Bitcoin Forum
April 16, 2024, 07:03:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: USD/TL (2,50-3,00) ------ 2017/Son Çeyrek  (Read 9633 times)
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
August 02, 2017, 02:53:38 PM

3,75 civarı yl kapatacağını düşünüyorum, şu anda doların düşmesi için hiçbir ortam yok müdahele dışında, her müdahele de yayı biraz daha geriyor.

1713294192
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713294192
Reply with quote  #2

1713294192
Report to moderator
1713294192
Hero Member
*

Ignore
1713294192
Reply with quote  #2

1713294192
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713294192
Hero Member
*

Ignore
1713294192
Reply with quote  #2

1713294192
Report to moderator
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
August 02, 2017, 06:57:42 PM

3,75 civarı yl kapatacağını düşünüyorum, şu anda doların düşmesi için hiçbir ortam yok müdahele dışında, her müdahele de yayı biraz daha geriyor.

Ben de size katılıyorum Mustafa hocam özellikle Almanya ile yaşanan gerilim maalesef ülkemizi oldukça olumsuz etkileyecektir.Sonuç olarak İhracatımızda çok önemli bir ülke Almanya.
ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
August 02, 2017, 07:27:42 PM

Euro rekordan rekora koşmaya devam ediyor, 4.20 ye dayandı. dolar da onun gerisinde kalmaz böyle giderse. Müdahale edecek seviyeleri çoktan geçtik, dediğiniz gibi müdahale ettikçe ve etmeye çalıştıkça daha da kötüye gidiyor. Bir ülke ekonomisi daha saçma yönetilemezdi gerçekten tebrikler. Her yıl daha da çıkmaza giriyor.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1596
Merit: 268

View Profile
August 03, 2017, 06:50:13 AM

Artık şu euro ve doların artışının durdurulması lazım. Yani TL'nin değer kaybetmesinin desek daha doğru olur. Ancak gelinen son noktada ülkenin durumuna, diğer ülkelerle ilişkilerine vs bakarsak bu imkansız gibi bir şey şu zamanda. Ben de yılı 3.65-3,70 civarı kapatacağını düşünüyorum.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
August 03, 2017, 01:04:37 PM

Tlye dump gelecek gibi görünüyor Smiley
zcash2017
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
August 04, 2017, 09:08:09 AM

almanya ile aramızdaki gerginliğin asıl sebebi 3 havaalanı projesi. avrupanın en büyüğü olmasını istemiyorlar.
bakalım nereye kadar devam edecek bu çekememe.. Smiley ama bizim proje gerçekleşecek. o zamanda ülke gelirlerine büyük katkısı olacağıını düşünüyorum belki o zaman düşer. yani 2018 ilk yarısında o seviyeler olabilir.
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
August 04, 2017, 09:20:46 AM

almanya ile aramızdaki gerginliğin asıl sebebi 3 havaalanı projesi. avrupanın en büyüğü olmasını istemiyorlar.
bakalım nereye kadar devam edecek bu çekememe.. Smiley ama bizim proje gerçekleşecek. o zamanda ülke gelirlerine büyük katkısı olacağıını düşünüyorum belki o zaman düşer. yani 2018 ilk yarısında o seviyeler olabilir.

güldürme kendine ya. çomar çomar laflar konuşma
3. hava alanıymış yok Almanya çekemiyormuş ne kullanıyorsunuz söyleyin insanlar tinere baliye para vermesin

Tiksiniyorum sizden kafanızdan cahilliğinizden cehaletinizden
krhnrhn
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 306

View Profile
August 04, 2017, 10:30:36 AM

Bence çılgın hayallerin var Smiley
Doların bu seviyelere inmesi için ülkede birşeylerin kayda değer seviyede iyi gitmesi lazım. Ben kaçırdıysam affola ama iyi giden 1-2 örnek verebileni tebrik ederim tabi Smiley
zokora
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

View Profile
August 04, 2017, 01:24:55 PM

bence siyaset için ayrı bir başlık açılsın ve orada konuşulsun.

burda dolar konuşulmuyor. almanya, katar, turizm, tarım konusuluyor.

forumda siyaset konusu eksikliği var. insanlar karşıt görüşteki insanlarla tartışacak mecra bulamayınca dolar başlığında tartışmaya başlıyor.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1014

View Profile
August 04, 2017, 01:55:00 PM

forumda siyaset konusu eksikliği var. insanlar karşıt görüşteki insanlarla tartışacak mecra bulamayınca dolar başlığında tartışmaya başlıyor.

Bakış açısı dar olunca böyle mesajların gelmesi normal tabi. Döviz kurlarını siyasetten ayırmak imkansızdır. Dolar kurunu konuşurken Almanya, Katar, turizm, tarım konuşulmayacak da ne konuşulacak? Daha dolar kurunu neyin belirlediğinden habersizsiniz. Siyaset konusu eksikse Konu Dışı bölümünde başlık açın fikirlerimizi söyleyelim.
donotlean
Full Member

Activity: 182

View Profile
August 04, 2017, 02:04:54 PM

doların dusmesi mantıken btc nin ülkemizde ki değerinide dusurur.Fakat bu yuksek kalmasını istediğim anlamnı gelmiyor.Yuksek döviz demek alım gucunu dusurmek demek insallah duser.bunu 3.8 den yuklu miktarda dolar almıs biri olarak söylüyorum.ama dusmez dusemez duserde apay bi düşüş olur tl mahvoldu

zokora
Sr. Member

View Profile
August 04, 2017, 04:12:16 PM

Bakış açısı dar olunca böyle mesajların gelmesi normal tabi. Döviz kurlarını siyasetten ayırmak imkansızdır. Dolar kurunu konuşurken Almanya, Katar, turizm, tarım konuşulmayacak da ne konuşulacak? Daha dolar kurunu neyin belirlediğinden habersizsiniz. Siyaset konusu eksikse Konu Dışı bölümünde başlık açın fikirlerimizi söyleyelim.

bakış açımın dar oldugunu nereden biliyorsun? o kadar geniş ki dolar-tl başlığı altında siyaset yapanların senin gibi siyaset meraklısı insanlar olduğunu anlamış ve bu yorumu yapmışım, dayanamayıp anında cevap vermişsin.

ben açmıcam o başlığı sen açacaksın ve siyaset merakını gidereceksin. baktım da açtığın konu başlıklarına ve yazdığın yorumlara, epeyce konu açmışsın ve yorum yapmışsın zaten siyaset hakkında.

siyasete meraklı olabilirsin, saygı duyarım. ama dolar kuru ile siyasetin hiç ama hiç alakası yok!!! bunu anladığın gün bakış açısı konusunda konusmaya başlayabiliriz

sen dolar kuruna ilgili değilsin sevgili arkadaşım. sen siyaset konuşmak için ortam arıyorsun kendine.
seninle daha fazla konusup bu başlık altını siyaset ile kirletmeyeceğim.
redhack
Legendary
*

View Profile
August 04, 2017, 04:17:14 PM

Siyasete hiç merakım yok, tartışmak istediğim bir konu olursa konusunu açarım. Dolar kurunun siyasetle bağlantısı olduğunu anlayamayacak kadar cahil bir çomarsın. Senin gibi sıradan insanlara ayıracak vaktim yok. Çomarlarla tartışmayı yıllar önce bıraktım. Ülkenin halinden de dolar kurundan da siz çomarlar sorumlusunuz. Size laf anlatmak için zamanını harcayanlara acıyorum. Cahilsiniz ve cahil kalacaksınız.
zokora
Sr. Member

View Profile
August 04, 2017, 04:22:53 PM

Siyasete hiç merakım yok, tartışmak istediğim bir konu olursa konusunu açarım. Dolar kurunun siyasetle bağlantısı olduğunu anlayamayacak kadar cahil bir çomarsın. Senin gibi sıradan insanlara ayıracak vaktim yok. Çomarlarla tartışmayı yıllar önce bıraktım. Ülkenin halinden de dolar kurundan da siz çomarlar sorumlusunuz. Size laf anlatmak için zamanını harcayanlara acıyorum. Cahilsiniz ve cahil kalacaksınız.

sen de malsın mal kalacaksın. sana kim oldugumu anlatacak değilim. siyasete merakın yoksa niye seçim sonuçlarını konusmak için konu açtın?

beni akpli sandıysan söyliyim akpli de değilim. sizin gibi mal muhalefet olduktan sonra başımızdan gitmez bunlar.

sene başından beri dolar 5 lira olacak dediniz millete dolar aldırdınız. insanlar hep zararda, sen anca klavye başından bilmişlik tasla. şubat ayında sattım dolarları ve bu forumda yazıp durdum almayın diye, seni dinleyenler zarar yazdılar durdular.

eminim senin cebinde para falan da yoktur. ergen ergen konusuyorsun işte. paran olsa böyle yorumlar yapmazdın.
sepely
Member
**

Activity: 115

View Profile
August 04, 2017, 05:38:45 PM

umarım bu yazdıkların ironidir. böyle düşünen insanların gerçekten var olabileceğine inanmak istemiyorum çünkü.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
August 05, 2017, 12:07:58 PM

Bu baskılama ile sene sonu için de 3.75 fazla geldi gözüme. 3.6 sevilerinde kapatabilir seneyi. 3.75 görsem de benim için şaşırtıcı olmaz.
redhack
Legendary
*

View Profile
August 05, 2017, 01:40:34 PM

Fakirlikten ağzı kokan çomarlar gelmiş dolar düşecek diyor. Ekonomi çok iyi ya tabi, güler misin ağlar mısın? Smiley
Sizin kendinize bir faydanız yok burada milleti yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu aktrolleri görmezden gelmek lazım ama bunları tanımayanlar ciddi ciddi yazdıkları mesajları okuyor işte. Cehaletlerini her yere saçmaya bayılıyorlar.
xzone
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1481

View Profile
August 05, 2017, 01:50:11 PM

Bence şu an dolar almak için çok iyi bir zaman. Uzun zamandır 3.50-55 arası sabitlenmişti. Patlaması yakındır, en az 3.65i bu ay sonuna kadar göreceğiz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
zokora
Sr. Member

View Profile
August 05, 2017, 01:59:12 PM

Fakirlikten ağzı kokan çomarlar gelmiş dolar düşecek diyor. Ekonomi çok iyi ya tabi, güler misin ağlar mısın? Smiley
Sizin kendinize bir faydanız yok burada milleti yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu aktrolleri görmezden gelmek lazım ama bunları tanımayanlar ciddi ciddi yazdıkları mesajları okuyor işte. Cehaletlerini her yere saçmaya bayılıyorlar.

lan kıt beyinli. ekonomi çok iyi mi dedim ben?

ne zaman demişim ekonomi çok iyi diye

ben sadece dolar konusuyorum. aktrol değilim. akpye oy vermedim vermem de. akp karşıtlarını senin gibi bilgisiz ve terbiyesiz insanların temsil etmesi çok acı. bu ülkeye dair umudumu kaybediyorum senin gibilerin yüzünden

mart nisan ayından beri dolar 4 lira olacak dedin. olmadı. yanıldım diyemiyorsun dimi ergen çocuk
presidentcoin
Full Member

Activity: 224

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
August 11, 2017, 10:10:29 PM

USD nin kur olarak kaçla kapatacağı hiç önemli değil bence bu noktada. Kur kaç olursa olsun, Ekonomideki sıkıntılar devasa firmalara bile çoktan yansımış durumda. Görünen köy kılavuz istemiyor. Nasıl düzeltilecek bu durumlar bilemiyorum fakat  uzun süreceği açık. Umarım vatandaşlarımız büyük acılar çekmez. Latin amerika ülkeleri neler yaşıyor ortada.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: