Bitcoin Forum
December 12, 2018, 11:14:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Hedef 2023  (Read 237 times)
sammys
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 938
Merit: 518


View Profile WWW
May 17, 2017, 06:14:38 PM
 #1

Hedef 2023

Hedef 2023 Büyük Türkiye!
Peki gerçekten de öyle mi olacak? Tamamen gelişmiş dünya üzerinde söz hakkı olan bir devlet mi olacağız? Şu son referandum sonucuna bakarak vatandaşlarımızın %51 böyle düşünüyor! Osmanlının yeniden doğuşu olarak görüyor bu %51’lik kesim. İşte ben bu kesime kesim diyemiyorum sürü diyorum bir koyun sürüsü. Bu kesimin içinden kimler çıkmadı ki bazı göt kılları(https://www.youtube.com/watch?v=W6rHU6JDJpQ), bazı anası orospu olmasada orospu çocuğu olanlar çıktı (https://www.youtube.com/watch?v=PU57AkEMLkw), hatta bazıları hem cinslerine aşkla baktı(http://i.internethaber.com/images/news/648x223/72411.jpg?v=99999).

Gel gelelim ülkemizdeki son 15 sene de olanlara ! Yol yaptı , yaptı hastane yaptı , okul yaptı yaptı da yaptı helal olsun bazı konularda iyi adımlar attı bunları kabul etmek lazım . Peki tüm yaptıkları doğrumuydu bizi daha da mı yüceltti daha da mı geliştik? Tabiki de hayır. Bakınız zamanında aman hocam canım hocam dediği yüzünden bir 15 temmuz geçirdik! Bakınız Pkk ile masaya oturdular iyice azdıkca azdılar! Bakınız Suriye’lileri ülkemize aldılar adamlar bizim vatanımızda bizim sahip olamadığımız haklara sahipler! Hadi savaşdan kaçıp geldiniz eyvallah lafımız yok ona ama edebinizle oturmasını bilmediniz orada burada olay çıkardınız ! Hatta birisinin pişkinliği yok artık denecek cinsdendi! https://pbs.twimg.com/media/C1_jF-eUkAA3Hpm.jpg .

Bakınız Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr[/img]. Fatma Betül Sayan Kaya böyle bir bakanımız vardı ben bu bakanımızı ülkemizde ailede şiddet, tecavüz hiçbir şekilde görmemiş bilmiyordum taaki Referandum propagandası için Hollanda’ya gidene kadar! Bakınız her geçen gün Tubitak’dan red cevabı alan o kadar genç kardeşimiz yurt dışında bizi onurlandırıyor ki Tubitak’ın başında eski bir hayvanat bahçesi müdürü! Çoğunluğu müslüman olan bir ülkeyiz ki Kuran-ı Kerim’in ilk ayeti “İkra” Oku’dur. Okumanın önemini daha asırlar önce yüce kitabımız ilk ayetinde bize göstermiş.Ülkemizde en prestijli lise eğitimini veren kurumlar şuanda Fen liseleri ve haberler de yeni fen liseleri açacağız kısmını hiç duymuyorum sürekli varsa yoksa imam hatip! Bu satırları okuyanlar din düşmanı olarak görebilirler beni ama alakası yok! Atatürk’ün bize bırakmış olduğu en büyük hazinelerden birinin dinle devlet işlerini ayırması olduğunu düşünüyorum!
Bakınız 1927’de bir konuşmasından kesit tam olarak bu günleri anlatıyor!
"efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , selçuklu ve osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.

çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.

ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

Bir insanın içinde olmadığında sen ne kadar zorlarsan zorla olmaz bizim dinimiz hoşgörü dinidir bu kadar zorlamayla afedersiniz bir bok olmaz sonra etrafdan göt kılları çıkıyor ortaya.
Başkanlık sistemine hiç girmek bile istemiyorum. 2023 mü Muhteşem Türkiye olamayacağız bu gidişle! Bakın şuanda ilkokula giden bir çocuğa sorarsanız ne olmak istiyorsun diye büyük ihtimalle öğretmen olmak isteyecektir. Peki bu hayaline ulaşması için ne yapıcak 8 sene ilkokul 4 sene lise en iyi ihtimalle üniversiteye ilk senesinde yerleşsin sonra fire vermeksizin 4 senede bitirsin üniversitesini hadi yine fire vermeden bitirir bitirmez atansın 16 senesini verecek! Öğretmenlik en kutsal mesleklerdendir geleceğimizi yetiştirecek olan önemli meslektir. Ya bir milletvekili olmak istese ? Milletvekili demek de ülkemizin geleceği demek! İlkokulu bitirecek cebinde parası arkasında dayısı olacak ! Ha ne zaman ki Milletvekili seçilme şartı ilkokul mezunu değilde üniversite mezunu olur işte o zaman muhteşem büyük Türkiye olacağımız konusunda umudum olur! İşte o zaman meclisde kavgalar ısırıklar yarışmaz nasıl daha iyi bir hale geliriz fikirleri yarışır!

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1544613271
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1544613271

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1544613271
Reply with quote  #2

1544613271
Report to moderator
1544613271
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1544613271

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1544613271
Reply with quote  #2

1544613271
Report to moderator
U20
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 434
Merit: 103


Comprehensive Blockchain Billing Protocol


View Profile
May 17, 2017, 08:32:58 PM
 #2

+Kıstırırım, Kıstırırım Recep Tayyip Erdoğanı.
-Naparsın ?
+Kıstırırım.
-Kıstırırsın.
+Tabii.Yalarım Bide.
+AAAA.Aslan Aslan!
-Okadar Seviyorsun ?
+Ah yavrum ah.Nelerini gördük nelerini.Eskiler Neler gördü.
Bakınız : https://www.youtube.com/watch?v=WYqE0ef0YDM

Şimdi konumuza gelelim.
Amcanında dediği gibi, bu millet nelerini gördü,
Akepenin en büyük artısı, CHP Döneminde olmayan şeyleri, Kendi döneminde uygulayarak kendini sağlama aldı.Sürekli Yandaş kanallarda görürsünüz 2000 den önceki dönemleri anlatırlar yok ekonomi yoktu falan filan.Tabii si şuan ekonomi var. Ama bul bulabilirsen.

Birgün, Havaalanında biryere gideceğim, bekleme yerinde bekliyorum karşımdada 2 amca siyasetten bahsediyor.
Bir amca diğerine dediki, Yav sen akepe dönemini kötülüyorsunda, Atatürk Döneminde Metromu vardı diyor.
Bunu diyen birileriyle, aynı havayı soluyoruz.
Atatürkün Dönemiyle, Şimdiki dönemi karşılaştırabilecek zekada insanlar, ne yazikki ülkede %51.
Ama yinede bir düşme, kayma var bu umut verici.%55 den %51 e inmekte bir başarıdır bence.
Bunu diyen amca, acaba hiç araştırdımı, kendi taşıdığı kimliğin, kendi oturduğu yerin tapusundaki T.C Anlamını, Ona o anlamı veren adamları.
Bakın adamları dedim, Adam yani.Şimdikiler gibi Madam değil.Arada ince bir fark var.

Mesela, 2000 den önce, 1 asgari maaşa 1 aile zorda olsa geçinebiliyordu.
Şimdi 1 asgari maaşa, 1 kişi geçinebiliyormu ?
Bunun cevabını hangi Metroya binen vatandaş verebilir ?
Veyada, Kıstıracağımıza, Cevap verelim ?

╔══ // PumaPay //  Comprehensive Blockchain Billing Protocol   // PumaPay // ══╗
╠════════════  Telegram ─── Bitcointalk ─── Bounty ─── Join Here   ════════════╣
A free blockchain protocol that makes crypto billing accessible to every business  ╝
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!