Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:34:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2 katlı mining kasa tasarımım nasıl olmuş?  (Read 1048 times)
Saphire (OP)
Full Member

Activity: 602
Merit: 114

View Profile
June 03, 2017, 08:59:04 PM
Last edit: June 09, 2017, 05:42:47 AM by Saphire

Yarın çıtaları alıp montajı yapacağım.
İş bittikten sonra isteyene net ölçüleri verebilirim.
Fikir belirtmek isteyen açıkça yazabilir  Roll Eyes
Not: Kasayı satmıyorum sadece kendi tasarımım. Kasa kurmayı planlayanlara fikir olsun istedim.

1714793695
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793695
Reply with quote  #2

1714793695
Report to moderator
1714793695
Hero Member
*

Ignore
1714793695
Reply with quote  #2

1714793695
Report to moderator
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714793695
Hero Member
*

Ignore
1714793695
Reply with quote  #2

1714793695
Report to moderator
1714793695
Hero Member
*

Ignore
1714793695
Reply with quote  #2

1714793695
Report to moderator
lodos2005
Sr. Member

Activity: 464
Merit: 264

Hakan Yavuz

View Profile WWW
June 03, 2017, 11:43:48 PM

PSU'nın pcie kablosu 70cm uzanıyor mu  Huh
Saphire (OP)
Full Member

View Profile
June 04, 2017, 07:21:37 AM

PSU'nın pcie kablosu 70cm uzanıyor mu  Huh

60 cm ye kesin ulaşıyor ama 70 i denemedim olmazsa biraz daha ortaya çekerim PSU yu.
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
June 06, 2017, 09:44:44 AM

Hocam psu'yu ortaya çekmen iyi olur bir de eğer alüminyum yapacaksan o kadar kart ikinci kattan dolayı da aşırı bir titreşim oluşturabilir. Bu da gereksiz parazit ve ses yapacaktır. Bunu da bağlantılarda yumuşak bir conta kullanarak aşabilirsin. Hatta kapılar için kullanılan süngerler de işini görecektir.

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 08, 2017, 09:51:37 AM

Not: Kasayı satmıyorum sadece kendi tasarımım. Kasa kurmayı planlayanlara fikir olsun istedim.

bu sitede resmi direk buraya nasıl gömüyoruz anlamadığım için link verdim. Nasıl yapıldğını bilen varsa yazsın düzelteyim.

Ekran kartlarını nasıl sabitliyorsun? Vidalı olarak mı? Ekstra sağlamlaştırmak için bir şey kullanacak mısın?

Paylaşımın için teşekkürler bu arada.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Saphire (OP)
Full Member

View Profile
June 08, 2017, 02:03:19 PM

bu sitede resmi direk buraya nasıl gömüyoruz anlamadığım için link verdim. Nasıl yapıldğını bilen varsa yazsın düzelteyim.

Ekran kartlarını nasıl sabitliyorsun? Vidalı olarak mı? Ekstra sağlamlaştırmak için bir şey kullanacak mısın?

Riser kartlarını alttaki çıtaya vidaladım, ekran kartlarından sadece monitör kablosu taktıklarıma 1 tane vida attım üstten.

gokayc
Sr. Member

Activity: 406

View Profile
June 08, 2017, 02:16:18 PM

Fikir belirtmek isteyen açıkça yazabilir  Roll Eyes

Riser kartlarını alttaki çıtaya vidaladım, ekran kartlarından sadece monitör kablosu taktıklarıma 1 tane vida attım üstten.

Wow. Gerçekten güzel iş çıkarmışsın. Tebrikler. Fazla da bir masrafı yoktur sanırım. Ucuza yapılabilinece en iyi tasarımlardan.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 09, 2017, 08:00:49 PM

Çok güzel bir çalışma olmuş. 2.bir rig düşünürsem heves edip benzer bir çalışma yapabilirim. Ya da satmayı düşünürseniz sizden alıp parçaları birleştirmeyi düşünenler olacaktır.
aragom
Sr. Member

Activity: 728

View Profile
June 09, 2017, 08:03:57 PM

2*6 yapsanız daha kazançlı olmaz mıydı?
Pages: [1]
  Print  

Jump to: