Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:03:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İlginç araçlarla yarış pistinde turlamak  (Read 501 times)
gokayc (OP)
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 20, 2017, 04:36:45 AM

Bizim İstanbul part pisk günleri gibi bir olay, yurt dışındaki bir yarış pistinde yapılıyor. Adamlar öyle araçlarla katılmışlar ki şaşıp kalıyorsun.

Örneğin adamın biri DHL şirket minibüsü ile yarışa katılmış. Ulan kaza yapsan patrona nasıl açıklayacaksın durumu. Belki de reklam amaçlı yapmıştır bilemiyorum.

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=LX5Y1jcoUXE

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
1715015022
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715015022
Reply with quote  #2

1715015022
Report to moderator
1715015022
Hero Member
*

Ignore
1715015022
Reply with quote  #2

1715015022
Report to moderator
1715015022
Hero Member
*

Ignore
1715015022
Reply with quote  #2

1715015022
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715015022
Hero Member
*

Ignore
1715015022
Reply with quote  #2

1715015022
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 20, 2017, 07:54:05 AM

Araçlarla baya bir ilgilisin galiba. Sahip olduğun bir araç var mı acaba? 🚗 Benim yok. Zirâ mala önem veren birisi değilimdir de.

gokayc (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2017, 08:25:09 AM

Araçlarla baya bir ilgilisin galiba. Sahip olduğun bir araç var mı acaba? 🚗 Benim yok. Zirâ mala önem veren birisi değilimdir de.

Evet araçlara karşı bir ilgi alakam var. Aslında sadece araçlara değil de teknolojik her türlü ürüne ilgim var. Teknoloji ile ilgileniyorum. Aracım da var da normal bir aile arabası.

Mala önem vermem demişsin de merakımdan soruyorum. Farz edelim burada coin işinden 1 milyon dolar geçti eline. Nasıl değerlendirirsin paranı? Ev araba yat kat almaz mısın? Sadece merakımdan soruyorum. Yanlış anlama.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
SanalPara
Sr. Member

View Profile WWW
July 20, 2017, 08:44:47 AM

1 Milyon Dolar gerçekten çok iyi para. TL olarak 3.500.000 yapar. Bu kadar değerli bir para elime geçerse hayatta araba alacağımı düşünmüyorum. Zirâ arabalara ilgi duymuyorum. Denize de ilgi duymuyorum. Onun için yatta satın alamam. Ev meselesine gelince bir apartman dairesinde yaşamayı tercih ederim. Çünkü; villa fiyatları çok pahalı. Zaten apartman dairesiyle bir villa arasında ne kadar fark var ki? İkisi de 4 duvardan oluşuyor.

Sanırım bu parayı daha çok kazanmak için yine yatırım amaçlı kullanırdım. Yapacak bişey yok hayat böyle. 🤑

gokayc (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2017, 09:09:13 AM

1 Milyon Dolar gerçekten çok iyi para. TL olarak 3.500.000 yapar. Bu kadar değerli bir para elime geçerse hayatta araba alacağımı düşünmüyorum. Zirâ arabalara ilgi duymuyorum. Denize de ilgi duymuyorum. Onun için yatta satın alamam. Ev meselesine gelince bir apartman dairesinde yaşamayı tercih ederim. Çünkü; villa fiyatları çok pahalı. Zaten apartman dairesiyle bir villa arasında ne kadar fark var ki? İkisi de 4 duvardan oluşuyor.

Sanırım bu parayı daha çok kazanmak için yine yatırım amaçlı kullanırdım. Yapacak bişey yok hayat böyle. 🤑

O zaman bu mantıkla sen ölene kadar hep daha fazla para kazanmak için çalışacaksın ve paranı da yiyemeyeceksin Smiley Üzücü bir durum. Paran olduğunda hiçbir şey almayacaksan, para kazanmanın da bir anlamı olmaz o zaman.

Üç günlük dünya. En azından sahip olduğun paranın bir kısmıyla yaşamaya bak.

O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
SanalPara
Sr. Member

View Profile WWW
July 20, 2017, 09:36:02 AM

Parayı sırf mal alarak mı yemeye çalışıyorsunuz? Parayla ekmek, bal, meyve, sebze, et alarakta yenilebilir. Sen çok yüksekten uçuyorsun dostum. 🛫

Pages: [1]
  Print  

Jump to: