Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:59:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Baikal Miner - Cube, Giant+  (Read 16309 times)
ytkingo
Member
**

Activity: 68
Merit: 10

View Profile
July 08, 2017, 08:27:33 AM

Sitenizi liseli bi arkadasa mi yaptirsiniz ayrica stok varmi yokmu hixbirsey belli degil
1714697951
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714697951
Reply with quote  #2

1714697951
Report to moderator
1714697951
Hero Member
*

Ignore
1714697951
Reply with quote  #2

1714697951
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714697951
Hero Member
*

Ignore
1714697951
Reply with quote  #2

1714697951
Report to moderator
1714697951
Hero Member
*

Ignore
1714697951
Reply with quote  #2

1714697951
Report to moderator
1714697951
Hero Member
*

Ignore
1714697951
Reply with quote  #2

1714697951
Report to moderator
hevi (OP)
Member
**

Activity: 82

View Profile
July 08, 2017, 10:34:50 AM
Last edit: July 08, 2017, 10:49:42 AM by hevi

Sitenizi liseli bi arkadasa mi yaptirsiniz ayrica stok varmi yokmu hixbirsey belli degil

Hocam sitemizi kime yaptırdığımız sizi ilgilendirmez.

Stok tarihi öğrenmek istersen iletişimden ulaşırsınız.

Ayrica bu ilanda yeni stok tarihi bilgisi yer aliyor.
Biraz okursaniz paylaşımlarimizi görürsünüz.

24 saatte biten mal için stok varmi, diye sormakta ayri bir durum.

Zaten stok hiç olmuyor.

Şu anda 250 tane ön siparisimiz var zaten. Hepsi ni teslim edebilecekmiyiz o bile belli degil.
ytkingo
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 12:01:35 PM

arkadas heralde dolandirici baikal miner hicbir yerde stok vermiyorken siz nereden temin ediyorsunuz. Sakın paranizi kaptirmayin bu arkadaşa
Isteyen skype uzerinde baikalminer adresini ekleyerek direk uretici ile konusabilir mal yok ellerinde kimseden almayin diyorlar bizim disimizda herkes dolandirici aldiginiz mal 3 gunde bozulur hixbirsey yapamazsiniz gpu isine benzemiyor bu minerlar yedek parcasi yok
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 12:24:05 PM

arkadas heralde dolandirici baikal miner hicbir yerde stok vermiyorken siz nereden temin ediyorsunuz. Sakın paranizi kaptirmayin bu arkadaşa
Isteyen skype uzerinde baikalminer adresini ekleyerek direk uretici ile konusabilir mal yok ellerinde kimseden almayin diyorlar bizim disimizda herkes dolandirici aldiginiz mal 3 gunde bozulur hixbirsey yapamazsiniz gpu isine benzemiyor bu minerlar yedek parcasi yok

Hocam yazdığın şeylere dikkat et!!!

Kim oldugumuzu bilmeden atip tutma...

Bizi bilen bilir. Bilmeyende öğrenir.

Biz senin gibi kendini bilmezlere açıklama yapmak zorunda degiliz.

ytkingo
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 12:33:28 PM

Baikal cihazlarinin bircok ureticisi var alinacak tek yer http://www.baikalminer.com
Ilgili ureticiye skype uzerinden ekleyip baikalminer adresinden ulasabilirsiniz

Bu satan arkadastan ya da uyduruk sitesi http://www.minermarkettr.com uzerinden alisveris yapmaniz dueumda ya dolandirilsiniz ya da 3. 4. mal alip 1 ay bitmeden cihaziniz ariza verir isin ozeti budur almak isteyenler hemen alsin arkadasin 10 binlerce siparisi var ... =p
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 12:41:59 PM
Last edit: July 08, 2017, 01:06:11 PM by hevi

Baikal cihazlarinin bircok ureticisi var alinacak tek yer http://www.baikalminer.com

Bu satan arkadastan ya da uyduruk sitesi http://www.minermarkettr.com uzerinden alisveris yapmaniz dueumda ya dolandirilsiniz ya da 3. 4. mal alip 1 ay bitmeden cihaziniz ariza verir isin ozeti budur almak isteyenler hemen alsin arkadasin 10 binlerce siparisi var ... =p

Alabiliyor san baikaldan al!!!

Senin gibi kendini bilmeze diyecek fazla bisey yok...

Bizi bilen bilir, bilmeyen de öğrenir !!!

Ozelden yazdim...

( Arkadasa ozelden numarami gonderdim. Kisisel bir derdi varsa cozecegiz Smiley
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
July 08, 2017, 02:26:32 PM

Site gerçekten çok çocukça yapılmış. Sattıklarınız baikal lara fatura kesiyor musunuz? garantisi 24 ay mı?
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 02:37:10 PM
Last edit: July 08, 2017, 02:59:57 PM by hevi

Site gerçekten çok çocukça yapılmış. Sattıklarınız baikal lara fatura kesiyor musunuz? garantisi 24 ay mı?

Hocam Selam,

%18 ekstra kdv odemeyi kabul edenlere fatura kesiyoruz.

Baikal kendisi 30 gun garanti veriyor. Bizim 24 ay verme şansımız maalesef yok.

Bildiginiz uzere yeni mining gpu lari bile 90 gun garantili !!

Baikaldan aldiginizda fatura kesiyor mu?
24 ay garanti veriyor mu?
Bitcoin oduyorsunuz....

Kimse kusura bakmasin. Bizim verdiğimiz hizmeti veren başka kimse yok.
Tum riski biz alıyoruz ve mal tesliminde odeme.

Meyve veren ağaç taslanir diye boşa dememişler...

seyir
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
July 08, 2017, 06:57:34 PM

merhaba ytkingo hevi'nin ortağıyım bok sürecek başka yer ara yok site şöylede böylede  kardeşim yapılan işe bak sen siteye mi puan vermeye yazdın yoksa ticaret içinmi ?
hepimiz yoğun insanlarız senin kadar boş insanlar değiliz ona buna bok atacak zamanımız yok.
biz bu güne kadar fazlasıyla ürün sattık demişsin ya 1 ayda arıza verir ne yaptın cihazın emarınımı çıkardın.
istediğin kadar farklı iş yaptım  müşterimden iletişim veririm saçma sapan karalama yapma lütfen ayıptır.
bizimle her han gibi bir ticaret yapmamışsın yok böle 1 ayda bozuluyor adamlar 3-4 aydır kullanıyor git işine kardeş yok dolandırılırsınız filan
biz ürün tesliminde ücretini talep ediyoruz adam miner cihazını alıyor parasını veriyor sen neyin kafasını yaşıyorsun.

hesabın zaten trol pazar alanında herkese saldırıp duruyosun
devil201907
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 08, 2017, 07:31:06 PM

Bunları neye istinaden yazdığınızı merak ediyorum? İnsanları neden karaladığınızıda anlamıyorum... Güvenmiyorsanız almazsınız, sormazsınız... Ben arkadaşlardan 1 adet Baikal miner Quad-CUBE, 4 adette Baikal Miner Cube aldım. Söyledikleri tarihtede ürünleri teslim aldım. Cihazlarda sıkıntısız çalışıyor. Ne ödemede, nede kargoda, sıkıntı ve güvensizlik yaşamadım. Hatta cihazları gidip almadım bile kargo yapmalarını rica ettim. Adamlar malın başına kargoda birşey olmasın diye deli gibi bağlamışlar, kolinin içini doldurmuşlar. Açmak için 15 dk. uğraştım. Ben arkadaşlarla hala çalışıyorum. Yeni siparişlerim war. Dün teslim tarihi konusunda bilgi verdiler.

Bu arda adamları tanımam etmem... Sitelerinden numaralarını bulup arardım konuştum. Konuşmalar neticesinde karşı taraftan o güveni aldım. Ve arkadaşlarla çalışmaya karar verdim. Bazı mining cihazı satan insanlarıda biliyoruz... "Sadece Whatsapp" diyor...

Neyse;
https://i.hizliresim.com/Dddmk6.jpg
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
July 08, 2017, 07:39:31 PM

Son iki nickin yeni üye olup bugün mesaj atması ilginç olmuş.Yeni nick alıp ben bu arkadaşlardan ürün aldım çok mutluyum felan..Bana çok komik geldi.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 07:48:46 PM

Son iki nickin yeni üye olup bugün mesaj atması ilginç olmuş.Yeni nick alıp ben bu arkadaşlardan ürün aldım çok mutluyum felan..Bana çok komik geldi.

Hocam adam aldığı malin resmini koyuyor. Sana neyi komik geliyor.

Karalama yapan adamlara bişey diyen yok. Memnun olan adamlar ortaya çıkınca nerden geldi bunlar diyorsunuz hemen.

ytkngo elemaninin trol oldugu belli. Foruma sahip cikan yok. Insanlari karalamak bu kadar kolaymi !!!

Biz kimseye zorla mal satmıyoruz.

Isteyen gelir parasini verir alir malini.

Istemeyen kisiler, ilgilenmeyen kisiler çenelerini kapatsinlar ve boş yorumlar yapip emegimize zarar vermesinler.

ytkingo
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 08:08:38 PM

Ben boşuna konuşmuyorum burda her yerde yaziyor dikkat edin dolandirilmayin diye

Şuan bu makina elinde olan varsa satiyorsa killanicaksin deli gibi para birakiyor dikkat edin !!
devil201907
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
July 08, 2017, 08:10:45 PM

Kardeşim ister inan ister inanma... Komik olan sizsiniz... Bu nedir yaa? Evet yeni üye oldum. Çünkü haksızlık edildiğini düşündüm ve bişeyler yazmak istedim. Almayın kardeşim... Zaten cihaz bulmak daha da zorlaşıyor. Hepsini ben alırım..  Grin
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 08:14:08 PM

Ben boşuna konuşmuyorum burda her yerde yaziyor dikkat edin dolandirilmayin diye

Şuan bu makina elinde olan varsa satiyorsa killanicaksin deli gibi para birakiyor dikkat edin !!

Sen hala buralardamisin.

Okuman yazman yok heralde.

Biraz eksiklikler var sanirim.

Biz elimizde mal varmi diyoruz?

Ilanin ilk sayfasinda kocaman yaziyor cihazlarin ne zaman geleceği.

ytkingo
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 08:17:48 PM

Hevi bence git başka yerlerde kandircak birilerini bul foyan ortaya çıktı burda baikal miner alan adam bitcointalk a yebi uye oluyor guldurdun bizi iyi artik takilirsin burada güzel sitedir  Grin Grin
hevi (OP)
Member
**

View Profile
July 08, 2017, 08:31:21 PM

Hevi bence git başka yerlerde kandircak birilerini bul foyan ortaya çıktı burda baikal miner alan adam bitcointalk a yebi uye oluyor guldurdun bizi iyi artik takilirsin burada güzel sitedir  Grin Grin

Seninde geri zekali olduğunu anladik. Sende milleti karalamak icin surelik yeni üyelik aliyon heralde....

Herkesin ilanlarina girip saçma sapan yorumlar yapip. Milleti karalayan bir I.b.n.e olduğun belli.

Buradan sana ekmek çıkmaz. Başka kapiya git.

Bizi bilen bilir bilmeyende öğrenir.

seyir
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 08, 2017, 08:38:33 PM

Evet doğrudur adam yeni üye ve benim müşterim
senin gibi kanı bozuklar karalama yaptığı için
rica ettim ürün sattığım ve memnuniyetini dile getire bilirmisin diye sağolsun denizliden müşterim kırmayıp üye olup yazdı

ikincisi sen yukarıda yazdıklarımın bilgisini ver. çakal
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
July 08, 2017, 10:22:39 PM

İlan sahibi arkadaştan ürün siparişi verecektim görüştüm ve yaklaşık 2 aydır hala beklemedeyim.Bu süreçte birçok kez iletişim kurdum dönüş yapılmadı ve ürün bi ara gümrüğe takıldı dendi sonra iki parti geldi satıldı denildi.Geçen gün sitedeki numarayı aradım kaç ortaklar bilemiyorum siparişimden haberleri yok.

Ayrıca bizde gümrüklü mal getirtiyoruz gümrük işlerini yaparken kdv gümrük vergisi vb masrafları devlet sizden alarak gümrük çıkışı yapıyor.Doğal olarak verdiğiniz kdvyi geri almak için sattığınız kişilere fatura kesmeniz gerekir bu sizin çıkarınızadır.

Yorum karalama amaçlı değildir herkes ticaretine bakar birkaç aylık süreci özetlemiş oldum.
akirafes
Full Member

Activity: 231
Merit: 101

View Profile
July 08, 2017, 10:55:15 PM

Bende konuştum. Bana da pek güvenilir gelmediler. Zaten burada ki kullandıkları lisandan belli. Bir üye var mı burada alışveriş yapan? newbie olmıyan?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: