Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:32:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: [Devrediyorum] ICO İmza Kampanyaları (Liste)  (Read 17106 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 30, 2017, 08:44:55 PM

Liste güzel olmuş iyi hoş emek vermişsinde inşallah devam edersin güncellemeye yoksa liste bi işe yaramıyo bağış adresleri de niye var anlamadım giden herkes gidip zaten ana konusundan bulur bu karşılaştırma tablosu gibi bişey yani kısayol sunmuşsun o kadar, adresleri eklemeni saçma buldum parayla yapacaksan hiç yapma.

Dediğim gibi listeyi elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum fakat taktir edersinizki tek işim bu değil yoğunluğumdan dolayı bazen arayı fazla uzatabiliyorum. Bağış adresleri ile ilgili konuyu da yukarıda yeterince açıkladığımı düşünüyorum. Parayla yapsam zaten onca ay yapmazdım. Adresleri eklememin sebebi para istemem değildi zira buradan gelecek 1-2 liraya muhtaç kalmış durumda değilim çok şükür. Umarım beni tanıyan insanlar da sizin gibi düşünmüyordur zira nedenini iki kere açıklayacak kadar vaktim yok.

Muhtaç değilsen ekleme kardeşim o zaman o kadar insanın aklı yok mu gidip imza kampanyalarını nerede bulacağını bilmiyor mu? Belki de niyetini sonradan belli etmek için onca ay milleti alıştırdın şimdi para istiyosun?

Hayır anlamadığım herkes halinden memnun sendeki bu memnuyetsizliğin sebebi ne? Adam o kadar ay babasının hayrına yapmış şimdi adres ekledi diye o kadar emeğini bu kadar insanın minnetini çöpe mi atalım? Hoşnut değilsen gelme kardeşim bir daha konuya git esgeç her gördüğünde zamanını niye boşa harcıyon?
Para istemek icin eklemediyse ne icin ekledi adresin dizilisimi cok guzel onumu gosteriyor.Burda kendi cabasiyla imza bulamayan adam imza falan tasimasin zaten,sonra belirli kurallari yerine getiremeyince zirliyorlar.Imza bulmak icin https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0 basliklara bakin arkadaslar
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715203957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203957
Reply with quote  #2

1715203957
Report to moderator
1715203957
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715203957
Reply with quote  #2

1715203957
Report to moderator
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
July 30, 2017, 08:48:31 PM

Gereksiz muhabbeti ne kadar seviyoruz valla, adam bilgilendirici bir yazı yazıyor mesela altına bağış adresini yazıyor ona ses çıkarmıyorsunuz da bu adam kaç aydır burada uğraşıyor bağış adresi mi battı kaldı ki adı üstünde bağış yani beğenmiyorsan geçersin.

Edit: Bu arada sylonun yönettiği yeni kampanyaya giren arkadaşlar imzaları silsin kampanya ertelenmiş.
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 30, 2017, 08:53:58 PM

Para istemek icin eklemediyse ne icin ekledi adresin dizilisimi cok guzel onumu gosteriyor.Burda kendi cabasiyla imza bulamayan adam imza falan tasimasin zaten,sonra belirli kurallari yerine getiremeyince zirliyorlar.Imza bulmak icin https://bitcointalk.org/index.php?board=238.0 basliklara bakin arkadaslar

Gerçekten insanda ne akıl ne motivasyon ne de başka bir şey bırakıyorsunuz. Kaldırdım adresleri, teşekkürler yorumunuz için. Bazı şeyleri daha iyi anlamama sebep oldunuz.
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 30, 2017, 08:54:30 PM

Gereksiz muhabbeti ne kadar seviyoruz valla, adam bilgilendirici bir yazı yazıyor mesela altına bağış adresini yazıyor ona ses çıkarmıyorsunuz da bu adam kaç aydır burada uğraşıyor bağış adresi mi battı kaldı ki adı üstünde bağış yani beğenmiyorsan geçersin.
Kardeşim beni zerre ilgilendirmiyor bagış istemesi,kolay ve basit bir şekilde bulunabilen birşeyler için bagış istemek size ne kadar etik geliyorsa bana bir o kadar etik gelmiyor,isteyen gönderir göndermez birşey diyemem ben sadece bana etik gelmedigini belirtmek istedim
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
July 30, 2017, 09:00:54 PM

Kardeşim beni zerre ilgilendirmiyor bagış istemesi,kolay ve basit bir şekilde bulunabilen birşeyler için bagış istemek size ne kadar etik geliyorsa bana bir o kadar etik gelmiyor,isteyen gönderir göndermez birşey diyemem ben sadece bana etik gelmedigini belirtmek istedim

Yaklaşık 4 aydır buraya gelip tavsiyeleri okuyup ilgilenmediğim projelerin bile tutup tutmayacağını dağıttıkları bounty miktarını, kurallarını inceliyorum. Burayı boktan projelerin çevirisiyle beraber cebimi de aynı orantıda doldurabileceğim zamanda gelip kampanyaların kuralları ile liste yapıyorum ama verdiğim iki adres daha çok göze batıyor. Salaklık bende, pekte farklı bir tepki beklemiyordum zaten. Ama şunları okuduktan sonra allah belamı verseydi de eklemeseydim dedirtebiliyorsunuz. Tekrardan teşekkürler.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
July 30, 2017, 09:05:50 PM

konu amacından sapmış farklı yerlere gitmiş.ben rayına sokarım belki Smiley şu an imzacılar için tavsiye edeceğim imzayı taşıyorum girip girmemek size kalmış. ha niye tavsiye veriyorsun çoğalırsa kazancın düşecek diyenler varsa ,başkalarıda kazansın kardeşim sağlam proje  Cool bunun dışında enigma ve atlant gözüme çarpan imzalar ilgilenenler inceleyebilir

edit: birde snapup ve blockoptions var onlarada gözgezdirebilirsiniz
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
July 30, 2017, 09:07:47 PM

amk yerinde post kasacam diye içine etmediginiz bi burasi kalmişti zaten buyrun hadi birazda buradan devam edin.  

her yerde varsınız olm zaten la bi gidin başka yerde oynayin adam açmiş 4 ay olmuş iyi kötü ilgileniyor  işte sana mi kaldi bunun soruşturmasını yapmak adam yapiyor uğraşiyor ne var yani iki adres koydu diye gözünüze mi girdi yoo tabi ki girmedi seni de ilgilendirmiyor zaten olay o değil ki olay post kasalim tartişma ciksin ben yazim o yazsin vs 3 msj atsan tamamdir.. içine ettiniz zaten her yerin mümkünse bu tarz bilgilendirici başlıklardan rica ediyorum uzak durun.

edit  :  amacın ne anlamiyorum bir günde saçma sapan 35 tane mesaj atmışsın ya 35 mesaj. hangi projeye girdin ki ne istiyo senden haftada 50 msj mi amk yooo istemiyor. seni birimi kandirdi napti  daha cok mesaj atarsan hesabın daha cok gelişir felan mi dedi yok oyle bişi dostum bak  yanliş biliyosan araştir biraz öyle bir olay yok günde 500 mesaj da atsan yok hızlı gelişmez hesabın onun kurallari belli işte  .
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
July 30, 2017, 09:54:20 PM
Last edit: July 30, 2017, 10:07:06 PM by neite99

Bu İngilizce mesaj isteyen imzalarla ilgili sık sık güncelleme yapmak durumda kalacağım anlaşılan. Aventus ve wwam'dan sonra easymine'de haftalık 10 mesajın en fazla 4'ünü localde istiyor arkadaşlar bilginiz olsun.

Edit: Feeed adlı icoda mesajların en fazla yarısını localde istiyor.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
July 30, 2017, 10:28:29 PM

Tamamen local post isteyen kampanyalar azaldı, iyileri hep forum geneline post istiyor. Local kabul eden kampanyalarda Ruslar ve Endonezyalılar çok fazla oluyor. Bu aralar Türkler de fazlalaştı. Stox listesine bir bakayım dedim yarısından fazlası Türk hesaplardı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 31, 2017, 08:47:00 AM

Edit: Bu arada sylonun yönettiği yeni kampanyaya giren arkadaşlar imzaları silsin kampanya ertelenmiş.

Hangi ico hocam, yeni açtığı PROEMTHEUS mu?
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
July 31, 2017, 10:32:40 AM

Gerçekten insanda ne akıl ne motivasyon ne de başka bir şey bırakıyorsunuz. Kaldırdım adresleri, teşekkürler yorumunuz için. Bazı şeyleri daha iyi anlamama sebep oldunuz.
Kaldırma kardeşim, iki tane dalaşacak yer arayan polemikçiye kızıp neden kaldırıyorsun? Bağış hesabı zaten, isteyen bir şeyler gönderir, istemeyen göndermez, parayla hizmet vermiyorsun ki, bırak kalsın.
Post kasmak için tartışma yaratıyorlar, gereksiz bıdı bıdı.
O kadar ay emek vermişsin, salla gitsin, boşver.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
July 31, 2017, 10:33:33 AM

Hangi ico hocam, yeni açtığı PROEMTHEUS mu?

Evet hocam proemtheus ben de girmeyi düşünüyordum benim imza kampanyasıda yanılmıyorsam yarın sona erecek.Ama sylon ertelemiş kampanyayı konuyu kilitlemiş hatta,bakalım bu kampanyadan sonra bir süre boşta kalırım belki  Smiley
aliyagiz207
Full Member

View Profile
July 31, 2017, 10:35:22 AM

amk yerinde post kasacam diye içine etmediginiz bi burasi kalmişti zaten buyrun hadi birazda buradan devam edin.  

her yerde varsınız olm zaten la bi gidin başka yerde oynayin adam açmiş 4 ay olmuş iyi kötü ilgileniyor  işte sana mi kaldi bunun soruşturmasını yapmak adam yapiyor uğraşiyor ne var yani iki adres koydu diye gözünüze mi girdi yoo tabi ki girmedi seni de ilgilendirmiyor zaten olay o değil ki olay post kasalim tartişma ciksin ben yazim o yazsin vs 3 msj atsan tamamdir.. içine ettiniz zaten her yerin mümkünse bu tarz bilgilendirici başlıklardan rica ediyorum uzak durun.

edit  :  amacın ne anlamiyorum bir günde saçma sapan 35 tane mesaj atmışsın ya 35 mesaj. hangi projeye girdin ki ne istiyo senden haftada 50 msj mi amk yooo istemiyor. seni birimi kandirdi napti  daha cok mesaj atarsan hesabın daha cok gelişir felan mi dedi yok oyle bişi dostum bak  yanliş biliyosan araştir biraz öyle bir olay yok günde 500 mesaj da atsan yok hızlı gelişmez hesabın onun kurallari belli işte  .
vay arkadaş yalakalıkta yardakcılıkta limit tanımıyorsun,5 gunde bır gırıp yalakalık yapıyor sonra geldigin deliğe geri dönüyorsun
bana kalmadı zaten soruşturmasını yapmak yukarıda da belırttım benı ılgılendırmedıgını ben kendı başımın çaresine bakıyorum bakamayanlarada ÜCRET istemeden her şekilde yardımcı oluyorum,sizler gibi sülükleri rahatsız ediyor tabi bu tekerinize çomak sokuluyor çünkü karşılıksız yardım edenler,bizler yardımcı oldukca yeni üyeler giriyor ve sizin bountylerınıze ortak oluyor,ayrıca pos kasacak ne var en çok isteyen 50 mesaj istiyor oda 4-5 hafta için neden bir gunde 35 mesaj atmışsın gibi pos kasma gibi saçmalıklara giriyorsun anlamıyorum,bana bunu yazdığına göre tamamen pos kasma amaçlı yazmışsın
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
July 31, 2017, 02:20:15 PM

Konu amacının çok dışına çıkmış isteyen bağış yapar isteyen yapmaz bu kadar uzatmanın bir anlamı yok.Ben bu konu başlığından çok memnunum ve devam etmesini istiyorum ve bu konuyu takip ederken böyle anlamsız mesajlar okumadaktan hiç hoşlanmıyorum.
BitcoinVSfiat
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 254

View Profile
July 31, 2017, 02:46:46 PM

Güzel konu bence de güncellemeye devam edin. Bizde bağış ve paylaşım kültürü gelişmiş olmadığı için böyle tepkilerin gelmesi normal. Eee sonuçta yazanların çoğu yazacak şey bulamıyor forumda, suni kavgalar yaratmaları gerekiyor ki postlarını tamamlayabilsinler. Smiley
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 31, 2017, 06:42:20 PM

betking sig camp i durdurdu listeden atabilirsin.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 31, 2017, 07:43:23 PM

Güzel konu bence de güncellemeye devam edin. Bizde bağış ve paylaşım kültürü gelişmiş olmadığı için böyle tepkilerin gelmesi normal. Eee sonuçta yazanların çoğu yazacak şey bulamıyor forumda, suni kavgalar yaratmaları gerekiyor ki postlarını tamamlayabilsinler. Smiley
Bir ara vardı forumda bağış konuları ama pek tutmadı galiba,
daha sonra zaten forumda btc-altcoin dağıtımı vs yasaklandı diye hatırlıyorum.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
July 31, 2017, 08:05:51 PM

aslında bu tip faydalı uğraşmalı başlıkları self-moderate açıp gereksiz mesajları direkt silmek lazım. op o kadar uğraşsın liste güncellesin 2 kişi gelip burada olmayacak laflar söylesin.. ayıptır ya
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
July 31, 2017, 08:47:39 PM

Yukarıda yapılan tartışmalar nedeniyle üzgünüm. ICO tavsiyesi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

31.07.17 - BetKing çıkartılmıştır. - Monetha/easyMINE eklenmiştir.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
July 31, 2017, 10:23:24 PM

Yukarıda yapılan tartışmalar nedeniyle üzgünüm. ICO tavsiyesi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

31.07.17 - BetKing çıkartılmıştır. - Monetha/easyMINE eklenmiştir.

konu güzel devam. spectıv e gırdım bende bugun. ıco yu ertelemısler ama erteleme suresınce stakelerı 2 kat fazla vereceklermıs. uzun surelı bır ıco arıyorum zaten. guzel proje gıbı duruyor spectıv. betkıng e gırmıstım cortladı onlar Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: