Bitcoin Forum
April 28, 2017, 12:37:34 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.14.1  [Torrent]. (New!)

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: btc kartica  (Read 5517 times)
Merex90
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
April 23, 2017, 03:28:21 PM

Pozdrav, ja sam iz BiH i htio bi vas pitati da li je neko imao problema s poreznom s ovim karticama? Ja bih volio neku s sto vise anonimnosti upravo zbog toga...novci nisu nelegalni i dolaze od freelancinga sto bih mogao dokazati ako bi doslo do problema...da li neko ima iskustva s ovime, kako izbjeci? Da li postoje neki mjesecni limiti koje ne treba prelaziti da bi bio ispod radara i slicno...do sad sam isplacivao preko SKRILLA itd ali novi fee-s su katastrofa, a i poslodavcu vise odgovara da mi placa u bitcoinima. Hvala unaprijed ako neko zna vise moze mi se javiti privatnom porukom ili napisati ovdje!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1493383054
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1493383054
Reply with quote  #2

1493383054
Report to moderator
1493383054
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1493383054
Reply with quote  #2

1493383054
Report to moderator
spatifilium
Member
**

Activity: 98

View Profile
April 23, 2017, 05:52:04 PM

Pozdrav, ja sam iz BiH i htio bi vas pitati da li je neko imao problema s poreznom s ovim karticama? Ja bih volio neku s sto vise anonimnosti upravo zbog toga...novci nisu nelegalni i dolaze od freelancinga sto bih mogao dokazati ako bi doslo do problema...da li neko ima iskustva s ovime, kako izbjeci? Da li postoje neki mjesecni limiti koje ne treba prelaziti da bi bio ispod radara i slicno...do sad sam isplacivao preko SKRILLA itd ali novi fee-s su katastrofa, a i poslodavcu vise odgovara da mi placa u bitcoinima. Hvala unaprijed ako neko zna vise moze mi se javiti privatnom porukom ili napisati ovdje!

Nemožeš imati problema ako kartice nisu verificirane, tj. ako ne zahtjevaju verifikaciju jer možeš napisati ime i prezime koje god želiš, a pošto ne šalješ dokumente i da koristiš pravo ime nitko nemože dokazati da si ti zapravo korisnik te kartice ako nema verifikacije.
Veči je problem u naknadama što uzimaju za te kartice, i neverificirani računi mogu podići najviše 2500 $ i onda moraš naručiti novu karticu, naravno opet ju platit nekih 15 $ i opet možeš dići toliku svotu.
U zapadnom svjetu to je jedna prosječna plaća pa nisu toliko rigorozni, ta kartica je u biti kao gift card jer je ograničena i kad joj potrošiš limit možeš ju bacit, to što je u našim krajevima to puno novaca to je drugi padež.

▄ ▀ ▄ ▀   LET'S THINK ABOUT THE FUTURE   ▀ ▄ ▀ ▄
●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●   WhyFuture.com   ●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●▬●
A Blog That Discusses About Artificial Intelligence, The Future, Ethics on AI, and more
Merex90
Newbie
*

View Profile
April 23, 2017, 06:28:39 PM

Nemožeš imati problema ako kartice nisu verificirane, tj. ako ne zahtjevaju verifikaciju jer možeš napisati ime i prezime koje god želiš, a pošto ne šalješ dokumente i da koristiš pravo ime nitko nemože dokazati da si ti zapravo korisnik te kartice ako nema verifikacije.
Veči je problem u naknadama što uzimaju za te kartice, i neverificirani računi mogu podići najviše 2500 $ i onda moraš naručiti novu karticu, naravno opet ju platit nekih 15 $ i opet možeš dići toliku svotu.
U zapadnom svjetu to je jedna prosječna plaća pa nisu toliko rigorozni, ta kartica je u biti kao gift card jer je ograničena i kad joj potrošiš limit možeš ju bacit, to što je u našim krajevima to puno novaca to je drugi padež.

Izvini gledao sam po netu i najvise sto sam vidio da neka ima limit je 1000$ ili 1000E, i u pravu si ovo se isplati nama...ako imas link neke koja ima toliki limit bio bih zahvalan, mada opet razmisljam kakva crna BiH i pracenje takvih stvari i na iskusenju sam da idem direktno na devizni tekuci samo cu se raspitati koliki je limit da se ostane ispod radara Cheesy...steta sto nema SKRILL kartica za BiH vise ili Neteller to bi rijesilo sve probleme, a isplate na Visa Electron su im postale pretjerano skupe nabere se na 11%...
spatifilium
Member
**

View Profile
April 23, 2017, 06:35:44 PM

Jesi li pročitao 1 stranicu od ove teme gdje imaš SpectroCoin, Wirex i CoinsBank debitne kartice za njih netreba verifikacija koliko vidim, ja imam cryptopay karticu ali oni sad traže verifikaciju (za HR neznam kakvi su propisi za BiH), ali kad sam ju ja uzimao nisu tražili tako da sam imao sreće što se toga tiče, a mislim da sam ju uzeo preko promo bona od nekoga isto što stanuje u BiH i rekao mi je da svuda radi i bio je u pravu visa nigdje ne zakazuje.

Mogučnosti ima puno i svakim danom se pojavljuju novi platni procesori samo ih treba naći.

A Blog That Discusses About Artificial Intelligence, The Future, Ethics on AI, and more
loky4i4
Newbie
*

Activity: 19

View Profile
April 24, 2017, 02:20:33 PM

ja sam uzeo na cryptopay prije 3 tjedna , nisu trazili verifikaciju tek sam sad procitao postove sa prve stranice
Merex90
Newbie
*

View Profile
April 24, 2017, 04:49:00 PM

Nazalost izgleda da sam malo zakasnio Smiley  Smiley sad svi traze verifikaciju bas steta...mozda cu vidjeti da kupim od nekoga ko je vec uzeo a da mu vazi dugo.
spatifilium
Member
**

View Profile
April 24, 2017, 08:53:28 PM

Nazalost izgleda da sam malo zakasnio Smiley  Smiley sad svi traze verifikaciju bas steta...mozda cu vidjeti da kupim od nekoga ko je vec uzeo a da mu vazi dugo.

Mislim da sci onda traže verifikaciju za Balkanske zemlje samo, ako možda imaš nekog kolegu ili rodbinu u Njemačkoj, Austriji ili nekoj drugoj zemlji da ti oni tamo naprave acc i naruče karticu i onda pošalju, jedino što će ti onda uzimati malo više provizije mislim i to samo za podizanje keša na bankomatu a za struganje kartice na POS-u su naknade manje više iste.

campica
Member
**

Activity: 112

View Profile
April 26, 2017, 04:21:40 PM

Jucer stigla kartica sa cryptopay.me , 11 dana od kada sam je narucio.. Stavio sam gore nesto BTC-a za probu i danas na benzinskoj platio bez problema..

tako da sam zadovoljan .. Platio sam $54,05 plus mi uzelo proviziju od $1,62.  Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.