Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:45:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: MEW Gas Limit  (Read 392 times)
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 12, 2017, 10:04:25 PM

Merhaba arkadaşlar yine ben Cheesy  bi sorum olucak yazdım foruma gas limiti ama yabancı forumlardan sormuşlar anlamadım ordan okuduklarımı.
Ben MyEtherWallet kullanıyorum gas limit 21000 olarak yazıyor bunu en düşük kaç yapabilirim bide az önce fark ettim cüzdan yollarken adresi girince 51bin felan oldu onu ne yapmam gerekiyor bi yardım ederseniz sevinirim teşekkürler cümleten.
1714740334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714740334
Reply with quote  #2

1714740334
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714740334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714740334
Reply with quote  #2

1714740334
Report to moderator
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 12, 2017, 11:31:30 PM

Hocam kendi görüşüm gas limit'ine dokunmamak en iyisi . Bazen gas yetmediği için geri gelebiliyor ve sorunlar çıkarıyor .

Örnek olarak etherdelta'ya gönderim yaparken otomatik 52100 falan yapıyor .

Ama normal bir adrese gönderirken 21000 yapıyor . Bende ellemiyorum . Ama ıcoya falan katılacaksanız 250.000 isteyen ICOlar bile mevcut .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
October 12, 2017, 11:45:34 PM

dokunma bence. zaten 20cent falan alıyor. kullandığı kadarını kullanıyor gerisini hesabına geri yüklüyor. ayarları değiştirip risk almaya gerek yok Cheesy bende baya araştırmıştım ama tam olarak istediğim açıklamaları bulamamıştım

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 13, 2017, 08:02:49 AM

Etherdeltayı yeni kullanmaya başladığım zamanlarda elimdeki bir tokeni satmak için çok iyi bir fırsat yakalamıştım, lokum gibi bir alım emri vardı ama patlattık, başkası sattı. Çünkü varsayılan olarak gas dörtmüş ve hiçbir madenci de dört için döt kaldırmıyor  Grin

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
October 13, 2017, 08:08:16 AM

Gas limitini oynamak riskli işlemler ya çok uzun sürüyor ya da gerçekleşmeyip geri dönüyor beklemekte gereksiz oluyor haliyle bana kalırsa yapılması gereken şey basit dokunmayın kalsın durduğu gibi zaten çok düşük bir işlem ücreti alıyor.
Elysio (OP)
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 13, 2017, 12:31:13 PM

Anladım teşekkür ediyorum. Bana 0.01 Ether yollabilecek varmı MEW Hesabıma 0xDcEfBa3A8B7E6D819bf4201c524Eb0B2d1D81611
cüzdanda coinler var satamıyorum hesabımda 0.01 ether olmadıgı için, coinleri satınca geri atarım yada havale yapabilirim pm den ulaşırmısınız. Teşekkür ederim açıklamar için tekrar.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: