Bitcoin Forum
May 10, 2024, 03:46:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Anında Bitcoin Alım - Satım İşlemleri - bilenyok Güvencesiyle..  (Read 2147 times)
bilenyok (OP)
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
March 08, 2017, 11:25:02 PM
Last edit: March 09, 2017, 01:59:38 PM by bilenyok

7/24 Düşük - Yüksek miktarlarda Bitcoin Alım - Satım İşlemleri

BİR SÜRELİĞİNE KESİNLİKLE ESCROWSUZ ALIŞ - SATIŞ YAPILMAYACAKTIR.

Talep ettiğiniz miktar ve güncel kur için pm veya skype ile iletişime geçebilirsiniz.

İşlemlerimiz preev kuru ve düşük komisyonlarla anında yapılmaktadır.

Güven sorunu yaşayan arkadaşlar için R10 üzerinden alışverişi gerçekleştirebiliriz.

R10 Profil Linkim: http://www.r10.net/members/52527-bilenyok.html

R10 Satış Konum: http://www.r10.net/coin-sistemleri/1698437-bitcoin-alim-satim-islemleri-bilenyok-guvencesiyle.html
1715355969
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715355969
Reply with quote  #2

1715355969
Report to moderator
1715355969
Hero Member
*

Ignore
1715355969
Reply with quote  #2

1715355969
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715355969
Hero Member
*

Ignore
1715355969
Reply with quote  #2

1715355969
Report to moderator
1715355969
Hero Member
*

Ignore
1715355969
Reply with quote  #2

1715355969
Report to moderator
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
March 09, 2017, 07:36:11 AM

Talep ettiğiniz miktar ve güncel kur için pm veya skype ile iletişime geçebilirsiniz.

İşlemlerimiz BlockChain güncel kuru ve düşük komisyonlarla anında yapılmaktadır.

Güven sorunu yaşayan arkadaşlar için R10 üzerinden alışverişi gerçekleştirebiliriz.

R10 Satış Konum: http://www.r10.net/coin-sistemleri/1698437-bitcoin-alim-satim-islemleri-bilenyok-guvencesiyle.html

ilk mesaj ve bilenyok güvencesi Smiley

devletten sağlam güvence valla, ben bi 20-30 btc alırım Smiley

bu arada r10 a pek itibar edilmiyo bu sitede bilginiz olsun.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
March 09, 2017, 07:40:00 AM

O kadar anonimsiniz ki nickinizi bile bilenyok:-)

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1289
Merit: 592

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
March 09, 2017, 07:44:19 AM

BlockChain güncel kurunu öğrenebilir miyim? Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 09, 2017, 08:27:25 AM

arkadaş ole bir giriş yapmışki sanırsın  microsoft btc satıyor. R10da uzun süredir btc satıyor sandım. Linke tıkladım dün açmış başlığı Smiley
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
March 09, 2017, 08:41:46 AM

Blockchain güncel kuru nedir yahu Cheesy Cheesy
bilenyok (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2017, 11:40:41 AM
Last edit: March 09, 2017, 12:15:55 PM by bilenyok

İşlemlerimiz BlockChain güncel kuru ve düşük komisyonlarla anında yapılmaktadır.

ilk mesaj ve bilenyok güvencesi Smiley

devletten sağlam güvence valla, ben bi 20-30 btc alırım Smiley

bu arada r10 a pek itibar edilmiyo bu sitede bilginiz olsun.

R10'a itibar edilmiyor derken? Oradan yapılan alışverişler mars'tan mı yapılmış olarak kabul ediliyor bu sitede, söyleyin de bilgim olsun.

500 kişiyle ticaret yapmış ve hepsinde sorunsuz alışveriş tamamlamış biri olarak, size ne kadar güveneceğimi nasıl anlayabilirim r10'dan başka, hurriyet.com.tr manşet haberlerinden mi?

O kadar anonimsiniz ki nickinizi bile bilenyok:-)

r10 profil linkim yazan kısımdaki www. ile başlayan site adresini tarayıcınızın adres çubuğuna kopyala / yapıştır yapıp enter tuşuna basın. Ekranınızda beliren yeşil 01 rakamlarının ardından anonimlikten kurtulup göğe yükseleceksiniz.

BlockChain güncel kurunu öğrenebilir miyim? Smiley

http://preev.com/btc/try

Burda ne görüyorsan o kur + komisyon.

arkadaş ole bir giriş yapmışki sanırsın  microsoft btc satıyor. R10da uzun süredir btc satıyor sandım. Linke tıkladım dün açmış başlığı Smiley

http://www.r10.net/ticaret/52527

Saygılar.

Blockchain güncel kuru nedir yahu Cheesy Cheesy

Bitcoin almak istediğin an blockchainde 1 btc ne akdar yazıyorsa o miktardır ayol.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 09, 2017, 11:49:59 AM

escrow da kullanmazsın sen allah bilir Smiley
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
March 09, 2017, 12:18:06 PM

escrow da kullanmazsın sen allah bilir Smiley

Hocam arkadaş kullanıyormuş escrowdan, ancak komisyonu preevden biraz fazla Smiley skypetan konustuk biraz.
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 09, 2017, 12:19:13 PM

iyi yazmışında "blockchain kuru" değil o. "preev kuru" denir. blockchain ne bir borsa nede bir para birimidir. blockchain'in kuru olmaz değeri olmaz fiyatı olmaz. bknz: https://en.wikipedia.org/wiki/Blockchain_(database)

r10'a itibar edilmiyor derken, r10'da ne kadar ticaret yapmışsanız yapın burada yeni üyesiniz ve "yeni üye güvencesiyle" gibi bir tabir havada kalıyor. bu yüzden r10'da dolandırmanız yada binlerce ticaret yapmanız bakış açımızı değiştirmeyecek. bknz: MesutCan

hayırlı satışlar dilerim.
bilenyok (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2017, 12:21:21 PM

iyi yazmışında "blockchain kuru" değil o. "preev kuru" denir. blockchain ne bir borsa nede bir para birimidir. blockchain'in kuru olmaz değeri olmaz fiyatı olmaz. bknz: https://en.wikipedia.org/wiki/Blockchain_(database)

r10'a itibar edilmiyor derken, r10'da ne kadar ticaret yapmışsanız yapın burada yeni üyesiniz ve "yeni üye güvencesiyle" gibi bir tabir havada kalıyor. bu yüzden r10'da dolandırmanız yada binlerce ticaret yapmanız bakış açımızı değiştirmeyecek. bknz: MesutCan

hayırlı satışlar dilerim.

Üslup doğru olduğu sürece her türlü yoruma açığım. Bilgilendirme ve eleştiriniz için teşekkür ederim hocam.
torrentco
Sr. Member

View Profile
March 09, 2017, 12:36:57 PM

500 kişi ile alışverş yaptın ama blockchain kuru diye birşey olmadıgını şimdi ogrendin oyle mi?dogru mu anladık?
bilenyok (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2017, 12:44:44 PM

500 kişi ile alışverş yaptın ama blockchain kuru diye birşey olmadıgını şimdi ogrendin oyle mi?dogru mu anladık?

Arkadaşım zorun ne? Geçmişte ne yaşadıkta gelip burada bu tavırlara giriyorsun?

Blockchain'de 1 btc ne kadar görünüyorsa alım-satım işlemleri sırasında o miktardan gönderirim diyorum sana, bunu da blockchain kuru olarak ifade etmeye çalışıyorum. Sen ne demek istediğimi anladığına göre sorun yok değil mi? Ben gelipte noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakılır, bunu bile bilmekten acizsin, ilkokul okumadın mı diye sana ergen triplerine giriyor muyum?

Şimdi usulca uzaklaş konumdan.
torrentco
Sr. Member

View Profile
March 09, 2017, 12:48:53 PM

geçmşte ne yaşıcaz hacı.günde kırk tane mal burda baslık açıyor bitcointalkda senin gibi daha bugun uye olup.
bilenyok guvencesi ne lan dalga mı geçiyorsun sen?boyle gerizekalıca başlık açarsan boyle dalga konusu olursun.
hadi s..tir git şimdi benim asabımı bozma daha fazla.

lodos2005
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 09, 2017, 12:52:50 PM

ticaret farklı bir konu "işten anlamak" farklı bir konu. adam işin ticaretinde terimleri bilmesi büyük bir sorun teşkil etmemeli. başlıkta "bitcoin geliştirme işleri yapılır" tarzı teknik bir yazı yok. bence işin bakılacak odak noktası "güven" olmalı zaten arkadaş konuyu güncellemiş uzatmanın anlamı pek yok.
lodos2005
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 09, 2017, 12:53:34 PM

geçmşte ne yaşıcaz hacı.günde kırk tane mal burda baslık açıyor bitcointalkda senin gibi daha bugun uye olup.
bilenyok guvencesi ne lan dalga mı geçiyorsun sen?boyle gerizekalıca başlık açarsan boyle dalga konusu olursun.

Shocked aferim. babanın forumuydu burası millete siktir çekiyon. ondan sonra millet preev+10% diyince ağlıyorsun. rekabet olmadıça fiyat yüksek kalır. böyle işin ticaretinde olan adamlarıda kovarsan biz kime btc satcaz?
bilenyok (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2017, 12:59:39 PM

Klavyenle ne güzel kükremişsin sen öyle, aslan parçası seni.
torrentco
Sr. Member

View Profile
March 09, 2017, 01:03:06 PM

ticaret farklı bir konu "işten anlamak" farklı bir konu. adam işin ticaretinde terimleri bilmesi büyük bir sorun teşkil etmemeli. başlıkta "bitcoin geliştirme işleri yapılır" tarzı teknik bir yazı yok. bence işin bakılacak odak noktası "güven" olmalı zaten arkadaş konuyu güncellemiş uzatmanın anlamı pek yok.

yav hocam adam baştan aşağı uckagıt kokuyor sen işten anlamadıgı için sorun teşkil etmemeli diyorsun.
biz sadece ona gonderme yaptık.adam diyorki 500 den fazla kişiyle işlem yaptım blockchain kurundan satarım diyor!?
foruma dün üye olmuş.
referans gosterdiği r10 daki başlıgıda dün açmış.
yukarıda eleştiri yazanlara verdiği cevaplara bak birde bize ergen diyor.
tek olayı işten anlmamak olsa keşke senin dediğin gibi.
lodos2005
Sr. Member

Hakan Yavuz

View Profile WWW
March 09, 2017, 01:20:49 PM

yav hocam adam baştan aşağı uckagıt kokuyor sen işten anlamadıgı için sorun teşkil etmemeli diyorsun.
biz sadece ona gonderme yaptık.adam diyorki 500 den fazla kişiyle işlem yaptım blockchain kurundan satarım diyor!?
foruma dün üye olmuş.
referans gosterdiği r10 daki başlıgıda dün açmış.
yukarıda eleştiri yazanlara verdiği cevaplara bak birde bize ergen diyor.
tek olayı işten anlmamak olsa keşke senin dediğin gibi.

doğru okumak ve doğru anlamakla ilgili aslında herşey. adam 500 kişiye btc sattım vs dememiş 500 kişiyle ticaretim oldu buda r10 profilim demiş. bizde ona "r10'a itibar etmiyoruz. istersen 1000 adet işlemin olsun burada yeni üyesin. aynı şey bizim içinde geçerli biz burada 1000 kişiyle ticaret yapalım r10'da da bize böyle diyecekler" dedik. blockchain kurununda olmadığını söyledik oda bizi dikkate aldı. şimdi sıra geldi adamla ticaret yapaya. bu konuda güven yada güvensizlik oluşturacak hiç bir şey yok benim için. bana göre arkadaş nötr. ve hiç bir yanlışı olmamasına rağmen böyle ticaret yapmaya kalkan adamları forumdan kovarsak kimseye btc satamayız. yada sizinde şikayet ettiğiniz üzere preev+10% kurla çalışırlar. biraz saygı çerçevesinde eleştirmek lazım.

mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
March 09, 2017, 01:26:36 PM

öncelikle giriş fazla iddialı başka forumlarda yaptıklarınız burayı bağlamıyor nitekim adı geçen forumdan gelenler genelde burdakileri çarpmalarıyla ünlüdür.
şuan bizim için anonim olmakla beraber güvenilir değilsiniz hatta tüm bunlar newbie üyelikte birleşince %90 dolandırıcı olarak görüleceksiniz.

peki güven nasıl sağlanır ilk konu olarak satış konusu açıp şu bu güvencesiyle demek yerine forum üyelerini tanıyıp pazar alanında şahıslarla alış satış yapıp bu forumdan gerekli referansı kazanmanız gerekiyordu.

size ve diğer okuyan arkadaşlarada önerim kesinlikle escrowsuz alış satış yapmayın.
torrentco
Sr. Member

View Profile
March 09, 2017, 01:29:20 PM

doğru okumak ve doğru anlamakla ilgili aslında herşey. adam 500 kişiye btc sattım vs dememiş 500 kişiyle ticaretim oldu buda r10 profilim demiş.

sen burda ne yazdıgını anlıyor musun?
hani ben anlamıyormuşum ya okudugumu sen bi anlat bu cumleden mantıklı nasıl bir sonuç cıkarabilecegimizi.

adam bugun uye olmuş bilenyok guvencesi ile bitcoin satıyorum diyor.r10 nicki veriyor ordada konuyu dun açmış.sen diyorsun ki bende sorun yok herşey nötr.

buyur kardeş bolbol ticaretini yap bilenyok garantisi ile seni tutmayalım.
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
March 09, 2017, 01:33:40 PM

öncelikle giriş fazla iddialı başka forumlarda yaptıklarınız burayı bağlamıyor nitekim adı geçen forumdan gelenler genelde burdakileri çarpmalarıyla ünlüdür.
şuan bizim için anonim olmakla beraber güvenilir değilsiniz hatta tüm bunlar newbie üyelikte birleşince %90 dolandırıcı olarak görüleceksiniz.

peki güven nasıl sağlanır ilk konu olarak satış konusu açıp şu bu güvencesiyle demek yerine forum üyelerini tanıyıp pazar alanında şahıslarla alış satış yapıp bu forumdan gerekli referansı kazanmanız gerekiyordu.

size ve diğer okuyan arkadaşlarada önerim kesinlikle escrowsuz alış satış yapmayın.

yazmak istediğim ama üşenip yazamadıklarımı gayet güzel belirtmişiniz Smiley
bilenyok (OP)
Newbie
*

View Profile
March 09, 2017, 01:59:03 PM

@lodos2005, Mantıklı düşünebilen insanlar görmek sevindirici. Görüşlerini dile getirdiğin için de teşekkür ederim.

Forumda r10 kötü bir üne sahipmiş anladığım kadarıyla. Bu nedenle, sizin tarafınızdan baktığımda evet dediğinizde haklısınız güvenilir değilim bu forum içerisinde. Fakat bu dolandırıcı olduğum anlamına gelmez değil mi hocam? Şüpheli yaklaşmakta fayda var belirli bir referans elde edene kadar ancak bazıları tarafından direk dolandırıcı damgası yapıştırılması felaket derecede sinir bozucu bir durum. Benim açımdan bakın olaya bir de lütfen.

Doğru söylemişsiniz, direk satış konusu açmaktansa bahsettiğiniz yolu izleseydim bu tarz kişilerin saldırısına uğramayacaktım.

SON OLARAK BENİM İÇİN EN ÖNEMLİ GÜNCELLEMEYİ PAYLAŞIYORUM,

Bitcointalk.org forumu içerisinde bir süre KESİNLİKLE ESCROWSUZ ALIŞ - SATIŞ YAPMAYACAĞIM.

Aksini belritmediğim sürece, escrow isteyipte olumsuz dönüş yaptığım bir kişi olursa ekran görüntüsüyle bu konu altından paylaştığı takdirde forumdan süresiz uzaklaştırılmamı rica ediyorum.

Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: