Bitcoin Forum
April 24, 2024, 06:43:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Koinim.com ve diğer borsalar  (Read 1409 times)
halisakal (OP)
Hero Member

Activity: 625
Merit: 500

View Profile
February 25, 2017, 12:40:41 PM
Last edit: February 28, 2017, 09:22:00 PM by EAL

paribu dolandırıcıların hedefi olmuştur bile, bir kaç ay içinde haberi gelir onunda işlemleri onayları yavaşlar banka hesabına tedbir konur. koinim işini sağlama alması bizim açımızdan daha iyi.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713941038
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713941038
Reply with quote  #2

1713941038
Report to moderator
1713941038
Hero Member
*

Ignore
1713941038
Reply with quote  #2

1713941038
Report to moderator
1713941038
Hero Member
*

Ignore
1713941038
Reply with quote  #2

1713941038
Report to moderator
Bitcoiner008
Member
**

Activity: 105
Merit: 10

View Profile
February 25, 2017, 12:45:23 PM

paribu dolandırıcıların hedefi olmuştur bile, bir kaç ay içinde haberi gelir onunda işlemleri onayları yavaşlar banka hesabına tedbir konur. koinim işini sağlama alması bizim açımızdan daha iyi.

Cahilliğimden soruyorum, bu tarz borsalarda dolandırıcılık nasıl yapılıyor ? Yoksa dolandırıcıdan kastınız, farklı yerlerde dolandırıcılık yapıp borsa üzerinden işlem yapan insanlar mı ?
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
February 25, 2017, 01:44:02 PM

Cahilliğimden soruyorum, bu tarz borsalarda dolandırıcılık nasıl yapılıyor ? Yoksa dolandırıcıdan kastınız, farklı yerlerde dolandırıcılık yapıp borsa üzerinden işlem yapan insanlar mı ?
Bugün okuduğum sözleşmeden sonra paribu kullanımını durdurdum kendi adıma çünkü öyle maddeler varki adamlar hadi allaha ısmarladık kendinize iyi bakın ben bu paraları yemeye gidiyorum dese sesimizi çıkartamayacağız. Yetkili kişiler gelip ana konularında bu duruma yanıt vermedikleri sürece paribu benim için bitmiştir.

koinimin kullanici sozlesmesini ve privacy policy yi okudunuz mu ? okuyun bir bakalim bastan sonra, ne tur maddeler var. BTCturkude okuyabilirsiniz. Hala duruyor sitesinde. Bunlara gore islem yapacaksak sadece tr de degil, dunyanin hic bir yerinde islem yapamayiz.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
February 25, 2017, 05:14:19 PM

Bugün okuduğum sözleşmeden sonra paribu kullanımını durdurdum kendi adıma çünkü öyle maddeler varki adamlar hadi allaha ısmarladık kendinize iyi bakın ben bu paraları yemeye gidiyorum dese sesimizi çıkartamayacağız. Yetkili kişiler gelip ana konularında bu duruma yanıt vermedikleri sürece paribu benim için bitmiştir.

koinimin kullanici sozlesmesini ve privacy policy yi okudunuz mu ? okuyun bir bakalim bastan sonra, ne tur maddeler var. BTCturkude okuyabilirsiniz. Hala duruyor sitesinde. Bunlara gore islem yapacaksak sadece tr de degil, dunyanin hic bir yerinde islem yapamayiz.

Garanti verse n'olcak ki, bir yaptırımı mı var?
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 28, 2017, 06:19:27 AM

Sen onca zaman millete köpek çek.. hiiiiiç umursama.. sonra müşteriler Paribuya kaçmaya başlayınca zaten olması gerekenleri nimet gibi her gün mail at... Paribu yokken nerdeydin acaba? Piyasa tekim diyemiydi bu afran..

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
bitcoinci.com
Full Member

Activity: 172
Merit: 100

bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci

View Profile WWW
February 28, 2017, 06:39:25 AM

alienalf dostum bu sozlerin paribuya mı ? pek oyle birileri degiller . sistemleri duzgun calısıyor . tıkır tıkır odeme yapıyolar .

millet paribuyu cekemez iftira atar olmus nedense . bitkapital ekibi dahil . hayırdır ? bu alemde kac kisiyiz ki kac tane borsa var ki kimse kimseyi cekemez olmus ? iyi hizmet verenin ardından gidelim arkadaslar .
alienalf
Member
**

Activity: 61
Merit: 10

View Profile
February 28, 2017, 06:52:12 AM

alienalf dostum bu sozlerin paribuya mı ? pek oyle birileri degiller . sistemleri duzgun calısıyor . tıkır tıkır odeme yapıyolar .

millet paribuyu cekemez iftira atar olmus nedense . bitkapital ekibi dahil . hayırdır ? bu alemde kac kisiyiz ki kac tane borsa var ki kimse kimseyi cekemez olmus ? iyi hizmet verenin ardından gidelim arkadaslar .

Merhabalar,

Sözlerim kesinlikle paribu'ya değil, nereden çıkardınız ki paribu'ya yönelik yazdığımı? Bildiğim kadarıyla onların adresi belli.. Benim sözlerim "adresi, ticari kimliği, adı sanı belli olmayan" alım satım sitelerine.

Diğer sözlerine kesinlikle katılıyorum, iyi hizmet vermek isteyen tüm servisleri ben de desteklerim. Keşke günlük hacmi 200-300 bitcoin üzerinde ve güvenilir olan başka siteler de olsa ve 1-2 exchange sitesine bağımlı kalmasak.. Bu şekilde artan rekabet biz son kullanıcıların faydasına olur kesinlikle.
bitcoinci.com
Full Member

View Profile WWW
February 28, 2017, 07:56:52 AM

bitkapital ekibi paribuyu kotuluyor da ozellikle onur atam . bi tartısmamız olmustu . runomata kullanıcı adı . bu forumda .

kendisi kimligimi sakladıgım icin . kimligini saklayan birini kaale almayacagını iddia etti bir de . ben de dedim o zaman sen satoshi nakamoto yu da kaale almıyosundur Smiley yani kullandıgınız sitelere borsalara dikkat edin arkadaslar .

paribu bircok eksigi olabilir ama bircok da yenilik ve artısı var . koinimin zamanında yapamadıgı . bitkapitalin yapamadıgı .

onun icin rekabet iyidir . ve memnun oldugunuz hizmetleri tavsiye edin ki dogru yolu bulalım . hepimiz kazanalım . 
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
February 28, 2017, 02:28:25 PM

paribunun cikmasi goruldugu uzere , biz kullanicilar icin cok cok iyi oldu.

ne demistik tek basa olmak, tekel olmak her zaman kotudur. tekel olan istedigi gibi at kosturur piyasada.

tabii bunlar yetmez.

daha cok yenilik ve reform yapmaniz lazim, ipucu vereyim, oncelikli olarak site tasarimi ve komisyon oranlarindan baslayin. yoksa islem hacminiz once cift haneye sonra da tek haneye dusecek.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
bitcoinci.com
Full Member

View Profile WWW
February 28, 2017, 03:52:57 PM

arkadaşım cok guzel soyledin . ben kendi bilgilerime dayanarak sunu soylim . bunun sebebi koinimden kacan veya kovulan sahte hesap sahipleri ( yani calıntı banka hesaplarıyla veya illegal sekilde elde edlen banka hesaplarıyla islem yapan ) nin siteden kovulması yeni onay verilmemesi vs . bunlar bitkapitale kaydı bildigim kadar .

onlar da fiyat neyse hemne btc almak istiyolar . bitkapitalin buna onlem alması gerek . aksini iddia ediyolarsa tek tel denetimlerini yapsınlar en az 10 hesap bulacaklardır o sekil . birseyler biliyoruz da konusuyoruz .

sektorde 5 senelik deneyim kolay kazanlımıyor . kimse yoktu piyasada ben varken . btcturk bile . onun icin herkes konusur ama ben yani grande patron bilir ve yaparım .

yani bitkapital kullanıcıları dikkat etsin . koinimn zamanında uyanıp ustesinden geldigi bloke olayı vs yasayabilir bitkapital bu hesaplarla ilgili .

benim amacım burda kimseye camur atmak degil . ama bitkapital ekibini bu konuda uyarıyorum  . koinimdeki bu tip hesaplar oraya kaydı bu yuzde 99.99 gerceklikle sabittir  . bunları ayıklasınlar . kimseyi magdur etmesinler . duzgun bir is yapıyormus gibi de koinmden gelen bu hesaplarla artan işlem hacimlerini bir iş yapıyormus gibi lanse etmesinler . cunku ben yakalarım bunu . herkesden kacar benden kacmaz .

bana paribu ve paparayı ovdugum icin bu sirketlerle baglantılı oldugum iftirasını atan sayın onur atam a yani runomata ya ozellikle ustunu basa basa belirtirim bunu .

3 kurus para kazanıcam diye yatırımlarınızı riske atmayın . paribu ve koinim bitkapitalden daha iyi secim su an icin ne olursa olsun .

kamuoyuna saygıyla duyurulur

bu acıklamaları koinim yapmıyor ben yapayım bari .

haa bu sahıs simdi benim koinim ekibiyle baglantılı oldugumu da yazabilir bastan diim de ben Smiley
runomata
Full Member

Activity: 134
Merit: 101

View Profile WWW
February 28, 2017, 08:58:17 PM

Konuyu meşgul etmek istemem ama ismim geçip duruyor.. Bir görünüp gidiyorum.. Smiley

Bitkapital.com, yatırım yaptığım işlerden birisidir.
Haziran 2016 da yapılan ICO ile herkesin hissedarı olabileceği merkezi olmayan bir borsa girişimine yatırım yaptım. Sahibi, kurucusu değilim. 15-16 hissedardan biriyim. Menfaatlerini korumak için gerekeni yaparım.

Paribu ile hiçbir husumetim bulunmamaktadır. O gün bitcoinci isimli arkadaşa söylediklerimi burada da tekrar edeyim. Zaten yazdıklarım herkese açık şekilde Bitkapital Telegram Sohbet kanalında yer almaktadır.
"Açıldığı gün 200,00 BTC hacimle Bismillah diyen borsanın hacmi gerçek değildir. Dikkatli olun!" dedim...
Sahte hacim konusu zaten borsanın kendi başlığında ve farklı yerlerde herkes tarafından tartışılmış ve kabul görmüştür.
Bunun dışında paribu ile ilgili hiçbir ön yargım bulunmamaktadır. Hiçbir ortamda hacim konusu dışında beyanım olmamıştır. Ayrıca henüz üye değilim, kullanmadım bilmiyorum. Başarılarının devamını diliyorum.. Umarım hep birlikte kalıcı olur ve eko sistemin farklı ihtiyaçlarını farklı yollarla karşılarlar diğer tüm girişimlerle birlikte...

Koinim ve BTCTürk ile zaten hiçbir husumetimiz olmadığı gibi birbirimizi tanır ve iyi biliriz.

Peki bitcoinci.com kimdir?

Bu alemde kaç kişiyiz ki zaten demiş kendisi,
Sayın Bitcoinci kimliğini açıklamalı, kim olduğunu göstermeli ki niye bu çıkışları yaptığını anlayalım... Daha önce kendisine söylediğim gibi kimliğini herkese açıklasın ki, buraların grande patron? u olarak bir saygısızlık ettiysek özürümüzü dileyip haddimizi bilelim... Ben kimle konuştuğumu bileyim ki söylenenlerin arkasını araştırıp sordurabileyim etrafıma dimi?  Yoksa böyle havaya konuşup kalıyorum...

Kişisel bilgilerini gizli tutmak istediği sürece buna saygım gereği  kimliğini ben açıklamayacağım.  Ama topluluk içinde kimliği gizli olduğu sürece açıkça kimliğini bildiği kişiler hakkında söylediği şeylere dikkat etmek zorunda! Fikirleri haksız ve mesnetsiz ithamlar ve iftiralar halini almamalı... Ben ortadayım, bitcoinci perdenin arkasında (satoshi edalarıyla Smiley)
Söylediklerinin arkasında durabilecek şekilde ortada olsun, adımla konuşayım.
Adımı orada burada ağzınıza alıp duruyor. Telegramda da aaynı tavrı sergilemişti. Hangi konuda zarar verdim? Herhangi bir işine mi taş koydum bu arkadaşın? Şahsi olarak tanımam etmem, hayırdır? Bizim bu eko sistem için yaptıklarımız ortadadır. Benden eski olduğuna göre (since 2012) eko sistem için yaptığı işleri bilmek isterim.

Şimdi;
Eko sisteme ilişkin görünen tek işi bitcoinci.com gibi duruyor.. 2012 yılından bu yana sahipli olan domain Nisan 2016'de açılmış görünüyor.. Öncesine ilişkin arşiv kaydı yok... Buralardaki 5 yıllık "grande patronluğunun kanıtı" 2012 tarihli domain değildir umarım?

Sayın bitcoinci size de sorularım var.
Yaptığınız işler bunlar mı?
https://www.facebook.com/bitcointurkiyesatis/ Bu hesap size mi ait?
https://www.facebook.com/bitcoinci05424343871?pnref=story Bu hesap size mi ait?

Ha bir de...  Coinspace işi yaptınız mı? Yapıyor musunuz? Siz ve/veya yakın bir akrabanız Coinspace Network işi yapıyor musunuz?
Yoksa bu yazı yüzünden mi adım her yerde ağzınızda? http://coin-turk.com/coinspace-nedir-yatirim-yapilir-mi
Grande Patron?

Kusura bakmayın, Koinim özel başlığında gereksiz yer kapladım... Adım geçtiği için cevap vermek zorunda kaldım.
*Bu arkadaş kimliğini açıklamadığı sürece başka cevap vermeyeceğimi bilmesini isterim. Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: