Bitcoin Forum
May 08, 2024, 12:50:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  
Author Topic: Bittrex / Analiz / AL - SAT  (Read 104193 times)
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 13, 2017, 08:58:00 AM

Suan altcoinler icin alim firsati aslinda daha 25. cok var ama gecen forktada aynen boyle olmustu ay ortasindan sonra altlarda yukseis baslamisti.
1715129414
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715129414
Reply with quote  #2

1715129414
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715129414
Hero Member
*

Ignore
1715129414
Reply with quote  #2

1715129414
Report to moderator
1715129414
Hero Member
*

Ignore
1715129414
Reply with quote  #2

1715129414
Report to moderator
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
October 13, 2017, 09:00:10 AM

altkoin filan kalmadı zaten.
forkta genel bir düşüş bekleniyordu ama boylesine buyuk çaplı %60-70 bi altkoin sıçısını kimse beklemiyordu sanırım.
işin kötüsü daha nerdeyse 2 hafta var forka o zamana kadar ne olacak kimbilir.
benim gibi altkoinde bir ton parası olanlara allah yerdim etsin ne diyim.

Bu sayede altcoin ' lerden kaçırıp tekrardan balinalar için alım fırsatı doğuruyor . BTC ' yi çıkartabildikleri kadar çıkarıp altcoinlere geçecekler . sabırlı olmakta fayda var . Fork öncesinde bir kurnazlık yapıp geçecekler gibime geliyor altcoinlere .

+ aynen

signature not found.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 13, 2017, 09:04:48 AM

forkta genel bir düşüş bekleniyordu ama boylesine buyuk çaplı %60-70 bi altkoin sıçısını kimse beklemiyordu sanırım.

Bu sayede altcoin ' lerden kaçırıp tekrardan balinalar için alım fırsatı doğuruyor . BTC ' yi çıkartabildikleri kadar çıkarıp altcoinlere geçecekler . sabırlı olmakta fayda var . Fork öncesinde bir kurnazlık yapıp geçecekler gibime geliyor altcoinlere .

herkes bedavadan alacagı yeni bitcoin forku peşinde.ben forktan once gecmeyeceklerini dusunuyorum.
gecen forktada bir dusus olmustu evet ama bunun yarısı kadar bile değildi o dump.
ve dediğim gibi beni korkutan daha 2 hafta olması forka.
fork sonrası acaba gercekten eski seviyelere gelebilecek mi orasıda muamma.hepsi %60-70 düştü bu sefer toparlaması cok zor gozukuyor.
genel bir guven azalmasıda soz konusu su anda.
herkes aldıgı noktaya geldiği anda satacagına dair yeminler ediyor içinden.
bu sefer işimiz cok zor gibi geliyor acıkcası..biz yine piyasadan kazandıgımızla girdik,kendi parasıyla giren adamlar ne yapıyor hiç dusunemiyorum bile.
Baser
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
October 13, 2017, 02:36:05 PM

herkes bedavadan alacagı yeni bitcoin forku peşinde.ben forktan once gecmeyeceklerini dusunuyorum.
gecen forktada bir dusus olmustu evet ama bunun yarısı kadar bile değildi o dump.
ve dediğim gibi beni korkutan daha 2 hafta olması forka.
fork sonrası acaba gercekten eski seviyelere gelebilecek mi orasıda muamma.hepsi %60-70 düştü bu sefer toparlaması cok zor gozukuyor.
genel bir guven azalmasıda soz konusu su anda.
herkes aldıgı noktaya geldiği anda satacagına dair yeminler ediyor içinden.
bu sefer işimiz cok zor gibi geliyor acıkcası..biz yine piyasadan kazandıgımızla girdik,kendi parasıyla giren adamlar ne yapıyor hiç dusunemiyorum bile.

Bazı altcoinler Mayıs pumpı seviyelerine geldi neredeyse. Yukarıdan alıp halen elinde tutan kalmamıştır herhalde. Mesela DGB almıştım Mayıs'da 110 satsdan. Şuan 165 sats olmuş. Allah tepeden alanlara sabır versin. Dediğiniz gibi insanlar en az zararla kurtulmak istiyorlar. Bu yüzdende bu coinlerin tekrar ATH yapması çok zor gibi görünüyor.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
October 13, 2017, 02:56:08 PM

Bancor yukarı ivmelenmeye başladı tekrar 3  $ seviyeleri muhtemel. Y T D
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 13, 2017, 05:48:07 PM

Merhaba;

Dump furyası fena gidiyor ve düzeltmelerle şimdiki değerlerin daha da altına gideceğine inanıyorum. Kar topu çığa dönüşmüş durumda. Ekim ve Kasım HF'leri öncesinde tekrar alım yapmayı düşünmüyorum. YTD

İyi dileklerimle
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
October 13, 2017, 07:10:47 PM

Bende aynı görüşteyim. Ayrıca bitcoin gold öyle görünüyorki bitcoin cash kadar destek alamayacak. Ayrıca gold çatalı gerçekleştikten sonra herkes altcoinlere kayacağı için alım için geç kalınmış olunacak. Bu yüzden çok büyük olmamakla beraber çatallanma gerçekleşmeden altcoinlere alım gelmesi kuvvetli bir ihtimal. Zaten pek çok altcoin bence şu an için gold dan daha fazla kazandırma potansiyeline sahip

Şu sorunun cevabı kritik.

Bu gün dışarıdan para sokacak olsan bu seviyeden (5700 $) gold çatallanması gelecek diye bitcoin mi alırsın yoksa yazbaşı fiyalarına göre neredeyse 10 da 1 fiyatına düşmüş dev. i canavar gibi çalışan birkaç altcoin mi?
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 13, 2017, 09:36:31 PM

bitshares delist ediliyor 13 ekimde ? Belli bir sebebini bilen var mi?

BTS mağdurları iyice ayaklanacak . Sağlam bir pump geldi sonrasında fiyat eridi gitti resmen . O kadar hacim olmasına rağmen tepetaklak oldu resmen. Bittrex bu aralar paraya doydu sanırım . Eskiden olsa anında coin eklerdi . Artık çıkarmaya başlıyor . BTA ' ı da çıkartacaklar yanlış hatırlamıyorsam .

Delist olacak coinler şunlar : BTA - BTS - DAR - DRACO
https://twitter.com/coinkafasi/status/915117510403518465

bittrex gerçekten yatırımcıdan yana özelliğini kaybetti (var mıydı orası da şüpheli), listede olmamasına rağmen şimdi de incent'i yarın itibariyle delist edeceğini açıkladı. Kafasına göre işler yapıyor, iki gün sonra neyi delist edecek belli değil! bunun adına yağmacılık denir başka birşey değil, madem çer çöp ne demeye listeliyorsun, satıp satıp milletin parasına alelacele el koyuyorsun. geçen gün de unobtaniom'a aynısını yaptı gerçi ona bir süre vermişti bunda o da yok.

Edit: al şimdi de delist'ten çıkardı incent'i, mal mıdır nedir bunlar
Bitreeeeeexxx dün delist edecem deyip 3k'dan 1k'ya düşürdün şimdi 5k'yı aştı bu incent, kimin spekülatörün alası olduğunu görün ve bunu daha önce de yapmıştı unbreakable coinde....

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
by rallier
Legendary
*

Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
October 14, 2017, 10:13:21 AM

BTS mağdurları iyice ayaklanacak . Sağlam bir pump geldi sonrasında fiyat eridi gitti resmen . O kadar hacim olmasına rağmen tepetaklak oldu resmen. Bittrex bu aralar paraya doydu sanırım . Eskiden olsa anında coin eklerdi . Artık çıkarmaya başlıyor . BTA ' ı da çıkartacaklar yanlış hatırlamıyorsam .

bittrex gerçekten yatırımcıdan yana özelliğini kaybetti (var mıydı orası da şüpheli), listede olmamasına rağmen şimdi de incent'i yarın itibariyle delist edeceğini açıkladı. Kafasına göre işler yapıyor, iki gün sonra neyi delist edecek belli değil! bunun adına yağmacılık denir başka birşey değil, madem çer çöp ne demeye listeliyorsun, satıp satıp milletin parasına alelacele el koyuyorsun. geçen gün de unobtaniom'a aynısını yaptı gerçi ona bir süre vermişti bunda o da yok.

Bitreeeeeexxx dün delist edecem deyip 3k'dan 1k'ya düşürdün şimdi 5k'yı aştı bu incent, kimin spekülatörün alası olduğunu görün ve bunu daha önce de yapmıştı unbreakable coinde....

bir yerde zarar yazmişlar herhald yeni kar peşindeler. DEX lere yönelmek zorunda bu millet olmaz bböyle.

signature not found.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
October 14, 2017, 10:20:03 AM

bir yerde zarar yazmişlar herhald yeni kar peşindeler. DEX lere yönelmek zorunda bu millet olmaz bböyle.

ayın 14'ü oldu bakalım dedikleri gibi delist edecekler mi yukarıda yazılan coinleri, eğer delist etmezlerse buna tüketiciyi-yatırımcıyı kandırmak denir.

şöyle bir de resim ekleyelim de nolur nolmaz...keşke incent için de alsaydım ss çünkü çok kısa süre göründü delist olacağı, inanmayan olabilir

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 14, 2017, 04:05:17 PM

Bu coinleri delist edeceklerine güvenim var açıkcası . Bittrex'in böyle bir çakallığa kaçacağını sanmıyorum . Son zamanlarda ki piyasa daki artışlarını göz önünde bulundurursak böyle bir güven kırıklığına yol açacaklarını sanmıyorum .
Neo--
Sr. Member

Merit: 288

View Profile
October 14, 2017, 04:23:43 PM

Genelde volume dusuk coinleri delist ediyorlar zaten neden etmesinlerki?
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 14, 2017, 05:30:34 PM

Çok fena bir şekilde BAT alasım geliyor. Projenin kalitesi ve daha önce 5-6bin stats seviyesini görmüş olması cezbediyor. Fork sonrası için iyi bir yatırım olur mu sizce?
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 15, 2017, 12:46:34 AM

Herkes elindeki duygusal bağ kurduğu coini söylüyor tavsiye ediyor.Böyle düşünce zarar ettirir vurup kaçacaksın elinde bir coini 6 ay tutmak sonrada 4 te bir fiyatta görmek kahreder insanı.Ayrıca şu an yapılan şey hard fork agustostaki softu.Hiç görülmedik şeylerin görülmesi normal.BTC de fork kelimesini duyduğun an hiç bir altcoinde zararda olsa karda olsa durmayacaksın.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
October 15, 2017, 07:38:32 AM

Çok fena bir şekilde BAT alasım geliyor. Projenin kalitesi ve daha önce 5-6bin stats seviyesini görmüş olması cezbediyor. Fork sonrası için iyi bir yatırım olur mu sizce?

kimse bilemez ki cevabını bunun.
beni bata yatırım yapmaktan alıkoyan birkaç etmen var.
birincisi daha şimdiden bu sıçmış haliyle bile 160 milyon dolar cap sahibi olması.o kadar cok kaliteli proje var ki daha 10-15 milyon dolarda ben onlara yatırım yapmayı tercih ediorum
ikinncisi ve daha onemlisi ise bat ı realistik bir proje oldugunu dusunmuyorum.cok fazla ve guclu rakipleri var.kritp sektorunde parası olan sayılı kullanıcı dısında kesinlikle kimse kullanmaz.
ucunsude bence zaten bat artacksa butun altkoinler artısıyla aynı anda olacak.zaten artık iki grafik var,bitcoin grafigi ve diğer koinlerin grafiği.butun koinlerin grafiği hemen hemen aynı pump dump koinleri dısında.
bu koinlerin normal hayatta kullanımları olmadıkcada boyle olacak hep.bitcoin ve diğerleri...
yani aslında hangi koini aldıgının cokta bir onemi yok.hepsi aynı hareketi yapıyor.
coindad
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 01:21:37 PM

Bundan sonra fon yönetmeyeceğime göre paylaşmak istiyorum:

SHIFT alan üzülmeyecek.

10x - 20x yapabilir.

ytd.

hocam helal olsun sen bu yazıyı yazdıktan tam 4 ay sonra (22.06.2017) x32 kat artmış fiyatı coinin..
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
October 17, 2017, 10:58:46 AM

Merhaba;

Bittrex haber vermeden binlerce hesabı kapatıp, ticket vs. yardım taleplerine cevap vermiyor ve Slackt'an yardım isteyenleri banlamışlar. Makalede detayı bulabilirsiniz.

P/s: Bu site bana güven vermemeye başladı.

İyi dileklerimle

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-altcoin-exchange-bittrex-eyed-with-suspicion-due-to-thousands-of-mysterious-account-closings
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
October 17, 2017, 11:11:31 AM

Bittrex Türkiye'deki hesapları kapatıyor diye konu açılmış gerçek mi bu
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 17, 2017, 11:28:18 AM

Bittrex Türkiye'deki hesapları kapatıyor diye konu açılmış gerçek mi bu

Ciddi mi bu konu?
Nerde link?

Ben ne olur ne olmaz çektim

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Cryptotic
Full Member

Activity: 398
Merit: 101

View Profile
October 17, 2017, 11:31:24 AM

Arkadaşlar dikkatli olun, bittrex bizim gibi abdnin vize yasağı olan ve ambargo koyduğu ülkelerin hesaplarını kapatıp paraların üstüne yatmaya başladı. Buda kaynak:

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-altcoin-exchange-bittrex-eyed-with-suspicion-due-to-thousands-of-mysterious-account-closings
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  

Jump to: