Bitcoin Forum
April 27, 2024, 07:16:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] SONM: Network Mining İçin Süper-Bilgisayar [ICO BİTTİ] $42M+  (Read 21870 times)
nyks
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
June 08, 2017, 12:22:33 PM

Bounty çok uzadı 5 haftadır imzasındayım sıkılmaya başladım artık bir sürü kampanya çıktı bunda çakılı kaldık inşallah bu kadar zaman beklediğimize değer
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714202199
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714202199
Reply with quote  #2

1714202199
Report to moderator
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 08, 2017, 12:46:35 PM

Arkadaslar simdi bunların sonm ico su var. Bu coini nereden elde edebilicez. Piyasaya sürüldükten sonra mı alabiliriz poloniex veya bittrex tarzı sitelerden?
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
June 08, 2017, 12:57:08 PM

Arkadaslar simdi bunların sonm ico su var. Bu coini nereden elde edebilicez. Piyasaya sürüldükten sonra mı alabiliriz poloniex veya bittrex tarzı sitelerden?

Halka arz acildiginda resmi sitesinden ethereum gondererek sonm tokenlerini satin alabilirsin. Eger o donemde alamazsan tabii sonra girdigi herhangi bir borsadan satin alabilirsin. ICO'ya katilmak icin gerekli aciklamalar bir yerde yaziyor olacakti.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
June 08, 2017, 12:57:58 PM

talatk, pre-sale'de aldığımız SPT'lerle ilgil özel bir işlem yapmamız gerekiyormu? sonm token çevirmek için ico sırasında bir işlem yapacakmıyız?

ICO süresince elinizdeki SPT'leri 1SPT = 2SNM oranıyla değiştirebileceksiniz. Detaylar burada yazılacak: https://sonm.io/sonm-ico-details/

ICO başladığı zaman yatırım yaparak borsalara girmeden coini elde edebilirsiniz. https://sonm.io/sonm-ico-details/
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 08, 2017, 01:11:31 PM

Bounty çok uzadı 5 haftadır imzasındayım sıkılmaya başladım artık bir sürü kampanya çıktı bunda çakılı kaldık inşallah bu kadar zaman beklediğimize değer

En azından verdikleri ödülleri artırdılar . ( Bancorunda Ico su ertelendi ama ödülleri artırmadılar ).

talatk, pre-sale'de aldığımız SPT'lerle ilgil özel bir işlem yapmamız gerekiyormu? sonm token çevirmek için ico sırasında bir işlem yapacakmıyız?

ICO süresince elinizdeki SPT'leri 1SPT = 2SNM oranıyla değiştirebileceksiniz. Detaylar burada yazılacak: https://sonm.io/sonm-ico-details/

ICO başladığı zaman yatırım yaparak borsalara girmeden coini elde edebilirsiniz. https://sonm.io/sonm-ico-details/

Bilgilendirme için saol talatk . Bende çok az Pre-Sale' e katılmıştım.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 08, 2017, 01:14:36 PM

Saolun cevaplarınız için ^^ Son sorum: Bancor mu sonm mu ? 2 side güzel projeler çünkü. Bancorun sonm dan önce ico su başlayacağı için ona mı yatırmalıyız sizce ?
sezyumx
Hero Member

View Profile
June 08, 2017, 04:54:20 PM

Sonm ile ilgili bir mail geldi . Quake Arena sunucuları ile ilgili Software-as-a-Service (SaaS) desteğini yapacakmış SONM yapacakmış . "Adamlar zamanlamayı iyi biliyor." Her madenci bilgisayarını bir server' a dönüştüyor anladığım kadarırla.

-Madencinin makinası çevrimdışı durumdaysa, başka bir madenci görev işleme işlemine devam etmek için Docker kapsayıcısını Quake sunucusuyla indirip yüklemelidir. Başka bir deyişle, Donatör konteyneri madenciğin makinesinde saklanmalıdır.

-SONM gelişimindeki yolumuza ek olarak, merkezi olmayan dosya depolama çözümlerini (Storj, IPFS, Sia vb.) Entegre etmek istiyoruz.

Şu anda yakın gelecekte aşağıdaki konuları çözmeye çalışıyoruz:
· SONM'i heterojen ağ türleriyle uyumlu olacak şekilde adapte etmek.
· Çeşitli hükümet güvenlik duvarları formlarıyla uyumluluk.

Adamlar harbiden iyi çalışıyor sanki.

dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
June 08, 2017, 05:04:12 PM

bakalım ışık hızlıyla bitipde bizim azımızın açık kalacağı bir ico olmucak üst limit yoktu yanlış okumadıysam.
görellim baklım . ben ico gircem. 10-20 eth atmayı düşünüyorum. ama emin de değilim bancor tezos falan gricek ico var. birde aniden olup biten icolarda oluyor.
hazırda para tutmak lazım
zaten btc kabul etmiyorlar neden se eth  döndüler.
sezyumx
Hero Member

View Profile
June 08, 2017, 05:11:37 PM

bakalım ışık hızlıyla bitipde bizim azımızın açık kalacağı bir ico olmucak üst limit yoktu yanlış okumadıysam.
görellim baklım . ben ico gircem. 10-20 eth atmayı düşünüyorum. ama emin de değilim bancor tezos falan gricek ico var. birde aniden olup biten icolarda oluyor.
hazırda para tutmak lazım
zaten btc kabul etmiyorlar neden se eth  döndüler.

273.399 ETH Maksimum limit diye biliyorum bende . Tutar çok yüksek ama 70 milyon dolar .

beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
June 08, 2017, 05:22:06 PM

güzel bir projeye benziyor kalabalıkta bir ekibe sahip ico'dan girenlere kar sağlayacaktır. çeviri için teşekkürler
CoinCini
Full Member

Activity: 448

View Profile
June 08, 2017, 08:55:17 PM

iyi proje ama şartlar biraz ağır. umarım kazançlı olur.
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
June 08, 2017, 08:59:34 PM

273.399 ETH Maksimum limit diye biliyorum bende . Tutar çok yüksek ama 70 milyon dolar .
ETH fiyatının yükselişinden dolayı limiti düşüreceklerini okudum. Değişiklik durumunda düzenleyip buradan duyuracağım.

@sezyumx mail çevirin ve bilgilendirmen için teşekkürler.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 08, 2017, 09:18:06 PM

Zaten düşürmezlerse biz bountyciler zengin oluruz. Smiley Ben de yakında buna benzer bir açıklama bekliyorum, hatta her gün siteye girip bakıyorum. Zannediyorum o hedefi koyarken belirledikleri ether miktarını yeni fiyata oranlayacaklar.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
June 10, 2017, 10:59:52 PM

SONM icosunda maksimum cap nedir acbaa? Bulamadım. Sitesinde şöyle bir şey demiş duyuruldu mu bulamıyorum. MAX ICO FUNDING CAP
MAX ICO FUNDING CAP TO BE ANNOUNCED ON JUNE, 10th

talatk (OP)
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 11:02:40 PM

SONM icosunda maksimum cap nedir acbaa?

Maksimum limit ETH'deki fiyat artışından dolayı düşürülecek. Limitin kaçta olacağı yarın öğlene kadar belli olacak zira slack'te onlar için hala günün bitimine 7 saat varmış... Belli olunca buradan duyuracağım.
stromae
Full Member

View Profile
June 10, 2017, 11:08:13 PM

SONM icosunda maksimum cap nedir acbaa?

Maksimum limit ETH'deki fiyat artışından dolayı düşürülecek. Limitin kaçta olacağı yarın öğlene kadar belli olacak zira slack'te onlar için hala günün bitimine 7 saat varmış... Belli olunca buradan duyuracağım.

Teşekkür ederim merak ediyorum zaten 3-4 günü kalmış başlamaya icu için. Tahminen kaç milyon dolar gibi bir cap olacaktır?
talatk (OP)
Hero Member

View Profile
June 10, 2017, 11:35:58 PM

Teşekkür ederim merak ediyorum zaten 3-4 günü kalmış başlamaya icu için. Tahminen kaç milyon dolar gibi bir cap olacaktır?
30-40 milyon USD civarında olacakmış, ETH fiyatındaki yükselişten dolayı belirlemekte zorlanıyorlamış.
stromae
Full Member

View Profile
June 10, 2017, 11:49:41 PM

30-40 milyon USD civarında olacakmış, ETH fiyatındaki yükselişten dolayı belirlemekte zorlanıyorlamış.

Anladım giriş yapmayı düşünüyorum da bir yandan da ilk dakikalarda falan kapanır mı diye düşünüyordum. 30-40 milyon dolarsa zaten bence 1 ay bile sürdürseler ulaşamazlar veya ancak ulaşırlar gibi geliyor. Yine gelişmelerden haberdar ederseniz memnun olurum tabi.
thew3apon
Hero Member

Activity: 784

View Profile
June 11, 2017, 12:15:10 AM

Anladım giriş yapmayı düşünüyorum da bir yandan da ilk dakikalarda falan kapanır mı diye düşünüyordum. 30-40 milyon dolarsa zaten bence 1 ay bile sürdürseler ulaşamazlar veya ancak ulaşırlar gibi geliyor. Yine gelişmelerden haberdar ederseniz memnun olurum tabi.

30-40 milyon dolar bu piyasa için hiçbirşey.
stromae
Full Member

View Profile
June 11, 2017, 12:36:59 AM

30-40 milyon dolar bu piyasa için hiçbirşey.

Hocam farkındayım ama açıkçası sonm şeyi diğer çok önemli icolarla aynı tarihlerde çarpışacak bu da önemli bir faktör. Yoksa sonm 30-40 milyon dolar yapmaz demiyorum elbette yapabilir ama bu birkaç dakikada veya saatte kapanan bir tarzda olamaz gibi geldi sadece.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: