Bitcoin Forum
April 24, 2024, 06:19:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  
Author Topic: Steemit Blog Listesi  (Read 15962 times)
YTuknown_identifier
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
September 26, 2017, 12:24:47 PM

Yaw arkadaş 1 haftadır 2 telefon+2 maille (Hotmail,Gmail) üye olmaya çalışıyorum, bir türlü onay maili gelmiyor..
Siz nasıl hemen üye oluyorsunuz?
Bilmediğim bir yolu varsa LÜTFEN açıklayın..  Walla hepinizi takip ederim Smiley   Kafayı yiyecem yaaa Sad
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713982784
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713982784
Reply with quote  #2

1713982784
Report to moderator
1713982784
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713982784
Reply with quote  #2

1713982784
Report to moderator
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
September 26, 2017, 12:46:46 PM

Yaw arkadaş 1 haftadır 2 telefon+2 maille (Hotmail,Gmail) üye olmaya çalışıyorum, bir türlü onay maili gelmiyor..
Siz nasıl hemen üye oluyorsunuz?
Bilmediğim bir yolu varsa LÜTFEN açıklayın..  Walla hepinizi takip ederim Smiley   Kafayı yiyecem yaaa Sad

Ben onay malini 10 gun falan beklemistim. Bayagi uzun suruyor. Steemitin calisma mantigini halen anlayamadim. Turklerin sayisi da az. Beklemenizi oneririm. Onay maili er gec geliyor.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
September 26, 2017, 12:57:08 PM

Liste takip tamamlandi. Geri takip pls.
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
September 26, 2017, 02:28:37 PM

Bi ara turklerden bahar diye biri el atmisti buraya
 Ne oldu sonra. Bunu dislamislar galiba. Simdiki turk balina kim acaba. Merak ettim. Steem fiyati dustukce platforma kimse yazmiyor eskisi gibi. Arada sirada faydali makaleler okuyorum orda.
YTuknown_identifier
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
September 26, 2017, 03:27:17 PM

Bende geldim https://steemit.com/@bromedya artık listeye eklersiniz Smiley

Not: Tüm Listeyi Takibe alıyor ve takiplerinizi bekliyorum..
aslitrbb
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
September 26, 2017, 04:40:03 PM

Bi circle jerk iddaları dolaşıyor da plagiarisim ile circle jerki nasıl birbiriyle bağdaştırıyorsunuz. Ayrıca orada 26 kişiye aynı miktarda SP verildi. Bunların hepsimi circle Jerk çi. Burada konuşuyorsunuzda hanginiz bu delegasyonu paylaştırırdınız. Circle jerk yapacak olsalar eskiden alışmışlık var, yönetim olarakta 3 kişi seçilmiş bunlara delegasyon gelse kim laf edecekti. Herkes doğal bir şekilde oylama yapıyor. Neyi beğeniyorsa onu oyluyor. bi liste var ortada ama o listeyi kimsenin oylama zorunluluğu yok. Çok bilmiş konuşuyorsunuz da bir ya da birkaç kişinin yaptıkları için türk topluluğunu rezil etmekten başka birşey yapmıyorsunuz. Bir insana iftira atmak kolaydır. Sorun onu kanıtlamaktır. Bu da başı çekiyor şu da şunu yapıyor demek çok kolay. Ha kanıtlamakla uğraşmayacağım diyorsanız o zaman burada klavye delikanlılığı yapmayacaksınız. Kanıtlarıyla birşey sunulduğunda kimse size birşey dedimi. Baharın yaptıkları kanıtlarıyla sunuldu, birkaç yandaşı hariç herkes kazançlarının düşmesi pahasına ortak tavır aldı.
Burada boş konuşmakla olmaz. Kanıt nerde delikanlılar. Kanıt...
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
September 26, 2017, 05:10:16 PM

https://steemit.com/@kingways bende yenıyım benıde ekleyın  Grin
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
September 30, 2017, 06:32:16 PM

benide listeye kleyin üyeliğim bir kaç aydır vardı ama yazmıyordum. ufakta bişeyler karalayacağım bakalım
https://steemit.com/@goraset
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
September 30, 2017, 06:49:50 PM

Bi circle jerk iddaları dolaşıyor da plagiarisim ile circle jerki nasıl birbiriyle bağdaştırıyorsunuz. Ayrıca orada 26 kişiye aynı miktarda SP verildi. Bunların hepsimi circle Jerk çi. Burada konuşuyorsunuzda hanginiz bu delegasyonu paylaştırırdınız. Circle jerk yapacak olsalar eskiden alışmışlık var, yönetim olarakta 3 kişi seçilmiş bunlara delegasyon gelse kim laf edecekti. Herkes doğal bir şekilde oylama yapıyor. Neyi beğeniyorsa onu oyluyor. bi liste var ortada ama o listeyi kimsenin oylama zorunluluğu yok. Çok bilmiş konuşuyorsunuz da bir ya da birkaç kişinin yaptıkları için türk topluluğunu rezil etmekten başka birşey yapmıyorsunuz. Bir insana iftira atmak kolaydır. Sorun onu kanıtlamaktır. Bu da başı çekiyor şu da şunu yapıyor demek çok kolay. Ha kanıtlamakla uğraşmayacağım diyorsanız o zaman burada klavye delikanlılığı yapmayacaksınız. Kanıtlarıyla birşey sunulduğunda kimse size birşey dedimi. Baharın yaptıkları kanıtlarıyla sunuldu, birkaç yandaşı hariç herkes kazançlarının düşmesi pahasına ortak tavır aldı.
ooo meşhur steemit jerkimiz burayada teşrif etmiş hoş geldiniz ne ikram edelim sp miz taze bitti.
herkes neyin ne olduğunun farkında o beni engellediğniz discord kanalında herkesin yüzüne karşı ne dedim bahardan daha beter yapacaksınız şu delegasyona grubunuzdan farklı birisinide alın dedim aman allahım o nasıl bir saldırganlıktır küfüre kadar ilerlediniz. sonuç sahtekarlığınız ortaya çıktı. ama hala sıvama derdindesiniz... kanıt kanıt diyene kadar geçen haftaki içerik hırsızlığınızın ortaya çıkmasından sonra niye yazmayı kestiniz?
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
September 30, 2017, 06:57:59 PM

ooo meşhur steemit jerkimiz burayada teşrif etmiş hoş geldiniz ne ikram edelim sp miz taze bitti.
herkes neyin ne olduğunun farkında o beni engellediğniz discord kanalında herkesin yüzüne karşı ne dedim bahardan daha beter yapacaksınız şu delegasyona grubunuzdan farklı birisinide alın dedim aman allahım o nasıl bir saldırganlıktır küfüre kadar ilerlediniz. sonuç sahtekarlığınız ortaya çıktı. ama hala sıvama derdindesiniz... kanıt kanıt diyene kadar geçen haftaki içerik hırsızlığınızın ortaya çıkmasından sonra niye yazmayı kestiniz?

Soyledim bunlardan birsey olmayacagini, sirf bu yuzden benide engellediler. Daha farkli goruslere tahammulu yok bunlarin. Isin aci tarafi 3-5 vote icin bunlara destek verenler sesini cikartmadi bu duruma. Umarim farkina varmislardir yaptiklari hatanin. Yeni kurator belirlenince (olursa tabi) anlasilir bir duzelme var mi yok mu...

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
September 30, 2017, 06:58:16 PM

Ayrıca orada 26 kişiye aynı miktarda SP verildi. Bunların hepsimi circle Jerk çi. Burada konuşuyorsunuzda hanginiz bu delegasyonu paylaştırırdınız. Circle jerk yapacak olsalar eskiden alışmışlık var, yönetim olarakta 3 kişi seçilmiş bunlara delegasyon gelse kim laf edecekti. Herkes doğal bir şekilde oylama yapıyor. Neyi beğeniyorsa onu oyluyor. bi liste var ortada ama o listeyi kimsenin oylama zorunluluğu yok. Çok bilmiş konuşuyorsunuz da bir ya da birkaç kişinin yaptıkları için türk topluluğunu rezil etmekten başka birşey yapmıyorsunuz.

Delegated SP verilen üyelerden bir tanesi bile Bitcointalk forumundan değil, bunu nasıl açıklayacaksınız? Sadece kendi postlarınızı oyluyorsunuz, tüm kanıtlar ortada kazanılan paralara bakılması yeterli. Türk topluluğunu tüm dünyaya rezil eden sizsiniz.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 30, 2017, 07:02:26 PM

daha önce denenmiş ama tutmamış bir şeyi deneyeceğim ben steemit'de. makaleden çok resim içerikli olacak.

Tutar mı tutmaz mi bilmiyorum ama göreceğiz
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
September 30, 2017, 07:13:18 PM

Hadi grubunuzdan pandayi attiniz ben ara bulmayi calisiyordum benide attiniz. Zaten soylemistik bu duzen max 1 ay devam eder sonra yazanlarda kopar. Jerk circle harici yazar kalmamis olanlarda 1 dolar toplayamkyor. Bahar sizden 10 kat iyiydi. En azindan adam gibi yazi yazinca kiz listeye alip 30-40 dolar kazandiriyordu. Kizin tum turklerin toplamindan fazla so si vardi yarisini tabiki kendine harciyacakti. Siz komple hortumu kendinize dayadiniz. Cok sukur biz 10-20 dolar hesabi yapmiyoruz. Yeri geliyor tek trade hamlesinden sizin steemde 1 yilda kazanacaginizi kazaniyoruz ama derdimiz su steemde aktif bir turk community olussun insanlar icin bir ek gelir kapisi olsundu. Surayi bir organize edip gelirsek zaten sizin esameniz okunmaz ama burda kimsenin ugrasacak ne vakti ne sabri var.
sayenizde turklerde zaten rezil oldu artik destekte bulunacagini sanmam
goraset
Legendary
*

View Profile
September 30, 2017, 07:13:34 PM

valla bitcointalk olarak sayıca çokda az değiliz steemde organize olalım. birbirimize destek olalım. açıkçası 1-2 bounty yazısı yazmak için mediumun yanında dursun diye açtım. çoğunuz  kadar aktif değilim. oylama işleri steem power işleri nasıl dönüyor bilmiyorum.
gerekirse steem alır destek atarım arkadaşlara.
at hırsızlarına emeğinizi yedirmeyin
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
September 30, 2017, 07:21:41 PM

Ben de şuraya ekleyeyim, geriye doğru takibe başlayayım.
https://steemit.com/@enfarktus

@aztecgoldhero hocam, sizin link hatalı, haberiniz olsun.
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
September 30, 2017, 09:55:23 PM

Hadi grubunuzdan pandayi attiniz ben ara bulmayi calisiyordum benide attiniz. Zaten soylemistik bu duzen max 1 ay devam eder sonra yazanlarda kopar. Jerk circle harici yazar kalmamis olanlarda 1 dolar toplayamkyor. Bahar sizden 10 kat iyiydi. En azindan adam gibi yazi yazinca kiz listeye alip 30-40 dolar kazandiriyordu. Kizin tum turklerin toplamindan fazla so si vardi yarisini tabiki kendine harciyacakti. Siz komple hortumu kendinize dayadiniz. Cok sukur biz 10-20 dolar hesabi yapmiyoruz. Yeri geliyor tek trade hamlesinden sizin steemde 1 yilda kazanacaginizi kazaniyoruz ama derdimiz su steemde aktif bir turk community olussun insanlar icin bir ek gelir kapisi olsundu. Surayi bir organize edip gelirsek zaten sizin esameniz okunmaz ama burda kimsenin ugrasacak ne vakti ne sabri var.
sayenizde turklerde zaten rezil oldu artik destekte bulunacagini sanmam

Defalarca uyardik bu isin basinda, dinlemediler. Basa bu sekilde gelmeye calisanlardan bir hayir gelmeyecegini, bunlarin kendi cikarlari icin bu isi kovaladigini, Turk toplulugu icin hicbir faydalara olmayacagini soyledik ama dinletemedik. Beni Curator olmak icin aday gosteren birkac arkadasa hemen kabul edemeyecegimi amacimin da bu olmadigini anlatmaya calistim. Tabi durustluk kazanmiyor. Ciddi ve vakit isteye bir is. Bu sorumlulugu alacak kisinin once Turk toplulugunun faydasi icin calismasi gerektigi ve kendisini ikinci planda tutmasi gerektigini anlamasi gerekiyor. Zaman ve cok emek isteyen bir is.

Simdi ne olacak bilmiyorum, ama umarim yeni kurator herseyden once bu rezil olan Turk toplulugu itibarini toparlar. Gercekten reklam olduk herkese. Sirf daha da konusulmasin diye ben size soylemistim yazisi yazmadim. Halbuki ifsa edilmeyi hakediyor bu adamlar.

goraset
Legendary
*

View Profile
October 01, 2017, 07:56:47 AM

Ya steem de neler dönüyor biri özet geçsin, en son baharoba vardı sanırım curator sonra neler döndü. Kaçırmışım ben
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
October 01, 2017, 08:50:37 AM

Ya steem de neler dönüyor biri özet geçsin, en son baharoba vardı sanırım curator sonra neler döndü. Kaçırmışım ben
Hocam baharoba malum tr kuratoru idi. aynı zamanda hem endonezya hemde korelilerden inanılmaz bir desteği vardı. Günlük yazılar seçiyor vote atıyordu. Baharoba ve ekibinden vote alırsanız yazınız 30doları rahatlıkla geçiyordu almazsa maxımum 1-2 dolarda kalıyordunuz. Sonra Steeminator diye bir arkadas baharobanın alt hesaplarını buldu ve ifşa etti.(bu arada en azından ben baharın en az 3-4 hesabı daha oldugunu anlamıştım ama sesimi cıkarmıyordum cunku bu kadar güç sahibi birisinin tüm geliri başkalarına dağıtıp kendisi nal toplaması beklenemezdi) Sonrada steemitte bir sanal darbe yapıldı. Bahar da steemi bıraktı.(hala hesabındaki spler onbinlerce dolar edecek duzeyde duruyor)Sonra bu steemin discordda bir tr kanalı var orda organize oldular ve diğer ülkelerin küratorlerinden destek istediler. ancak bunu su sekilde yaptılar. kendi aralarında kuratorleri seçip kendi kafalarından destek gelen sp leri dağıttılar.
Bu seferde söyle bir olay oluştu yeni çete hergun yazı yardırmaya ve her yazıları 10-20$ etmeye basladı(bahar varken bu çete bile daha cok kazanıyordu) bunların harıcındekiler ise 1 doların altında kalmaya devam ettiler. Zaten cogu kişinin hevesi kactı ve bıraktı. sadece bu yeni steem çetesi kaldı. Sonradanda bunlar arasında içerik hırsızları cıktı ve bu çetede dağıldı son 2 ayda 2 kere uluslararası alanda rezil olduk. Multi yapıyor diye kötülediler kendileri içerik hırsızı cıktı.Bu arada bu toplantı yapılırken discordda nomad twn ve panda olarak bizim forumdan 3 kişide vardı. ve bitcointalk ekibinin cok kalabalık oldugunu ve daha adil olması amacıyla secilmesi planlanan 3 kuratorden birinin nomad olmasını istendi(nomad istisnasız en iyi içerik yazan tr blogcusu bu arada ingilizce yazıp 100$ üstü topladığı yazıları var)Ancak bu kabul edilmeyi bırakın bu 3 isimde discord kanalından banlandı. Sonradan bu olusumdan sikayet edenler özellikle pandaya yazdılar ama bizim pek umurumuzda olmadı. Herkes hakettiği şekilde yönetilir. Kendileri çete olusurken sesini cıkaranlara destek olmayıp sessiz kalıp bu çetenin güçlenmesini kabul ettiler simdide kendileri katlanıyorlar.
Bu arada sanırım steeminator bu ceteden biraz uzaklastı cunku tr tagında uzun zamandır yazı paylasmıyor dolayısıyla oda bu olusumdan rahatsız olmus olabilir. Ama yola yanlıs kişilerle cıktıgı icin oda bu jerk çetenin içerisinde anılıyor.
Balmain
Hero Member

Activity: 2086
Merit: 681

View Profile
October 03, 2017, 08:10:16 PM

Yeni circle jerkün yaptıklarıyla ilgili bir arkadaş Steemit üzerinde yazı yazmış.
https://steemit.com/tr/@canakkale17/plagiarist-turk-curator-monomyth-and-team-circle-jerk-tuerk-toplulugu-kuratoerue-monomyth-ve-circle-jerk
Bunun üzerine cevap verilen postun altında tüm circle jerk tayfası öyle bir şey yok diye ağlamaya başlamışlar. Bir millet daha ne kadar rezil edilebilir dünyaya bilemiyorum.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
██████████████████████████
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
carlison
Sr. Member

Activity: 302
Merit: 250

View Profile
October 03, 2017, 09:31:32 PM

Gavurun kafası sanata bilime üretime çalışır bizim Türklerin kafası dolandırıcılığa sahtekarlığa tembelliğe çalışır hiç şaşırmadım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »  All
  Print  

Jump to: