahede altında tutulur ve gönderilir. eğer hasta çok pimpirikli ise ve o an için uygun yatak mevcut ise 1 günlük yatış verilir buda sadece hastayı rahatlatmak için.

                 ████
              ██████████
           ████████████████
        ██████████████████████
     ████████████████████████████
  ██████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████
  ██████████████████████████████████
     ████████████████████████████
        █████████████████████
           ███████████████
              █████████

 
 
█████           █████ █████      ▄█████▀ ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████    ▄█████▀   ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████  ▄█████▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █████        █████
█████           █████ █████▄█████▀       ███████████████ ██████████████████
█████           █████ ██████████         ███████████████ ██████████████████
█████           █████ █████▀█████▄       ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ █████▀█████▄ 
█████           █████ █████  ▀█████▄     ███████████████ █████  ▀█████▄
███████████████ █████ █████    ▀█████▄   ███████████████ █████    ▀█████▄
███████████████ █████ █████      ▀█████▄ ███████████████ █████      ▀█████▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.BLOCKCHAIN PLATFORM THAT.................
.COMBINES EDUCATION & TECHNOLOGY.
PRESALE : NOVEMBER 20
MAIN SALE : DECEMBER 20

..........WHITEPAPER..........
   GITHUB   
   MEDIUM   
   TWITTER   
koinsever
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 522


Buy Bitcoin


View Profile
February 17, 2017, 03:35:21 PM
 #106

Sevgili Arkadaşlar, bazı arkadaşlar kişisel bilgilerimi elden ele paylaşıp tehdit etmeye başlamış, bunların tesbiti suan yapılıp herturlu cezai işlem için devamında  avukatıma vericegim, ben ilk forum baslıgımda durumu açıkladım ve belli bir süre iistedim , hukuk herzaman vardır, hukuga herzaman tasıyabilirsiniz, uzlaşmayabilirsiniz, kişisel haklarıma karsı olan herhamgi bir saldırıya kayıtsız kalmayacagim, suan zararimı beni astı, pozisyonlarımı toparlamaya calısıyorum, gırsla sınırle kimse hiçbirsey elde edemez, herkesin kednie ait hakları vardır, benimde, suan sureye ihtiyacım var, tesekkurler.

Şimdi öncelikle boş muhabbeti bırakalım derim ben.

Siz mesajlarınızı değiştirip "ana para koruması yoktur" yaptığınız andan itibaren bütün inanılırlığınızı güvenilirliğinizi kaybettiniz. Niyetiniz iyi değil, bunu görebilmek için alim olmaya gerek yok. Niyetiniz 60 gün bekletip insanların içini soğutmak. 60 gün sonra da dalağım şişti, böbreğim darlandı deyip savsaklamaya devam edeceksiniz.

Konunun ilk mesajında hiçbir şeyi açıklamadınız. Sadece bir şeyler anlattınız. Ortada tek bir kanıt yok. 20 btc'yi kaybettim çünkü gıda zehirlenmesi yaşadım dediniz. Çıkarılabilecek tek mesaj budur. Benim size tavsiyem yol yakınken bu işe net bir çözüm üretmek. Aksi takdirde sizi oldukça zor bir hukuki süreç bekliyor.

Tehdit mesajı atacak kadar kafasız adam varsa da atmasın. Haklıyken haksız duruma düşmeyin. Bu iş mutlaka bir çözüme kavuşturulacak. Öyle ya da böyle...

cevabın için öncelikle tesekkur ederim, nefes aldrmadıpınız içinde tesekkur ederim, ben burada 4 aydır herkese gununde ödeme yaptım, evet basıma böyle bir olay geldi, artı fonlarımda anapara koruması yoktur, sadece soran arkadaşlar için editlenmiştir, cachedeki forum başlıklarındanda bakabilirsiniz, buna ragmen pozisyonlarımının toparlanması için bu süreyi istedim, ve topladıktan sonrada uzlasıcağız, agır hukuk savası istiyorsanız açabilirsiniz, en az 1 sene sürer , ve lehime sonuclanır, bunun dısında kişisel haklarıma bazı arkadaslar tecavüz ediyor , devamında manevi azminat davaları açıcam, sonucta bende uzlaşma tarafındayım,  bi cenaze varsa kaldırırız,, medeni bir şekilde. suan sureye ihtiyacığım var daha yapılan listeyi bile kontrol edemedim.
daha önceki postlarında 15 günde 6BTC, 1 günde 1BTC profit yapan adama koymaz bence 20BTC toparlamak. ama kaç gün alır bu bilemem. eğer Allah korkusu varsa zaten toparlar en azından ana paraları geri öder. kaçacağı olsaydı geri döneceğini sanmıyorum. uzlaşma yoluna gideceğini belli etmiş daha ne demesini istiyorsunuz ben onu anlamadım. karışmayayım susayım diyorum ama linç ediyorsunuz. tamam tüm kimlik bilgileri elimizdeymiş. kim olduğu biliniyormuş. ne yapacaksınız gidip adamı dövecek misiniz? bir - iki gün bırakın bi kendine gelsin. sonra gider konuşuruz. madem yeri yurdu belli bir buluşma ayarlanır.

leonar hocama da şöyle bir tavsiyem var. şu kritik dakikalarda forumda biraz daha aktif olup tüm yaptığı hareketleri biraz daha şeffaf sunması.

olayın 2 yönlü sonuçlanma ihtimaline karşı yorum yapın. bu dünyanın bir de öteki tarafı var. hak yerseniz, kalp kırarsanız hesabını soracak olan var.

herkesi sükunete davet ediyorum. geri dönmüş olup muhattap alıyor olması bile bir şeydir. destek olacağımız toparlanmasına yardımcı olacağımız yerde kavgaya tutuşuyoruz. kavganın kimseye faydası yok. bu arada leonar'ın attığı mesajları mümkün olduğunca quote yapın. tekrar edit yapacağını düşünmüyorum ama kimse zan altında kalmasın bir daha ki sefere.

leonar hocam tekrar geçmiş olsun. lütfen bizi güncel tut.

Birkaç kez yazdım tekrar yazıyorum. Ben Levent beyin ortaya çıkışının zamanlamasını şüpheli buluyorum. Ne zaman ki huzurkan "WhatsApp grubunda fotoğrafına kadar tüm bilgileri vardır artık anonimliği kalmamıştır' dedi. Tam 1 saat 20 dk. sonra geri dönüp konu açtı. Yani "adam geri dönmüş uzlaşmak istiyor" argümanı benim için bir şey ifade etmiyor. Herkes haklarını korumalı. Hukuk hepimiz için. Ama alttan alıp yapıcı olması gerekirken insanları mahkemeyle tehdit etmesi insanları tahrik etmeye çalıştığını düşündürüyor. 60 gün olayına gelirsek, bu adamın piyasaya da borçlandığını varsayarak bu süreyi yurtdışına kaçış için kullanmadığını nereden bileceğiz? Çok çok acil olarak kayıplarını belgelemeli ve bir çıkış haritası çizmelidir. Bazı görüntüleri photoshop ile editleyip sahte ekran görüntüleri de sunabilir, süre geçtikçe bende bu şüphe artıyor. Sonuçta "zararı kendi fonumuzdan süspanse edeceğiz" lafını değiştirip ana para koruması yoktur diye editleyen bir adamdan bahsediyoruz.

Sizi tanımam etmem. Yapıcı tavrınızı takdir etmekle birlikte bu tavrı göstermesi gereken kişinin siz olmadığını düşünüyorum. Üzerinde durduğum noktaları fark ettiyseniz mağdurlarla empati kurabilirsiniz. Mağdur edenin mağdur rolünü kapmaya çalıştığını da görebilirsiniz. Saygılar...
hocam benim genel hayat felsefem bu. lütfen beni yanlış anlamasın kimse. ben leonar'a daha çok kızgınım burada üstüne gidenlere kızgın olduğumdan. ancak iyi niyetli davranmak yoluna giren biri neden sürekli "kişisel haklarıma taciz olursa dava açarım" desin? var arkplanda bir tehdit ki ona diyor. sadece buraya yazılanlar değil ki. ben leonar'ın en azından anaparaları geri ödeyecek trade yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorum. ama önemli olan bunu İSTEMESİ! isterse hesabını yapar belirli bir süre geri ödeme planını çıkartır borcunu kapatır. ama istemezse mahkemedir, davadır, kavgadır konu çok uzar. elbette biz yatırımcıların mahkeme hakkı saklı olmakla birlikte onunda bu hakkı saklı. IP'lerden çıkar kimin nereden bağlandığı ne ettiği. o yüzden ben en azından 1 - 2 gün sakinlik taraftarıyım. işin ucunu bırakalım demiyorum asla. "zarar bazı haftalar cebimizden karşılanır" demeseydi üstüne soğuk br bardak su içerdik ama malesef. benim 1 satoşim bile olsa bırakmam.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
███████████████████████████
███████████████████████████
███████████████████████████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
Akboi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 501


Blockchain Just Entered The Real World


View Profile
February 17, 2017, 08:42:39 PM
 #107

Denial aşamasından anger aşamasına geçtiniz mi sonunda? Hadi az kalmış.

      ███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

 ▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀


Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
teramit
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1315
Merit: 1156

The Last Bitcoin Bender


View Profile
February 17, 2017, 11:27:02 PM
 #108

Bankadan kredi çekse aylık %1 öder ama haftalık %4 veriyor size (yani gitsin bankadan çeksin parayı sizden niye istiyor), üstelik iletişim bilgilerini bile vermiyor yatırımcıya güven olsun diye. Ülke olarak saf olduğumuzu düşünüyorum, ponziler bile ingilizceden sonra türkçe 2. dil hazırlıyor siteyi. Şu fonlar bu parayı başka hiç bir ülkede toplayamaz (çin hariç)
Bütün ilgili mesajları okudum leonar a bir an önce birleşip davanızı açın zira o işler uzun sürüyor eğer ödeme yaparsa davadan çekilirsiniz. Bu kadar parayla kaçılır mı bence kaçılmaz ama leonar ben değil.
troleybüs
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1427
Merit: 1001


View Profile
February 18, 2017, 01:43:11 AM
 #109

25 Bitcoin kaçmak için fena bir rakam değil, neredeyse 100 bin TL yapıyor. Ama kaçan arkadaşın bilgileri ortada olduğu için ülke sınırları içinde rahat yaşaması zor görünüyor. Yurtdışına taşınırsa daha rahat eder. Dolandırılan arkadaşların hala içlerinde bir umut olduğu için asıl aklından geçenleri yazamadıklarını görebiliyorum. Kaçış kesinleşirse buraya yazılan mesajların tarzı değişir.
Diğer fonlar patlamadan sona erecek gibi duruyor, en azından şimdilik açıklamalar bu yönde.
jeks
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 606
Merit: 500View Profile
February 18, 2017, 03:59:29 AM
 #110

açıkçası fonlara karşı güvenim sarsıldı böyle bir olayın yaşanmasına üzüldüm. ortada kayıp 25 BTC var az bir rakam değil cinayet sebebi bile olabilir 60 gün süre çok uzun  ve olayın soğutulması için uygun bir süre bence eğer gerçekten leonar zararı karşılayacaksa mağdurlara taksitle ödeme yapabilir tabi bu konuda samimiyse.

         ▄█
       ▄███
     ▄█████     ▄▄█
    ███████ ▄▄████
   ██████████████
  ██████████████▄▄▄
 ████████████████████▄
 ██████████████████████▄
█████████████████████████▄
██████████████████████████▄
███████████████████████████▄
█████████████████████████████
██████████████████████████████▄
 ███████████████████████████████▄
 █████████████████████████████████
  █████████████████████████████▀▀
   ██████████████████████▀▀▀
    ████████████████▀▀
     ▀███████████▀
       ▀▀████▀▀
 
.UniFox.
 

   
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄███▀▀▀      ▀▀▀███▄▄
▄██▀▀   ▄▄▄█  █▄▄▄   ▀▀██▄
▄██▀  ▄▄██████  ██████▄▄  ▀██▄
██▀  ▄█████████  █████████▄  ▀██
██▀                            ▀██
██▀  ████████████  ████████████  ▀██
▄██  █████████████  █████████████  ██▄
██  ▄█████████████  █████████████▄  ██
██  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ██
██  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ██
██  ▀█████████████  █████████████▀  ██
▀██  █████████████  █████████████  ██▀
██▄  ████████████  ████████████  ▄██
██▄                            ▄██
██▄  ▀█████████  █████████▀  ▄██
▀██▄  ▀▀██████  ██████▀▀  ▄██▀
▀██▄▄   ▀▀▀█  █▀▀▀   ▄▄██▀
▀▀███▄▄▄      ▄▄▄███▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
  WHITEPAPER  |  BUY FOX TOKENS →

.VIEW ROADMAP ●.
  TELEGRAM
FACEBOOK
TWITTER
  YOUTUBE
BLOG
REDDIT
leonar76
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 674
Merit: 500View Profile
February 18, 2017, 01:08:35 PM
 #111

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle durumların böyle olmasını bende istemezdim, yaklaşık 4 aydır hep birlikte bir çalışma yaptık, her zamanda ödeme günlerinde ödemeleriniz yapıldı, suan mevcut durumuda hep birlikte uzlaşacağımıza inanıyorum, takdir edersinizki suan meblağ yuksek, onumuzdeki haftaiçi , salı çarşamba gibi bende listemi yapacağım ve bunun üzerinden karşılıklı goruselim.  ödemelerin nereye , nasıl yapılacağı konusunda mutabakata varalım. ve bu olumsuz durumu biran önce düzeltelim. iyi haftalar.

▄▄▄▄▄▄▄▄
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
██▀▀▀▀██
▀▀▀▀▀▀▀▀
          ▄▄▄▄       
     ▄▄█▀▀▀▄▄▀▀▀█▄▄   
   ▄█▀▄▄████████▄▄▀█▄
 ▄█▀▄██████████████▄▀█▄
▐█ ██████████████████ █▌
█▌▐██████████████████▌▐█
█▌▐██████████████████▌▐█
▐█ ██████████████████ █▌
 ▀█▄▀██████████████▀▄█▀
   ▀█▄▀▀████████▀▀▄█▀   
     ▀▀█▄▄▄▀▀▄▄▄█▀▀     
          ▀▀▀▀         
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀███
██▌                 ▐██
██▌                 ▐██
██▌                 ▐██
██▌                 ▐██
██▌                 ▐██
▐██                 ██▌
 ███▄             ▄███
  ▀███▄         ▄███▀ 
    ▀▀███▄▄▄▄▄███▀▀   
        ▀▀▀▀▀▀▀       
 
██ ████  ██████  ██████ ███ ████ ██████████████████████

..WHITEPAPER..

             ▄████▄▄   ▄
█▄          ██████████▀▄
███        ███████████▀
▐████▄     ██████████▌
▄▄██████▄▄▄▄█████████▌
▀████████████████████
  ▀█████████████████
  ▄▄███████████████
   ▀█████████████▀
    ▄▄█████████▀
▀▀██████████▀
    ▀▀▀▀▀

▄█████████████████████████▄
███████████████████████████
███████████████▀       ████
██████████████      ▄▄▄████
██████████████    ▐████████
██████████████    ▐████████
██████████            ▐████
██████████            █████
██████████████    ▐████████
██████████████    ▐████████
██████████████    ▐████████
▀█████████████    ▐███████▀

                   ▄▄████
              ▄▄████████▌
         ▄▄█████████▀███
    ▄▄██████████▀▀ ▄███▌
▄████████████▀▀  ▄█████
▀▀▀███████▀   ▄███████▌
      ██    ▄█████████
       █  ▄██████████▌
       █  ███████████
       █ ██▀ ▀██████▌
       ██▀     ▀████
                 ▀█▌
gvnsrbtc
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 525
Merit: 285View Profile
February 18, 2017, 01:54:17 PM
 #112

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle durumların böyle olmasını bende istemezdim, yaklaşık 4 aydır hep birlikte bir çalışma yaptık, her zamanda ödeme günlerinde ödemeleriniz yapıldı, suan mevcut durumuda hep birlikte uzlaşacağımıza inanıyorum, takdir edersinizki suan meblağ yuksek, onumuzdeki haftaiçi , salı çarşamba gibi bende listemi yapacağım ve bunun üzerinden karşılıklı goruselim.  ödemelerin nereye , nasıl yapılacağı konusunda mutabakata varalım. ve bu olumsuz durumu biran önce düzeltelim. iyi haftalar.

İşte bu en başında gösterilmesi gereken tavırdı. Yanlışın neresinden dönsek kardır. Kendi adıma çarşamba akşamına kadar kadar sessiz bir şekilde konuyu takip edeceğim. Kolay gelsin...
mentalpanda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1386
Merit: 1002


View Profile WWW
February 18, 2017, 02:09:58 PM
 #113

yatırımcıların(mağdurların) gayretli çabaları sonucu uzlaşmaya gidilme yolunun seçilmesi isabetli bir karar olmuş ve bu olay umarım diğer benzer fonlar içinde emsal bir karar niteliği taşır.
koinsever
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 644
Merit: 522


Buy Bitcoin


View Profile
February 18, 2017, 02:10:37 PM
 #114

yatırımcıların(mağdurların) gayretli çabaları sonucu uzlaşmaya gidilme yolunun seçilmesi isabetli bir karar olmuş ve bu olay umarım diğer benzer fonlar içinde emsal bir karar niteliği taşır.
Allah korusun hocam benzer durum yaşanmaz inş bir daha.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
███████████████████████████
███████████████████████████
███████████████████████████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
mentalpanda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1386
Merit: 1002


View Profile WWW
February 18, 2017, 02:14:15 PM
 #115

tabiki yaşanmaması hepimizin temennisi hatta bu olayın bazı fonlarda olumlu tepkilerini de görüyoruz fakat bizim insanımız hazır paraya keş paraya alışmış yattığın yerden para gelmesi fikri cazip geliyor.
by rallier
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1176
Merit: 1274


Security Researcher, Cryptocurrency Enthusiast


View Profile WWW
February 19, 2017, 12:58:23 AM
 #116

Geçmiş olsun zarar eden arkadaşlar adına üzüldüm. Konuyu baştan sona okumadım ama yazılanlar çizilenler.. Tahmin edilebilir hepsi böyle durumlarda beklenen tepkiler. Biraz daha sakin olmaya çalışmak lazım.

To hire a Security Engineer, contact me.
mentalpanda
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1386
Merit: 1002


View Profile WWW
February 27, 2017, 06:14:48 PM
 #117

üzülerekte olsa 1 hafta aradan sonra patlayan 2. fonuda aramıza katılarak konumuzu güncelliyoruz.
emreunsal10
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 254View Profile
February 27, 2017, 06:17:40 PM
 #118

Katıldığım fonlar tek tek patlıyor.. aman arkadaşlar ben varsam gelmeyin fona. Lanet gibiyim.

                 ▄███▄
                ███████░
               █████████▄
              ████████████
             ███████████▓▓▓░
            ███████████▓▓▓▓▓
          ░███████████▓▓▓▓▓░░░
         ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░
        ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░
       ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░
      ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░
    ░░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░
    ░███████████▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░
██
██
██
██
██
██
██
........PayPal of Cryptocurrencies.......
Blockchain Protocol + 12 Working Modules - Use Crypto as Cash
██
██
██
██
██
██
██
████ Invest Now  ████
     ▄████████████████████████▄
    ███████████████████████████▌
    ████████████████▀▀ ---¬█████
    ███████████████        █████
    ██████████████    ▄▄▄▄▄█████
    ██████████████    ▀█████████
    ██████████▌            █████
    ██████████▌            █████
    ██████████████    ██████████
    ██████████████    ██████████
    ██████████████    ██████████
    ▐█████████████    █████████
      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀▀▀
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌

    ██▄▄             ▄███▄
    ███████▄        ▄████████▄▄
    ██████████     ████████████▌
    ███████████▄ ▄████████████░░
    ████████████████████████░░░░
    ███████████████████████░░░░░
    █████████████████████░░░░░░░
    █████████   ▀▀███████░░░░░░░
    █████████        ▀░░░░░░░░░░
       ▀▀████             ░░░░░░
           ▀▀                 ░░
Dr.Cocktail
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 262View Profile
February 27, 2017, 06:18:27 PM
 #119

Tüm katılımcı arkadaşlara geçmiş olsun  Cry
goraset
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1834
Merit: 1014View Profile WWW
February 27, 2017, 06:24:46 PM
 #120

bitcointalk merkez patlıyor herkez

████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ████████████ ████████████████ ████████████ ██████████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████████ ██████████████████████████████████████████████████ ████████████████████████████████████████████████
M ▄▄█▀▀█▄▄ ▄█▀ ▀█▄ ▄█ ▄██▄ █▄ █ ██████ █ █▄ ▀████▀ ▄█ █▄ ▀▀ ▄█ ▀█▄▄ ▄▄█▀ ▀▀▀▀ N ██ ▄▀▀▄ █ █ █ █ ▄▀ ██ ▀▄ █ ████ █ █ ██ █ ▀ ▀ R C H █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ █ FACEBOOKTWITTERTELEGRAMREDDIT
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!