Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:35:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: poloniex Deposit problem ETH  (Read 2713 times)
Xanother (OP)
Full Member

Activity: 279
Merit: 100

View Profile
February 17, 2017, 04:08:32 PM

merhabalar 5 saat önce poloniex eth adresime  0.9 küsür eth gönderdim  5 saat geçmesine rağmen halen görünmüyor bakiyem .

https://etherscan.io/address/0xea2e2a8969ef68e37e5ec53aff76133dc9d7975d
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
February 17, 2017, 05:21:58 PM

merhabalar 5 saat önce poloniex eth adresime  0.9 küsür eth gönderdim  5 saat geçmesine rağmen halen görünmüyor bakiyem .

1 eth altı kabuletmiyor(eklemiyor) 0.1 daha gönder derim yinede bilgili kişilerden fikir almak gerek
prowas
Full Member

Activity: 240
Merit: 102

View Profile
February 17, 2017, 08:19:47 PM

0.01 eth daha girerse içeri öyle olabilir ancak Smiley

EtherBoy07
Member
**

Activity: 72
Merit: 10

View Profile WWW
February 20, 2017, 10:15:57 AM

1 eth  altı görünmüyor malesef.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
June 16, 2017, 02:51:29 AM

1 ETH altı görünmüyor derken tam olarak neyi kastediyorsunuz?
Benim poloniex hesabımda 1.26 civarı eth var. Nanopoola yeni geçiş yaptım ayarlamyı unutmuşum 0.2 eth göndermiş fakat hesap halen 1.26 görünüyor. Nanopooldan en az 1 eth mi göndermem gerek toplamda orasını anlayamadım.
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
June 16, 2017, 03:19:38 AM

polo şikayetleri artıyor böyle giderse yakında bir çok insanı mağdur edebilir.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 16, 2017, 07:01:58 AM

polo'da eth deposit yapmak istediğinizde,
"The minimum amount for deposit is 1 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount."

diye uyarı veriyor zaten size adresi göstermeden önce. yani 1 eth'dan az miktarları gönderemiyorsunuz, gönderirseniz toplam bakiye 1 eth'ya ulaştığında cüzdanınızda gözükecek.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
June 16, 2017, 08:22:05 AM

Ether olmuş 350 dolar hala 1 eth altı almıyor mu, saçmalık...
ysakay
Sr. Member

View Profile
June 16, 2017, 10:15:59 AM

"The minimum amount for deposit is 1 ETH. Smaller deposits will be credited once they total this amount."

diye uyarı veriyor zaten size adresi göstermeden önce. yani 1 eth'dan az miktarları gönderemiyorsunuz, gönderirseniz toplam bakiye 1 eth'ya ulaştığında cüzdanınızda gözükecek.
Keşke okusaydın.
denetci
Sr. Member

View Profile
June 16, 2017, 11:14:33 AM
Last edit: June 16, 2017, 01:19:28 PM by denetci

Keşke okusaydın.
,
Algılama ile ilgili ciddi sıkıntılarınız olduğunu düşünüyorum. Konu başlığı açan arkadaşa verdim cevabı ben size değil, ayrıca kaynağını gösterdim, herkese tek tek cevap yazmama gerek yok. ingilizce bilmiyor olabilirsiniz diye türkçe'ye çevirdim, keşke siz para göndermeden önce çıkan uyarıyı okusaydınız.
açıklamayı bir de kırmızı ile yazdım sizin gibi anlayışı sıkıntılı olan insanlar için, nesini anlamıyorsun, 1 eth üzeri bakiyen varsa 0,1 göndersen bile gelir. 1 eth altındaysa bakiyen 1'e tamamlandığında gözükür. Bu kadar basit. Biraz okuyun, araştırın, ve en basiti biraz mantık kurun. her şeyin size hazır olarak sunulmasını beklemeyin.
vincetcm
Hero Member

View Profile
June 16, 2017, 11:46:23 AM

Keşke okusaydın.
,
Algılama ile ilgili ciddi sıkıntılarınız olduğunu düşünüyorum. Konu başlığı açan arkadaşa verdim cevabı ben size değil, ayrıca kaynağını gösterdim, herkese tek tek cevap yazmama gerek yok. ingilizce bilmiyor olabilirsiniz diye türkçe'ye çevirdim, keşke siz para göndermeden önce çıkan uyarıyı okusaydınız.
açıklamayı bir de kırmızı ile yazdım sizin gibi anlayışı sıkıntılı olan insanlar için, nesini anlamıyorsun, 1 eth üzeri bakiyen varsa 0,1 göndersen bile gelir. 1 eth altındaysa bakiyen 1'e tamamlandığında gözükür. Bu kadar basit. Biraz okuyun, araştırın, ve en basiti biraz mantık kurun. her şeyin size hazır olarak sunulmasını beklemeyin.

Burada ortalık biraz karışmış

Konuyu açan arkadaş bakiyenin neden aktarılmadığını sormuş, yardım sever bir arkadaşımız dikkat etmediği ayrıntıyı göstermiş.
işgüzar bir arkadaş alıntı yaparak konu açana "keşke okuysaydın" demiş.
Yardım sever arkadaşımız da işgüzar arkadaşımıza yüklenmiş gibi geldi.

Dur ben de toparlayamadım, bir daha okuyorum.
denetci
Sr. Member

View Profile
June 16, 2017, 12:30:12 PM

Keşke okusaydın.
,

Burada ortalık biraz karışmış

Konuyu açan arkadaş bakiyenin neden aktarılmadığını sormuş, yardım sever bir arkadaşımız dikkat etmediği ayrıntıyı göstermiş.
işgüzar bir arkadaş alıntı yaparak konu açana "keşke okuysaydın" demiş.
Yardım sever arkadaşımız da işgüzar arkadaşımıza yüklenmiş gibi geldi.

Dur ben de toparlayamadım, bir daha okuyorum.

hocam arkadaş arada bir yerde kendisi de soru sormuş, "Benim poloniex hesabımda 1.26 civarı eth var. Nanopoola yeni geçiş yaptım ayarlamyı unutmuşum 0.2 eth göndermiş fakat hesap halen 1.26 görünüyor. Nanopooldan en az 1 eth mi göndermem gerek toplamda orasını anlayamadım." demiş.
sonra ben  genel açıklama yazınca keşke okusaydın demiş.
Ben öyle anladığım için o şekilde bir açıklama yazdım kendisine.
vincetcm
Hero Member

View Profile
June 16, 2017, 12:34:56 PM

hocam arkadaş arada bir yerde kendisi de soru sormuş, "Benim poloniex hesabımda 1.26 civarı eth var. Nanopoola yeni geçiş yaptım ayarlamyı unutmuşum 0.2 eth göndermiş fakat hesap halen 1.26 görünüyor. Nanopooldan en az 1 eth mi göndermem gerek toplamda orasını anlayamadım." demiş.
sonra ben  genel açıklama yazınca keşke okusaydın demiş.
Ben öyle anladığım için o şekilde bir açıklama yazdım kendisine.

Olay sandığımdan da ilginçmiş, ilk soruyu soran ne yaptı acep?
denetci
Sr. Member

View Profile
June 16, 2017, 12:38:39 PM

ilk soruyu soran arkadaş soruyu sordu, ortalığı karıştırdı sonra da ortalıktan kayboldu Smiley
ysakay
Sr. Member

View Profile
June 16, 2017, 12:58:49 PM

Keşke okusaydın.
,

O yazıları herhalde okuyoruz. Poloniex hesabım 1 in üstünde olmasına rağmen hesabıma geçmedi.
vincetcm
Hero Member

View Profile
June 16, 2017, 01:09:31 PM

Keşke okusaydın.
,

O yazıları herhalde okuyoruz. Poloniex hesabım 1 in üstünde olmasına rağmen hesabıma geçmedi.

POloniex hesabınız 5000 de olsa dışarıdan bir yerden 1 eth altı ödeme alamazsınız...

Arkdaşın 0,1 ethri eksik kalmış onun konusu buydu anladığım kadarıyla...
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
June 16, 2017, 03:22:04 PM

Poloniex'de bu aralar yatırma ve çekme işlemleri aksıyor. Son bir haftada hem ETH hem de ETC'de sorun yaşadım ancak en geç 24 saat içinde sorun çözüldü. Ancak bu konudaki örnekte 1 ETH'dan daha düşük bir tutar gönderildiği için bakiyeye yansımamış. Konuda bilgi notu veren arkadaşın fırçalanmasına ise anlam veremedim  Grin

nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
June 16, 2017, 05:12:30 PM

Polonun minumum eth yatırımını revize etmesi gerekir 0.1 eth 300 Amerikan dolarından fazla böyle bir minumum rakam olur mu Allah aşkına ya Huh
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
June 16, 2017, 08:31:28 PM

Polonun minumum eth yatırımını revize etmesi gerekir 0.1 eth 300 Amerikan dolarından fazla böyle bir minumum rakam olur mu Allah aşkına ya Huh

0.1 ETH yerine 1 ETH demek istediniz sanırım. 1 ETH neredeyse 400 dolara yakın. Bence de revize şart.
_gavaraci_
Full Member

Activity: 462

View Profile
June 16, 2017, 08:43:15 PM

Poloniex'de bu aralar yatırma ve çekme işlemleri aksıyor. Son bir haftada hem ETH hem de ETC'de sorun yaşadım ancak en geç 24 saat içinde sorun çözüldü. Ancak bu konudaki örnekte 1 ETH'dan daha düşük bir tutar gönderildiği için bakiyeye yansımamış. Konuda bilgi notu veren arkadaşın fırçalanmasına ise anlam veremedim  Grin

hocam ben de poloniexden cüzdanıma 0.5 eth gönderdim ama cüzdanda gözükmüyor. Acaba yine 1 ethden az olduğu için mi gözükmüyor?
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 16, 2017, 08:58:30 PM

Poloniex'de bu aralar yatırma ve çekme işlemleri aksıyor. Son bir haftada hem ETH hem de ETC'de sorun yaşadım ancak en geç 24 saat içinde sorun çözüldü. Ancak bu konudaki örnekte 1 ETH'dan daha düşük bir tutar gönderildiği için bakiyeye yansımamış. Konuda bilgi notu veren arkadaşın fırçalanmasına ise anlam veremedim  Grin

hocam ben de poloniexden cüzdanıma 0.5 eth gönderdim ama cüzdanda gözükmüyor. Acaba yine 1 ethden az olduğu için mi gözükmüyor?

Withdrawal işlemlerinde bir sınır yok, Fee 0.00500000ETH olduğu için bundan daha yüksek göndermeniz yeterli. 1ETH sınırı Deposit işlemlerinde geçerli.

Cüzdanın istediği onaylar gerçekleşmemiş olabilir.
mdikmetas
Full Member

Merit: 118

View Profile
June 17, 2017, 08:39:09 AM

enteresandir bende 0.05 deçeksem hesabıma geliyor arkadaş.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 17, 2017, 10:07:56 AM

4 gündür etc için de ben sorun yaşıyorum, miningten gelenleri poloya aktarıyorum 4 gündür aktarım yapılmamış ama pool göndermiş. supporta yazdım hemen aktarımı yaptılar ama bugün gönderilen de yansıtılmamış deposite. bakalım ne olacak bu gidişle
btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 18, 2017, 04:33:39 PM

4 gündür etc için de ben sorun yaşıyorum, miningten gelenleri poloya aktarıyorum 4 gündür aktarım yapılmamış ama pool göndermiş. supporta yazdım hemen aktarımı yaptılar ama bugün gönderilen de yansıtılmamış deposite. bakalım ne olacak bu gidişle

Bugün test amaçlı ETC çekimi yaptım, 5dk içinde tüm işlemler halloldu ve cüzdana geldi.

Şaşırtıcı derecede hızlı bir transfer oldu. Burada birkaç haftadır yazılanlardan dolayı trasnferin Pending ten çıkması bir günü bulur diye düşünüyordum.

Fakat yazdığım gibi 5dk sürdü-sürmedi, işlemler tamamlandı.
denetci
Sr. Member

View Profile
June 19, 2017, 08:17:26 AM

ben de polodaki etc'leri cüzdana çekecektim, onun için haftasonu çekim yaptım, 10 dakika filan sonra baktığımda cüzdanda hazır olarak duruyordu.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 19, 2017, 08:24:22 AM

Ben 1 haftadır sorun yaşıyorum 2 ve üzeri etc göndermem rağmen hiç biri hesaba geçmedi. supporta yazdım birazını eklediler yine eklenmeyenler var bakalım bu işin sonu nereye gidecek Smiley Umarım hack olayı falan olmamıştır
denny5
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
July 15, 2017, 10:07:37 AM

Arkadaşlar bu aktardığınız eth u nasıl tl ye çeviriyorsunuz? Bir de deposit limiti 0.5 eth dan daha küçük güvenilir borsalar biliyor musunuz? teşekkürler
karadeli
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
November 11, 2017, 07:39:34 PM

Beyler ben simdi aciklamayi dikkat etmeyerek 0.2 eth gonderdim. Sanirim sinir 0.5 eth.  Onemli olan su sorum; simdi ben 0.3 eth daha gönderirsem bakiyem gorunecek mi ??
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
November 11, 2017, 09:47:01 PM

Arkadaş yine mi poloniex uzak durun artık.Şu poloniexten çöp olma yolunda ilerliyor bu poloniex arkadaşlar kullanmayın
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
November 11, 2017, 10:36:30 PM

Çok enterasan. Nanapooldan 1 Ether aldı gönderilenlerin hiç biri takılmadı şimdiye kadar. En son 3-4 gün önce .28 Ether yolladım.

Öyle bir sınır çok garip olmuş gerçekten. Poloniex nasıl bir kafa yaşıyor acaba merak ediyorum.

Bitcoin / Ethereum / Monero
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: