Bitcoin Forum
May 13, 2024, 02:12:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: ALINIK: PayPal ile BTC alınacaktır.  (Read 6894 times)
KartalGrup
Full Member

Activity: 191
Merit: 101

View Profile WWW
March 31, 2017, 01:07:08 PM

çeşit çeşit manyaklar türemeye başladı forumda. Huh

önce ödeme için saol geldi webmoney anonim diyoruz bitcoin diyoruz hesap no banka sakat işler anonim kalacak işlemler karşılıklı güvenle olur sen anlattın ben dinledim whatsapp kapatmak zorundayım telefon numarası yok burdan forumdan yazarsın artık ben şimdi ayarlayacam sana bin lira bitcoin gönderecem parayı gönderirsin web money var diyorsun sorun yok diyorsun tamam güvendim sana sağlam birine benziyorsun nakit sıkıntın yok anladığım kadarıyla rusyadan para getirme sorunun var çözdün bil bitcoin olarak hepsini sana veririm web money yolla yeter sana cüzdan kodu başka verecem aynı cüzdana ödeme yapma

alacak olanlar sizlerede satarım bitcoin çok var elimde deep coin sistemden aktarıyorum acele eden alır

elimde yüklü miktarda bitcoin var acil satılık alacak olanlar 24 saat içinde kullanmalı her transfer farklı cüzdana yapılmalı aynı cüzdana transfer yapılmaz yapılırsa sorun çıkar önce ödeme alırım sonra bitcoin yollarım ödeme webmoney başka ödeme yöntemi kabul etmiyorum güvenmeyenler alışveriş yapmasın en az satış 1000 lira test için önce ödeme yapıp sonra ara aldığım konu linki de burda https://bitcointalk.org/index.php?topic=1829096.0

bitcoin fiyatı 980 dolar bu fiyata hiçbir yerde bulamazsınız. web money ile önce ödeme yaparsınız sonra bitcoin alırsınız beğenen bencen ucuza alır beğenmeyen gider 1100 dolara alır

1oZANGqb96jhKjTGVWFZsyALCeRw5mpZQ
35jahWAD4MupYdmVQFQtVMbfmSrBB78qt9
1ASszmsG61s1AEbqpayGmERoAqst5oiu4u
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ukhalifa
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
March 31, 2017, 01:15:26 PM

çeşit çeşit manyaklar türemeye başladı forumda. Huh

önce ödeme için saol geldi webmoney anonim diyoruz bitcoin diyoruz hesap no banka sakat işler anonim kalacak işlemler karşılıklı güvenle olur sen anlattın ben dinledim whatsapp kapatmak zorundayım telefon numarası yok burdan forumdan yazarsın artık ben şimdi ayarlayacam sana bin lira bitcoin gönderecem parayı gönderirsin web money var diyorsun sorun yok diyorsun tamam güvendim sana sağlam birine benziyorsun nakit sıkıntın yok anladığım kadarıyla rusyadan para getirme sorunun var çözdün bil bitcoin olarak hepsini sana veririm web money yolla yeter sana cüzdan kodu başka verecem aynı cüzdana ödeme yapma

alacak olanlar sizlerede satarım bitcoin çok var elimde deep coin sistemden aktarıyorum acele eden alır

elimde yüklü miktarda bitcoin var acil satılık alacak olanlar 24 saat içinde kullanmalı her transfer farklı cüzdana yapılmalı aynı cüzdana transfer yapılmaz yapılırsa sorun çıkar önce ödeme alırım sonra bitcoin yollarım ödeme webmoney başka ödeme yöntemi kabul etmiyorum güvenmeyenler alışveriş yapmasın en az satış 1000 lira test için önce ödeme yapıp sonra ara aldığım konu linki de burda https://bitcointalk.org/index.php?topic=1829096.0

bitcoin fiyatı 980 dolar bu fiyata hiçbir yerde bulamazsınız. web money ile önce ödeme yaparsınız sonra bitcoin alırsınız beğenen bencen ucuza alır beğenmeyen gider 1100 dolara alır

hocam bu arkadaş ex atmış yada kokain çekmiş, uçuşlara geçmiş. Grin Grin Grin
kendisi ne anlatmaya çalıştığını anlıyormu o kısmı gerçekten merak ettim. Smiley
deepwebcoin
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
March 31, 2017, 02:22:37 PM

üye olduk hemen banlamışsınız ayıp arkadaş ayıp bitcoin yolladım emailine işlem linkini yolladım belirttiğim adrese 330 dolar wmz gönderirsin bundan sonraki işlemler de önce webmoney yollarsın sonra bitcoin gönderirim  0.37098 bitcoini kimse sana bu fiyata vermez daha çok var sen ödemede sorun yaratma yeter
ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 02:30:56 PM

üye olduk hemen banlamışsınız ayıp arkadaş ayıp bitcoin yolladım emailine işlem linkini yolladım belirttiğim adrese 330 dolar wmz gönderirsin bundan sonraki işlemler de önce webmoney yollarsın sonra bitcoin gönderirim  0.37098 bitcoini kimse sana bu fiyata vermez daha çok var sen ödemede sorun yaratma yeter

kardeşim tekrar banlanmaya hevesleniyorsun herhalde. şu an newbie olduğun halde önce ödeme sonra btc diye sayıklıyorsun. kendine gel, cin olmadan adam çarpılmaz.
igotek (OP)
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
March 31, 2017, 02:32:51 PM

Yaptığın işlemi ilk mesaja ekledim. BTC iki onay aldıktan sonra ödemeni yapacağım. Forumdaki diğer üyeliğinin silinmesi ile benim ilgim yoktur. BTC lerinin üzerine konmaya çalışmıyorum. Emailde yazdığın şeyler hoş değil. Anlaştığımız gibi iki onay geldikten sonra ödemeni yapacağım. Sonraki alımlarda da bu şekilde çalışırım. Peşin ödeme yapmam. Seni tanımıyorum. Kim olduğun belli değil. Ancak belirli bir süre çalıştıktan sonra bana verdiğin fiyatları göz önünde bulundurarak belli bi miktarı riske atar o zaman peşin ödeme yaparım. Mesela şuan 56 $ riske atarım. Bu yaptığın işlemde 56 $ ucuza aldım polodaki kura göre.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 02:37:09 PM

kardeşim tekrar banlanmaya hevesleniyorsun herhalde. şu an newbie olduğun halde önce ödeme sonra btc diye sayıklıyorsun. kendine gel, cin olmadan adam çarpılmaz.

sen kendi işine baksana eğer gidip pahalıya almaya kazıklanmaya razıysan git al seni tutan yok bitcoin yolladığımda paramı göndereceğinin ispatını garantisi yok ben elimdeki cüzdanlardaki bitcoin aklamaya çalışıyorum yüzlerce cüzdan var elimde içleri bitcoin dolu
ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 02:42:37 PM

sen kendi işine baksana eğer gidip pahalıya almaya kazıklanmaya razıysan git al seni tutan yok bitcoin yolladığımda paramı göndereceğinin ispatını garantisi yok ben elimdeki cüzdanlardaki bitcoin aklamaya çalışıyorum yüzlerce cüzdan var elimde içleri bitcoin dolu

ya bi yürü git kardeşim, mavralarına inanılacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.
deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 02:44:40 PM

işlem ilk onayı aldı az sonra ikinci de gelir ödemeyi bekliyorum eğer ödemede sorun çıkartmazsan az sonra tekrar bu kadar göndereceğim
deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 02:59:42 PM

hadi yolla parayı artık hani söz vermiştin hani güvenilirdin ne oldu niye cevap yazmıyorsun yok arkadaş artık parayı almadan kimseye yollamam hadi gönder paramı göndermezsen sen kendini rezil edersin
ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:01:29 PM

hadi yolla parayı artık hani söz vermiştin hani güvenilirdin ne oldu niye cevap yazmıyorsun yok arkadaş artık parayı almadan kimseye yollamam hadi gönder paramı göndermezsen sen kendini rezil edersin

senin şüphelendiğin adam bu forumda binlerce dolarlık alışveriş yaptı.
sen kimsin ?!
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
March 31, 2017, 03:02:53 PM

İki onay aldı paranı yolladım. Tekrar alım yapmak için işlemin tamamlanmasını bekleyecem. BTC hesabıma tamamen geçtikten sonra tekrar alım yaparım. Ya 56  $yollarım BTC yollarsın ya da şimdiki gibi işlem yap tekrar bu şekilde gönder. Ne aceleci ne panik insansın. Az sabret. İkinci onayı aldı mı diye sürekli F5 yapmıyorum. Paran kalmaz bende.

igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
March 31, 2017, 03:28:53 PM

Gönderdiğin miktar yüksek ve verdiğin fiyat piyasa değerlerinin çok altında. Açıkcası söylediklerinde çelişkili. Şuana dek iki onay gelirse sorun olmaz diye duydum. Ya gönderdiğin BTC yi sana iade olarak göndereyim, (FEE yi ben karşılarım.) ya da ödeme için biraz bekletip onaylandıktan sonra ödeme yapayım. BTC hesabıma geçmez de iptal olur diye çekiniyorum açıkcası. Anonim birine ne kadar güvenilir bilmiyorum. İki işlem yaptık iyi hoş güzel ama bu defa yüksek miktar yollamışsın. Ya ilk iki işlem aldatmacaysa diye bir düşünce var aklımda. Dediğim gibi tamamen onayı beklersen ödemeni yapacağım veya BTC yi geri iade gönderebilirim de. Anlayışlı davranacağını düşünüyorum.

Edit: 1.92483519 BTC gönderim yapıldı. (Yeni işlem.)

deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:32:16 PM

Gönderdiğin miktar yüksek ve verdiğin fiyat piyasa değerlerinin çok altında. Açıkcası söylediklerinde çelişkili. Şuana dek iki onay gelirse sorun olmaz diye duydum. Ya gönderdiğin BTC yi sana iade olarak göndereyim, (FEE yi ben karşılarım.) ya da ödeme için biraz bekletip onaylandıktan sonra ödeme yapayım. BTC hesabıma geçmez de iptal olur diye çekiniyorum açıkcası. Anonim birine ne kadar güvenilir bilmiyorum. İki işlem yaptık iyi hoş güzel ama bu defa yüksek miktar yollamışsın. Ya ilk iki işlem aldatmacaysa diye bir düşünce var aklımda. Dediğim gibi tamamen onayı beklersen ödemeni yapacağım veya BTC yi geri iade gönderebilirim de. Anlayışlı davranacağını düşünüyorum.

hani iki onay alınca gönderecektin daha yüksek miktarlar yollayacağım ödeme yaparsan ödemede sorun çıkartmam demiştin
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
March 31, 2017, 03:36:00 PM

Aynı şekilde gönderim yapacaksın sandım. Bu kadar yüksek beklemiyordum. Biraz bekle paranı gönderecem. İki onaydan sonra BTC yi geri alabilir diyenler var. Kendini benim yerime koy. İki tane email yolladım bir kaç şey sordum ama cevap yazmadın.

ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:37:28 PM

hani iki onay alınca gönderecektin daha yüksek miktarlar yollayacağım ödeme yaparsan ödemede sorun çıkartmam demiştin

bak çok şüphe çekiyorsun. adam onlarca kişiden alışveriş yaptı sen daha neyi anlamıyorsun ?
IQ ZAYIFMI kardeeş.
paranı o yollamazsa ben yollayacam, miktar ne olursa olsun. söz namustur. ortaya namusumu koydum. daha fazla konuşup kendini kepaze etme ! ! !
deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:47:06 PM

Aynı şekilde gönderim yapacaksın sandım. Bu kadar yüksek beklemiyordum. Biraz bekle paranı gönderecem. İki onaydan sonra BTC yi geri alabilir diyenler var. Kendini benim yerime koy. İki tane email yolladım bir kaç şey sordum ama cevap yazmadın.

bitcoin yükseliyor şuanki kura göre ne kadar yükselirse üzerine eklersin o zaman

çok fazla soru soruyorsun söylediklerimi de kimseye anlatma bitcoin al parasını yolla gerisini düşünme bundan sonraki işlemlerde önce parayı istiyorum artık güven sağlamış olmam lazım bu kadar kısa sürede bu kadar kazanç elde ettin ne kadar yollarsan o kadar bitcoin alırsın artık en az 1000 dolar ödeme yollarsın bende sana 1300 dolar bitcoin yollarım
ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:51:01 PM

bitcoin yükseliyor şuanki kura göre ne kadar yükselirse üzerine eklersin o zaman

çok fazla soru soruyorsun söylediklerimi de kimseye anlatma bitcoin al parasını yolla gerisini düşünme bundan sonraki işlemlerde önce parayı istiyorum artık güven sağlamış olmam lazım bu kadar kısa sürede bu kadar kazanç elde ettin ne kadar yollarsan o kadar bitcoin alırsın artık en az 1000 dolar ödeme yollarsın bende sana 1300 dolar bitcoin yollarım

KARDEŞİM SEN MALMISIN ?
herşeyi ortada söylemişsin zaten, birde adama kimseye söyleme diyorsun.
önce parayı alırsan btc yi göndermeyeceksin. buna adım gibi eminim.
senin gibi kul hakkı yemeye teşebbüs edenler burada adam yerine konulmaz.

insan parayı her türlü kazanır. insan isterse paşada olur padişahta... amma lakin velakin adam olmak, saygınlık kazanmak, itibar kazanmak paşalıktanda padişahlıktanda yüksek bir mertebedir.. bu hayatta şerefinle kazan, benden sana tavsiye.
deepwebcoin
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 03:56:08 PM

ingiltere halfası sen çocuksun kesin kaç yaşındasın ticaretten anlamıyorsun git kumda oyna kardeşşşş baltalama satışımı paran varsa yolla gönderiyim sana bitcoin öyle klavye başında ahkam kesmekle olmaz bu işler
igotek (OP)
Hero Member

View Profile WWW
March 31, 2017, 04:01:31 PM

FEE: 0.0003206 BTC

25.04387168 BTC ve 1.92483519 BTC olmak üzere iki transfer işlemi girmişsin. Bu ücrete bu iki işlem onaylanmaz iptal olur. Şimdi farkettim. İlk iki işlemin çok hızlı onay almıştı. Buna hala ilk onay gelmedi. Demek ki temkinli olmakta fayda varmış.

ukhalifa
Newbie
*

View Profile
March 31, 2017, 04:02:24 PM

ingiltere halfası sen çocuksun kesin kaç yaşındasın ticaretten anlamıyorsun git kumda oyna kardeşşşş baltalama satışımı paran varsa yolla gönderiyim sana bitcoin öyle klavye başında ahkam kesmekle olmaz bu işler

senin konuşmalarına bakarak senin hakkında yaptığım analiz:

edep desen edep yok..
şeref desen şeref yok..
ahlak desen ahlak yok..
gurur desen gurur yok..
güven desen güven yok..
mantık desen mantık yok..
haysiyet desen haysiyet yok..
beyin desen yüz yıldır gören yok..
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: