Bitcoin Forum
April 23, 2024, 09:44:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İngiltere de Terör saldırısı  (Read 1548 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
March 23, 2017, 08:23:41 AM

ayrıca bu ulkede sızın gıbıler yuzunden dusunce ozgurlugu yok aynı hukumet gıbısınız sızınle aynı fıkırde olmayanları yerın dıbıne sokmak

Terör yandaşlığı düşünce özgürlüğüne girmez, içinizdeki canavarı bastırmanız lazım. Aksi takdirde toplumda kabul görmezsiniz, bu tip bahanelerin ardına saklanmak yerine gerçeklerle yüzleşin. Böyle bir olayı savunmak normal insanların yapacağı bir davranış değildir.
toplumun doğru olduğu ne malum. terörü veya devleti hiçbir zaman desteklemem, genellikle toplumun genel geçer kurallarla oluşturduğu tüm yapılar bana saçma geliyor. Bu iki yapıda birbirinden farksız ve sürekli çatışma halindeler. Terör yandaşlığının özgür düşünceye girmediğini hangi ölçü birimini kullanarak yazdınız bilmiyorum fakat her iki tarafında bireyin yaşam hakkı vb. şeylerden mahrum bıraktığı görülmüştür. Aradaki tek fark birinin bunu yasal diğerinin  toplum kurallarına aykırı bir şekilde yapması.
Bu arada batman serisindeki joker ve mr.robot  karakterlerinin hayranı olarak bu yazdığınıza cevap vermek istedim  Grin

Öte yandan görkem'in yazdığı onlarda terör ne anlasın mantığı çok bencil bir düşünceden ileri gitmiyor. Sen yaşadın diye onlarda yaşamak zorunda mı, ayrıca terörü destekliyorlar diyorsun fakat onlar sadece kendi çıkarlarını destekliyor. Tıpkı bizim suriye'nin terör örgütü olarak nitelendirdiği örgütleri desteklediğimiz gibi  Undecided
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713908654
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713908654
Reply with quote  #2

1713908654
Report to moderator
1713908654
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713908654
Reply with quote  #2

1713908654
Report to moderator
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
March 23, 2017, 12:59:07 PM

2 tane ıngılız oldu dıye canavar olduk v ay be ... her gun olen Turk Genclıgı ıcın sesı cıkmayan ınsanlar 2 tane ıngılız ıcın  vatnsewer olmus bravooooo tebrıklerrrr.. bı tane konu acmayan şehitler ıcın burda 2 tane ıngılız ıcın benı vatan dusmanı ilan ettınız bravo vallahı sıze .a sktrn ordan .
 bu ulkede 3 mılyon tane vatansever var demi https://twitter.com/search?q=%223Milyona%20BedelliAskerlik%22&src=tren   amk yerınde ben karımı bırakıp 15 ay askerlık yaptım ama sızın gıbıler anca aglar bole işte

Sen bu kafayla bu zamana kadar iyi yaşamışsın. Toplumda sizin gibiler olduğu için bir adım ileri gidemiyoruz. Aklı başında insanlar ya yurdu terk etti ya kendini kurtarılmış bölgelere attı. Saçmalıklarına dayanacak halim yok artık, Ignore ettim.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████