Bitcoin Forum
May 12, 2024, 05:50:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoinci.com Yayında  (Read 3190 times)
M.Cnl
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
April 30, 2016, 09:06:13 PM

bizim şu anki hedefimiz sınırlamaları kaldırıp , kişiye özel bitcoin hizmeti sunmak . ki bunu şu anda Türkiyede sunan bir hizmet yok . Exchange sitelerin bazı avantajları olduğu gibi , dezavantajları da var . ( belli saatlere bağlı kalmaları , özellikle para yatırma , para çekme için , btc ve tl bakiyelerinizi kendi bünyelerinde tutmaları , alım talebi girdikçe  sanal olarak fiyat yükseltmeleri , bot kullanarak piyasayı ve fiyatları spekülite etmeleri ve bazı zamanlar manipule etmeleri - en azından bu benim gorusum , ispat etmek detaylı incelemeye bağlı , yurtdısı piyasaya göre genelde çoğu zaman 10 euro gibi yüksek fiyattan satmaları  vs vs . )

bizim hedefimiz ise bu dezavantajları ortadan kaldırıp , zaman sınırlaması olmadan hızlı ve ucuz hizmet vermek . Ancak şu aşamada kademeli fiyat uyguluyoruz . bu ilerde ki talep miktarına göre daha uygun seviyelere inecektir ( varolan borsalardan daha da uygun fiyata ) ancak fiyatlanma o anki zamana göre değişeceğinden ve belirleneceğinden çoğu zaman da bizim fiyatlarımız avantajlı konumda halihazırda .

örnek vermek gerekirse 0.1 btc alım yapacak biriyle 10 btc alım yapacak kişiye farklı fiyatlar veriyoruz . ancak borsada bu fiyat herkes için aynı .

bir nevi otc market dediğimiz - over the counter market - tezgahustu pazar , kullanıcılara borsalrdan daha esnek ve avantajlı imkanlar sunabilir .

her zaman bitcoin alabildiğinizi söylediniz mobil cihazınızdan mobil uygulamayla  .  peki satış yaptığınızda cumartesi veya pazar veya haftaici saat 5 ten sonra paranızı alabiliyormusunuz  ? veya alım yaptıgınız andaki fiyatla yurtdısı fiyat karsılastırması yaptınız mı ? vs . yani bazı avantajlar olduğu gibi bazı dezavantajlarla da karşılaşıyorsunuz çoğunun farkında olmadan .   

Olayı anlamadığım için soruyorum sizin aracılığınız ile btc alıp satıyoruz galiba ve bunun için size komisyon ödüyoruz skyp whatsapp benzeri iletişim yollarıyla bu işler çözülüyor. Burda btcturk ten btc alıp satmakla arasındaki fark nedir daha rahat alım satım mı yapılıyor yoksa kurlar dahamı karlı. Çünkü şuan btc almak istesem telefon uygulamasıyla dakikasında btc alabiliyorum. Olayı tam anlayamadım ben sizi neden tercih etmeliyiz avantajımız nedir aydınlatabilirseniz memnun olurum. Bu arada hayırlı olsun diyelim emek verip birşeyler yapmışsınız inşallah güzel olur..

Dez avantaj olarak yüklü miktarda bitcoin bozumlarında parayı bankaya çekmek var benim için. Malum vergi olayı sıkıntılı bi durum olabilir zamanla. siz elden alım satım yapıyorsanız yüklü miktar için elverişli olacaktır. Tabi bunun için nerede hizmet verdiğiniz önemli. Hangi şehir veya şehirlerde elden teslimat yapıyorsunuz?? Ayrıca yüklü alımlardaki fiyatlarda cezbedici olursanız ve yaşanılan şehir olarak uyuşabilirsek şimdiden tercih edilebilir listeme girmiş olursunuz.
1715536252
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715536252
Reply with quote  #2

1715536252
Report to moderator
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715536252
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715536252
Reply with quote  #2

1715536252
Report to moderator
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
April 30, 2016, 09:28:57 PM

Benimde bir kaç sorum olacak,

Antuvan Dindisyan bu işin neresinde?
alan adınız kendisinin üstünde o yüzden sordum.

Domain Name: BITCOINCI.COM
Registry Domain ID: 1764604714_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.enom.com
Registrar URL: www.enom.com
Updated Date: 2015-12-10T20:08:13.00Z
Creation Date: 2012-12-07T09:47:00.00Z
Registrar Registration Expiration Date: 2016-12-07T09:47:05.00Z
Registrar: ENOM, INC.
Registrar IANA ID: 48
Reseller: NAMECHEAP.COM
Domain Status: clientTransferProhibited https://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name: ANTUVAN DINDISYAN
Registrant Organization:
Registrant Street: KURTULUS , BOZKURT CAD NO:144
Registrant Street: D:6 SISLI
Registrant City: ISTANBUL
Registrant State/Province: MARMARA
Registrant Postal Code: 34000
Registrant Country: TR
Registrant Phone: +90.5424343871
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: NAGOYABETA@GMAIL.COM

sonra şu şekilde bir kaç yazı buldum:

http://www.altcointoday.com/a-crypto-story-by-antuvan-dindisyan-ripple-turkey-not-edited/

kendisi baya girişimci biri okuduğum kadarıyla,
bu kadar zamandır bu işlerle uğraşan NXT ile haşır neşir olmuş,
bir çok web siteleri için alan adı yatırımı yapmış bir adama bu şekilde URL satırlarında günlük taze süt, yoğurt geçen bir siteyi nasıl kabul ettirdiniz?

bitcoinci.com (OP)
Full Member

Activity: 172
Merit: 100

bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci

View Profile WWW
April 30, 2016, 09:41:24 PM

siz bana miktar ve yasadıgınız yeri soylerseniz ( buradan veya ozel mesajdan - email veya whatsapptan ) yardımcı olmaya çalışırım .

sonuçta ortadaki duruma gore dunyanın herhangi bir yerine de giderim gerekirse bitcoin e hizmet edecekse ve katkım olacaksa .

bankadan odeme istemiyorsanız elden teslimat da yapılır .

ağırlıklı olarak istanbul içi hizmet vermekle beraber , şehir , ülke mekan kısıtlamamız yok . 

bizim şu anki hedefimiz sınırlamaları kaldırıp , kişiye özel bitcoin hizmeti sunmak . ki bunu şu anda Türkiyede sunan bir hizmet yok . Exchange sitelerin bazı avantajları olduğu gibi , dezavantajları da var . ( belli saatlere bağlı kalmaları , özellikle para yatırma , para çekme için , btc ve tl bakiyelerinizi kendi bünyelerinde tutmaları , alım talebi girdikçe  sanal olarak fiyat yükseltmeleri , bot kullanarak piyasayı ve fiyatları spekülite etmeleri ve bazı zamanlar manipule etmeleri - en azından bu benim gorusum , ispat etmek detaylı incelemeye bağlı , yurtdısı piyasaya göre genelde çoğu zaman 10 euro gibi yüksek fiyattan satmaları  vs vs . )

bizim hedefimiz ise bu dezavantajları ortadan kaldırıp , zaman sınırlaması olmadan hızlı ve ucuz hizmet vermek . Ancak şu aşamada kademeli fiyat uyguluyoruz . bu ilerde ki talep miktarına göre daha uygun seviyelere inecektir ( varolan borsalardan daha da uygun fiyata ) ancak fiyatlanma o anki zamana göre değişeceğinden ve belirleneceğinden çoğu zaman da bizim fiyatlarımız avantajlı konumda halihazırda .

örnek vermek gerekirse 0.1 btc alım yapacak biriyle 10 btc alım yapacak kişiye farklı fiyatlar veriyoruz . ancak borsada bu fiyat herkes için aynı .

bir nevi otc market dediğimiz - over the counter market - tezgahustu pazar , kullanıcılara borsalrdan daha esnek ve avantajlı imkanlar sunabilir .

her zaman bitcoin alabildiğinizi söylediniz mobil cihazınızdan mobil uygulamayla  .  peki satış yaptığınızda cumartesi veya pazar veya haftaici saat 5 ten sonra paranızı alabiliyormusunuz  ? veya alım yaptıgınız andaki fiyatla yurtdısı fiyat karsılastırması yaptınız mı ? vs . yani bazı avantajlar olduğu gibi bazı dezavantajlarla da karşılaşıyorsunuz çoğunun farkında olmadan .   

Olayı anlamadığım için soruyorum sizin aracılığınız ile btc alıp satıyoruz galiba ve bunun için size komisyon ödüyoruz skyp whatsapp benzeri iletişim yollarıyla bu işler çözülüyor. Burda btcturk ten btc alıp satmakla arasındaki fark nedir daha rahat alım satım mı yapılıyor yoksa kurlar dahamı karlı. Çünkü şuan btc almak istesem telefon uygulamasıyla dakikasında btc alabiliyorum. Olayı tam anlayamadım ben sizi neden tercih etmeliyiz avantajımız nedir aydınlatabilirseniz memnun olurum. Bu arada hayırlı olsun diyelim emek verip birşeyler yapmışsınız inşallah güzel olur..

Dez avantaj olarak yüklü miktarda bitcoin bozumlarında parayı bankaya çekmek var benim için. Malum vergi olayı sıkıntılı bi durum olabilir zamanla. siz elden alım satım yapıyorsanız yüklü miktar için elverişli olacaktır. Tabi bunun için nerede hizmet verdiğiniz önemli. Hangi şehir veya şehirlerde elden teslimat yapıyorsunuz?? Ayrıca yüklü alımlardaki fiyatlarda cezbedici olursanız ve yaşanılan şehir olarak uyuşabilirsek şimdiden tercih edilebilir listeme girmiş olursunuz.
bitcoinci.com (OP)
Full Member

View Profile WWW
April 30, 2016, 10:10:30 PM

Zz , kendisi proje sahibi ve en büyük destekçisi . bahsettiğiniz gibi kendisinin birçok yatırımı mevcut özellikle bitcoin ve diğer kripto paralar konusunda  japonya , hongkong , çin ve singapurda . kendisi  japonyada yaşamaktadır .

bahsettiğiniz linklerde kabul edilmeyecek birsey yok . taze sut sonucta insana faydalı bir urun Smiley
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
May 01, 2016, 08:32:15 AM

siteye guncel kurlarinizi da koymayi ve online alis veris imkani tanimayi dusunuyormusunuz?

herkez whatsapp veya facebook kullanmak durumunda degil.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
bitcoinci.com (OP)
Full Member

View Profile WWW
May 01, 2016, 06:21:05 PM

evet ilerki asamada dusunuyoruz . Türkiyenin 7/24 bitcoin alış - satış sitesi olmayı planlıyoruz . Elimizdeki imkanlar dahilinde
58oxygen58
Member
**

Activity: 111
Merit: 10

View Profile
May 16, 2016, 12:42:07 PM

5 tl lik btc alacağım paypal ile ödeme yapıcam ama sitenizde böyle bir bölüm göremedim yardımcı olurmusunuz   Huh
compaqmt2
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 31, 2017, 05:01:16 AM

bu arkadaştan kesinlikle alışveriş yapmayın size uyarım. para yatırdım adamın hesabına bitcoin yollamadı bana. arkadaş yurtdışında ukraynada paranız giderse türkiyedende yakalama ihtimaliniz 0 o yüzden uzak durun . şimdi diyiceksinizki kanıtla . buradan atmamın bi  manası yok özelden mesaj atın herkeze gerekli kanıtları göstereyim. uzak durun başkasının canı yanmasın istiyorum...
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: