Bitcoin Forum
April 19, 2024, 12:00:47 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 »
  Print  
Author Topic: BITHUB.PL - Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin  (Read 88992 times)
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 18, 2019, 08:45:22 PM
 #921

Długo oczekiwane ogłoszenie Facebooka ujrzało dzisiaj światło dzienne. Nareszcie możemy dowiedzieć się nieco więcej o projekcie, który według niektórych komentatorów, może zagrozić pozycji bitcoina Wink. Zapraszam do lektury.

Nareszcie! | Calibra, testnet Libry i whitepaper dla Libra blockchain

Długo oczekiwane local.bitcoin.com jest już dostępne. Od początku czerwca każdy na świecie może bezpiecznie korzystać z usługi w celu wymiany Bitcoin Cash (BCH). Twórcy projektu spodziewają się, że po zawirowaniach związanych z localbitcoins.com ich platforma przejmie stery w tym sektorze. Czy tak się stanie?

Jeżeli teraz stoicie, to lepiej usiądźcie | local.bitcoin.com

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
1713484847
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713484847

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713484847
Reply with quote  #2

1713484847
Report to moderator
1713484847
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713484847

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713484847
Reply with quote  #2

1713484847
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 22, 2019, 04:16:52 AM
 #922

Gorączka wyczekiwania na moment, kiedy kurs BTC przekroczy psychologiczną barierę 10 000$ trwa już od jakiegoś czasu. Co chwilę czytamy o możliwych scenariuszach i projekcjach cenowych na rynku bitcoina. Jedno jest pewne. Dziś w nocy kurs bitcoina przekroczył 10 000 $

https://bithub.pl/wiadomosci/kurs-bitcoina-przekroczyl-10-000-btc-ma-sie-swietnie/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 22, 2019, 11:46:58 AM
 #923

🧐Nie samym bitcoinem człowiek żyje, a skoro w Waszych komentarzach pojawia się często temat 👏 altów, podyskutujmy o tym👈💡

https://bithub.pl/wiadomosci/ranking-altcoinow-5-altow-ktore-radza-sobie-najlepiej-w-7-dni/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 22, 2019, 09:10:33 PM
 #924

@Bithub.pl mam pytanie, dlaczego w swoich artykułach uporczywie ignorujecie giełdy zdecentralizowane, np. bitshares:
https://bithub.pl/analizy/zestawienie-gield-kryptowalut/
Quote
Brakuje wzmianki o Bitshares DEX, która jest o tyle ciekawa, że jest to jedyna w pełni autonomiczna giełda kryptowalutowa.
Sytuacja jest o tyle istotna, że wzmaga się tendencja, która może doprowadzić do tego, że na scentralizowanych giełdach będą mogli handlować tylko "wybrańcy".
więc jeśli my, jako społeczność za wczasu nie postaramy się o wystarczające rozpropagowanie giełd zdecentralizowanych to przyszłość nie będzie zbyt różowa..

I am looking for signature campaign Wink pm me
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 24, 2019, 09:07:37 PM
 #925

To już piąty z kolei odcinek cyklu Kryptowalutowe biografie Bithub. Jeżeli stykacie się z Kryptowalutowymi Biografiami po raz pierwszy, koniecznie odróbcie zaległości w zakresie poprzednich odsłon cyklu, których bohaterami byli: Charlie Lee (Litecoin), Vitalik Buterin (Ethereum), Brian Armstrong (Coinbase), Chanpeng Zhao (Binance). Tym razem na tapecie lądują bliźniacy Cameron i Tyler Winklevoss.

Znane i nieznane fakty z historii kryptowalutowej fortuny bliźniaków Winklevoss

Ku rozczarowaniu inwestorów i entuzjastów ripple, kurs XRP znajdował się w ciągu ostatnich kilku miesięcy we względnej stagnacji. Najwyższy poziom, jaki udało się osiągnąć wynosił nieco poniżej 0,50 dolara. Czy da się aktualnie zarobić na XRP?

Czas na XRP | Czy da się teraz zarobić na Ripple?

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 24, 2019, 09:11:23 PM
Merited by adamvp (1)
 #926

@adamvp ponieważ akurat w tym artykule było to zestawienie 18 giełd z największym wolumenem. Nie ignorujemy i faktycznie masz rację co do promocji, trzeba pomyśleć nad jakimś artykułem w tej sprawie Smiley

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 26, 2019, 03:56:20 PM
 #927

Od momentu, w którym bitcoin osiągnął 8000$ nie było zbytniej korekty. To, co robi aktualnie największa kryptowaluta świata można śmiało określić jako szalony rajd. Co czeka nas jednak w drodze na nowe szczyty? Jakie ewentualnie poziomy może osiągnąć bitcoin w przypadku przejęcia kontroli przez niedźwiedzie? O tym kilka słów.

Bitcoin na drodze do 20 000$ | Wszystkie szczeble drabiny

Bitcoin bezapelacyjnie pozostaje najlepszą kryptowalutą. Utrzymuje swoją dotychczasową pozycję oraz dominację na poziomie 62%. W tej sytuacji miłośnicy kryptowalut zaczynają zastanawiać się czy i kiedy altcoiny zaczną się „odkuwać”. Czy zatem wszelkie nadzieje na aktualne odbicie w sektorze altcoinów zostały pogrzebane? Chyba niekoniecznie.

Altcoiny skąpane we krwi w odniesieniu do BTC | Kiedy kolejny „sezon na alty”?

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 26, 2019, 11:13:54 PM
 #928

@adamvp ponieważ akurat w tym artykule było to zestawienie 18 giełd z największym wolumenem. Nie ignorujemy i faktycznie masz rację co do promocji, trzeba pomyśleć nad jakimś artykułem w tej sprawie Smiley

Myślę, że jak najszybciej, i mam nadzeję, że ten artykuł będzie porządnie linkowany - że będą do niego nawiązania w innych tematach itd.
Jeśli macie telegram to zglościę się na kanał @Bitshares_DEX_PL https://t.me/Bitshares_DEX_PL myślę, że znajdziecie tam kilka osób, które udzielą Wam  fachowych informacji.

I am looking for signature campaign Wink pm me
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 27, 2019, 07:56:26 PM
 #929

Gigantyczne wzrosty ceny BTC w ciągu ostatnich kilku dni rozpoczęły falę euforii wśród uczestników rynku. Ostatnie 24 godziny nie są jednak aż tak łaskawe. Czy to wina Coinbase?

Czy spadek ceny BTC to wina Coinbase?

Dyskusja o kwestii tożsamości w ramach Facebook Libra zaczęła się na dobre. Rządy i organizacje ogólnoświatowe już zaczęły przygotowywać stosowne regulacje, a analitycy prowadzą bardzo drobiazgowy research whitepaperu Libry. Na co przede wszystkim zwracają uwagę ?

Whitepaper Libra | Tajemnica dziewiątej strony

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 11:30:39 AM
Merited by adamvp (1)
 #930

Przeczytałem ten:
Quote
INFORMACJA PRASOWA BitHub.pl: Oferta współpracy – publikuj swoje materiały na łamach portalu
anons na waszym portalu.

I pierwsze co sobie pomyslałem to: "ciekawe ile płacą?".

Wyobraźcie sobie jak bardo byłem zdziwiony, widząc ten tekst w artykule cytowanym powyżej:
Quote
zachęcamy was do kontaktu z nami i publikacji ich na łamach naszego portalu. Nie wiąże się to z koniecznością żadnych opłat...Ze swojej strony możemy zaoferować pomoc w redakcji tekstu...

Po przeczytaniu tego przez chwilę cicho wpatrywałem się w monitor. Naprawdę super pomysł Bithub.PL ale tylko dla Was.

Każdy chyba myśli o wynagrodzeniu lub jakichś benefitach, kiedy czyta "oferta współpracy" i ktoś wyraża chęć publikacji materiałów na swojej stronie.
Przecież, to darmowy kontent, za który normalnie trzeba płacić albo nieźle się napocić samemu, żeby go stworzyć.

Naprawdę, lepiej postawić stronę, co trwa aktualnie 5 minut i tam opublikować swoje prace. Chociaż pozostanie własnością i jest jakaś szansa, na pieniądze z reklamy, czy linków affiliacyjnych lub wielu innych możliwości zarobku ze strony www.

Po prostu nie rozumiem, czemu ktoś chciałby zrobić to za darmo?
Szczególnie, jeżeli chodzi o naprawdę profesjonalne materiały, które bez trudu przecież można sprzedać do innych serwisów.

Nie wierzę, żeby Bithub wypuścił jakiś mierny tekst, to naprawdę musi być coś na poziomie. Co najmniej, tak mi się wydaje, po przeczytaniu kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu artykułów w tym serwisie.

https://bithub.pl/informacja-prasowa/bithub-pl-oferta-wspolpracy-publikuj-swoje-materialy-lamach-portalu/

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
June 28, 2019, 04:31:05 PM
 #931

Myślę, że tutaj jest kwestia pozycji, którą czy to się komuś podoba czy nie Bithub ma w branży serwisów kryptowalutowych - sam fakt, ze jako jedyni regularnie tutaj publikują posty dużo mówi o ich pozycji - więc ta analogia z założeniem własnej strony nie jest do końca trafiona - bo opublikować artykuł to jedno, ale rozpromować serwis  (choćby promując go w wielu miejscach typu fora internetowe) to dwie różne sprawy.

Niemniej dobrze, że piszesz, bo to przyniosło mi na myśl pewną kwestię i tutaj: mam nadzieję, że na Bithub nie będzie artykułów sponsorowanych - a jeśli będą to będą wyraźne oznaczone.

I am looking for signature campaign Wink pm me
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 28, 2019, 05:28:37 PM
 #932

Skarb Satoshiego wystartował w kwietniu 2019 r. Gra polega na poszukiwaniu skarbów w Internecie. Użytkownicy muszą znaleźć kawałki kluczy prywatnych, aby uzyskać dostęp do portfela bitcoin o wartości miliona dolarów. 25 czerwca 2019 r. społeczność odkryła piętnastą wskazówkę ukrywającą w środku kolejne trzy klucze prywatne BTC i szansę na wygranie 70 000 $!

Skarb Satoshiego | Rozwiąż zagadkę i wygraj BTC!

Ripple, największy samodzielny udziałowiec kryptowaluty XRP podpisał umowę z Coinfirm, firmą zajmującą się regulacjami technologicznymi. Współpraca Ripple i Coinfirm dotyczy transparentności sposobów wykorzystywania kryptowaluty.

O tym, jak Ripple dogadało się z Coinfirm w sprawie AML | Co się zmieni?

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
June 28, 2019, 10:29:04 PM
 #933

...mam nadzieję, że na Bithub nie będzie artykułów sponsorowanych - a jeśli będą to będą wyraźne oznaczone.

Z tego samego artykułu, który cytowałem powyżej:

 "Co do serwisu obiecujemy, że nigdy nie będzie wyskakujących reklam i innych wyskakujących powiadomień. Tak samo nie mamy w planach artykułów sponsorowanych, a mieliśmy już parę propozycji umieszczenia artykułów za pieniądze."

https://bithub.pl/informacja-prasowa/bithub-pl-oferta-wspolpracy-publikuj-swoje-materialy-lamach-portalu/

BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 29, 2019, 06:53:09 PM
 #934

@wwzsocki cytujesz artykuł z 2017 roku? Nie ma artykułów sponsorowanych, a jeśli tekst nie jest nasz jest to wyraźnie oznaczone Smiley

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
June 29, 2019, 06:54:46 PM
 #935

Międzynarodowy Fundusz Walutowy wierzy, że już niedługo wyemitowane zostaną Kryptowaluty Banków Centralnych, zgodnie ze swoim raportem z 27 czerwca.

Kryptowaluty Banków Centralnych już niedługo? MFW przewiduje, że…

Gigant z USA, Netflix planuje wypuścić kolejny dokument o tematyce kryptowalutowej, tym razem skupiony na rynku altcoinów. Dokument będzie kontynuacją releasu „Banking on Bitcoin” wydanego w 2017 r. Plany Netflixa podkreślają rosnące zainteresowanie branżą kryptowalut w wielu różnych sektorach mainstreamu. Produkcja ma nosić tytuł: The Geeks Shall Inherit The Earth Smiley.

Altcoiny na Netflixie | Będziecie oglądać?

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 01, 2019, 07:49:11 AM
Last edit: July 01, 2019, 11:54:09 AM by wwzsocki
 #936

@wwzsocki cytujesz artykuł z 2017 roku? Nie ma artykułów sponsorowanych, a jeśli tekst nie jest nasz jest to wyraźnie oznaczone Smiley

Ciężko znaleźć datę w artykulach publikowanych na waszej stronie. Nie wiedziałem, że to jest artykuł z 2017 roku, aż o tym nie napisałeś.

Reklama wyświetla się w Waszym serwisie. Podczas czytania nowego artykułu zobaczyłem tą reklamę/anons innego artykułu :"oferta współpracy" i dlatego zacząłem czytać.

Jeżeli jest tak stary (nieaktualny), to powinniście go może aktualizować, nie reklamować albo usunąć. Ja się zdziwiłem, że nie płacicie ale oczywiście mogę się mylić i to było tylko moje spostrzeżenie.

Później doczytałem, że nie używacie reklam ani artykułów sponsorowanych (szacun), więc już mnie to aż tak bardzo nie dziwi, a może nawet wcale.

BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
July 01, 2019, 10:35:55 AM
 #937

Dwadzieścia pięć transakcji bitcoin o bardzo wysokiej wartości zostało zarejestrowanych 30 czerwca w jednym bloku.

Na twitterze Bitcoin Block Bot, poświęconym raportowaniu znaczących transakcji bitcoinowych (BTC) pojawiła się lista 25 transakcji bitcoin o wartości 6 miliardów dolarów. Wszystkie z nich miały miejsce 30 czerwca w ramach jednego bloku o numerze 583,139.

Cały artykuł przeczytasz na BitHub.pl

Link do artykułu >> https://bithub.pl/wiadomosci/bitcoin/25-transakcji-bitcoin-o-wartosci-6-miliardow-dolarow-w-jednym-bloku/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
July 01, 2019, 11:55:14 AM
 #938

Dobrym poniedziałkowym zwyczajem zapraszamy na analizę 5 najpopularniejszych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash oraz Litecoin.

Cały artykuł przeczytasz na BitHub.pl

Link do artykułu >> https://bithub.pl/analizy/bitcoin-pod-presja-podazy-sprawdz-dokad-moga-dotrzec-spadki-btc/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
July 01, 2019, 04:14:27 PM
 #939

Czerwiec był naprawdę gorący i nie chodzi wyłącznie o temperatury! Okazało się bowiem, że w rynek kryptowalut rozpalił niesamowity rajd kursu bitcoina, który niedawno zbliżył się do poziomu 14 000 dolarów. Dawno nie widziana sytuacja rynkowa przyciągnęła do bitcoina dotychczasowych i nowych entuzjastów powodując prawdziwą eksplozję emocji. Co będzie działo się na rynku w lipcu jeszcze zobaczymy, tymczasem zapraszamy na Ranking Kryptowalut Czerwiec 2019. Tym razem sytuację rynkową komentują: JPK Traders, Tomasz Limiszewski i Stokarz!

https://bithub.pl/rankingi/ranking-kryptowalut-czerwiec-2019/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
BitHub.pl (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1316
Merit: 265

Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin


View Profile WWW
July 02, 2019, 08:18:23 AM
 #940

W świetle zakazu handlu kryptowalutami, jak i teraz zakazu handlu obcymi walutami fiducjarnymi społeczność Zimbabwe buntuje się i znajduje rozwiązanie w Bitcoinie.

https://bithub.pl/wiadomosci/bitcoin-za-285-tysiecy-zlotych-takie-okazje-tylko-w-zimbabwe/

Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain, Bitcoin informacje, Poradniki, Bitcoin wiadomości, Porady, Informacje, Dash, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, PIVX, Golem, Giełdy, Rankingi kryptowalut,
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!