Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:51:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  
Author Topic: Digibyte?  (Read 26515 times)
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
July 10, 2017, 01:04:27 PM

yine jr memberlar, memberlar ahkam kesmeye başlamış aynen kardeşim digibyte yeni btc olacak fiyatı 10k olacak aynen böyle devam edin. Kabahat bizde geçmiş deneyimleri sizle paylaşıyoruz. Çakılın durun hatta 300-400 satoshiye gelince bankadan kredi çekin daha cok digibyte alın.

Evet hero member geldi simdi herkes sussun ve itaat etsin cunku o hero member

O suphesiz ki herseyin en dogrusunu bilir.

Sorsan imzqdan gelecek 20 dolara el acmis Smiley

If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
July 11, 2017, 05:57:32 AM

yine jr memberlar, memberlar ahkam kesmeye başlamış aynen kardeşim digibyte yeni btc olacak fiyatı 10k olacak aynen böyle devam edin. Kabahat bizde geçmiş deneyimleri sizle paylaşıyoruz. Çakılın durun hatta 300-400 satoshiye gelince bankadan kredi çekin daha cok digibyte alın.

Evet hero member geldi simdi herkes sussun ve itaat etsin cunku o hero member

O suphesiz ki herseyin en dogrusunu bilir.

Sorsan imzqdan gelecek 20 dolara el acmis Smiley
senin gibi angutlara akıl vermiyorum ama dün satın dediğimde 580 satoshiydi bir önce dediğimde 800-1000 arası falandı ondan öncede 2000leri zorlarken demiştim. Şuan 400 satoshi koş bankalara kredi çek beyninize cakı cakıveriyim. Keriz parası yemek tatlı oluyor.

siz angutlar konustukca daha cok düşüyor keyifleniyorum, beter olun. 1 aya zaten tüm sermayeyi sıfırlamış olacaksınız sonrada bir daha buralara uğramıcaksınız.
aliyagiz207
Full Member

Merit: 242

View Profile
July 11, 2017, 10:11:39 AM

Tek tesellim sadece dgb nin düşmemesi,toplu katliam oluyor şu an.Tatile gideyim agustos sonunda geleceyim.Şöyle karadenizde bir yaylaya çıkayım,internet falan olmasın kafa dinleyeyım diyorum
Sonra gledigimde dgb nin yine 2k seviyelerinde oldugunu görup keyifleneyim
ne dersiniz dostlar çokmu iyimserim
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
July 11, 2017, 10:17:12 AM

Tek tesellim sadece dgb nin düşmemesi,toplu katliam oluyor şu an.Tatile gideyim agustos sonunda geleceyim.Şöyle karadenizde bir yaylaya çıkayım,internet falan olmasın kafa dinleyeyım diyorum
Sonra gledigimde dgb nin yine 2k seviyelerinde oldugunu görup keyifleneyim
ne dersiniz dostlar çokmu iyimserim

Şuan yapılacak en mantıklı iş bu. Zararına bozmayın toparlanır. Bende bekliyorum

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
kenafirherif
Member
**

Activity: 118
Merit: 10

View Profile
July 11, 2017, 08:18:08 PM

arkadaşlar ben de 100 dgb aldım. kenara attım. değerleneceğine inanıyorum. panik satışı yapmak size bişey kazandırmaz. uzun vade düşünenler kazanacak. inanıyorum birgün 10 dolar seviyesini görecek. proje güzel. bu altcoin borsası sabır işi. sakin olamayanlar sakin olanlara kazandırmaya devam edecek. bu hep böyle olacak. yerinizi alın. değerleneceğiz

SHPING | | A cryptocurrency for shopper marketing and rewards
Token Sale | | Bitcointalk ANN | | Bounty Program | | Telegram
PRESALE: SOLD OUT | | CROWDSALE: 22 Feb - 23 Mar
Leonbtc
Full Member

View Profile
July 12, 2017, 12:38:27 PM

arkadaşlar ben de 100 dgb aldım. kenara attım. değerleneceğine inanıyorum. panik satışı yapmak size bişey kazandırmaz. uzun vade düşünenler kazanacak. inanıyorum birgün 10 dolar seviyesini görecek. proje güzel. bu altcoin borsası sabır işi. sakin olamayanlar sakin olanlara kazandırmaya devam edecek. bu hep böyle olacak. yerinizi alın. değerleneceğiz

1 dolar yatirimini burayami yazdin? Nediyim umarim 1000 dolar olur tanesi..

Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
July 12, 2017, 12:42:11 PM

1 dolarlık yatırım ilginçmiş gerçekden Cheesy Zahmet edip yazmasaydın keşke

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
July 12, 2017, 01:55:38 PM

DGB ye güveniyorum 1 sene de olsa tutacam elbet kazandıracaktır. Şimdi zararına satmaktansa beklemek en iyisi.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
July 12, 2017, 03:47:40 PM

1 dolarlık yatırım ilginçmiş gerçekden Cheesy Zahmet edip yazmasaydın keşke

Wink))))
arkadaşın azmine hayran kaldım gerçekten
FlyOn35
Full Member

Activity: 146

View Profile
August 09, 2017, 06:50:22 PM

DGB illahaki pumplanacak bir daha fakat problem dgb pumplanacak diye tutarken kaçırdığımız trenler: NEO/ANS
SuperCryptoMan
Full Member

Activity: 154

View Profile
August 09, 2017, 11:54:30 PM

DGB illahaki pumplanacak bir daha fakat problem dgb pumplanacak diye tutarken kaçırdığımız trenler: NEO/ANS

Doğru ama her fırsatı yakalamak zor. Neye yetişirsek artık 👍
gogo1903
Full Member

Activity: 210

View Profile
August 10, 2017, 03:19:27 AM

DGB guzel daha yeni segwit update yolladilar walleta. ekip calisiyor

suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
August 10, 2017, 09:14:01 AM

aynen ben de zararla çıktım bunu beklemek yerine başka coinlerle kar ettim bile.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 06, 2017, 11:55:12 PM

arkadaşlar ben dgb almayı düşünüyorum sizce bu dgb nin hali ne olur 1 dolara yaklaşma ihtimali var mıdır ? varsa ne zaman olabilir ?
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 07, 2017, 09:03:57 AM

5-6 ay elimde tuttuktan sonra çıkışını yaptım. Şahsi fikrim kar yapılmayacak koin yoktur. Yeter ki nerden girip çıkacağınızı bilin. Ancak her zaman terste kalabilme durumu var bu yüzden bundan sonra ya beni üzmeyecek kadar girerim. Yada projesi sağlam , ekibi çalışkan projelere yatırım yaparım. Çünkü terste kalsanız bile nihayetinde yükselecektir. Tek kaybımız biraz zaman olacaktır.
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 07, 2017, 09:06:01 AM

5-6 ay elimde tuttuktan sonra çıkışını yaptım. Şahsi fikrim kar yapılmayacak koin yoktur. Yeter ki nerden girip çıkacağınızı bilin. Ancak her zaman terste kalabilme durumu var bu yüzden bundan sonra ya beni üzmeyecek kadar girerim. Yada projesi sağlam , ekibi çalışkan projelere yatırım yaparım. Çünkü terste kalsanız bile nihayetinde yükselecektir. Tek kaybımız biraz zaman olacaktır.

Keşke kaybedilen tek şey zaman olsa hocam bence kaybedilen tek şey zaman olmuyor. Digibyte'ı 2000'den alanlar var ki bu 400'e düşüp satmadığında yapacağı zararı düşünün. Digibyte'ın ekibinin çalıştığı felanda yok kimse birbirini kandırmasın arkadaşlar.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
Sekon
Full Member

Activity: 490

View Profile
October 07, 2017, 09:11:03 AM

hangi forumda, kim diyor ?

ripple trenini 600 satoshiden çok ciddi miktar alıp açgözlülükle hepsini çok erkenden bozup kaçırdıktan sonra ilk süpriz ihtimali verdiğim coin bu oldu. Yanlış anlaşılmasın yeni bitcoin budur demiyorum, fakat developerı biraz takip ettikten ve yapmaya çalıştıkları ve yapacaklarını söyledikleri projelere baktıktan sonra mevcut fiyatının çok düşük olduğuna karar verdim. Şu anda da takip ediyorum.

birkaç göze çarpan noktalarından bahsedeyim,

- DiguSign projesi, özellikle imzaya ihtiyaç duyulan kurumsal yapıların belgelerini ,dökümanlarını blockchain üzerinde imzalayıp saklayabileceği bir sistem (hala çözmeye çalışıyorum)
 - Gaming wallet çalışmaları , bu sanki tutmamış ama hala developerlar çabalıyorlar.
 - Segwit aktivasyonu, yine developer boş durmuyor havası var
 - Son 3 haftada Telegram kanalları 3x e katladı girdiğim gün ile bugün arasında
 - Steam ile entegrasyon vs gibi bişey söylentisi , steamin DGBde kabul etmesi söylentisi( bu muhtemelen büyük yalan)
 - https://www.digibytemarket.com/ sitesi bişeyler yapıyolar gamecreditsten çok önce düşünmüşler bunları.

yani size göre fiyatının çok altında ve geri yükselişe çıkıcak developerlar ugraşıyor çabalıyor projelerini devam ettirmeye çalışıyorlar diyorsunuz ve bir artış bekliyorsunuz ben öyle anladım yanlış anlamamışımdır diye düşünüyorum dgb alınabilir diyosunuz.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 07, 2017, 09:23:26 AM

DGB, trade için her zaman ideal bir coin olmuştur.
Şu sıralar düşüş trendinde, malesef btc'deki durumlar onuda etkilemişe benziyor.
Bence DGB uzun vadeli değil, kısa vadeli kazançlar için düşünebilir, dip fiyatları tahmin edebilirseniz tabi.
Traderlerin ve yazılımcıların sevdiği bir coin olarak ömrü uzun olacaktır bunun.
Tıpkı Doge gibi.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Leonbtc
Full Member

View Profile
October 07, 2017, 11:03:35 AM

DGB, trade için her zaman ideal bir coin olmuştur.
Şu sıralar düşüş trendinde, malesef btc'deki durumlar onuda etkilemişe benziyor.
Bence DGB uzun vadeli değil, kısa vadeli kazançlar için düşünebilir, dip fiyatları tahmin edebilirseniz tabi.
Traderlerin ve yazılımcıların sevdiği bir coin olarak ömrü uzun olacaktır bunun.
Tıpkı Doge gibi.

Egerki altcoin piyasasi hizlaniraa buna ilk uyacak coinlerden doge. Ne amacla ciktigi beni ilgilendirmiyor firsat gorursem yatirim yaparim. Beklemedeyim doge icin.

Sync485
Full Member

Activity: 252

View Profile
October 07, 2017, 01:49:28 PM

manipülasyonla ilerleyen bir koin. bence günlük al-sat için uygun ama uzun vadede mantıklı görmüyorum. millet hep terste yakalanıyor bu coinde
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  

Jump to: