Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:31:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16245 times)
vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
April 25, 2017, 06:44:29 AM
Last edit: June 10, 2017, 01:32:48 PM by vincetcm

DUYURU!

Merhaba arkadaşlar, bu gönderimi ilgilenen herkesin okumasını istiyorum. Çoğumuzun bildiği üzere yakın zaman içinde traderinfo markası adı altında otomatik alış satış yapan bir yazılım geliştirdim ve ücretsiz kurulum olarak sizlerin kullanımına sundum. Geçtiğimiz günlerde diğer gönderilerimin yorumlarında belirttiğim gibi bu proje yeterli desteği görmesi durumunda ofis ortamında ve takım arkadaşlarımla sizlere destek olacağımı ve hizmet vereceğimi belirtmiştim.

Yaklaşık 1 aylık kullanım sonucunda projemiz yeterli desteği gördü ve  gün geçtikçe de görmeye devam ediyor. Şu anda traderinfo'nun bitcoin kasasında ortalama 120 bitcoin bulunmaktadır ve bu biriken bitcoinleri sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için harcayacağımı bilmenizi isterim. Şu anki en büyük sorunumuz zaman sorunudur, tek başıma artık bütün gidişatı takip edemiyorum, yeni talepleri karşılamam imkansızlaşıyor ve destek mesajlarına cevap verememeye başladım.

Bu zaman zarfında gecikmelerden ötürü bütün arkadaşlarımızdan özür dilerim. Bundan sonraki süreçte her şeyi resmileştirmek ve sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmak istiyorum. Oluşturacağım takımda aramızda bulunan tecrübeli arkadaşlarımızın da olacağı muhtemeldir. Şu anda çekirdek kadro oluşturma aşamasındayım. Bu oluşacak yenilikler esnasında yeni talepleri karşılayamayacağım, bot kurulumları geçici olarak durdurulacak ve herşey belirli düzene oturana kadar mevcut kullanıcılarımız ile devam edeceğiz. Bu geçici bir süreç olacaktır.

Kullanıcılarımızın hakkını gözetmek adına belirli kurallar oluşturulacak, her hangi bir olumsuzluk durumunda yasal haklarınızı kullanabilmenizin önünü açacağız. Kuracağımız şirket tamamen yasal olacaktır, sisteme bitcoin bakiyesi yükleyen bütün kullanıcılarımıza, yükledikleri kredi tutarının TL karşılığı kadar hizmet faturası kesilecektir. En önemli detayımız ise; yazılımda önerilen ayarları kullanan kullanıcılarımızın uğrayacağı bütün zararları karşılamayı ümit ediyoruz. Tabi bunun için belirli koşullar olacaktır. Mesela borsa sitesi üzerinde manuel işlem yapılmaması durumunda gibi.

Herşeyi sizin daha avantajlı çıkacağınız pozisyona getirmek için çaba göstereceğim. İlerleyen dönemlerde çok daha fazla araçlar geliştirip yazılım olarak sizin beğeninize sunmayı hedefliyorum. Daha önce defalarca belirttiğim üzere; benim bu proje üzerinden bir kazanç elde etmeme gerek yoktur. Zaten ben kendim bitcoin ve altcoin ticareti yapıp yeterli derecede kazanç sağlıyorum. Bu projedeki asıl amaç kazanamayan kişilere destek olmak, en azından kaybetmemeleri için fırsatlar sunmaktır. Çünkü projenin detayına indiğimizde, zararına hiç birşey satmaz isek zararımız olmuyor, yazılım sizin zarar etmenize izin vermiyor. Sabredip vadeyi uzun tuttuğumuz sürece hep kazançlı çıkacağız inşallah.

Bot kurulumu için borsa hesabınızda 0.1 btc olma koşulu bulunmaktadır, ama bu tutar efektif olarak kazanç sağlamanıza yetmeyecektir. Şu anda yazılımı 8-10 btc ile kullanan kullanıcılarımız bulunmaktadır ve gayet mutlu olduklarını ifade etmektedirler. Gireceğimiz bu oluşum sürecinde aşırı ve gereksiz sorular soran kişilere dönüş yapamamamız muhtemeldir. Cevap veremediğimiz kişilerden şimdiden özür dilerim. Bu oluşum ortalama 1-2 ay kadar sürebilir, belirttiğim gibi şu anda yeni trader botu kurulumları almayacağız, mevcut kullanıcılarımızın desteği ile devam edeceğiz. Gelişmeleri takip etmenizi öneriyorum. Herkese gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eder, bol kazançlı günler dilerim.

-----

Kazanmak Sizin İçin Artık Hayal Değil!

Bitcoin/Altcoin ticaretinde kaybetmekten bıktınız mı? Pump/Dump fırsatlarını yakalayamıyor musunuz?
Kazancınızı maksimuma, zararınızı minimuma indirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.
Traderinfo sizin yerinize bütün popüler Bitcoin/Altcoin borsalarını takip edip, volume, bid, ask, buy ve
sell order analizleri yapıp Pump veya Dump öncesi sizi haberdar ediyor.

BORSALAR

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

18-05-2017

- Bot genel kullanıma açıldı.
1714048297
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714048297
Reply with quote  #2

1714048297
Report to moderator
1714048297
Hero Member
*

Ignore
1714048297
Reply with quote  #2

1714048297
Report to moderator
1714048297
Hero Member
*

Ignore
1714048297
Reply with quote  #2

1714048297
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
April 25, 2017, 07:04:08 AM
Last edit: July 28, 2017, 04:16:01 PM by vincetcm

UYARI !

Değerli Üyelerimiz,
Bilindiği üzere 1 Ağustos öncesi ve sonrası Bitcoin camiası için önemli bir zaman dilimi. Traderinfo olarak biz 1 Ağustos ve sonrasında sistemimizle entegre çalışmakta olan Bitcoin (BTC) ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sistemimize Bitcoin Cash (BCC) cüzdanı ilave etmeyi planlamamaktayız. Traderinfo üzerinde bulunan Bitcoin bakiyeleriniz daima Traderinfo güvencesi altındadır ve her hangi bir kayıp söz konusu olmayacaktır.

Otomatik trader botu kullanan kullanıcılarımızın dikkatine,
Poloniex ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, API üzerinden Bitcoin ile alış satış işlemlerinde her hangi bir aksama yaşanmayacaktır. Hali hazırda bulunan açık emirler iptal edilmeyecek, satış olması durumunda kazanç sağlanan tutarlar Poloniex bakiyenize Bitcoin (BTC) olarak yansıyacaktır. 1 Ağustos belirsizliği sebebi ile lütfen botun satın aldığı altcoinleri zararına satıp Bitcoin olarak bakiyenizi çekmeyin. Traderinfo'nun Poloniex'e sağlamış olduğu yüksek hacim dolayısıyla bütün bot hesapları güvence altındadır ve mevcut bitcoin bakiyeleri zarar görmeyecektir. Bu zaman zarfında bizden istenen, ilerleyen günlerde her hangi bir altyapı çalışması olması durumunda bot hesabınıza bağlı Poloniex hesabınıza Bitcoin göndermemek ve almamaktır. İlerleyen günlerde Poloniex tarafından Traderinfo'ya yapılacak açıklamalarla sizi bilgilendireceğiz.

Bol kazançlar,
Traderinfo Ekibi

traderinfo
Newbie
*

Activity: 58
Merit: 0

View Profile
April 26, 2017, 08:33:22 AM

Merhaba arkadaşlar,

Adım Resul, tanıtımı yapılan traderinfo.net bana aittir, yani her hangi bir durumda muhatabınız benim.
Arkadaş sağolsun benden önce davranıp konu açmış. Kendisine teşekkür ederim. Açıklamalarda olduğu gibi sistemin çalışma mantığını az çok tahmin edebilirsiniz.
Kullanmak isteyen arkadaşlar kolayca kayıt olup kullanmaya başlayabilir. Her hangi bir sorunda veya görüş ve önerilerde bulunursanız memnun olurum.
Karşılıklı saygı çerçevesinde sistem eleştirilere tamamen açıktır.

Bol kazançlı günler dilerim.
lewentkurt
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile WWW
April 26, 2017, 09:05:21 AM

Merhaba arkadaşlar,

Adım Resul, tanıtımı yapılan traderinfo.net bana aittir, yani her hangi bir durumda muhatabınız benim.
Arkadaş sağolsun benden önce davranıp konu açmış. Kendisine teşekkür ederim. Açıklamalarda olduğu gibi sistemin çalışma mantığını az çok tahmin edebilirsiniz.
Kullanmak isteyen arkadaşlar kolayca kayıt olup kullanmaya başlayabilir. Her hangi bir sorunda veya görüş ve önerilerde bulunursanız memnun olurum.

Görünce denedim, gayet başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık. Önerim, kuralların açıklanması (bir yerde varsa kusura bakma, ben göremedim) yani ayarlar kısmında yer alan sayıları yukarı aşağı oynattığımızda arka planda hangi değişiklikler oluyor, bunu kullanıcılar bilse kendilerine en uygun ayarı yapabilirler sanırım.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
April 26, 2017, 09:34:58 AM

Merhaba arkadaşlar,

Görünce denedim, gayet başarılı bir çalışma olmuş elinize sağlık. Önerim, kuralların açıklanması (bir yerde varsa kusura bakma, ben göremedim) yani ayarlar kısmında yer alan sayıları yukarı aşağı oynattığımızda arka planda hangi değişiklikler oluyor, bunu kullanıcılar bilse kendilerine en uygun ayarı yapabilirler sanırım.

Kural oluşturma bölümünde böyle bir açıklama var ama detayına ilişkin bir açıklama yok.

traderinfo
Newbie
*

View Profile
April 27, 2017, 12:45:57 AM

Merhaba, kısa zamanda kural oluşturma ve ayarları hakkında detaylı bilgileri aynı sayfa içinde bulabileceksiniz.
Sistemin daha verimli çalışması için arkaplanda bazı ince ayarlamaları yapmaya çalışıyorum ve geliştiriyorum.
Coinlerin işlem hacimlerinden tutun, alış ve satış emirlerinin toplamına kadar bir takım hesaplamalar yapıp sistemin yapay zeka ile (yani coinler üzerinde kendi verdiğim kararlar gibi) hareket etmesini sağlamaya çalışıyorum.
Bu zaman zarfında üyelere zaten bonus smsler veriliyor. Sizler gelen sms leri takip etmeye çalışın, inanın çok fırsatlar geliyor.

fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
April 29, 2017, 12:04:23 PM

Servisi henüz kullanmadım ama fikir olarak çok faydalı bir servis olmuş. Hepimizin bir gün kullanmak isteyebileceği türden. Başarılar, iyi çalışmalar.
bitcointarget
Sr. Member

Activity: 350
Merit: 250

View Profile
April 29, 2017, 02:01:37 PM

vincetcm, ayrı bir hesap açmana gerek yoktu. zaten aynı kişi olduğunuz belli. kurumsallık oynamanıza gerek yok.  Wink
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
April 29, 2017, 02:53:07 PM

vincetm ayrı bir kişi diye biliyorum ben.

Resul Hocam, bu değerli girişimin için teşekkür ederim. Resul abimiz beni bitcoin ile gerçek manada ilk tanımamı ve anlamamı sağlayan, poloniex gibi bir borsayı gösterip anlatan, karşılıksız yardımcı olmuş çok değerli bir kişidir, kendisine ne kadar teşekkür etsem az kendi açımdan. Bu girişiminiz de çok değerli görüyorum ve çok takdir ediyorum Türk bitcoin yatırımcı/kullanıcıları adına.. Umarım gerçek manada verimli bir bot olur. Geliştirmelere devam hocam. Hayırlı olsun hepimiz adına.
traderinfo
Newbie
*

View Profile
April 29, 2017, 08:15:02 PM

vincetcm, ayrı bir hesap açmana gerek yoktu. zaten aynı kişi olduğunuz belli. kurumsallık oynamanıza gerek yok.  Wink

Farklı bir bakış açısı ve düşünce Smiley Saygı duymak gerekir. İlerleyen günlerde ana konu olarak başlık açacağım. Ayrıca ortada hiçte kurumsallık yok. Elimden geldiği kadar ilgilenen kişilere yardımcı olmaya çalışıyorum.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
April 29, 2017, 11:26:35 PM

Resul Hocam, bu değerli girişimin için teşekkür ederim. Resul abimiz beni bitcoin ile gerçek manada ilk tanımamı ve anlamamı sağlayan, poloniex gibi bir borsayı gösterip anlatan, karşılıksız yardımcı olmuş çok değerli bir kişidir, kendisine ne kadar teşekkür etsem az kendi açımdan. Bu girişiminiz de çok değerli görüyorum ve çok takdir ediyorum Türk bitcoin yatırımcı/kullanıcıları adına.. Umarım gerçek manada verimli bir bot olur. Geliştirmelere devam hocam. Hayırlı olsun hepimiz adına.

Seni bitcoin ile tanıştıran adamın da foruma 2 gün önce kayıt olması enteresanmış.
ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
April 30, 2017, 03:03:05 AM

Deneme amaçlı kayıt oldum.Coindata.io gibi sürekli sinyal vermemesi güzel  Smiley 3 coinden sinyal almak için kural oluşturdum.ETC pump sinyali geldi.

2017-04-29 16:35:12   Poloniex   ETC   0.00388999   5485   Poloniex Pump Alert: ETC Sell: 0.00388999 Buy: 0.00388301 Vol: 5485 BTC Old: 0.00378475 traderinfo.net

Ayrıca 10 SMS hakkım vardı şuan girdim 100 SMS bonus verilmiş teşekkürler.

Bence kullanışlı bir site olmuş.Denemeye devam edip buradan izlenimlerimi paylaşmayı düşünüyorum.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
April 30, 2017, 10:47:44 AM

vincetcm, ayrı bir hesap açmana gerek yoktu. zaten aynı kişi olduğunuz belli. kurumsallık oynamanıza gerek yok.  Wink
Arkadasi forum disindan taniyorum. Forumda baska bir usyeligi var mi bilmem baska bir guruptan dolayi iletisimimiz var. Sistemi kullanmaya baslayinca burada duyurdum. Kurumsallik olayi olsa resul bey vs derim dimi. Normalde de hitap ettiğim gibi etmem  onemli olan arkadasin sundugu imkanlarin faydali olup olmadigi ve sizin bundan faydalanip faydalanmamaniz. Gerisi bos..
Bol kazanclar.
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
April 30, 2017, 05:56:53 PM

Seni bitcoin ile tanıştıran adamın da foruma 2 gün önce kayıt olması enteresanmış.

Bende Resul Hocamı uzun zamandır biliyorum. Herkes forum üyesi değil maalesef, bitcoin bilgisine göre rank verilmiyor. Cheesy

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
traderinfo
Newbie
*

View Profile
April 30, 2017, 10:32:32 PM

Bende Resul Hocamı uzun zamandır biliyorum. Herkes forum üyesi değil maalesef, bitcoin bilgisine göre rank verilmiyor. Cheesy

İyi dileklerinden ötürü arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ben bu sektörde yeni sayılırım, henüz 1 yıllık bir geçmişim var ama bir okadarda tecrübeli olduğuma inanan arkadaşlar var. O yüzden, BENİ BİLEN BİLİR diyecek bir havada değilim ve bu cümleyi pek sevmem Smiley İyi insanlar iyilikleri ile, kötü insanlar ise kötülükleri ile anılır. Ben, beni tanıyan hiç bir arkadaşıma reklamımı yapın, konu açın vs diye bir ricada bulunmadım ve buna gerçekten ihtiyacım yok. Farkedilirse henüz ana konu bile açmış değilim. Bu yüzden yanlış ithamlarda bulunmayın lütfen. Sistemle alakalı her türlü eleştiriye açığım ama lütfen birbirimizi kırmayalım ve çirkinleşmeyelim.
coinstrcom
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
May 01, 2017, 01:07:39 AM

gayet başarılı bir proje , Umarım hedefinize ulaşırsınız.
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 01, 2017, 01:20:14 PM

çok iyi proje umarım başarılı olur. kullanan varsa bilgilerdirme yapabilir mi?
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
May 07, 2017, 01:56:03 PM
Last edit: May 07, 2017, 06:56:17 PM by vincetcm

çok iyi proje umarım başarılı olur. kullanan varsa bilgilerdirme yapabilir mi?

Coin hareketleri için sms sistemi oldukça iyiyidi, şimdi Ticaret botu için testlere başladı arkadaşımız.
Ben dün başladım testlere, gelecek vaadediyor.

0 dan hesap açıp başladık testlere, 9 sayfa al-sat yapmış şimdiye kadar..
Şimdilik sadece polo da çalışıyor.

ZENC
Full Member

Activity: 336
Merit: 154

View Profile
May 07, 2017, 07:01:56 PM

Mesaj hakkım bitene kadar kullandım çok fazla işime yaramadı açıkçası ama bu ticaret botu için kullanabilirim.Güzel bir adım olmuş.
vincetcm (OP)
Hero Member

View Profile
May 07, 2017, 07:16:59 PM

Mesaj hakkım bitene kadar kullandım çok fazla işime yaramadı açıkçası ama bu ticaret botu için kullanabilirim.Güzel bir adım olmuş.

Mesajlar doğru ayarlıysa ve mesaj geldiğinde işlem yaptıysanız fayda katmış olmalı..

Bot şuanda yine test aşamasında, genel kullanıma açılmadı sanıyorum.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: