Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:51:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN][OPL][BOUNTY] OnPlace Inc. – Özel şirketlerin yatırımcısı olun [ICO BİTTİ]  (Read 14150 times)
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
June 19, 2017, 05:11:03 PM

Mike'dan açıklama var;

Boston'daki bir risk sermayesinden, OnPlace Inc. hisselerine karşılık 1 milyon dolar ve ayrıca ofis, çalışan, alet edevat gibi platformumuzu mobil uygulamalarla beraber bitirebilmemiz için ne varsa verileceği teklifini aldık. Ama sadece bu kadar değil. Şu anda ICO'ya katılmak isteyen birkaç büyük yatırımcı ile görüşüyoruz. Eğer anlaşma sağlanırsa, toplu-satışımız bazılarının düşündüğünden de erken kapanabilir.
Benim inancım tam bu adamlara en son lunyark bountysinde böyle hissetmiştim bancorun son haftasını çöpe atıp girdim buraya mahçup etmez inşallah.

Bence en doğrusunu yapmışlar. Projelerine bir iki tane büyük yatırımcı bulsalar zaten muhakkak istenilen miktarı tamamlarlar. Bountyciler umudu kesmişti.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 19, 2017, 10:58:17 PM

Mike'dan açıklama var;

Boston'daki bir risk sermayesinden, OnPlace Inc. hisselerine karşılık 1 milyon dolar ve ayrıca ofis, çalışan, alet edevat gibi platformumuzu mobil uygulamalarla beraber bitirebilmemiz için ne varsa verileceği teklifini aldık. Ama sadece bu kadar değil. Şu anda ICO'ya katılmak isteyen birkaç büyük yatırımcı ile görüşüyoruz. Eğer anlaşma sağlanırsa, toplu-satışımız bazılarının düşündüğünden de erken kapanabilir.

Çok güzel bir haber zaten böyle bir proje ve böyle bir pazarlama ile yatırım almamaları çok ilginç olurdu.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 20, 2017, 07:19:53 AM

balinalar girmezse çok fos bir projeye dönüşecek,güzel proje ama neyin ne olacagı belli olmuyor
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 20, 2017, 07:34:00 AM

Bir veya iki büyük yatırımcı ayarlayabilirse eğer minumum tutarı karşılar diyebiliriz. Zaten imzada çok az kişi olduğu için dağıtımda iyi bir Onplace düşer.
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 20, 2017, 09:36:39 AM

İmza kampanyasına katılmayıp sadece avatar olarak katılım yapabiliyor muyuz? Avatarı ekledim ama umarım katılabiliyorduruz
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
June 20, 2017, 10:08:15 AM

İmza kampanyasına katılmayıp sadece avatar olarak katılım yapabiliyor muyuz? Avatarı ekledim ama umarım katılabiliyorduruz

Tabi ki öyle bir şey yok.

2 günde 18 ETH daha toplamışlar. Bu hızla giderse kalan 15 günde 150 ETH daha toplarlar, 500 ETH civarı biter. Cheesy
Bahsettikleri gizli yatırımcılar bir hafta kala girse de onun rüzgarıyla daha fazla yatırım gelse. Minimumu bulacak ama onlar adına sancılı bir iki haftalık süreç olacak.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
June 21, 2017, 12:15:48 PM

Bir imzadan daha hüsranla mi ayrılacağı yaa sinir oldum az kişi var iyi kazandırır diye hayal ettim . bidami gol değil hakim bey budami gol deil
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
June 21, 2017, 12:48:54 PM

http://investments.onplace.io/ico#rec16904516

şuan yaklaşık 270 ether topladılar bu hızla giderse başarısız olacak fakat şirketlerle görüşüyorlarmış toplu satış olmazsa imzada patladık beyler riski ve viski seven gelsin bu imzaya buralar çok tenha kaldı Grin
psy0
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
June 21, 2017, 01:14:47 PM

Bence bosuna umutsuzluga kapilmayin. Her turlu toplanir minimum para. Adamlar cok calisiyor, surekli twitterdan bisiler paylasiyorlar. Yatirimci mutlaka bulacaklardir. Projeye inanlar da odullendirileceklerdir.

ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 21, 2017, 02:25:00 PM

http://investments.onplace.io/ico#rec16904516

şuan yaklaşık 270 ether topladılar bu hızla giderse başarısız olacak fakat şirketlerle görüşüyorlarmış toplu satış olmazsa imzada patladık beyler riski ve viski seven gelsin bu imzaya buralar çok tenha kaldı Grin

Son gün 10k 20k eth girse imzacilar delirir sanırım o kadar az kişi ki lunry gibi oldu inşallah geçerse boşa zaman kaybı olmamış olur sizler için
silvestar
Legendary
*

Activity: 1134
Merit: 1002

View Profile
June 23, 2017, 09:13:31 AM

Arkadaşlar ben de bu imza kampanyasına katılmıştım ama benim hesabımı "haked" olarak işaretleyip diskalifiye etmişler. Ben bu hesabı yeni satın aldım. "mhanbostanci" arkadaşımız escrow' luk etti sağolsun. supportvectormachine isimli üye sanırım bounty kampanyasının başında. Kendisine yazdım. Bu konuyla alakalı yapabileceğim başka bir şey var mı sizce ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
dakota neat
Hero Member

View Profile
June 23, 2017, 09:16:51 AM

Arkadaşlar ben de bu imza kampanyasına katılmıştım ama benim hesabımı "haked" olarak işaretleyip diskalifiye etmişler. Ben bu hesabı yeni satın aldım. "mhanbostanci" arkadaşımız escrow' luk etti sağolsun. supportvectormachine isimli üye sanırım bounty kampanyasının başında. Kendisine yazdım. Bu konuyla alakalı yapabileceğim başka bir şey var mı sizce ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

hacklenenler listesinde adın varsa zaten yapcağın bişey yok hayırlı olsun
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 23, 2017, 09:20:49 AM

Hackten kasit bu hesap sizma sonrasi ele gecirilmis bir hesap size hacklenmissiniz demiyorlar. Suan forumda bu sekilde binlerce hesap var. 1-2 ay kullandiktan sonra hack hesap olarak gorulmemeye baslanir
silvestar
Legendary
*

Activity: 1134
Merit: 1002

View Profile
June 23, 2017, 09:34:15 AM

hacklenenler listesinde adın varsa zaten yapcağın bişey yok hayırlı olsun

Bu listeye nasıl ulaşabiliriz ? Nerede?
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 24, 2017, 01:48:01 PM

315 ether olmuş bir gelişme yok daha sanırım yandık desek yeridir. Cheesy
dakota neat
Hero Member

View Profile
June 24, 2017, 02:26:03 PM

315 ether olmuş bir gelişme yok daha sanırım yandık desek yeridir. Cheesy

öyle görünüyor ama son sn kadar umudumuzu yitirmeyelim Cheesy
başarabilriz ya bir ekrede imzadn düzgün alayım ya bir kere düzgün imza almadım şöyle vay aq ne kazandım dicek.
bundan ümidim vardı bakalım lunryde böyledi son 2gün kurtardı.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 24, 2017, 06:54:41 PM

Luny aynen boyle gidiyordu. Son hafta biranda yatırım geldi. 1 btc lik luny almıstım umarım benzeri olur ve elinize birşeyler geçer
GalaWan
Sr. Member

Merit: 270

View Profile
June 24, 2017, 07:15:01 PM

Luny aynen boyle gidiyordu. Son hafta biranda yatırım geldi. 1 btc lik luny almıstım umarım benzeri olur ve elinize birşeyler geçer

Umut fakirin ekmeğidir diyorsun yani. Bu ico'da her şey olabilir o yüzden son ana kadar beklemek gerekiyor diye düşünüyorum umarım imzadakiler kazançlı çıkar bende biraz yatırım yapmıştım.
talatk (OP)
Hero Member

Merit: 550

View Profile
June 24, 2017, 08:09:57 PM

Son durumu geçen gün sordum, yatırımcılar ile görüşüldüğünü, hazır olduklarında yatırım yapacaklarını söylediler. ICO'nun son günleri yaklaşmadan yapsalar da görenler tamamlasa üstünü keşke.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 24, 2017, 08:21:28 PM

Son durumu geçen gün sordum, yatırımcılar ile görüşüldüğünü, hazır olduklarında yatırım yapacaklarını söylediler. ICO'nun son günleri yaklaşmadan yapsalar da görenler tamamlasa üstünü keşke.

Valla hacı her dakika bakıyorum. Artık bişiler olsun diye. Orta çaplı bir iki yatırımcıyla bile en azından minimuma ulaşırlar. Hem bize yazık olacak hem projeye. Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: