Bitcoin Forum
April 23, 2024, 08:11:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Sürkli BTC - Payeer USD Satışı / Enpara - İşbank - Garanti - Papara/ Uygun Fiyat  (Read 1951 times)
mehmetbey (OP)
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile WWW
May 03, 2017, 07:56:31 PM
Last edit: May 06, 2017, 08:45:06 AM by mehmetbey

İyi Günler,

Satış Kurallarını Lütfen Okuyunuz.

BTC    En uygun fiyat için teklif isteyiniz. Teklifler 3 - 5 dk. geçerliliğe sahiptir.
 BTC    Min. Satış miktarı 500 TL dir.
 BTC    Önce banka ödemesini yaparsınız, ardından btc hesabınıza gönderilir.
 BTC    Skype, whatsapp desteği
 BTC    Geçerli Bankalar: Finansbank - İşBankası - Garanti - Papara

Mutlu mesut alışveriş olacağına emin olabilirsiniz  Smiley

Bol kazançlar, Hayırlı alışverişler dileriz.
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713903091
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713903091
Reply with quote  #2

1713903091
Report to moderator
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 03, 2017, 08:10:07 PM

Bı adres imzalayinda sınırsız BTC ne oluyormuş öğrenelim
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
May 03, 2017, 08:29:29 PM

İyi Günler,

Satış Kurallarını Lütfen Okuyunuz.

BTC    En uygun fiyat için teklif isteyiniz. Teklifler 3 - 5 dk. geçerliliğe sahiptir.
 BTC    Min. Satış miktarı 500 TL dir.
 BTC    Önce banka ödemesini yaparsınız, ardından btc hesabınıza gönderilir.
 BTC    Skype, whatsapp desteği
 BTC    Geçerli Bankalar: Finansban - İşBankası - Garanti - Papara

Mutlu mesut alışveriş olacağına emin olabilirsiniz  Smiley

Bol kazançlar, Hayırlı alışverişler dileriz.

Sınırsız bitcoin  Shocked  Shocked nasıl bir güvence sunuyorsunuz müşterilerinize Huh çok emin olamadım mutlu mesut alışverişe Cheesy
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 03, 2017, 08:39:19 PM

Amacınız spekülasyon veya çöp post oluşturmaksa yazmaya devam edebilirsiniz. İhtiyacınız varsa iletişim kurar sorarsınız. Memnun kalırsanız paylaşırsınız.

Elbette bazı referans noktalarımız var ki güvenli bir alışverişin vurgusunu yapıyoruz. Daha önce ne tür işlemler yaptınız bilemem ama bir forum adabında bu şekilde alaycı bir tavırla yazılar oluşturmanız hoş değildir.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 03, 2017, 08:44:05 PM

Madem sınırsız 100 btc imzalayın koyun güven kazanmış olursunuz ama sadece bu yetmez escrow kabul ediyor musunuz?
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 03, 2017, 08:47:43 PM

Madem sınırsız 100 btc imzalayın koyun güven kazanmış olursunuz ama sadece bu yetmez escrow kabul ediyor musunuz?
Önce banka ödemesini yaparsınız, ardından btc hesabınıza gönderilir.
  Grin

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 03, 2017, 08:48:54 PM

btc nin kendisi sınırlı sayıda zaten  Smiley

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 03, 2017, 08:58:17 PM

Daha fazla forum insanı mağdur olmadan açıklamak gerekir.

Arkadaşlar başlıkta uzun açıklama yapılmadığından oradaki ifade sürekli manası taşımaktadır. Yani 100 btc hesabımızda yoktur. Sürekli sipariş potansiyeline sahibiz. Konuyu yabancı alanda da açmama rağmen böyle soruyla karşılaşmadım. Onların sordukları direk ne kadar olduğu?

İlginç buldum açıkçası.  Smiley
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 03, 2017, 09:14:29 PM
Last edit: May 03, 2017, 09:24:35 PM by utkuy

btc nin kendisi sınırlı sayıda zaten  Smiley

Arkadaşlar başlıkta uzun açıklama yapılmadığından oradaki ifade sürekli manası taşımaktadır. Yani 100 btc hesabımızda yoktur. Sürekli sipariş potansiyeline sahibiz. Konuyu yabancı alanda da açmama rağmen böyle soruyla karşılaşmadım. Onların sordukları direk ne kadar olduğu?

İlginç buldum açıkçası.  Smiley

ilginç olan; malesef yazım.

*insanlar dolandırılma korkusuyla başbaşa.
*yeni bir hesap
*sınırsız btc
*önce para sonra btc gibi sert bir çıkış
*ve escrow kelimesi geçmemesi

yine malesef troll kelimesini akıllara getiriyor.

Siz iyi niyetli yazmış olsanız dahi..

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
pitkoyin
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
May 03, 2017, 09:30:35 PM

Mesaj imzalamak nedir onu biliyorsa ben yine razıyım ..
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 04, 2017, 08:21:15 AM

kurumsal bir firma galiba baksanıza her cumlede soyle yapıyoruz boyle yapıyoruz  Grin Grin
AMD FTW
Sr. Member

Activity: 317
Merit: 250

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 04, 2017, 09:23:33 AM

Sadece sınırsız btc yi okumam yetti sınırsız btc nedir ya btc de bir kere sınır var siz nasıl sınırsız btc satacaksiniz. Şuraya 100 kişi gelse 100 btc istese 10000 btc yapar 10 bin btc ne demek var mı bu kadar btc sizde ya başlığı edit leyin yada kanıtlayın.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 04, 2017, 11:16:11 AM

İşsizlik zor tabi arkadaşlar. Konuda üst sınırda bir taaruz var ama sorun değil. Yine de polemiklerinize biraz ışık tutmaya çalışacağım.

=> Arkadaşımın biri "imzalamak ney biliyorsa...razıyım" cevaben;
Forum İmzası, alış satışı yapan bir belge değildir. Yalnızca reklam tabelası ya da önsöz sayfasıdır. Ek olarak imza eklemeyi bilirim. Ekleme yapmama nedenim, ticareti düşünen arkadaşın aklında 2 soru olacaktır. 1' i fiyat, 2.si güven. Bunun içinde iletişime geçmesi yeter. Uygun bulursa alışverişi yapar. Siz imzaya bakarak alışveriş yapıyorsanız imzası güzel olan birisini beklemelisiniz  Wink

=> Başka biri tekrar sınırsız ifadesine takılmış. Belliki geri mesaj okumadan ileri post atmak gelenek haline dönüşecek. O ifadenin amacı sürekli temin edilebilme anlamı taşımaktadır! Çok sıkıntıya giren arkadaşlar varsa değiştirebilirim. Sürekli ifadesi daha uygun olacak sanırım.

=> Kurumsal bir firma sorusu akıllara takılmış. Hayır kurumsallık yoktur. Uslup ta düzgünlük olması açısından ayrıca biz çoğul kişisi (bknz. ilkokul 3 türkçe) işlemin tederikçisi birden fazla kişinin emeği olduğundandır.

Evet neticede merak ettiğiniz fiyat ve güven kaynağınız nedir diye iletişime geçiliyor olsaydı, konunun esas amacına yönelik hareket etmiş olurduk.

Hayırlı Günler dilerim
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
May 04, 2017, 11:31:32 AM

Anlaşılan Mehmet Bey Bitcoin adresinden mesaj imzalamakla forum imzasını karıştırmış. Elinizdeki Bitcoin stokunu öğrenmek adına Bitcoin adresinizden mesaj imzalarsanız seviniriz.

Başlığın sınırsız yerine sürekli olarak değişmesi iyi olmuş, kafa karışıklığını gidermiş oldu.

Önce ödeme almayı istemeniz için forumda belli bir geçmişiniz olması gerekiyor. Yoksa kimse foruma yeni üye olmuş birine para göndermez, o işi unutun.

Son olarak mesut alışveriş varsa biz yokuz. Smiley

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 04, 2017, 11:34:32 AM

Kusura bakmayın yeni üye olmuş birisinin bu tarz bir ilan açmasına verilecek normal tepkiler verilmiş.Sizde milletin bu ithamlarına ucu açık cevaplarla savuşturmuşsunuz ?

İmza olayını bilmediğinizi anlıyoruz bu mesajınızla, arkadaşın bahsettiği imza sizin sandığınız imza değil.

Yeni üye olan biri satış yapıcam önce para sonra btc, yok iletişime geçin güven sağlayalım şekliyle girizgah yapmaz.

Mademki güvenilir olduğunuzu iddia ediyorsunuz, bunu önce sağlamalısınız,ispat etmelisiniz.

Bu da çok basit bir yoldan geçiyor,

Escrow ile satış yapıyoruz derseniz oalylar biraz daha sakin ilerleyebilir, ancak bu şekilde bir üslup ile en fazla forumda unutulan başlıklardan biri olarak kalır.

Saygılar.

Not: kimseyi herhangi birşeyle itham etmiyorum, gerçekten düzgün ve güvenilir olabilirsiniz ancak dediğim gibi önce güven ortamını oluşturmanız gerekli.

bkz: timbereagle
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 04, 2017, 11:35:17 AM

İşsizlik zor tabi arkadaşlar. Konuda üst sınırda bir taaruz var ama sorun değil. Yine de polemiklerinize biraz ışık tutmaya çalışacağım.

=> Arkadaşımın biri "imzalamak ney biliyorsa...razıyım" cevaben;
Forum İmzası, alış satışı yapan bir belge değildir. Yalnızca reklam tabelası ya da önsöz sayfasıdır. Ek olarak imza eklemeyi bilirim. Ekleme yapmama nedenim, ticareti düşünen arkadaşın aklında 2 soru olacaktır. 1' i fiyat, 2.si güven. Bunun içinde iletişime geçmesi yeter. Uygun bulursa alışverişi yapar. Siz imzaya bakarak alışveriş yapıyorsanız imzası güzel olan birisini beklemelisiniz  Wink

=> Başka biri tekrar sınırsız ifadesine takılmış. Belliki geri mesaj okumadan ileri post atmak gelenek haline dönüşecek. O ifadenin amacı sürekli temin edilebilme anlamı taşımaktadır! Çok sıkıntıya giren arkadaşlar varsa değiştirebilirim. Sürekli ifadesi daha uygun olacak sanırım.

=> Kurumsal bir firma sorusu akıllara takılmış. Hayır kurumsallık yoktur. Uslup ta düzgünlük olması açısından ayrıca biz çoğul kişisi (bknz. ilkokul 3 türkçe) işlemin tederikçisi birden fazla kişinin emeği olduğundandır.

Evet neticede merak ettiğiniz fiyat ve güven kaynağınız nedir diye iletişime geçiliyor olsaydı, konunun esas amacına yönelik hareket etmiş olurduk.

Hayırlı Günler dilerim
Sen olayı cok yanlış anlamışsın arkadasım. imzalamadan kasıt forum imzası değil. bitcoini tuttugun hesabın imzasıdır. ama aklına direk forum imzası geldiğine göre büyük ihtimalle btc cüzdanı nasıl imzalanır bilmiyorsun.
Bu imza sayesinde o hesabın sana ait olduğu anlasılır.
Kurunu merak ettim ama suan icin 1 btc icin fiyatınız nedir?
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
May 04, 2017, 07:25:20 PM

İlginç buldum açıkçası.  Smiley
Kimse size ne kadar olduğunu sormamış skype istemiş sadece yabancı forumda Kiss
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 05, 2017, 07:34:07 PM

Kaşiflik ve dedektiflik mücadelesini bırakıp işe koyulmak en mantıklısı.

Yabancı forumdaki arkadaşlarla özelden görüştük. Hem whatsapp hemde skype . Maalesef TR de atom u parçalamak daha kolay. Size şurda yazdıklarımı adamlar iletişim kurarak sordular. Bu önyargı ile bir yere varılmaz. Yada işsizlik demeliydim. Yok imza olayını bilmiyor yok aklına ilk forum imzası geldiyse bu işi bilmiyor.

Arkadaşlar belki çok uzun zaman geçirmiş olabilirsiniz buralarda fakat. Bu sizi bilgiçlik seviyesine taşımaz. Escrow konusuna gelince zaten binen artı bir maliyet. Ben referans gösterebilecek yer ve kişiler varken neden alıcıya daha fazla maliyet yükleyeyim. Alıcı talebi olabilir ondada bu defa uygun escrow araki bulasın. Hem o güvenecek hem ben. Neyse biz bu yorumları uzattıkça yorumlamalar devam edecek.

Transfer hacmini görmek isteyenlere cevaben şunu demek istiyorum. Sürekli BTC, demek anlık alıcı ve satıcıyı eşleştirebilmek demektir. Tabi herkes düz mantık benim hesapta 100 btc varlığını düşünüyor. Ordan da denizi yarıp gidesi geliyor.  Grin

Neyse umarım akıllarda! olanı biraz cevapladık, lütfen btc ihtiyacınız var ise buyrunuz
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
May 05, 2017, 11:04:13 PM

fiyatın ne makul bi şeyse escrowu ben ayarlarım sen kafanı yorma. finansbank yok sanırım pazartesi hallederiz
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 06, 2017, 08:42:26 AM

fiyatın ne makul bi şeyse escrowu ben ayarlarım sen kafanı yorma. finansbank yok sanırım pazartesi hallederiz
Hocam başlıkta "ENPARA" yazmaktadır. QNBFinansbankın bankasız online hizmetidir. Yani Finansbank vardır. Havale alınabilir.

An itibari ile 1 btc = 6035 TL dir. Açıkça panelde yazıyorum. Geçerlilik süresi 5 dk dır.

Uygun gelebilir veya gelmeyebilir. Tedarik ettiğim kişilere göre farklılık göstermektedir. Uygun geliyorsa ne mutlu bize.

Hayırlı alışverişler dilerim
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
May 06, 2017, 08:46:59 AM

Hocam başlıkta "ENPARA" yazmaktadır. QNBFinansbankın bankasız online hizmetidir. Yani Finansbank vardır. Havale alınabilir.

An itibari ile 1 btc = 6035 TL dir. Açıkça panelde yazıyorum. Geçerlilik süresi 5 dk dır.

Uygun gelebilir veya gelmeyebilir. Tedarik ettiğim kişilere göre farklılık göstermektedir. Uygun geliyorsa ne mutlu bize.

Hayırlı alışverişler dilerim
Enpara yazısını görmedim kusura bakmayın.
Üzgünüm hocam. Fiyatıniz baya yüksek. Bu forumda bu komisyonla satış yapmanız biraz zor
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 06, 2017, 09:13:16 AM

Fiyatlar sabit olmuyor bildiğiniz gibi, şu an preev kuruna göre de yüksek gelmektedir. Farkındayım , fakat sürekli güncel fiyat teklifleri toplamakta fayda var. İlginize teşekkürler.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
May 06, 2017, 03:38:36 PM

Elinizde en azından 0.1 btc ( o kadar düştük ) olduğuna dair kanıt istiyoruz forum  hesabını 2gün önce açtınız size neden güvenelim. Bu yazıma felsefik cevaplar vermeyin kanıtla gelin. Kanıtınız yoksa kaybolun zaten kimse size güvenmicektir.
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 06, 2017, 04:49:45 PM

Elinizde en azından 0.1 btc ( o kadar düştük ) olduğuna dair kanıt istiyoruz forum  hesabını 2gün önce açtınız size neden güvenelim. Bu yazıma felsefik cevaplar vermeyin kanıtla gelin. Kanıtınız yoksa kaybolun zaten kimse size güvenmicektir.

Bak hocam,

-Sen bir defa alıcı niyetiyle gelen bir kullanıcı dahi değilsin. Kaldı ki sana hesabımla ilgili birşeyler ıspatlayacağım.

-Ahlak seviyene inmeyeceğim. Kaybolun gibi kelimeler burada ne alıcı ne de satıcı bir kişinin kullanacağı bir ifade değildir.

-"Kanıt istiyoruz" diyerek olayı forumsallaştırma! Dikkat et. Özelden şeker gibi bir kardeşim açıklama istedi. Fiyat verdik. Referansa ve fiyata teşekkür ederek yüksek bulduğunu ifade etti ve hoşça iletişim kurduk.

-Kimse de güvenmese bunun muhakemesi sana kalmadı. Derdin alışveriş değil sağda ki soldaki insanlara çamur atmak.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
May 06, 2017, 04:52:21 PM

Olayı forumsallaştırma derken ne demek istediniz tam olarak biraz açabilir misiniz ben anlayamadım kusura bakmayın lütfen  Huh Huh Huh
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
May 06, 2017, 04:59:40 PM

Olayı forumsallaştırma derken ne demek istediniz tam olarak biraz açabilir misiniz ben anlayamadım kusura bakmayın lütfen  Huh Huh Huh

hemen açıklamasını yapayım şöyle diyor

sen benle uğraşma ve bu işten uzak dur kurcalama ben btc ile yeni tanışan talebeleri şöyle evire çevire bir sikiyim dolandırayımda sikim keyiflensin.

tabii bunlar benim düşüncelerim bir hata yaptıysak affola.

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
mehmetbey (OP)
Newbie
*

View Profile WWW
May 06, 2017, 05:17:54 PM

sen benle uğraşma ve bu işten uzak dur kurcalama ben btc ile yeni tanışan talebeleri şöyle evire çevire bir sikiyim dolandırayımda sikim keyiflensin.

T.C.K 20. Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4. Maddesinin (2.) fıkrasına göre TÜM ÜYELER yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Kiminle nasıl konuştuğunun farkında olacaksın
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 06, 2017, 05:28:35 PM

Sesli güldüm Grin  Konu dışı mesajım affola mehmetbey

sero5050
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

Bitcoin Ticaretcisi - Bitcoin Madenciliği

View Profile
May 09, 2017, 06:17:55 AM

Kardeşim isi uzatma btc adresini yaz bakalım varmiymis btc satacak kadar sende iddayada girerim sende 0.2 bile yoktur
Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: