Bitcoin Forum
June 19, 2024, 03:35:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
  Print  
Author Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ  (Read 44131 times)
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
June 03, 2017, 10:14:17 PM

azar azar topluyor aslında bu icoda... 10gün sonra 500btclere gelebilir mi acaba?
Peao (OP)
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
June 03, 2017, 10:16:42 PM

Evet arkadaşlar get minexcoin kısmında iki seçenek çıkar karşınıza ister minexcoin cüzdanına ister escrow hesabına btc atabilirsiniz. Şu an btc olarak gözükür hesabınızda %20 bonusunuzu da alırsınız acele ederseniz. Ico bittikten sonra total btc oranına göre değerini belirleyip hesaplayıp minexcoine çevirecekler yanılmıyorsam.
aynen @slmn hocamın anlattığı gibi arkadaşlar. Escrowlu ya da escrowsuz gönderebilirsiniz yatırımlarınızı. hayırlı olsun şimdiden.

icodan hemen sonra yatırımları MNC olarak, 3-4 gün içinde de bountyleri hesaplarımızda görebiliriz arkadaşlar.

herkese şimdiden hayırlı olsun.

popülerliği artmaya başladı. çoğu kişi yeni öğreniyor projeyi ve icosunu. ilk bir kaç gün 1000 btc toplansa herkes bilirdi. şimdi tam tersi bir hareket ile çok az toplanan ve toplanmaya devam eden bir proje olarak ilgi odağı haline geldi. Cheesy
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
June 03, 2017, 10:22:05 PM

azar azar topluyor aslında bu icoda... 10gün sonra 500btclere gelebilir mi acaba?
hocam çok güzelde 200 btc yeterli bence fazlası bu coini bozar. Cheesy ayrıca adamlara baksana hedef koymamışlar. yatırımcılara "siz atın bir şeyler, biz yaparız bi güzellik" modundalar. gözü yükseklerde değil. çok güzel ya keşke baştan katılsaydım diyorum bazen.

proje çok rahat olsa da olur olmazsa da canınız sağ olsun modundalar. ilk önce tenkit sonra tebrikler (Minexcoin takımına). Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
June 04, 2017, 03:37:51 AM

Biraz geç olsa da imzaya katılmak istedim, bu kadar sistemli hareket etmeleri çok güzel. 200 Btc'yi geçeceğini düşünüyorum Smiley
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
June 04, 2017, 05:51:22 AM

110 BTC mi inanılmaz  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Valla üzülüyorum bu coine . çok umudum vardı. İnşallah basarili olurda bountyciler üzülmez
Metali
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
June 04, 2017, 07:45:18 AM

Ben bir miktar nakit ödeme yaparak katıldım, hayırlısı artık.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
June 04, 2017, 08:48:18 AM

nakit ödeme derken nasil bi ödeme hocam bu tam anlayamadim ? bitcoin gönderdiniz sanirim diğer türlü usd ile yatirim secenegi varmiydi ben hatirlamiyorum. hayirli olsun bu arada.
Peao (OP)
Legendary
*

View Profile
June 04, 2017, 11:39:46 AM

Biraz geç olsa da imzaya katılmak istedim, bu kadar sistemli hareket etmeleri çok güzel. 200 Btc'yi geçeceğini düşünüyorum Smiley
hoş geldniz hocam. hayırlısı olsun. Smiley
bende borsaya açıldıktan sonra yükseleceğini düşünüyorum. Cheesy

nakit ödeme derken nasil bi ödeme hocam bu tam anlayamadim ? bitcoin gönderdiniz sanirim diğer türlü usd ile yatirim secenegi varmiydi ben hatirlamiyorum. hayirli olsun bu arada.
sanırım icosuna yatırım yaparak katıldım demek istedi sanırım (@metali) hayırlı olsun size de.

Peao (OP)
Legendary
*

View Profile
June 04, 2017, 11:57:55 AM

Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 5404

Yatırım Yapanlar: 926

Toplam BTC: 122.66346735 BTC

Şu anki bonus oranı: 20%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00111308 BTC

Kalan Günler: 10 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico

ortalama kişi başı: 0.13BTC yatırım yapılmış.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
June 04, 2017, 12:14:39 PM

Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 5404

Yatırım Yapanlar: 926

Toplam BTC: 122.66346735 BTC

Şu anki bonus oranı: 20%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00111308 BTC

Kalan Günler: 10 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico

ortalama kişi başı: 0.13BTC yatırım yapılmış.
200 btc rahat olacak.gibi,bu devirde 200btc de gayet guzel.
Metali
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
June 04, 2017, 12:32:07 PM

sanırım icosuna yatırım yaparak katıldım demek istedi sanırım (@metali) hayırlı olsun size de.

Yaw cyrpto dünyasındayız nakit ödemeyi oraya nasıl yapabilirim! elbette bitcoin gönderdim. bu soruların artık sorulaması lazım.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
June 04, 2017, 03:40:30 PM

kimse güvenmedi projeye ama ilk güvenenlerdenim ben :d o zamanlar devam eden icolarin bitişine denk gelecegi için yada bunun başlangici diğerleri devam ederken oldugu için ilk başta yatırım az alir sonlara doğru hakettiği değeri bulacaktir dedim nitekim öyle olacak  gibi Smiley o kadar projeye girdim çiktim bunlar gibisini görmedim.herşey sistematik bir tek signature hariç onunda stakelerini sayiyorlar sanirim. diğer facebook muş twittermiş herşey otomasyona baglanmiş mis gibi catir catir hesaplayip sistemde ne kadar shareiniz var görebiliyorsunuz.keşke bundan sonra tüm icolar bu tarz yapsa projelerini. exscudo nunda twitter ve facebook a girmiştim onlarinda share sayma sistemi otomatik cok güzel oluyordu. neyse ico şuan için yaklaşık 125 btc civarında ve 1  mnc yaklaşık olarak 2.8 dolara denk gelmekte..bitene kadar neler yapicak görücez. ama iyi olacak inaniyorum Smiley

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 04, 2017, 03:45:18 PM

500 Btc geçerse iyi olur. Bence geçmesine geçerde balinaların uğraması lazım sanırım projeyi sevmediler yada öyle sağlam bir iki balina bulmadılar. Bakın aragorn,mysterium,tokencard gibi projelere nasıl dakikalarda bitiyor bunlarda alır ama demekki reklamı her yere yapıştırmakla olmuyor. Smiley
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
June 04, 2017, 03:49:32 PM

500 Btc geçerse iyi olur. Bence geçmesine geçerde balinaların uğraması lazım sanırım projeyi sevmediler yada öyle sağlam bir iki balina bulmadılar. Bakın aragorn,mysterium,tokencard gibi projelere nasıl dakikalarda bitiyor bunlarda alır ama demekki reklamı her yere yapıştırmakla olmuyor. Smiley

yani 500 btc cok fazla gibi fakat benim tahminim 3oo u zorlar gibi her geçen gün  3-5 akmasada damlar pozisyonunda bir şekilde yatiri almayi başariyor. bu hafta içinde bazi icolardan tokenlerini dağitanlar ve bountylerden de gelenler olucaktir. yani ümidimiz o yönde.eğer o şekilde bir dağitim olursa eğer biraz daha fazla yatırımı minexcoin bu haftasonuna doğru alabilir görüşündeyim.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
June 04, 2017, 03:51:07 PM

kimse güvenmedi projeye ama ilk güvenenlerdenim ben :d o zamanlar devam eden icolarin bitişine denk gelecegi için yada bunun başlangici diğerleri devam ederken oldugu için ilk başta yatırım az alir sonlara doğru hakettiği değeri bulacaktir dedim nitekim öyle olacak  gibi Smiley o kadar projeye girdim çiktim bunlar gibisini görmedim.herşey sistematik bir tek signature hariç onunda stakelerini sayiyorlar sanirim. diğer facebook muş twittermiş herşey otomasyona baglanmiş mis gibi catir catir hesaplayip sistemde ne kadar shareiniz var görebiliyorsunuz.keşke bundan sonra tüm icolar bu tarz yapsa projelerini. exscudo nunda twitter ve facebook a girmiştim onlarinda share sayma sistemi otomatik cok güzel oluyordu. neyse ico şuan için yaklaşık 125 btc civarında ve 1  mnc yaklaşık olarak 2.8 dolara denk gelmekte..bitene kadar neler yapicak görücez. ama iyi olacak inaniyorum Smiley
hocam neye gore 2.8 olarak hesapladınız 150bınemı boluyorsunuz yoksa toplam basılan 19mılyon tokenemı bolerek hesaplıyorsunuz

Peao (OP)
Legendary
*

View Profile
June 04, 2017, 05:38:54 PM

hocam neye gore 2.8 olarak hesapladınız 150bınemı boluyorsunuz yoksa toplam basılan 19mılyon tokenemı bolerek hesaplıyorsunuz

sanırım bunu demek istedi @ap3311

şu an ki ico ekranındaki MNC Price: 0.00113238 BTC nin Dolar karşılığı.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
June 05, 2017, 11:10:15 AM

iyi para şu güne göre. 300 000 MNC den 10 tane düşer herhalde. sosyal medyadan gelenleri satalım da telefon faturasını öderiz. Cheesy

BTC Raised: 134.19704511 BTC
Investors:1007
Registered:5632
MinexCoin Price:0.00120317 BTC
şaka maka 40BTC iken 100BTC anca olur diyorduk. adamlar 150 ye merdiven dayadı. daha da 10 gün var mış Cheesy rastgele.

coininiz bol olsun. Smiley
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
June 05, 2017, 11:54:47 AM

Yaw cyrpto dünyasındayız nakit ödemeyi oraya nasıl yapabilirim! elbette bitcoin gönderdim. bu soruların artık sorulaması lazım.

benim bunu sormam kadar doğal bişi yok kimi icolar usd ile de yatırım aliyor mobilgo nun ico devam ederken çakma mobilgo ico sitesi cikarip insanlari buraya yatırım yapmaya yönlendirenler oldu oyle bişi geldi aklima belki bi üçkağıda uğrama riskini önleme adına
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
June 05, 2017, 12:13:22 PM

Bir türlü ısınamadım , balinaların gireceğinide inanmıyorum bu projeye .

Hangi borsalarda işlem göreceğine dair bir haber varmı ?

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
Peao (OP)
Legendary
*

View Profile
June 05, 2017, 12:24:45 PM
Last edit: June 05, 2017, 04:41:46 PM by Peao

Bir türlü ısınamadım , balinaların gireceğinide inanmıyorum bu projeye .

Hangi borsalarda işlem göreceğine dair bir haber varmı ?
haklısınız hocam hacimi çok düşük kaldı ama bu 2.faz fiyat belirlemek için açılmış bir ICO. 1. de 2 milyon satılmış.

Proje takımından arkadaşlarla iletişimimde bende aynı soruyu sormuştum. büyük olasılıkla ilk işlem göreceği borsa https://bittrex.com/ olacağı haberini aldım. kesin bir açıklama henüz yok. sadece görüşmelerin devam ettiğini söylediler.

kolay gelsin. Smiley

========Bittrex========
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
  Print  

Jump to: