Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:23:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: r10 davetiye nasıl edinebilirim  (Read 2276 times)
raskolnberg (OP)
Full Member

Activity: 222
Merit: 100

View Profile
March 11, 2017, 04:06:47 PM

arkadaşlar internet sitesi falan açmak istiyorum benzeri projelerim var ve en iyi wm sitesi r10 fakat üye olamıyorum davetiye gerekiyor ne yapabilirim Sad
1714047827
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714047827
Reply with quote  #2

1714047827
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714047827
Hero Member
*

Ignore
1714047827
Reply with quote  #2

1714047827
Report to moderator
1714047827
Hero Member
*

Ignore
1714047827
Reply with quote  #2

1714047827
Report to moderator
1714047827
Hero Member
*

Ignore
1714047827
Reply with quote  #2

1714047827
Report to moderator
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
March 13, 2017, 02:49:37 PM

Saflığa yatmayabilirsiniz mesela. Yani R10 davetiyesini kimse bedavaya vermiyor kimseye. Satın almanız gerektiğinin farkındasınız değil mi? Wink
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
March 14, 2017, 11:10:47 AM

Elimde 1 adet davetiye var ama elmas değerindeymiş gibi benim gözümde Roll Eyes Bu yüzden kıyamıyorum  Grin Cheesy
nyks
Full Member

Activity: 196

View Profile
March 14, 2017, 01:44:27 PM

Elimde 1 adet davetiye var ama elmas değerindeymiş gibi benim gözümde Roll Eyes Bu yüzden kıyamıyorum  Grin Cheesy
Davet ettiğiniz kişi dolandırıcılık yaparsa sizde banlanıyorsunuz yani davet ettiğniz kişiden de sorumlusunuz o yüzden bende kıyamıyorum.  Grin
bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
March 14, 2017, 02:22:48 PM

evet kefil olma olayı var 
aklıma gelmişken bakayım dedim  3 adet davetiye var
ama kimseye göndermiyorum profilim ziyan olmasın diye..
baya kişi davet etmişim hepsi ban yemiş. 
o zamanlar kefil olma olayı yoktu allahtan Smiley

10 kişiden 7 si ban yemiş...
http://www.r10.net/members/47431-bytrislasis.html
gorkem
Hero Member

Activity: 868
Merit: 502

View Profile
March 14, 2017, 02:23:41 PM

bu r10 sıstemıne oldum olası uyuz oluyorum sankı bole yapınca dolandırıcılar gelmıyor..aakıllı olun dolandırımayın arkadas
bytrislasis
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
March 14, 2017, 02:26:40 PM

bu r10 sıstemıne oldum olası uyuz oluyorum sankı bole yapınca dolandırıcılar gelmıyor..aakıllı olun dolandırımayın arkadas

aslında güzel site  ama yönetim kötü....
çok ekmeğini yedim,  işi biliyorsan güzel kazanabileceğin sitelerdendir...
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
March 14, 2017, 04:20:25 PM

Davetiye şeklinde olunca dolandırıcılık minimuma iniyor hatta sıfıra iniyor. Kimse hesabına kıyamıyor R10'da ben dahil herkes... Ban yiyenler forum kurallarına uymamaktan genelde yiyorlar.
Orada 2-3 yılı geçirmiş bir kişi hiç ticaret puanı olmamış olsun yinede gözüm kapalı ticaret yaparım, bu kadar net söylüyorum.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 15, 2017, 08:24:57 AM

Arkadaşlar dikkatli olun derim banada birisi R10 davetiye yollayacam sana demişti onlan baya başka forumda falan sohbet etmiştik hani bende R10 falan davetiye falan arıyordum o zamanlar site falan işlerim oluyordu o aralar çok ilgileniyordum reklamdır,wordpress falan derken arkadaş bana davetiye yollayacam demesine rağmen yollamamıştı defalarca kez iletişime geçsemde zaten parayla alıcaktım.

Paso beni oyaladı sonrada ortadan kayboldu belkide buda dolandırıcılıktır parayı alıp kaçacaktır kim bilebilir. Davetiye alacak kişiler dikkatli olmalı derim birde şimdi davetiye verecek insanlar karşısındakine güvenmeme olayları oluyor buda ayrı bir sorun desem yeridir.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
March 15, 2017, 12:29:55 PM

Davetiye şeklinde olunca dolandırıcılık minimuma iniyor hatta sıfıra iniyor. Kimse hesabına kıyamıyor R10'da ben dahil herkes... Ban yiyenler forum kurallarına uymamaktan genelde yiyorlar.
Orada 2-3 yılı geçirmiş bir kişi hiç ticaret puanı olmamış olsun yinede gözüm kapalı ticaret yaparım, bu kadar net söylüyorum.

Buna maalesef kesinlikle katılmıyorum, çok yanlış bir yaklaşım. Davetiyelerin ve üyeliklerin sadece istenen parayı ödeyen kişiye satıldığı bir sistemde nasıl bu kadar yüksek bir güvenden bahsedilebilir ki?
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
March 15, 2017, 02:07:10 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1827878.new#new
Davetiye vardır 1 aet satılık ilginenlere.

signature not found.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
March 15, 2017, 05:04:19 PM

Siz güzel bir proje yaptınızda sanki r10 yüzünden satamadınız, r10 sadece bir forum.. Olsada olur olmasada olur... Bence sadece bilgi paylaşımında faydalı olduğunu düşünüyorum ki  onuda yeni üye kabul etmeyerek yok ediyorlar sonra gavur yapıyor biz neden yapamıyoruz diye bi tarafımızı yırtıyoruz, iş dolandırıcılık falan değil, madem üyelikleri ücretli yapsınlar ama yok  g*t kılları güya forumu farklı kılmak istiyorlar... Cheesy bi tarafımla gülüyorum... Cheesy
Hacklenmesi  gereken bir forum verileri silinsin sonra o davetiyeleri matbaya bastırsınlar Cheesy
erhenginn
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
March 15, 2017, 07:11:57 PM

Satın alınarak alınan davetiye de ban sebebidir
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
March 15, 2017, 08:25:12 PM

Siz güzel bir proje yaptınızda sanki r10 yüzünden satamadınız, r10 sadece bir forum.. Olsada olur olmasada olur... Bence sadece bilgi paylaşımında faydalı olduğunu düşünüyorum ki  onuda yeni üye kabul etmeyerek yok ediyorlar sonra gavur yapıyor biz neden yapamıyoruz diye bi tarafımızı yırtıyoruz, iş dolandırıcılık falan değil, madem üyelikleri ücretli yapsınlar ama yok  g*t kılları güya forumu farklı kılmak istiyorlar... Cheesy bi tarafımla gülüyorum... Cheesy
Hacklenmesi  gereken bir forum verileri silinsin sonra o davetiyeleri matbaya bastırsınlar Cheesy

Nerden başlasam bilemedim.

Doğru cümlelerinizde var doğru olmayan cümlelerinizde hocam.

Olsada olur olmasada olur demek için r10'un karşısına büyük bir webmaster forumu çıkması gerekir. Eğer çıkamıyorsa olmasada olur demeyeceksiniz.

Sebebi r10 bir frmtr veya genel forum değil ciddi ticaretler dönüyor o ortamda.

Yorumunda bazı cümlelere şiddetle  katıldım hocam. Amerika uzayda yaşam kuracak bizim insanımız forumu bile yönetmesi beceremiyor.

Moderatörler başkanlık sistemini getirmişler foruma ben ne dersem o olacak şeklinde bir anlayış var.

Haksız yere banlananlar, atılan maillere cevap verilmemesi, açılan konulara moderatorlerin s!klememesi sanki gümbürtüye gidebilirsiniz izlenimi veriyor.

Becemiyoruz bu forum işini r10 demiyorum sadece diğer forumlarda öyle.

Yanlış anlaşılma olmasın sitemim kişilere değil, biz bir bilgiyi bile paylaşamıyoruz, iş ticaretse  mutlaka güzel işler denk geliyordur, kendimde web tasarımla fazlaca haşır neşirim ilk zamanlarda herkes gibi benimde desteğe ihtiyacım vardı, r10 dan bi nebze olsada yararlanmış olabilirim ama genel anlamda diğer webmaster sitelerinden destek aldım saolsunlar adam eni konu tw ile pc me bağlanıp kod da yazdı... Ha şuan çok fazla ilgilenemesemde, arkamızda bir nesil yetişiyor ve bilgisayarı sadece oyun oynama aracı olarak görüyor, hani şaka değil gerçektende bu şekilde, kendim net kafe işletiyorum 15 - 18 yaş arasındaki genç çatır çatır cs go, warframe, lol yada benzer strateji oyunları oynarken bir flash belleğe dosya kopyalamayı beceremiyor. Şimdi bu gençlere bilgisayar hakkında bişeyleri aşılamak istiyorsun yapıyorumda, ama gel gelelim  tam anlamında olmasa bile azıcık destek gerekli bunu forumlar face grupları vs.. Bu tarz yerlerden yardım alarak yapmak gerekiyor, bizim adı webmaster forumu olan  web sayfalarımız  insanlarla bi güzel kafa buluyor... İngilizce kaynaklara yöneliyorsun, tüm eğitimimiz on numaraya bu seferde dil sıkıntımız çıkıyor... Diyeceğim herkes g*t kurtarma derdinde.. Sitemim buna...

echo 'BİLGİ ERİŞİLEBİLİR OLMALI';
raskolnberg (OP)
Full Member

Activity: 222

View Profile
March 17, 2017, 10:00:24 PM

Saflığa yatmayabilirsiniz mesela. Yani R10 davetiyesini kimse bedavaya vermiyor kimseye. Satın almanız gerektiğinin farkındasınız değil mi? Wink

Hocam durumu öyle bir açıklamışsınız ki...

Ben arkadaşa dün özel mesaj yoluyla ulaştım fakat bana geri dönüş yapmadı.

hocam ilginize teşekkür ederim araştırmalarıma göre sakın satın almayın eninde sonunda ban sebebi diyor, ikincisi üniversite öğrencisiyim kıt kanaat geçiniyorum ve r10 dan iş alarak harçlık çıkartırım diye düşünmüştüm geçmişte bazı internet sitesi vb. girşimlerim olmuştu bu sebepten r10 un en uygun yer olduğunu biliyorum forumda fazla takılmadığım için ise geri dönüş yapamadım keşke daha düzgün imasız yazmış olsaydınız ..
manilafortuna
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
March 18, 2017, 02:59:42 AM

R10 uzar
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
March 20, 2017, 02:03:35 PM

Amma abarttınız ha sikindirik bir forum r10. Tanıdığım üyelerin hepsi dolandırıcı çıktı hiçbirine bir şey olmadı. Yukarıdaki mesajları okuyan da çok kaliteli elit bir forum sanacak. r10 = dolandırıcı yuvası bu kadar basit.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
March 20, 2017, 03:49:04 PM

R10 sitesiyle çok uğraşmayın derim zaten böyle davetye usulü yapacaklarını bu forum gibi bir durum yaparlar daha kolay olur. Çünkü o şekildede dolandırıcı oluyor bu şekildede sonuçta aynı kapıya çıkıyor.
Nboramir
Sr. Member

Activity: 538

View Profile
April 06, 2017, 11:24:59 PM

Ben de sirf davetiyeleri satmaya bile yanaşmayanlar yuzunden cok.merak.ediyordum.ve epey bi ugrasmistim davetiye almak icin yine de alamadım artik.ugrasmayi.biraktim bitcointalk bize yeter 😁👍
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
April 06, 2017, 11:47:02 PM

Ben de sirf davetiyeleri satmaya bile yanaşmayanlar yuzunden cok.merak.ediyordum.ve epey bi ugrasmistim davetiye almak icin yine de alamadım artik.ugrasmayi.biraktim bitcointalk bize yeter 😁👍

En iyisini yapmışsınız hocam.  Smiley Smiley

R10 falan deniyor da hiç ısınamadım ben oranın ortamına zaten. çok soğuk ve çıkarcı tipler hepsi. en ufak şeyde bile 1 lira kar elde etmeye çalışan kişiler.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: