Bitcoin Forum
March 29, 2024, 08:32:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: SAHTE EHLİYET  (Read 1831 times)
eviltamer (OP)
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
May 30, 2017, 10:39:10 PM

Arkadaşlar merhaba,

konu biraz alakasız ve yasal olmuyor gözüksede Smiley TR için değil Yurt dışında kullanmalık ehliyet ayarlamak mümkünmüdür? yasal resmi olmasına gerek yok.

Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711701174
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711701174
Reply with quote  #2

1711701174
Report to moderator
1711701174
Hero Member
*

Ignore
1711701174
Reply with quote  #2

1711701174
Report to moderator
1711701174
Hero Member
*

Ignore
1711701174
Reply with quote  #2

1711701174
Report to moderator
forbidden
Hero Member

Activity: 1529
Merit: 560

View Profile
May 30, 2017, 10:42:42 PM

Arkadaşlar merhaba,

konu biraz alakasız ve yasal olmuyor gözüksede Smiley TR için değil Yurt dışında kullanmalık ehliyet ayarlamak mümkünmüdür? yasal resmi olmasına gerek yok.

deepweb de bulabilirsin diye umuyorum.
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
May 31, 2017, 09:58:28 AM

yani çok gerçekçi bişi aramıyorum TR de kullanmak içinde değil zaten. deepwebide bilmiyorum kullanımını falan
oli123123
Legendary
*

Activity: 1447
Merit: 1000

View Profile
May 31, 2017, 10:03:34 AM

Asla ama asla önermem başınız yanar, sakata gelmeyin.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 31, 2017, 10:11:12 AM

Ehliyet için böyle risklere girmeye ne gerek var?
hchc
Hero Member

Activity: 504
Merit: 500

View Profile
May 31, 2017, 10:49:50 AM

Önermem ama deep web'te bulabilmen mümkün. Wink

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
oli123123
Legendary
*

Activity: 1447
Merit: 1000

View Profile
May 31, 2017, 10:51:59 AM

Önermem ama deep web'te bulabilmen mümkün. Wink
Darknet dışında da kolay bulunabiliyor ama tekrar ediyorum, sıkı kontrolleri var, belgede sahtecilikten yargılanırsınız, riske girmenizi asla önermem.
lettucebee
Sr. Member

Activity: 462
Merit: 250

View Profile
May 31, 2017, 12:32:40 PM

Asla ve asla böyle iş içine girmeyin bulursunuz ama kullanmanız ve yakalanmanız durumunda ağzınızdan kara su getirirler. Hiç tavsiye etmem.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
May 31, 2017, 01:35:42 PM

arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim, ancak kendim için bakmıyorum zaten yurt dışında yaşayan arakdaşım için bakıyorum. Ona lazım TR ehliyetini sistemde kontrol edemedikleri için sadece görüntü olarak lazım. Varsa yön verebilecek bu konuda mesajla ulaşabilirse sevinirim.
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
May 31, 2017, 01:52:07 PM

Yakalanırsanız sahtecilikten direk sizi sınır dışı etme ihtimalle yüksek.

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
May 31, 2017, 06:54:32 PM

arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim, ancak kendim için bakmıyorum zaten yurt dışında yaşayan arakdaşım için bakıyorum. Ona lazım TR ehliyetini sistemde kontrol edemedikleri için sadece görüntü olarak lazım. Varsa yön verebilecek bu konuda mesajla ulaşabilirse sevinirim.

hocam yurtdisindaki ehliyetleri de elcilikte onaylatmani istiyorlar. sakat bir durum bence arkadasiniz hic bulasmasin boyle seylere.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 31, 2017, 07:55:07 PM

bu çağda interpol falan bombacı müslüman ararken sahte evrak işinin sonu guantamano da bitebilir.
o konuda risk alınmaz.
eviltamer (OP)
Full Member

View Profile
May 31, 2017, 10:44:39 PM

valla haklısınız Smiley ama adamın talebi oldu bizde bakalım dedik bulabilir miyiz diye . teşekkür ediyorum bilgi ve tavisye veren herkese
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 04, 2017, 10:29:10 AM
Last edit: June 04, 2017, 10:54:19 AM by niko83

Bu sahte kimlik, ehliyet falan satanların bir kısmı gerçek olsa da bir kısmı da devlet görevlileridir, özellikle CIA ve FBI. Çünkü sahte kimlik, ehliyet gibi şeylerin peşine düşenlerin büyük kısmı banka hesabı açmak gibi basit şeyler için bunları satın alsa da, ufak ama çok önemli bir kısmı ciddi suçlara hazırlık olarak bunları temin ediyor.

Devletler böyle bilgiler için adam bile öldürüyor, sahte kimlik mi satmayacak? Şu haber çok ünlüdür: https://www.wired.com/2013/07/open-market/
Amerika'da bazı etik tartışmaları da tetiklemiştir çünkü devlet görevlileri önce insanlara suç işlemekte yardım edip sonra o suçtan insanları tutuklamışlardır. Bunu polislerin hırsızlar için cazip bir arabayı sokağa bırakıp sonra gözlem altına almasına benzetenler olduğu gibi, polisin çok ileri gittiğini düşünenler de olmuştu.

Açıkçası bir zamanlar Türkiye'de BAŞKA bir kimlikle yaşamayı ciddi ciddi düşündüm. Henüz para kazanmayı bırak üniversiteyi dahi bitirmemiş çulsuz herifin biri iken, devlet öğrenim kredisi için bana haciz uygulayıp tüm banka hesaplarımı dondurduğunda içimdeki anarşist çok kızdı. Sonra bir baktım aynı dönemde yandaşların 3-4 milyar vergi borcunu bir anda sildiler. Ulan dedim "bütün öğrenci borçlarını üst üste dizsen o kadar etmez, ama ben yıllardır fatura yatırmak için bile banka kullanamıyorum çünkü tamamında elektronik haciz var."

Şimdi ben bir İngiliz ehliyeti alıp bankacılık hizmetlerinden faydalansam çok mu yani? diye sordum kendime. Ulan dedim bari adım da Hans falan olsun, ne güzel. E dedim o zaman ben de kendi öğrenim kredisi borcumu affedivereyim, nasıl olsa basit şeyler bunlar? Ulan diye diye şimdi nerelere geldim biliyor musunuz? İnsanı 10 bin euroya Avrupa vatandaşı yapan çeteler var. Bildiğin hakiki vatandaş, kimlik falan, the whole shebang.

Pasifik ülkelerinde 100-150 bine vatandaşlık + fahri konsolosluk dağıtan bir sürü ada var. CC plaka, diplomatik dokunulmazlık, her gece parti, oh mis. Kim takar ulan kredi borcunu? Evet bu kadar da basit. Gittim taksit yaptırdım da halt ettim. Çünkü borçlar kanunu bile benim gibi dürüst davranacak kadar keriz olanları söğüşlemek için yazılmış. Taksit yaptırmasam 2 sene önce borç düşmüştü, hukuken yok olmuştu...

Millet USA vatandaşı falan olmak ister. Bunun kitabı bile basıldı. Şu an dünyada en cazip pasaportlar Pasifik'te. Git al bir tane, ABD'ye vizesiz gir.

Ulan az bile yazdım, daha neler yazarım da, tutuyorum kendimi. Ülkeyi yöneten beceriksizler ordusu da bunları okusun.
Whissind
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
June 04, 2017, 11:13:47 AM

Anladigim kadaiyle turk ehliyeti yaptiracaksin, yaptirirsin sorun olmaz, ama yurtdisi Tr'ye benzemez, anlayabilirler sonrasi sinirdisina kadar gider.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
June 04, 2017, 12:58:43 PM

Celloya belloya deep web deep web diye diye hepimizi fişleteceksiniz sonunda.
MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
June 04, 2017, 01:00:39 PM

Türk ehliyetiniz varsa yenisini çıkartıp eskisini Yurt dışında kullanabilirsiniz
gambleroflife
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 3

View Profile
June 05, 2017, 09:48:09 AM

Bu sahte kimlik, ehliyet falan satanların bir kısmı gerçek olsa da bir kısmı da devlet görevlileridir, özellikle CIA ve FBI. Çünkü sahte kimlik, ehliyet gibi şeylerin peşine düşenlerin büyük kısmı banka hesabı açmak gibi basit şeyler için bunları satın alsa da, ufak ama çok önemli bir kısmı ciddi suçlara hazırlık olarak bunları temin ediyor.

Devletler böyle bilgiler için adam bile öldürüyor, sahte kimlik mi satmayacak? Şu haber çok ünlüdür: https://www.wired.com/2013/07/open-market/
Amerika'da bazı etik tartışmaları da tetiklemiştir çünkü devlet görevlileri önce insanlara suç işlemekte yardım edip sonra o suçtan insanları tutuklamışlardır. Bunu polislerin hırsızlar için cazip bir arabayı sokağa bırakıp sonra gözlem altına almasına benzetenler olduğu gibi, polisin çok ileri gittiğini düşünenler de olmuştu.

Açıkçası bir zamanlar Türkiye'de BAŞKA bir kimlikle yaşamayı ciddi ciddi düşündüm. Henüz para kazanmayı bırak üniversiteyi dahi bitirmemiş çulsuz herifin biri iken, devlet öğrenim kredisi için bana haciz uygulayıp tüm banka hesaplarımı dondurduğunda içimdeki anarşist çok kızdı. Sonra bir baktım aynı dönemde yandaşların 3-4 milyar vergi borcunu bir anda sildiler. Ulan dedim "bütün öğrenci borçlarını üst üste dizsen o kadar etmez, ama ben yıllardır fatura yatırmak için bile banka kullanamıyorum çünkü tamamında elektronik haciz var."

Şimdi ben bir İngiliz ehliyeti alıp bankacılık hizmetlerinden faydalansam çok mu yani? diye sordum kendime. Ulan dedim bari adım da Hans falan olsun, ne güzel. E dedim o zaman ben de kendi öğrenim kredisi borcumu affedivereyim, nasıl olsa basit şeyler bunlar? Ulan diye diye şimdi nerelere geldim biliyor musunuz? İnsanı 10 bin euroya Avrupa vatandaşı yapan çeteler var. Bildiğin hakiki vatandaş, kimlik falan, the whole shebang.

Pasifik ülkelerinde 100-150 bine vatandaşlık + fahri konsolosluk dağıtan bir sürü ada var. CC plaka, diplomatik dokunulmazlık, her gece parti, oh mis. Kim takar ulan kredi borcunu? Evet bu kadar da basit. Gittim taksit yaptırdım da halt ettim. Çünkü borçlar kanunu bile benim gibi dürüst davranacak kadar keriz olanları söğüşlemek için yazılmış. Taksit yaptırmasam 2 sene önce borç düşmüştü, hukuken yok olmuştu...

Millet USA vatandaşı falan olmak ister. Bunun kitabı bile basıldı. Şu an dünyada en cazip pasaportlar Pasifik'te. Git al bir tane, ABD'ye vizesiz gir.

Ulan az bile yazdım, daha neler yazarım da, tutuyorum kendimi. Ülkeyi yöneten beceriksizler ordusu da bunları okusun.

taksit yaptırmanız borcun düşmesine engel değil. Bunu araştırınız bi?
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
June 05, 2017, 10:39:40 AM
Last edit: June 05, 2017, 11:21:27 AM by niko83

taksit yaptırmanız borcun düşmesine engel değil. Bunu araştırınız bi?

Ben hiç borç beş yılda düşermiş falan, böyle şeyler bilmezdim. Sonra aynı sebeple bir gencin Danıştay'da dava açtığını duydum. Aynı şey yapmak istediğimde "zaman aşımının kesilmesi" diye özel bir duruma takıldığımı keşfettim. Af kanunu çıktığında borcumu taksite bağlatmış olmam hukuken zaman aşımını kesen bir hareketmiş. Yani "kerizler ödesin" diye kanun varmış, bir de "keriz affı" çıkarıp beni tongaya düşürmüşler. Ama kanun değişmiş galiba, google'a sordum, "yeni kanun" falan diyor. Bir araştırayım.

O zamanlar aylık sigara ihtiyacımı falan karşılayan bir miktar burs alıyordum, yurt paramı bile karşılamıyordu. Şimdi 20 küsür bin TL ödeyecekmişim, 15 bini falan faizmiş. Duyan da beni astronot yaptılar zannedecek. Hastanenin kapısından en son 12 yıl önce falan geçtim, geçenlerde "5-6 bin borcun var" dediler.

Ulan ben kimsenin böbreğini almadım ki, ne borcu? Meğer ben ultra zengin bir iş adamıymışım, devlet bana haraç salmış, benim haberim bile yok. Gidip "benim işim bile yok, siz benim işsiz olduğumu anlayamayacak kadar aptal bir devlet misiniz?" dedim borcu sildiler. Ulan gel de isyan etme. Yani azıcık boşta bulunsan 5 binlik faturayı arka cebine koyup postalayacaklar. Resmen şark kurnazlığı. Devlet scammer olmuş iyi mi?

Sağlık hizmeti dedikleri de garibandan haraç toplayıp dev ilaç şirketlerine "paylaştıran" iğrenç bir düzen. Kapıdan girdiğin anda tane 3 ilacın hazır, sandalyeye oturana kadar doktor dördüncüyü zaten yazmış oluyor, senin anlattığını dinlemiyor bile çünkü dinlemesinin bir anlamı yok. Doktor da haklı, seni dinlese bile bir halt olmayacağını biliyor. Semptomatik tedaviyi basıyor, "bugün git ilaç bitince yine gelirsin." Bunun için bana haraç kesmişler, istemem hizmetiniz yerin dibine batsın. İlaç mümessilliği diye bir meslek var lan, resmen sizin hangi ilacı yutacağınıza dair at pazarlığı yapılıyor. "Haftada 100 kutu şu mide ilacından yazarsan seneye Maldivler'de tatil." Siz o mesleğin başka bir şey yaptığını zannediyorsanız, siz de benim gibi kerizsiniz demektir. At pazarlığı yapıyorlar, parsa yetmediği zaman hükümet garibanlardan biraz daha haraç topluyor. Sürüngenler.

Şimdi şöyle ki... 250 bin euro parayı bastırıyorsun (varsa tabi), gidip Yunanistan'dan bir ev, arsa, dükkan falan alıyorsun, oluyorsun Avrupa vatandaşı. Benim iki tane gemici arkadaş bu sene Türkiye'de bir iş yeri açacaklardı (camping gibi bir şey, festival alanı) ama vazgeçtiler. "Bırak abi ne olacağı hiç belli değil, boşver" dediler. Bir çuval para ile Yunanistan'a gidiyorlar. 5 sene içinde vatandaşlık hakkı elde edecekler. 250 bin avro, bu kadar basit işte bu kalın kafalı devletten kurtulmak.

Kimse kusura bakmasın, beni siz delirttiniz.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 05, 2017, 06:29:00 PM

benim trafik cezam 10 sene bekledi.Smiley
bende ödemedim nasıl olsa dikili ağacım yok işim olmaz silerler dedim
ama kazın ayağı öyle değilmiş vergi borcu silinmiyormuş.
bir ara af çıktı 200-300 civarı olanı siliyoruz dediler benim 600 borç 600 faiz olduğu için yine silmediler. yanında 1000 tl civarı vergi borcu vardı ama onlarıda silmediler.
en son yapılandırdım ikinci taksit ödemesini yaptım çok heyacanlıyım.
artık sizin maaşınızı ben ödüyorum diyebileceğim Cheesy
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: