Bitcoin Forum
April 19, 2024, 10:47:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI  (Read 18547 times)
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 20, 2017, 10:52:47 AM

hayırlı olsun arkadaşlar taas tan sonra herkes excudo da hakettiklerini almış gözüküyor. umarım kazançlı bir yatırım varlığı olur sizler içinde.
kolay gelsin.
1713566825
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713566825
Reply with quote  #2

1713566825
Report to moderator
1713566825
Hero Member
*

Ignore
1713566825
Reply with quote  #2

1713566825
Report to moderator
1713566825
Hero Member
*

Ignore
1713566825
Reply with quote  #2

1713566825
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 20, 2017, 12:46:17 PM

hayırlı olsun arkadaşlar taas tan sonra herkes excudo da hakettiklerini almış gözüküyor. umarım kazançlı bir yatırım varlığı olur sizler içinde.
kolay gelsin.

allah korusun taas ile aynı olmaz umarım. hakettiğimizi almak derken daha taas'tan bişi alamadik benim bildigim.jamal hıyarı yeni bi liste yapmaya karar vermiş onunla uğraşiyordur muhtemelen. exscudo nun signature ve twitterina girmiştim onunda  twitterini güncellemişler stakelerim gözüküyor hesapta ama imza ile ilgili bişi göremedim Smiley taas a benzemez umarım ne ico su ne bountysi.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 20, 2017, 12:48:31 PM

ico çok karlı olmayacak ama buyüzden imzasına girmek mantıklı gelmeyebilir. az kişi var diye dalan olablir ama stakeleri ayarlamazlarsa sakat imzacılar için
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
May 20, 2017, 01:19:15 PM

kolay gelsin.

allah korusun taas ile aynı olmaz umarım. hakettiğimizi almak derken daha taas'tan bişi alamadik benim bildigim.jamal hıyarı yeni bi liste yapmaya karar vermiş onunla uğraşiyordur muhtemelen. exscudo nun signature ve twitterina girmiştim onunda  twitterini güncellemişler stakelerim gözüküyor hesapta ama imza ile ilgili bişi göremedim Smiley taas a benzemez umarım ne ico su ne bountysi.
yeni bir liste derken hocam. kampanya ya katılanları temize mi çekecek bu jamal arkadaş. nasıl bir bounty yoneticisi görevlendirmiş exscudocular anlamadım. valla o kadar insanın ahına almak pek hayr getirmez.

coininiz bol olsun.
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
May 20, 2017, 01:56:13 PM

kolay gelsin.

yeni bir liste derken hocam. kampanya ya katılanları temize mi çekecek bu jamal arkadaş. nasıl bir bounty yoneticisi görevlendirmiş exscudocular anlamadım. valla o kadar insanın ahına almak pek hayr getirmez.

coininiz bol olsun.

post kasmaya çalıyon galiba Cheesy jamal burda değil taas atcan bu mesajı Cheesy
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 20, 2017, 08:01:51 PM

son 10 gün kaldı iyi para toplanmışlar bir an önce bitsede kurtulsak.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 20, 2017, 08:18:44 PM

1600 BTC yok değil . Hatta 30 milyon dolar yatırımcılarından talep eden bir coin için anca 10' da 1 i eder. Büyük projeler büyük yatırımcılarla anlaşıp çok büyül yatırım toplayabiliyor ama bunlar küçük yatırımcılardan beklemişler anca sonuç 1600 küsür BTC .

karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 20, 2017, 09:34:49 PM

1600 BTC yok değil . Hatta 30 milyon dolar yatırımcılarından talep eden bir coin için anca 10' da 1 i eder. Büyük projeler büyük yatırımcılarla anlaşıp çok büyül yatırım toplayabiliyor ama bunlar küçük yatırımcılardan beklemişler anca sonuç 1600 küsür BTC .
30 milyon dolar değil 30.000 btc. Kıyısından bile geçemeyecekler. İşin daha da kötü yanı fiyatı btc cinsinden sabitlemişler. Sonlara doğru bir balina girsede spekülasyonun dibine vursak şöyle.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
May 22, 2017, 05:56:30 AM

valla ihtimal yok gibi geliyor nasıl bir balina gircekse Cheesy artık açıkcası benim çok ümidim kalmadı.
sürpriz olur dire imzasına girdim ama bişey olacağı yok tabi umutlar bir lunyr gibi olması
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 24, 2017, 11:06:16 AM

GitHub'da EON Kaynak Kodu

Exscudo, tek bir finansal hizmet sağlayıcısında, EON blok zinciri kaynak kodunun genel kısmını GitHub'da yayınladı: https://github.com/EonTechnology/server

Kaynak kodu, fikir birliği, emisyon ve blok onayı kurallarını kapsar. Blokzinciri, Exscudo ekibi tarafından geliştirildi ve finansal hizmetleri sağlamaya ve desteklemeye odaklandı. Aynı zamanda Exscudo'nun bağımsız ürün ve hizmetlerini geliştirmesini sağlayacak şekilde tasarlandı.

Ekip, GitHub'da EON eş-çekirdek kaynak kodunu yayınladı. Sistemin ana yapısını ve EON'un nasıl çalıştığını ve kendi içinde nasıl etkileşime girdiğini gösteriyor ancak düğümün tam işlevselliğini kapsamaz!

Andrew Zimine CEO'su Andrew Zimine, "Müşterilerimizin güvenliği konusunda endişe ediyor ve düşünceleri paralarımızı korumak istiyoruz" - "Kendimizi yapmadan önce kimsenin bir ortak ağ kurmasını istemiyorum. Bu nedenle bu aşamadaki düğümlerle ilgili tam bilgiyi yayımlamıyoruz "dedi.

Bununla birlikte Exscudo, ICO'nun sona ermesinden iki hafta sonra EON test ağını başlatmayı planlıyor. Düzenli ve ana düğümlerin kurulmasına ilişkin ayrıntılı talimatlar Haziran ayında yayınlanacaktır. Sanal bir sunucuda bir düğüm kurmak için asgari teknik gereksinimler şöyledir: 1 veya 2 çekirdeğe sahip bir makineye, Lunix desteği olan 1-2 GB Ram belleğine, 100-200 Gb HDD'ye sahip olmanız gerekir.

EON, DePOS madenciliği algoritmasını kullanmaktadır. Bu, daha fazla para yatırılan düğümlerin bir blok ödülü olasılığı daha yüksek olduğu anlamına gelir. DePos madenciliği, düğüm sahipleri için daha adil olarak kabul edilir, çünkü ödüller madencilik ekipmanının güç kapasitesine bağlı değildir. Bir düğüm başlatmak için gereken minimum tutar 25.000 EON'a eşittir. Bir kullanıcının düğümünde daha fazla para yatırması durumunda, bir blok ödülü şansını yükseltir.

EON test ağının piyasaya sürülmesi Haziran 2017'de planlanmaktadır. Blokzincirini kurulduktan sonra, Exscudo ilk ürününü, kanallar mobil uygulamasını başlatacak. Kanallar, EON blok zincirinde çalışan bir cep cüzdan ve güvenli haberci, ödemeler, ticaret ve para değişimini sağlar.

EON'ın temel özellikleri ve yapısı bu videoda kolayca açıklanmaktadır: https://www.youtube.com/watch?v=pR1D_RtRhw0
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
May 24, 2017, 11:11:45 AM

bakalım durumlar bu hafta neyi göstericek beklemtim son 3 gün kala btc girişi olacağı yönünde.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 25, 2017, 12:36:45 PM

Bunada blogda makale yazdık ettik ama bir haftadır spreadshitini güncelleyemedi. Mevzu bonus kampanyalara gelince pek bi agırdan alıyorlar ya
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 25, 2017, 12:47:29 PM

Bunada blogda makale yazdık ettik ama bir haftadır spreadshitini güncelleyemedi. Mevzu bonus kampanyalara gelince pek bi agırdan alıyorlar ya

aynn katılıyorum bounty menüsü hazırlandığında insan edgeles gibi canlı takip edilebilen bir sistem bekliyoru ama alakası yok. edgeles çıkatıyı everest yaptı bountylerde
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 25, 2017, 01:06:04 PM

Bu saatten sonra güncelleme yapmazlar büyük ihtimalle en son ico bitimi artık güncelleme olur. Bence 5 milyonu geçecek ico bitimi diye düşünüyorum.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 25, 2017, 01:26:14 PM

Bu saatten sonra güncelleme yapmazlar büyük ihtimalle en son ico bitimi artık güncelleme olur. Bence 5 milyonu geçecek ico bitimi diye düşünüyorum.

5milyonu geçer dediğiniz gibi ama daha fazla çıkarmı acaba diye düşünüyorum bari 12.5 standartını geçsede iyi ico oldu diyebilelim.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 26, 2017, 07:12:49 AM

49 btc daha artmış en son paylaşımdan sonrabir cacık olmucak sanırım bunlardan burdaki paranın ne kadarını kendileri gönderdi acaba o bile meçhul gönderenlerin takip adresini yayınlasalarda göresek ozman en azından birileri gönderdiye yaptırım alabilir ama adamların herşeyi saklı .
karmenali
Hero Member

View Profile
May 26, 2017, 09:12:53 AM

49 btc daha artmış en son paylaşımdan sonrabir cacık olmucak sanırım bunlardan burdaki paranın ne kadarını kendileri gönderdi acaba o bile meçhul gönderenlerin takip adresini yayınlasalarda göresek ozman en azından birileri gönderdiye yaptırım alabilir ama adamların herşeyi saklı .
Her projede bu ihtimal söz konusu, kiminde doğrudan polo yatırım yapıyor gnosis gibi kiminde ekip bunu bilemeyiz. Fakat son gün ciddi bir yatırım alırsa şaşırmam. Lunyr'de olmuş bunda neden olmasın, baktığımızda lunyr bundanda saçma bir proje Smiley Fakat hiçkimsenin beklemediği bir başarı yakaladı. Son dakika bir orta açsınlarda biz burdan gol vuruşunu yapalım.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
May 26, 2017, 10:51:34 AM

şuanda  imzacı ve diğer bountycilerin umudu lunyr gibi son günlerde yüklü girişlerin olması çok değil 10 milyon doları geçse gene fena sayılmaz ama benimde umutlarım fazla değil . olurda çıkarsa sevindirir en azından.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 26, 2017, 12:03:24 PM

son hafta kalmasına rağmen çıktım bunun imzasından artık eşşeğin birtarafına su kaçırdılar 4-5 haftadır imzadayım 2 hafta yatırmışlar sadece cimri herifler bunlardan bir bok çıkmaz.
karmenali
Hero Member

View Profile
May 26, 2017, 02:31:20 PM

son hafta kalmasına rağmen çıktım bunun imzasından artık eşşeğin birtarafına su kaçırdılar 4-5 haftadır imzadayım 2 hafta yatırmışlar sadece cimri herifler bunlardan bir bok çıkmaz.
O iki haftalık stake sana bancordan fazla getiricekti, yanlış yaptın bence.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: