Bitcoin Forum
April 20, 2024, 12:14:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: QUANTUM Projesi - Marketleri Birlestirir  (Read 906 times)
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 10, 2017, 01:17:03 PM
Last edit: May 10, 2017, 05:22:28 PM by olcaytu2005

Proje hakkinda;

Quantum projesinin hedefi kripto para ve dijital varlik piyasasina kurumsal duzeyde likidite getirmektir.

Buyuk oyuncularin kripto dunyasindaki koklu degisikliklere girmesini engelleyen baslica nedenlerden biri,  likid olmayan satis emirleri ve genis pazar yayilimidir. Bu, buyuk para akisinin verimli ve en etkili maliyetle pazar alanina giris cikisini engeller ve asina oldugumuz para yoneticilerinin arasinda suphecilik yaratir. Farkli bicimlerdeki kripto para ve dijital varliklarin hizli buyuyusunu desteklemek icin, kripto ekonomisinin tum kriptoyla alakali piyasalarda profesyonel ve buyuk bir likidite saglayiciya ihtiyaci vardir. Bu da butun kripto economide daha hizli ve daha istikrarli buyumesine sebep olacaktir.

Quantum diger kripto para birimlerinden nasil farkli?

Cogu kripto paralar madencilik diye adlandirilan sure zarfinda surekli yeni birimler yaratir. Bu surec cok pahali oldugundan, madenciligi yuruten insanlarin cogu masraflarini kapatmak icin yeni uretilen koinleri surekli satar. Bu durum fiyat uzerinde asagi dogru baski olusturur ve fiyatin ayni seviyede kalabilmesi icin, yeni paranin piyasaya akmasi gerekir.Biz bu sureci tersine ceviriyoruz. Quantum kuponlari devamli imha edilecek ve var olan birim miktarlarini zaman icinde azaltacaktir. Diger kripto para birimlerindeki madenciligin asagi dogru baskisinda olusturdugu gibi, Quantum yok etme sureci fiyata yukari dogru baski yapacaktir. Yeni para piyasaya girmemis olsa bile, bu durum zaman icerisinde Quantum kuponlarinin degerinin artmasina neden olacaktir.

Quantum deflasyonel bir para birimi midir?

Evet! Cunku Quantum kuponlari aylik olarak yok edileceginden, var olan bir miktar birimin fiyati her ay dusecektir. Bu Quantum’u dunyadaki birkac gercek deflasyonel para birimlerinden biri yapacaktir.

Quantum kuponlari nasil yok ediliyor?

Likidite havuzunun islemlerinden olusturulan fazla fonlar, piyasadaki Quantum kuponlarini satin alabilmek icin kullanilacak ve kara delik adreslerine gonderilecek.

Likidite havuzunun icindeki fonlar nasil kullanilacak?

Quantum projesi tum toplanan parayi baslica altcoin marketlerine dagitarak kriptoparalara likudite saglayacaktir. Bu islem, borsalara kaldiracli islemler icin fon verme, marketleri birbirine baglama ve arbitaj yaparak olacaktir. Bu islemlerin basarisi icin yeni yollar da gelistirilecektir.

Likidiye havuzundaki fazla fon nasil kullanilacak?

Likidite havuzundan olusturulan her gelir piyasadaki Quantum kuponlarini olabilecek en iyi fiyata geri satin alabilmek icin kullanilacak ve kara delik hesaplarina gonderilerek imha edilecekler.

Quantum kuponlari yayinlamak icin hangi protokolleri kullanacak?

Quantum kuponlari Ethereum protokolu uzerinden dagitilacak.

DAHA FAZLASI:

WEBSITESI: http://www.quantumproject.org/
EMAIL: support@quantumproject.org

FACEBOOK: https://www.facebook.com/QAUProject/
TWITTER: https://twitter.com/QAUProject

ICO BASLANGICI: Nisan 15, 2017
ICO BITISI: Mayis 15, 2017
ICO FIYATI: $0.05

ESCROW: @BelTirid (Gašper Kenda) (Xaurum CEO'su)

1713572098
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713572098
Reply with quote  #2

1713572098
Report to moderator
1713572098
Hero Member
*

Ignore
1713572098
Reply with quote  #2

1713572098
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713572098
Hero Member
*

Ignore
1713572098
Reply with quote  #2

1713572098
Report to moderator
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 10, 2017, 01:18:28 PM

Arkadaslar adamlardan PSD bekledigim icin biraz gec yayinlayabildim. Hos psdde de gelmedi ama ICO bitmeden paylasayim dedim. Ilginc bir proje. Birazcik bile gelecek vaat eden bir proje az para toplayip dusuk marketcap ile basliyorsa yatirim yapilmasi dusunulebilir. Sorularinizi cevaplayabilirim.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1505

View Profile
May 10, 2017, 02:05:01 PM

ETH üzerinde çalışıyormuş, ERC20 tokeni mi olacak?
ICO fiyatı 5 centse hesaplama neye göre yapılacak? Parayı gönderdiğimiz andaki kura göre mi ICO bitiş tarihindeki BTC-ETH kuruna göre mi hesaplayacaklar?
Kupon yakma işlemi ne zamana kadar sürecek? Ve herkesin merakla beklediği konu, bounty yok mu?

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

View Profile
May 10, 2017, 05:25:05 PM

Fiyatın hangi zamana göre hesaplanacağını tam olarak anlayamadım.

Bounty maalesef yok.

Olay aslında şöyle, bu token satışından gelen parayla, para kazanılacak. Ve kazanılan parayla Quantum tokenleri marketten alınarak burn adresine atılacak. Böylece her zaman azalan bir miktar olacak.
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
June 08, 2017, 02:53:36 PM

Livecoinde yer almış, 0.16 dolar gözüküyor şu an için bakalım nerelere çıkabilecek?
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
June 08, 2017, 04:46:05 PM

Tum coinler yakilinca ne olacak ? Proje tamamlanmis mi oluyor o zaman... bu token yakma olayi biraz sacma geldi...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: