Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:32:07 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Leonar76 Fon katılımcıları Kayıp Listesi (Toplam 26,2612605 BTC )  (Read 3912 times)
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 16, 2017, 04:39:32 PM

burda da anapara+faiz verilecektir kısmı silinerek editlenmiş. Leonar76'nın uzlaşmayacağı ve gideceği kesin gibi. Kendini de anapara koruması vermemiştim diyerek savunmak için bu şekilde birşey yapmaya çalışıyor
1715124727
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715124727
Reply with quote  #2

1715124727
Report to moderator
1715124727
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715124727
Reply with quote  #2

1715124727
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
February 16, 2017, 04:42:17 PM

Bundan sonra ki mesajları alintilayarak cevap yazarsanız mesajı değiştirse bile orijinalini kaldığını göreceksiniz
modsa26
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
February 16, 2017, 06:09:41 PM

Smart : 0.2
Aylık : 0.519

mfgXXX
Newbie
*

Activity: 43
Merit: 0

View Profile
February 16, 2017, 06:59:33 PM

mfgxxx FON16 Bakiye = 0.1165 BTC
Gorkem07
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
February 17, 2017, 12:11:01 AM

0.63 btc -  aylık %14.5 fonunda vardı benımde mustafa kardeşim.
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
February 17, 2017, 06:54:51 AM

1.1280 subat ayı fonunda vardı

byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
February 17, 2017, 12:40:56 PM

Herkese geçmiş olsun.Ne günlere kaldık
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232

View Profile
February 17, 2017, 04:17:06 PM

Leonar'a mesaj attım yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına burada da belirtiyorum, aklımın yettiğince fikir vereceğim kendisine eğer leonar da kabul ederse.

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
leonar76
Hero Member

Activity: 678
Merit: 501

View Profile
February 18, 2017, 01:06:37 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle durumların böyle olmasını bende istemezdim, yaklaşık 4 aydır hep birlikte bir çalışma yaptık, her zamanda ödeme günlerinde ödemeleriniz yapıldı, suan mevcut durumuda hep birlikte uzlaşacağımıza inanıyorum, takdir edersinizki suan meblağ yuksek, onumuzdeki haftaiçi , salı çarşamba gibi bende listemi yapacağım ve bunun üzerinden karşılıklı goruselim.  ödemelerin nereye , nasıl yapılacağı konusunda mutabakata varalım. ve bu olumsuz durumu biran önce düzeltelim. iyi haftalar.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
February 18, 2017, 01:20:46 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle durumların böyle olmasını bende istemezdim, yaklaşık 4 aydır hep birlikte bir çalışma yaptık, her zamanda ödeme günlerinde ödemeleriniz yapıldı, suan mevcut durumuda hep birlikte uzlaşacağımıza inanıyorum, takdir edersinizki suan meblağ yuksek, onumuzdeki haftaiçi , salı çarşamba gibi bende listemi yapacağım ve bunun üzerinden karşılıklı goruselim.  ödemelerin nereye , nasıl yapılacağı konusunda mutabakata varalım. ve bu olumsuz durumu biran önce düzeltelim. iyi haftalar.

Şuana kadar ki en ayakları yere basan açıklama, beklemediyiz
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 18, 2017, 01:39:08 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Olumlu dönüş ve açıklamanızdan dolayı teşekkürler.
İrtibatta kalalım inş.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
cnkt
Sr. Member

Activity: 267
Merit: 252

View Profile
February 18, 2017, 01:48:13 PM

Açıklamanız için teşekkür ederim. Gelişmeleri takip ediyoruz hep beraber... Benim yatırımımla alakalı olarak 7/24 PM yada cenkut@gmail.com üzerinden de ulaşabilirsiniz.
but3rz
Newbie
*

Activity: 43

View Profile
February 18, 2017, 01:53:22 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Herkesi biraz olsun rahatlatan bir açıklama olmuş. Gelişmeler için bekliyoruz.
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
February 18, 2017, 02:01:47 PM

Merhaba Arkadaşlar,

keşke ilk mesaj bu olsaydı diyor insan Smiley ama bunu söyleyebilmesi için bile bir süre pozisyonların analizi lazım aslında. neyse ne. geçmiş olsun. büyük patladık. her zaman dediğim gibi ben sakinlikten yanaydım hala daha öyleyim. diğer konuda da söylediğim gibi en son payı bana gönderin. gemi kaptanı gibi olmak istiyorum. en son bana göndereceksiniz! en son bana!

For rent...
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
February 18, 2017, 03:20:43 PM

Merhaba Arkadaşlar,

Konuyla ilgili olumlu ve yapıcı bir dönüş olması herkesi tatmin etmişdir die düşünüyorum. Konuyla ilgili banada Pm yoluyla ulaşabilirsiniz. Konuşularak çözülmeyecek bir sorun olduğunu sanmıyorum. Teşekkür ederim, kolay gelsin.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
February 19, 2017, 11:25:17 AM

Merhaba Arkadaşlar,

beklenen açıklama bu işte. keşke daha önceden yapsaydınız bu kadar gerilim yaşanmazdı. karşılıklı anlayış içerisinde olayı tatlıya bağlamanız dileğiyle.
JunkieCyclone
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
February 21, 2017, 04:45:50 AM
Last edit: February 21, 2017, 05:00:02 AM by JunkieCyclone

Yazık ya , bir insan niye bunu yapar ki? Su hayatta en zor kazanılan şey insan guveni olmasına rağmen...

Edit:Gıda zehirlenmesinden hastahanelik olmuş,daha yeni okudum.Doğru olabilir veya olmayabilir.Her iki koşulda arkadaş hatalıdır.Tekrar belirteyim,hatalıdır.Mesela ben bu işi yapmaya kalksam ,herkesin parasını bitiririm borsada,niye çünkü ben finans,borsadan anlamam.

Eğer sen fonculuk/tahvilcilik oyununda isen ,sen olsen bile yatırımcının parasını vereceksin.Dünya üzerinde buna profesyonellik,bizim ülkede racon denir. Ayrıca birde üste çıkma çabaları,yok manevi hakkım gizlidir,avukat arkadaşım ilgilenecektir.

Madem hazretleri böyle buyurmus, uzmeyelim kendisini.
bobmarley650
Legendary
*

View Profile
February 25, 2017, 11:42:31 AM

Alacağını devretmeyi kimse konuşmuyor, batık borçların devri mümkünken bence bu yola da başvurulmalı.

60 günü olmayan bir yatırımcı hakkının bir kısmından feragat ederek beklemeye razı olan bir yatırımcıya borcunu satabilmeli daha düşük bir miktara.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
February 25, 2017, 11:49:24 AM

Alacağını devretmeyi kimse konuşmuyor, batık borçların devri mümkünken bence bu yola da başvurulmalı.

60 günü olmayan bir yatırımcı hakkının bir kısmından feragat ederek beklemeye razı olan bir yatırımcıya borcunu satabilmeli daha düşük bir miktara.

İlgileniyorsanız satabilirim.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bobmarley650
Legendary
*

View Profile
February 25, 2017, 11:54:45 AM

İlgileniyorsanız satabilirim.

3.85 alacağınız için ne kadar istiyorsunuz?

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: